Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

redmi Note 9S je veľmi pravdepodobne rebranding Note 9 Pro podľa najnovšej ukážky

Xiaomi už predtým potvrdil, že Redmi Note 9S bude ohlásený v Malajzii 23. marca neskôr v tomto mesiaci. Toto prišlo krátko po Redmi Note 9 Pro a Note 9 Pro Max minulý týždeň oficiálne debutoval v Indii.

redmi Note 9S je veľmi pravdepodobne rebranding Note 9 Pro podľa najnovšej ukážky 1

Mnoho z nich však špekulovalo, že Redmi Note 9S nie je nič iné ako rebranded verzia nedávno oznámenej Redmi Note 9 Pro na základe upútavky vydanej spoločnosťou. Dôvodom je skutočnosť, že ukážka predstavuje známy kamerový modul v tvare štvorca, ktorý sa podobá na modul Note 9 Pro.

Dnes túto novú špekuláciu ďalej potvrdzuje nová ukážka vydaná spoločnosťou Xiaomi Malajzia. Tentokrát ukázala ukážka, že Redmi Note 9S bude tiež športovať centrálne dierované zobrazenie rovnako ako Note 9 Pro.

redmi Note 9  preredmi Note 9 Pro Render

Preto sme mohli bezpečne predpokladať, že Redmi Note 9S je skutočne prepracovanou verziou systému Note 9 Pro. Ak je to tak, potom príde aj s takmer rovnakými špecifikáciami ako Note 9 Pro.

Ako rýchle zhrnutie, Redmi Note 9 Pro má a 60,67 palca IPS LCD displej s rozlíšením obrazovky 1080 x 2400 pixelov. Pod kapotou bude poháňaný osemjadrový model Snapdragon 720G SoC spojený s až 6 GB pamäte RAM a 128 GB zabudovaného úložného priestoru.

Nastavenie štvorkamery na jej zadnej strane pozostáva z hlavnej strelca 48 megapixelov, a 8 megapixelový ultraširoký objektív, 5 megapixelové makro objektívy, ako aj 2 snímač hĺbky megapixelov. Toto bude doplnené 16-megapixelovým fotoaparátom na prednej strane.

Zariadenie bude poháňané masívom 5, Batéria 020 mAh, ktorá podporuje až 18 W rýchle nabíjanie. Na konci softvéru bude zariadenie pracovať na najnovšom MIUI 11 založenom na systéme Android 10 OS.

Prostredníctvom: @stufflistings