redmi Poznámka 7 vs Redmi Note 5 – Bojujte v dome Redmi

Keď už hovoríme o obrazovke, zistíme ďalší rozdiel. Už sme povedali, že má o niečo väčšiu obrazovku, ktorá je ideálna na zobrazovanie obsahu, hoci skóre musíte vziať do úvahy. A aj keď je to malý háčik podobný kvapkaniu, aký sme videli na iných termináloch, pri sledovaní videa alebo prehrávaní na celú obrazovku to vždy bolo trochu nepríjemné.

nájdeme rovnaké rozlíšenie FullHD + a panel IPS, aj keď dúfame, že nová obrazovka je lepšia. Najväčší rozdiel je v dizajne so zárezom a zmenou veľkosti.

Je to niečo úplne subjektívne, pretože existujú používatelia, ktorí hack nenávidia, iní, ktorí ho milujú, a dokonca aj iní, ktorí zostávajú ľahostajní: Ak chcete veľkú obrazovku, lepšie poznámku Redmi Note 7, ak sa vám hack nepáči, vyberte možnosť Redmi Note 5,

procesor

Procesor a množstvo pamäte RAM sú jeden z najväčších rozdielov medzi Xiaomi Redmi Note 7 a Redmi Note 5,

Poznámka Redmi 5 má Snapdragon 636, vynikajúci stredný procesor od roku 2017, ktorý sa tiež hojne používal v roku 2018. S príchodom lietadla Mi A2 si spoločnosť Xiaomi zvolila nový model Snapdragon 660 a rozdiel je viditeľný.

Už dlho sme hovorili o modeli Snapdragon 660, je to oveľa výkonnejší procesor, ktorý dokáže pracovať s umelou inteligenciou a tiež lepší z hľadiska sily GPU.

Lalebo Snapdragon 660 od spoločnosti Redmi Note 7 je jednoznačne lepší ako Snapdragon 636, je vybavený 3 alebo 6 GB RAM (3 je 4 GB pre poznámku 5). Kombinácia modelu Snapdragon 660 s 6 GB RAM je bezpochyby víťazný kôň.

kamery

Pokiaľ ide o spracovateľa Medzi poznámkou Xiaomi Redmi sú rozdiely 7 a Redmi Note 5 Dokonca aj s fotoaparátmi existujea nie je potrebné, ak nás vedú čísla.

Poznámka Redmi 5 používa 12-megapixelový duálny hlavný fotoaparát s clonovou clonou 1,9 a sekundárny snímač od 5 megapixely s clonou f / 2,0,

Čo sa týka rozsahu, v minulom roku to nebolo zlé. Ale veci sa veľa zmenili a Mi A2, okrem iných telefónov strednej triedy, ukázal, že v tomto segmente je možné pripojiť veľký fotoaparát.

Xiaomi chce sedieť pri stole za najlepšie lacné smartphones vybavené najlepšími fotoaparátmi s dvojitým senzorom 48 Mpx s otvorením f / 1,8 a sekundárny senzor 5 mpx na výpočet rozmazania je to f / 2,4,

batérie

Ďalší veľký rozdiel medzi poznámkou Redmi 7 a Redmi Note 5 je to batéria, Zatiaľ čo oba terminály majú batériu s kapacitou 40,000 mAh, čo sa zrejme v skupine Xiaomi nezmenilo. Systémové nabíjanie je veľmi odlišné.

K poznámke Redmi 5 vybavené konektorom Micro USB na úplné nabitie pomocou nabíjačky 5V a 2A, ktorú používa, potrebujeme 2,5 hodín na dosiahnutie 100%. Má vysokú rýchlosť nabíjania 2,0, ale dodávaná nabíjačka nie je kompatibilná.

Poznámka Redmi 7 má však nabíjačku 18 W a port USB typu C, čo zaisťuje, že budeme mať rýchle nabíjanie bez nutnosti kupovať ďalšiu nabíjačku a že batéria vydrží aj dlhšie, pretože procesor spotrebuje menej, ako tá, ktorá je namontovaná na prístroji Redmi Note 5,

Cena

Je zrejmé, že jedným z faktorov, ktoré nás nútia rozhodovať o mobilnom telefóne alebo inom, je cena, ktorú ešte nevieme koľko bude stáť Xiaomi Redmi Note 7 V Taliansku, Čínska spoločnosť zatiaľ ohlásila tento terminál pre našu krajinu, ale keďže prišli ďalšie jednotky, je len otázkou času.

Cena za poznámku Redmi 7 v Číne je to asi 127 eurhoci pochybujeme, že sa bude predávať aj za túto cenu v Európe. Poznámka 5 tiež poznámka 6 Výhody sú k dispozícii asi za 200 eur.