Režim inkognito pre Mapy Google bude čoskoro k dispozícii

Google už chvíľu pracuje v režime inkognito pre Mapy Google. Tento režim bol verejne testovaný, takže ho môžeme dostať v nasledujúcich týždňoch. Na čo slúži tento režim? Povedali sme vám

Režim inkognito je nástroj, ktorý je v našom prehliadači roky a ktorý nám umožňuje navštevovať určité stránky bez zanechania stopy v navigačných údajoch, čo je ideálne pre použitie medzi počítačmi, ktoré nie sú naše, medzi inými inými spôsobmi. A v Google to chcú rozvíjať vo viacerých aplikáciách.

Režim inkognito v Mapách Google je takmer pripravený

Mapy Google sú jednou z najviac rozmaznaných aplikácií veľkého G, ktoré neustále vylepšujú. A ako sme čítali, režim inkognito je jedným z nasledujúcich spôsobov Polícia Android,

Tento režim začína oslovovať niektorých používateľov, ktorí sú aktualizovaní na verziu 10.26. A je ľahko dostupný kliknutím na tlačidlo profilu a poskytnutím tlačidla na aktiváciu režimu inkognito pre Mapy Google. A čo môže tento režim urobiť?

  • Uložte históriu vyhľadávania.
  • Posielajte upozornenia.
  • Aktualizujte svoju históriu polohy.
  • Na prispôsobenie máp použite svoje osobné informácie.

Upozornenia tiež objasňujú režim inkognito nie úplne anonymnéa že vaše aktivity môžu byť naďalej zaznamenávané inými aplikáciami a webovými stránkami, ktoré používate (samozrejme ste udelili povolenie na umiestnenie). V prípade profesionálneho mobilného telefónu môže váš šéf, škola alebo organizácia pokračovať v prístupe k vašej polohe, ako aj k poskytovateľovi internetových služieb.

Ako sme už spomenuli, tento režim zatiaľ nie je dostupný pre všetkých, ale keď sme vo verejnej testovacej fáze, vidíme, že je takmer pripravený osloviť všetkých používateľov.

Mapa – Navigácia a verejná doprava Verzia: Autor: Vyžaduje sa INŠTALÁCIA INŠTALÁCIA INŠTALUJTE APK size: