Reštart Digimon Adventure je naplánovaný na aprílové vydanie v Japonsku

Toei bude oslavovať 20. výročie spoločnosti Digimon po celý rok a Digimon Adventure reštart a nové filmy pre franšízu. Spoločnosť zverejnila upútavku na reštart a plánuje jej vydanie v Japonsku v apríli. Nie je jasné, či alebo kedy bude k dispozícii na iných trhoch s prekladmi z japončiny.

Podrobnosti o reštarte Digimon Adventure

Toei vytvoril webovú stránku o Digimon Adventure reštartovať. Príbeh sa zameriava na Taichi Yagamiho, žiaka piateho ročníka, ktorú spoločnosť opisuje ako „aktívnu“ a ktorej „telo sa pohybuje pred ústami“. Partnerom dieťaťa je dvojnohý plaz Digimon menom Agumon špeciálnym pohybom, ktorý vystrelí guľku z úst.

Preklad popisu do japončiny uvádza, že sa píše rok 2020 a siete sú teraz kľúčovou súčasťou života. Ľudia však nevedia, že „za sieťou, svetom nekonečna a digitálnym svetom“ existuje spoločnosť Digimon.

K rozsiahlemu zlyhaniu siete dochádza väčšinou v oblasti Tokia. Správy naznačujú počítačový terorizmus. Taichi Yagami žije v obytnej veži neďaleko Tokia. Bol sám doma a pripravoval sa na víkendový tábor a jeho matka a sestra boli vo vlaku do Shibuya, ktorý sa nemohol zastaviť. Ide do Shibujy, aby im pomohol, ale keď príde na nástupište vlaku, stane sa niečo záhadného a on vstúpi do digitálneho sveta. „Vyvolené deti“ sa stretnú so svojim partnerom Digimonom a vydajú sa na dobrodružstvo.

Vydaný bol aj trailer

Spoločnosť tiež zverejnila upútavku na reštartovanie systému Digimon Adventure YouTube, ktorý je vložený tu. Toei Animation spolupracuje s Fuki TV a Yomiuri Advertising Agency na vytvorení reštartu.

Na tento rok sú naplánované aj ďalšie splátky vo franšíze Digimon. Podľa PiunikaWeb je najnovším filmom tejto série Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna. Je to pokračovanie hry Digimon Adventure tri, ktorá je zasadená podľa originálu Digimon Adventure séria. Nová splátka je stanovená o päť rokov neskôr Digimon Adventure tri. Taichi a jeho priatelia sú dospelí a dozvedia sa, že ich partnerstvo s Digimonom sa čoskoro skončí, pretože už nie sú deťmi.