Reliance Jio uv├ídza na trh n├ístroj na kontrolu pr├şznakov COVID-19

Indick├í vl├ída sa vynasna┼ż├ş bojova┼ą proti koronav├şrusom a zaisti┼ą bezpe─Źnos┼ą svojich ob─Źanov a tie┼ż sledujeme, ako spolo─Źnosti plnia svoje povinnosti. Aby sa roz┼í├şrilo povedomie, spolo─Źnos┼ą Reliance Jio spustila svoj n├ístroj na kontrolu pr├şznakov v aplik├ícii MyJio a na svojej webovej str├ínke v spolupr├íci s t├şmom spolo─Źnosti Microsoft.

Pop-banner bude blika┼ą na domovskej str├ínke MyJio so zameran├şm na hlavn├ę veci, ktor├ę sa maj├║ vykona┼ą po─Źas n├írodn├ęho vypnutia. Zobrazi┼ą znamenie – pr├íca z domu, u─Źenie sa doma, zdravie z domova, s upozornen├şm na kontrolu pr├şznakov. T├ş, ktor├ş nevyu┼ż├şvaj├║ slu┼żby Jio, m├┤┼żu nav┼ít├şvi┼ą ofici├ílnu webov├║ str├ínku n├ístroja.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: Netflix a Chill s priate─żmi uprostred spolo─Źensk├Żch priestorov pomocou tohto triku!

Pou┼ż├şvanie tohto ┼ípecifick├ęho n├ístroja je ve─żmi ─żahk├ę. Reliance Jio Symptom Checker obsahuje ┼ípeci├ílne navrhnut├Ż dotazn├şk o faktoroch, ktor├ę ovplyv┼łuj├║ prevalenciu Covid-19. N├ístroj preber├í vstupy prostredn├şctvom mo┼żnost├ş predlo┼żenej ot├ízky, ktor├ę sa pohybuj├║ od pohlavia, veku, zdravotn├Żch podmienok a hist├│rie ciest.


Ke─Ć n├ístroj dokon─Ź├ş zhroma┼ż─Ćovanie vstupov, vytvor├ş spr├ívu nazna─Źuj├║cu z├íva┼żnos┼ą rizika, ktor├ęmu u┼ż├şvate─ż ─Źel├ş. Zrieknutie sa zodpovednosti sa uv├ídza aj na str├ínke s v├Żsledkami so spr├ívou – ÔÇ×Z├ívis├ş to od aktu├ílneho ch├ípania choroby, ktor├í sa m├┤┼że zmeni┼ą. Ak sa nec├ştite dobre, obr├í┼ąte sa na svojho lek├íra a po┼żiadajte o radu.ÔÇť

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: Pr├şspevky zna─Źiek smartf├│nov a komunik├íci├ş ku koronav├şrusu

Jio tie┼ż uv├ídza zoznam ─Źast├Żch ot├ízok, ┼ítatist├şk a pokynov ICMR na testovanie strat├ęgie t├Żkaj├║cej sa COVID-19. K dispoz├şcii s├║ podrobn├ę inform├ície o akt├şvnych a lie─Źen├Żch pr├şpadoch COVID-19, testovac├şch stredisk├ích a ─Ćal┼í├şch s├║visiacich ukazovate─żoch, ktor├ę udr┼żuj├║ pou┼ż├şvate─żov Jio v aktu├ílnom stave.