Režim Lietadlo: tajomstvo špionážnych príbehov Instagram bez toho, aby sa našli

Je jednoduchý trik, ktorý im dá vedieť, že ste videli fotku alebo video, takže sa nemusíte uniesť pri sledovaní príbehov iných ľudí.

Režim Lietadlo: tajomstvo špionážnych príbehov Instagram bez toho, aby sa našli 1

Instagram Pred niekoľkými rokmi je to príbeh, ktorým je 24-hodinová videozáznam. Počas tohto obdobia si môže niekto zobraziť obsah, ktorý účet odovzdal, ak je verejný. V opačnom prípade uvidíte, kto ho prijal.

Ale niečo, čo niektorí stále nevedia, môžu používatelia vidieť, kto vidí tento obsah. V niektorých prípadoch osoba, ktorá vidí príbeh, nie je jedným z vašich kontaktov, napríklad nový bývalý priateľ, váš šéf alebo niekto, kto si nepredstavuje, že vás obťažujú. Možno, že niekto nechce vedieť, či videl príbeh, alebo nie.

Existuje trik Instagram Scrache: nie ste pripojení k internetu. Najprv musíme vstúpiť Instagram a nechať príbeh načítať na pár minút. Potom aktivujte režim v lietadle, aby ste zabránili rušeniu. ,

Potom zatvorte a otvorte Instagram, Tam vidíme príbehy, ktoré boli odoslané, bez toho, aby aplikácia mala internet, aby nám dala vedieť, čo sledujeme.

Koniec záhady: čo sa stane, ak necháme prasa v lietadle?

Ďalší trik, ktorý môžeme mať Instagram

Keď nám pošlú správy priamo s fotografiami alebo videami, aplikácia nás upozorní, ak urobíme snímky obrazovky. Keď sa tomu vyhneme, rovnako ako história. Musíme vám umožniť odovzdávať fotografie alebo videá a dať telefón do režimu v lietadle.

Ďalšou vecou, ​​ktorej sa môžeme vyhnúť, je vymazanie histórie vyhľadávania. Musíte prejsť do časti Nastavenia> Zabezpečenie> História vyhľadávania a stlačiť „Vymazať históriu vyhľadávania“. Beady a nový účet.

Kópia Fotiek Google do Instagram a pridať „príbeh“