(RIE┼áEN├ë) 5 jednoduch├ę met├│dy na vypnutie n├║dzov├ęho re┼żimu v syst├ęme Android

N├║dzov├Ż re┼żim na zariaden├ş s Androidom je funkcia, ktor├í vo va┼íom zariaden├ş s Androidom deaktivuje v┼íetky aplik├ície tret├şch str├ín, aby ste mohli identifikova┼ą a opravova┼ą probl├ęmy v telef├│ne. Av┼íak bez oh─żadu na to, ako n├ípomocn├Ż je bezpe─Źn├Ż re┼żim, niekedy sa v tomto diagnostickom re┼żime omylom zasekneme. Ak h─żad├íte tipy na vypnutie n├║dzov├ęho re┼żimu alebo v├ís v┼żdy zauj├şma ot├ízka ÔÇ×Pre─Źo sa bezpe─Źn├Ż re┼żim nevypneÔÇť, ste na spr├ívnom mieste.

Vypnutie n├║dzov├ęho re┼żimu na zariaden├ş s Androidom nie je za norm├ílnych okolnost├ş ┼ąa┼żk├ę a re┼ítartovanie telef├│nu zvy─Źajne posta─Ź├ş. Ale ak ste st├íle zaseknut├ş, na┼íiel som nieko─żko met├│d, ktor├ę sa mi osved─Źili a som si ist├Ż, ┼że jedna z nich v├ím bude dobre fungova┼ą.

Pozn├ímka: Uviedol som zoznam sp├┤sobov, ako vypn├║┼ą n├║dzov├Ż re┼żim na zariaden├ş Android. Za─Źal som s naj─żah┼í├şmi met├│dami a odpor├║─Źam, aby ste aj tam za─Źali.

S├║visiace: Ako zavies┼ą syst├ęm Android do n├║dzov├ęho re┼żimu

Ako vypn├║┼ą n├║dzov├Ż re┼żim na zariaden├ş Android: 5 met├│dy

Ak sa bezpe─Źn├Ż re┼żim vo va┼íom Androide nevypne, tu s├║ 5 met├│dy, ktor├ę by ste mali pr├íve teraz vysk├║┼ía┼ą, aby ste opustili n├║dzov├Ż re┼żim.

  Re┼ítart v├í┼í telef├│n Pou┼żite panel ozn├ímen├ş vypn├║┼ą N├║dzov├Ż re┼żimPou┼żi┼ą kombin├ície kl├ívesov (nap├íjanie + hlasitos┼ą) Vyh─żadajte chybn├ę aplik├ície na svojom zariaden├ş s Androidom Vykonajte a obnovenie v├Żrobn├Żch nastaven├ş na va┼íom zariaden├ş s Androidom

1. Reštartujte telefón

Re┼ítartovanie je na┼ía ob─ż├║ben├í met├│da na rie┼íenie v┼íetk├Żch druhov probl├ęmov s telef├│nom. Je to tie┼ż najjednoduch┼í├ş sp├┤sob, ako vypn├║┼ą n├║dzov├Ż re┼żim na telef├│ne s Androidom pomocou vyp├şna─Źa.

  Stla─Źte a podr┼żte tla─Źidlo vyp├şna─Ź.V ponuke vyberte polo┼żku ÔÇ×Re┼ítartujte/re┼ítartujte. ÔÇŁ Niektor├ę zariadenia v┼íak maj├║ iba ÔÇ×Vypn├║┼ą” Ak m├í v├í┼í telef├│n mo┼żnos┼ą Re┼ítartova┼ą, automaticky sa zapne po vypnut├ş. Ak nie, zapnite telef├│n stla─Źen├şm vyp├şna─Źa.
Ako vypn├║┼ą n├║dzov├Ż re┼żim v syst├ęme Android - re┼ítartujte

2. Na paneli upozornen├ş vypnite n├║dzov├Ż re┼żim

Niektor├ę zariadenia v├ím umo┼ż┼łuj├║ vypn├║┼ą n├║dzov├Ż re┼żim z panelu ozn├ímen├ş. Zistite, ─Źi je to vo va┼íom zariaden├ş mo┼żn├ę.

  Stiahnite nadol panel ozn├ímen├ş.Klepnite na “Bezpe─Źnostn├Ż m├│d” tla─Źidlo na vypnutie n├║dzov├ęho re┼żimu.
Mo┼żnos┼ą vypn├║┼ą bezpe─Źn├Ż re┼żim

Ak m├íte to ┼í┼ąastie, ┼że m├íte na paneli s upozorneniami tla─Źidlo ÔÇ×N├║dzov├Ż re┼żimÔÇť, m├┤┼żete do n├║dzov├ęho re┼żimu kedyko─żvek vst├║pi┼ą a vypn├║┼ą ho potiahnut├şm nadol na telef├│ne. Po vypnut├ş sa va┼íe zariadenie automaticky re┼ítartuje, aby sa vypol n├║dzov├Ż re┼żim.

T├íto funkcia je k dispoz├şcii na v├Ą─Ź┼íine telef├│nov Samsung (vr├ítane Samsung Galaxy S7, Galaxy S8, Galaxy S9). Ak ho teda m├íte, skontrolujte ho na paneli upozornen├ş

3. Na svojom zariaden├ş s Androidom pou┼ż├şvajte kombin├ície kl├ívesov (nap├íjanie + hlasitos┼ą)

Do n├║dzov├ęho re┼żimu sa dostanete a vypnete ho stla─Źen├şm kl├ívesov nap├íjania a hlasitosti. Postupujte opatrne pod─ża ni┼ż┼íie uveden├Żch krokov:

  Vypnite smartphone. Stla─Źte a podr┼żte tla─Źidlo Vyp├şna─Ź k├Żm neuvid├şte logo na obrazovke, uvo─żnite ho. R├Żchlo stla─Źte tla─Źidlo Tla─Źidlo zn├ş┼żenia hlasitosti a podr┼żte ho nieko─żko sek├║nd, k├Żm sa nedostanete do n├║dzov├ęho re┼żimu. (Na niektor├Żch telef├│noch deaktivuje n├║dzov├Ż re┼żim.) Na paneli n├║dzov├ęho re┼żimu norm├ílne spustite telef├│n.

T├Żm sa v├í┼í telef├│n prepne z n├║dzov├ęho re┼żimu.

Ako vypn├║┼ą n├║dzov├Ż re┼żim v syst├ęme Android - vypn├║┼ą

4. Skontrolujte chybn├ę aplik├ície vo svojom zariaden├ş s Androidom

Ak ste st├íle v n├║dzovom re┼żime, je mo┼żn├ę, ┼że v├ís tam aplik├ícia udr┼ż├ş. Ak chcete vyrie┼íi┼ą tento probl├ęm, m├┤┼żete bu─Ć vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą, vyma┼żte ├║daje aplik├ície alebo ju ├║plne odin┼ítalujte.

Odpo─Ź├ştan├şm z najnov┼í├şch stiahnut├ş zist├şte, ktor├í aplik├ícia v├ím sp├┤sobuje probl├ęmy. M├┤┼żete vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą aplik├ície alebo ju odstr├íni┼ą. Potom re┼ítartujte telef├│n a skontrolujte, ─Źi proces fungoval.

Najprv vyma┼żeme vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą:

  Prejdite na polo┼żku Nastavenia a otvorte ÔÇ×Aplik├ície ÔÇť ponuka. Vyberte si z najnov┼í├şch aplik├íci├ş Vyberte polo┼żku ├Ülo┼żisko a klepnite na ÔÇ×Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą. ÔÇŁ
Ako vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą

Ak to nepomohlo, prejdite na ─Ćal┼í├ş krok. Pozor: T├íto met├│da odstr├íni v┼íetky va┼íe ├║daje v aplik├ícii vr├ítane prihlasovac├şch ├║dajov.

  Otvoren├ę nastavenie a cho─Ćte na ÔÇ×Aplik├ície ÔÇť ponuka. Vyberte aplik├íciu. Vyberte polo┼żku ├Ülo┼żisko a klepnite na ÔÇ×Zmaza┼ą d├íta. ÔÇŁ
Ako vymaza┼ą ├║daje aplik├ície

Ak vymazanie vyrovn├ívacej pam├Ąte a ├║dajov nefungovalo, je na─Źase aplik├íciu odin┼ítalova┼ą.

  Prejdite na nastavenie a otvorte “Aplik├ície ÔÇť ponuka. Vyberte aplik├íciu, ktor├║ odstra┼łujete. Klepnite na Odin┼ítalova┼ą.
Ako odin┼ítalova┼ą aplik├íciu

Nezabudnite, ┼że by ste sa mali zamera┼ą na aplik├ície, ktor├ę ste ned├ívno nain┼ítalovali.

5. Vykonajte na zariaden├ş Android obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş

Ak h─żad├íte sp├┤soby, ako vypn├║┼ą bezpe─Źn├Ż re┼żim na zariaden├ş Android. Toto ur─Źite nie. Ak v┼íak neust├íle ─Źel├şte potrebe vypn├║┼ą n├║dzov├Ż re┼żim, m├┤┼że by┼ą rie┼íen├şm obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş na telef├│ne. Na ├║vod treba uvies┼ą, ┼że obnovenie v├Żrobn├Żch nastaven├ş zah┼Ľ┼ła odstr├ínenie v┼íetk├Żch intern├Żch ├║dajov z telef├│nu a ich obnovenie do p├┤vodn├ęho stavu. Ne┼ż teda za─Źnem, z├ílohujte si v┼íetky svoje ├║daje.

Pred obnoven├şm tov├írensk├Żch nastaven├ş na telef├│ne sa uistite, ┼że ste vysk├║┼íali v┼íetky ostatn├ę mo┼żnosti.

Prostredn├şctvom ponuky Nastavenia na zariaden├ş Android:

  ├Źs┼ą do nastavenie.Prejdite na “Z├ílohujte a resetujte.”ÔÇŁ. Vyberte “Obnovenie tov├írensk├Żch d├ít” alebo Odstr├í┼łte v┼íetky ├║daje pou┼ż├şvate─ża. Klepnite na Resetova┼ą telef├│n. Telef├│n sa re┼ítartuje po kliknut├ş na mo┼żnos┼ą resetovania.
Ako obnovi┼ą tov├írensk├ę nastavenia telef├│nu

Prostredn├şctvom re┼żimu obnovenia/n├║dzov├ęho re┼żimu na va┼íom zariaden├ş s Androidom:

  Zadajte Re┼żim obnovenia.Stla─Źte a podr┼żte tla─Źidlo Vyp├şna─Ź. Stla─Źte tla─Źidlo Zv├Ż┼íi┼ą hlasitos┼ą a potom uvo─żnite tla─Źidlo nap├íjania. Stla─Źte tla─Źidlo Zn├ş┼żi┼ą hlasitos┼ą tla─Źidlo, k├Żm sa nezv├Żrazn├ş mo┼żnos┼ą Vymaza┼ą ├║daje/Obnovi┼ą tov├írensk├ę nastavenia. Klepnite na Vyp├şna─Ź vyberte ho. Vyberte polo┼żku Re┼ítartova┼ą syst├ęm teraz.

─Źasto kladen├ę ot├ízky

Ako sa dostanem do n├║dzov├ęho re┼żimu?

Ak chcete na telef├│ne vst├║pi┼ą do n├║dzov├ęho re┼żimu, stla─Źte a podr┼żte vyp├şna─Ź, na nieko─żko sek├║nd podr┼żte ikonu vypnutia a pokra─Źujte kliknut├şm na tla─Źidlo OK.

─îo m├┤┼żem robi┼ą v n├║dzovom re┼żime?

Preto┼że n├║dzov├Ż re┼żim deaktivuje aplik├ície tret├şch str├ín, m├┤┼żete ho pou┼żi┼ą na identifik├íciu a rie┼íenie probl├ęmov s miniaplik├íciami a aplik├íciami.

Pre─Źo sa m├┤j telef├│n s Androidom omylom zasekol v n├║dzovom re┼żime?

M├┤┼że ├şs┼ą bu─Ć o softv├ęrov├Ż probl├ęm, alebo o ─żudsk├║ chybu. Mohli ste napr├şklad omylom klikn├║┼ą na tla─Źidlo n├║dzov├ęho re┼żimu na naviga─Źnom paneli alebo klikn├║┼ą na nepotrebn├ę tla─Źidl├í pri zapnut├ş mobiln├ęho telef├│nu.

Ako ukon─Źi┼ą n├║dzov├Ż re┼żim v Samsungu?

Ak chcete v zariaden├ş Samsung vypn├║┼ą n├║dzov├Ż re┼żim, posu┼łte nadol oznamovac├ş panel. Potom klepnite na upozornenie v n├║dzovom re┼żime a potom potvr─Ćte klepnut├şm na ÔÇ×Vypn├║┼ąÔÇť vo v├Żzve.

─îo rob├ş bezpe─Źn├Ż re┼żim v syst├ęme Android?

N├║dzov├Ż re┼żim v syst├ęme Android deaktivuje aplik├ície tret├şch str├ín, ktor├ę m├┤┼żu po┼íkodi┼ą alebo spomali┼ą v├í┼í telef├│n. Pom├íha diagnostikova┼ą probl├ęmy s va┼íim zariaden├şm Android. Zapnut├şm n├║dzov├ęho re┼żimu sa telef├│n re┼ítartuje s predvolen├Żmi aplik├íciami a odstr├íni aplik├ície, ktor├ę spoma─żuj├║ alebo havaruj├║ va┼íe zariadenie.

Aby som to cel├ę zhrnul

Zaseknut├ę tla─Źidl├í, zl├ę aktualiz├ície, chybn├ę aplik├ície a chybn├Ż hardv├ęr v├ís m├┤┼żu necha┼ą uviaznu┼ą v n├║dzovom re┼żime na zariaden├ş Android. Aj ke─Ć existuje mnoho sp├┤sobov, ako sa s t├Żmto probl├ęmom vyrovna┼ą, re┼ítartovanie telef├│nu je zvy─Źajne naj─żah┼í├ş sp├┤sob, ako to urobi┼ą.

Obnovenie v├Żrobn├Żch nastaven├ş sa rozhodnite a┼ż vtedy, ke─Ć vy─Źerp├íte v┼íetky ostatn├ę mo┼żnosti. Je to ve─ża ├║silia o nie─Źo, ─Źo sa d├í ─żahko vyrie┼íi┼ą a odstr├íni to v┼íetky ├║daje vo va┼íom telef├│ne. Je to dvojse─Źn├Ż me─Ź, ktor├Ż by sa mal pou┼ż├şva┼ą iba ako posledn├í mo┼żnos┼ą.

Nezabudnite pri rie┼íen├ş probl├ęmov zachova┼ą pokoj. S chladnou hlavou je v┼íetko jednoduch┼íie!

Ktor├í met├│da je pre v├ís najvhodnej┼íia? Povedzte mi o tom viac v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie. Ak v├ís funkcia st├íle zauj├şma, pozrite sa na n├í┼ího dokonal├ęho sprievodcu bezpe─Źn├Żm re┼żimom!

Odpor├║─Źan├ę ─Ź├ştanie:

Ako vypn├║┼ą n├║dzov├Ż re┼żim na Tumblr zo syst├ęmu Android (2 Met├│dy)

Ultimate Guide to Safe Mode (s bootovac├şm postupom)

N├║dzov├Ż re┼żim Android: Diagnostick├Ż re┼żim pre Android