Reproduktory Sonos dost├ívaj├║ aktualiz├íciu upozornen├ş Alexa

Reproduktory Sonos dost├ívaj├║ aktualiz├íciu upozornen├ş Alexa 1

Pred ─Źasom Sonos ohl├ísil svoje partnerstvo s Amazon a sladk├í aktualiz├ícia plod├şn s ─Ćal┼í├şmi funkciami. Inteligentn├ę reproduktory Sono, ktor├ę ich teraz umo┼ż┼łuj├║ pou┼ż├şva┼ą, boli doplnen├ę o cloudov├║ aktualiz├íciu Amazon Funkcia spr├ívy Alexa.

Reproduktory Sonos dost├ívaj├║ aktualiz├íciu upozornen├ş Alexa

T├║to aktualiz├íciu nepodporuje ani jeden, ale dva a jeden. Ak ste hrd├Żm vlastn├şkom niektor├ęho z t├Żchto dvoch pr├şkladov, m├┤┼że v├ím t├íto nov├í aktualiz├ícia ozn├ímenia Alexa prinies┼ą v├Żhody. Ak chcete pou┼żi┼ą t├║to aktualiz├íciu, sta─Ź├ş poveda┼ą ÔÇ×Alexa upozorni┼ąÔÇť a pou┼żi┼ą pr├şkazy ako:

Alexa povie v┼íetk├Żm, ┼że auto odch├ídza 5 min├║t. Alexa, vysielan├í polno─Źn├í tane─Źn├í p├írty, je pripraven├í za─Źa┼ą .lexa, oznamuje ve─Źeru.

Ak nechcete poveda┼ą ÔÇ×Alexa, ozn├ímteÔÇť, m├┤┼żete pou┼żi┼ą ÔÇ×Alexa, povedzte v┼íetk├ŻmÔÇť alebo ÔÇ×Alexa, vysielajteÔÇť. Ke─Ć ohl├ísite, ┼że budete po─Źu┼ą kr├ítke zvonenie, spr├íva sa prehr├í vo va┼íom hlase na ktoromko─żvek z va┼íich kompatibiln├Żch zariaden├ş Sonos Beam, One alebo Alexa.

Len aby sme v├ís informovali, m├┤┼żete tie┼ż posiela┼ą ozn├ímenia, a to nielen prostredn├şctvom va┼íich zariaden├ş s povolen├şm Alexa, ale zariaden├ş iOS a Alexa App, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii aj pre Android. Ak chcete obmedzi┼ą svoje ozn├ímenie na konkr├ętne zariadenie, m├┤┼żete tie┼ż pou┼żi┼ą re┼żim Neru┼íi┼ą. M├┤┼żete tie┼ż zapn├║┼ą / vypn├║┼ą prich├ídzaj├║ce / odch├ídzaj├║ce spr├ívy pre ka┼żd├ę zariadenie.

zdroj