Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Retro hranie: Game & Watch Super Mario Bros klesne na menej ako 40 EUR Amazon


Tí nostalgickí za „starými dobrými časmi“ sú nepochybne preferovaným cieľom tohto dobrého plánu. Tak, Game & Watch vo svojom Super Mario Bros. je 38,20 €.

Hra a pozeranie Super Mario Bros. za 38 €

Game & Watch: Mario prichádza na konzolu

Pred podrobným popisom obsahu tohto očarujúceho malého prenosného stroja upresnite, že je Amazon kto sa stará o tento dobrý biznis. Doručenie domov je dostupné pre všetkých zákazníkov. Okrem toho predplatitelia Amazon Prime (bezplatná skúšobná verzia potom 5,99€/mesiac alebo 49€/rok) môžu dokonca dostať svoju objednávku domov do jedného dňa. Základná záruka je platná dva roky a jej predĺženie je ponúkané na 3,49€ na jeden rok resp 449 € na ďalšie dva roky.

Táto hra a hodinky revisited spoločnosťou Nintendo boli vydané s cieľom osláviť 35. výročie slávneho inštalatéra s fúzmi. To druhé je teda logicky jadrom obsahu stroja. V skutočnosti Super Mario Bros. a Super Mario Bros.: The Lost Levels sú zahrnuté priamo v konzole. Tieto pomerne náročné tituly sa stávajú príjemnejšími na prehliadanie vďaka vylepšenej ergonómii zariadenia a stále presnejšiemu ovládaniu.

Len aby ste si vydýchli po vyskúšanej úrovni The Lost Levels, budete mať možnosť spustiť hru Ball v edícii Mario. Nenáročná minihra, ktorá by mala opäť osloviť tých najnostalgickejších hráčov.

The Game & Watch ukazuje čas

Game & Watch zaväzuje, že hodiny boli priamo zahrnuté v systéme konzoly. Mario bude vaše dni sprevádzať prostredníctvom 35 rôznych animácií, ktoré sa vám budú časom posúvať pred očami. Bude to príležitosť vidieť hrdinov, ale aj symbolických nepriateľov franšízy. A nakoniec, Game & Watch sa dajú ľahko prenášať vďaka kompaktnému dizajnu, ktorý im umožňuje vkĺznuť do malého vrecka.

Hra a pozeranie Super Mario Bros. za 38 €

Tento objekt je teda určený predovšetkým zberateľom zanieteným pre retrogaming.

Prečo Clubic odporúča Game & Watch Mario?

  • Klasický Super Mario Bros. sú späť
  • Digitálne hodiny s 35 rôznymi animáciami
  • Veľmi kompaktná veľkosť