Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Remake hodný Half Life 1, Plná verzia Black Mesa je teraz na Steam. Hodnotenia sú prevažne pozitívne

Všetky recenzie: prevažne pozitívny. Posledné recenzie: prevažne pozitívne. Tieto informácie nájdete na karte produktu Black Mesa Steam. Remake prvého polčasu sa zdá hodný kultového originálu.

– Hral som súboj, ale nikdy som nevidel prvú časť – takto reagujú niektorí z mojich priateľov, keď hovoríme o polčase. O čom sa dá hovoriť. Venované virtuálnej realite Half Life Alyx bude mať premiéru kedykoľvek, zatiaľ čo plná verzia Black Mesa bude vydaná na Steam. Je ťažšie pre lepšiu príležitosť znovu zobrať kultový polčas rozpadu. Alebo prvýkrát.

Black Mesa je neoficiálny remake prvého polčasu.

Remake hodný Half Life 1, Plná verzia Black Mesa je teraz na Steam. Hodnotenia sú prevažne pozitívne 1

Hoci projekt nie je vytvorený vo Valve, jeho tvorcovia majú oficiálne požehnanie pôvodných výrobcov. Avšak nadšenci zodpovední za Black Mesa nemôžu byť nazývaní amatéri. Tvorcovia strávili niekoľko rokov týmto titulom leštením a vylepšovaním najlepších FPS v histórii. Aspoň pre niektoré.

Projekt Black Mesa je občas nahlas, ale hra je teraz veľmi dôležitá. Túto hru si môžete kúpiť na Steam ako akýkoľvek iný digitálny produkt. Poľskí hráči za to zaplatia 72 zlotých bez penny. Recenzie tých, ktorí už hrali, naznačujú, že remake je veľmi úspešný. Hra je vraj fantastická, pozrite sa na svoju pokožku. Black Mesa je dôležitá v pamäti môjho počítača.

Black Mesa je tiež módnym a multiplayerovým režimom.

Remake hodný Half Life 1, Plná verzia Black Mesa je teraz na Steam. Hodnotenia sú prevažne pozitívne 2

Je potrebné dodať, že neoficiálny remake prvého polčasu života má plnohodnotný multiplayerový modul. Starší hráči sa môžu vrátiť do takých arén, ako sú Bounce, Gasworks alebo Stalkyard. Musia pripustiť, že som sa nikdy neskúšal v režime pre viacerých hráčov (kampane sa však báli ako dobrý horor), ktoré sa 22 rokov po premiére pôvodného titulu s radosťou zmením.

Verzia Black Mesa 1,0 tiež poskytuje podporu pre úpravy zo Steam Workshop. Uvedomte si, aké kreatívne môžu byť fanúšikovia Half Life 2, cítite v kostoloch, že móda bude hrať dôležitú úlohu v ďalšom rozvoji Black Mesa. Medzitým začnem hrať!

Black Mesa 1,0 na platforme Steam