Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

[Review] Apple Watch

(Review) Apple Watch 1

Neskoro sme museli čakať celé týždne, ale nakoniec sme to skúsili. Aj bez oficiálneho dátumu vydania v Čile, Vďaka programu ProMovil sme mohli získať jednotku na testovanie a povedať nám niečo, čo nie je také nové Apple,

Spoločnosti ako Sony, Samsung, Motorola a dokonca aj Alcatel už niekoľko rokov spustili svoje vlastné SmartWatch a zúčastnili sa súťaže, v ktorej sme videli variácie v dizajne a operačných systémoch. Ale samozrejme Medzi všetkými týmito značkami je slávny preč. Apple Nemôžete opustiť tento segment a pred vaším oznámením sa objaví veľa klebiet.

(Review) Apple Watch 2

Verzia, ktorá nám bola zaslaná, je 42 mm Sport s lipovo-zeleným plastovým remienkom. Niekoľko dní som bol schopný otestovať, ako interakcie medzi iPhone 5s a mnou Apple Watch, použite hodiny na reagovanie na dostupné upozornenia a aplikácie. Pozrime sa na špecifikácie.

Vyplňte pole

Puzdro je navrhnuté tak, aby hodinky boli úplne roztiahnuté Obal sa môže zdať príliš veľký. Vo vnútri krabice sú nabíjačky, káble, príručky a plastové boxy všade Apple Watch, Aj keď je prezentácia veľmi prémiová, Prebytočný voľný priestor je možné zmenšiť.

brejle

rozmerVýška 42 mm, 35,9 šírka mm, 10,5 hĺbka mm
dôležitosť70 gramov s plastovým remienkom.
plátno1,5 palca, displej sietnice, 312 × 390 pixelov (302ppi).
rečníkÁno opica
pamäť8 GB
procesorApple S1
RÁMEC512M
batérie205 mAh nemožno odstrániť. Zahŕňa to bezdrôtové nabíjanie.
mobilnej sietenie
WiFiÁno, 802,11b / g / n 2.4GHz.
bluetootho 4,0 LE.
NFCnie
operatívnosť systémuwatchos
pripojenie PCnie
Zadná kameranie
videonie
predná kameranie
druhýIPX7 vodotesný, krokomer, snímač okolitého svetla, monitor srdcového rytmu, akcelerometer, gyroskop, sklo Ion-X

dizajn

Pokiaľ ide o dizajn, nemôžeme si pomôcť, ale hovoriť o dizajne Apple, Áno, vzali si čas na jej spustenie, mali problémy s dodávateľom safírového skla, zlyhalo s tapetickým strojom atď. Ale nemôžeme to poprieť ani to, Napriek limetkovo-zelenej farbe je to vynikajúci dizajn pre oči a zápästie. Hrúbka nie je tak veľká a zaoblené hrany sa necítia príliš tvrdo alebo nepohodlne.

(Review) Apple Watch 3

Aj keď plastová páska môže byť problémom, Apple Spoločnosť oznámila, že remene budú vzájomne zameniteľné, aby bolo možné pripevniť kožený remienok a prípadne aj ďalšiu batériu.

plátno

(Review) Apple Watch 4

Veľkosť obrazovky sa líši s veľkosťou inteligentných hodiniek, ktoré máte na výber 38 mm alebo túto verziu, 42 mm. Toto rozlíšenie nie je príliš malé z dôvodu malej veľkosti obrazovky. Stále, čo je v cene Apple sa nazýva displej sietnice kvôli hustote pixelov.

Ako veľkosť obrazovky, tak aj kvalita sa používajú veľmi dobre. o Vyžaduje to dobrú presnosť a prsty, ktoré nie sú príliš silné. Jeho jas je dostatočný na zobrazenie detailov vonku aj na slnku. Jednou z chladných vecí je zakrivený koniec, ktorý uľahčuje spojenie medzi kovom a sklom. Taktické odpovede tým nie sú dotknuté.

operatívnosť systému

(Review) Apple Watch 5

Apple Watch vydala nový systémový operato s názvom WatchOS, čo je vlastne zmenšená verzia iOS. Aj keď je rozhranie dobre vyvinuté, nie je úplne intuitívne. Dotyk mimoriadnej sily To umožňuje ďalší druh pohybu, ktorý sa dá trochu naučiť, hoci sa dá trochu naučiť. Časy, keď sa tieto funkcie dajú použiť, nie sú bohužiaľ dobre zdokumentované, takže je ťažké uhádnuť, kde sa dajú použiť. Pri viacerých príležitostiach som mal nejaké problémy s pozastavením z jednej obrazovky na druhú alebo návratom do ponuky. Neexistuje nič z iného sveta, ktoré by bolo možné vyriešiť aktualizáciou.

Veľký problém Apple Watch to je Ako inteligentné hodinky zvyčajne nespĺňa svoju hlavnú funkciu: Zabráňte vytiahnutiu smartfónu z vrecka a schopnosti odpovedať zápästím. Áno, oznámenia fungujú veľmi dobre, Taptic Engine je veľmi dobrý a samotný operatívny systém je dobre vyvinutý, Ale nemáte inú možnosť odpovedať veci bez toho, aby ste museli vyberať telefón. Najmä keď dostanem e-mail do aplikácie pre iPhone, Dostal som správu o téme, ale keď ju otvorím, znamená to, že musím otvoriť e-mailovú aplikáciu v telefóne iPhone, pretože ju nie je možné zobraziť na obrazovke. Apple Watch,

(Review) Apple Watch 6

Na strane fyzickej aktivity Nikdy som nebol veľmi aktívny v rôznych športoch., V porovnaní s inými aplikáciami som si toho všimol krokové meranie nie je úplne presné a vďaka novej aktualizácii sa meranie srdcovej frekvencie nevykonáva v určitých pravidelných intervaloch. Ako ste videli vo videu, to tiež 6 Hodiny medzi meraniami. Spôsob zobrazovania informácií je však veľmi dobrý jadro Žiadosť sa musí skontrolovať.

batérie

Dostávame sa k bodu, kde je to možné Apple Watch Nebolo to také populárne, a keďže to bola iba fáma, už to špekulovalo výdrž batérie nebude najlepšia, A majú pravdu. Pri pravidelnom každodennom používaní, vždy pripojenom k ​​telefónu prostredníctvom rozhrania Bluetooth a automatického jasu, Podarilo sa mi jeden a pol dňa používania. Toto sa nenabíja cez noc. Vďaka ťažkému použitiu sa dokázal ľahko dostať na koniec dňa, ale nestačil sa dostať na ďalšie ráno.

Jedna z vecí, ktoré si vážime, je režim šetrenia batérie, vďaka ktorému sú hodiny … hodiny! Vypnite všetky systémy, odpojte Bluetooth a stlačením bočného tlačidla jednoducho uvidíte čas. To znamená, že aj keď nemáte batériu, môžete aspoň poznať čas.

záver

Aj keď sa jedná o inteligentné hodinky s elegantným dizajnom, príjemným rozhraním a rôznymi funkciami, nie je to ani zďaleka úplná funkčnosť očakávaná od inteligentných hodiniek. Nevidím e-mail, ktorý som dostal v aplikácii pre iPhone, čo ma núti vytiahnuť mobil z vrecka. Rovnako ako v prípade aplikácií na odosielanie správ, kde môžem odpovedať iba v prípade, že aplikácia, ktorú používam, má špeciálnu aplikáciu. To sa samozrejme zmení s možnosťou inštalácie aplikácií tretích strán, ktoré budú k dispozícii v budúcich aktualizáciách. Výdrž batérie je o niečo dlhšia, ako som čakal, ale je stále pod ostatnými.

Table of Contents