Reklamy s prestávkami na mobilné zariadenia so 100 miliónmi stiahnutí za prvý týždeň

Call of Duty: Mobile sa podarilo predbehnúť svojich hlavných konkurentov a dosiahnuť značku 100 miliónov stiahnutí v jeho týždni začatia

Call of Duty: Mobile bol prepustený minulý týždeň a už dosiahol neuveriteľný míľnik. Podľa analytickej firmy hra zaznamenala najvyšší počet stiahnutí uskutočnených za týždeň po spustení v histórii Senzorová veža, Keďže sa stal dostupným na stiahnutie, Call of Duty: Mobile sa už podarilo dosiahnuť známku 100 miliónov stiahnutí.

Porovnanie s konkurenciou

Call of Duty: Mobile v prvom týždni prekonal svojho najväčšieho konkurenta v počte stiahnutí Call of Duty: Mobile v prvom týždni prekonal svojho najväčšieho konkurenta v počte stiahnutí

Faktory pomohli Call of Duty: Mobile dosiahnuť vrchol, najmä v porovnaní so situáciou, v ktorej boli uvedení jeho najväčší konkurenti. PUGB Mobile, napríklad, je jedným z veľkých vrcholov úspešných hier a podarilo sa mu dosiahnuť známku 28 miliónov stiahnutí v prvom týždni, ale keď bol vydaný, bol pôvodne k dispozícii iba v niektorých regiónoch.

Fortnite, ďalší hlavný konkurent na tomto trhu, dosiahol 22.5 milióny stiahnutí vo svojom debutovom týždni sa však spočiatku sprístupňovala iba pre iOS, až neskôr sa uvoľnila na stiahnutie na Android, čo ovplyvnilo jej výsledky.

Podstata Call of Duty: Mobile

Hra sa v Číne zatiaľ neuvoľnila Hra sa v Číne zatiaľ neuvoľnila

iba Call of Duty: Mobile stále zaujme svojimi číslami, pretože má tiež „ale“ v tomto závode: hra sa ešte v Číne, obrovskom trhu, ešte nezačala. Takže váš úspech je stále celkom pôsobivý.

Randy Nelsonsa Senzorová veža, povedal, že:

„Toto je zďaleka najväčšie spustenie mobilných hier v histórii, pokiaľ ide o hráčsku základňu, ktorá sa uskutočnila v prvom týždni.“

Kto sa tiež priblížil, bol Prehliadka Mario Kart, ktorá bola vydaná o týždeň skôr a podarilo sa jej prekonať sumu 90 miliónov stiahnutí vo vašom prvom týždni.

Medzi veľkým počtom vykonaných stiahnutí Call of Duty: Mobile, Senzorová veža potvrdili, že 55.7% bolo vyrobené pomocou zariadenia so systémom iOS. Pokiaľ ide o zisk zo hry 17 dolárov.7 miliónov, 53% bolo vďaka nákupom v aplikácii. Spojené štáty tvorili 16.9% stiahnutí a 43.1% zisku.

Zaujímavosťou je, že hoci hra ešte nebola v Číne prepustená, vyvinula ju tam štúdio TiMi Studio, ktoré je v Shenzhena publikoval ju Activision, Toto štúdio je známe aj pre mobilnú hru v štýle MOBA Česť kráľa, ktorý má podobnosť s League of Legends,

Call of Duty: Mobile prichádza ako ďalšia možnosť pre novú vlnu hier v štýle Bitka Royale, kde hráči musia prežiť až do konca, aby boli víťazmi. Okrem toho Activision už uviedla, že v budúcnosti môže prísť viac herných možností ako režim Zombie a dokonca aj režim Kampaň, ktorý môže tiež zvýšiť počet stiahnutí v prvom týždni.

Ak chcete sťahovať, jednoducho prejdite do Obchodu Play pre Android alebo App Store pre iOS.

Zdroj: The Verge