Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Reštart systému Silent Hill a obnova môžu mať podporu od spoločnosti Sony

Reštart systému Silent Hill a obnova môžu mať podporu od spoločnosti Sony 1

Už v januári boli správy o tom, že Konami pracoval na dvoch tituloch Silent Hill. Jedným z nich bol reštart, zatiaľ čo druhý mal byť epizodickou hrou ako hra Telltale. Nová správa naznačuje, že druhá je formou, ktorú budú mať zrušené Silent Hills.

REKLAMA

Stránka nadšencov hororovej hry Spoliehajte sa na hrôzu, ktorá uvádza zdroje, ktoré tvrdia, že spoločnosť Sony zohráva v týchto rokovaniach dôležitú úlohu. O značke za PlayStation sa hovorí, že spája veci medzi spoločnosťami Konami a Kojima Producitons. Mali by ste poznať meno ako Death Stranding devs, ktorí mali viesť zrušenú hru Silent Hills.

Silent Hill PT

Pokiaľ ide o reštart, môže byť známy jednoducho ako Silent Hill. Názov má tiež tri významné postavy zo série, ktoré na ňom pracujú. Sú to Masahiro Ito, tvor stvorenia prvých štyroch hier; Keiichiro Toyama, ktorý napísal a režíroval prvú hru; Akira Yamaoka, ktorý bol skladateľom väčšiny seriálov.

Súčasťou vývoja reštartu systému Silent Hill bude aj spoločnosť Sony Interactive Entertainment Japan Studio. Hlavná úloha Sony PlayStation môže naznačovať, že tieto dva tituly Silent Hill môžu byť exkluzívne pre PlayStation. Ale napriek tomu všetkému ani Sony, ani Konami tieto podrobnosti nepotvrdili. Z tohto dôvodu by bolo lepšie nebyť príliš optimistický vo veciach.

(Zdroj: Spoľahnite sa na hrôzu)