Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

redmi Note 9S bude vyhlásená 23. marca; môže byť rebranded Redmi Note 9 pre

Po odhalení najnovších Redmi Note 9 sériové telefóny v Indii začiatkom tohto týždňa spoločnosť Redmi potvrdila, že spoločnosť bude tiež oznamovať spoločnosť Redmi Note 9S v Malajzii 23. marca.

redmi Note 9S bude vyhlásená 23. marca; môže byť rebranded Redmi Note 9 pre 1

Toto zariadenie by však mohlo byť rebranded verziou nedávno oznámenej spoločnosti Redmi Note 9 Pro založený na ukážkovom obrázku vydanom spoločnosťou Redmi, ktorý naznačuje štvorcový kamerový modul so štyrmi kamerovými snímačmi.

Ak je to tak, potom by sme mohli očakávať nadchádzajúce Note 9S predstavovať skoro rovnaké špecifikácie ako Note 9 Pro – čo je cenovo dostupnejšia verzia v porovnaní s Note 9 Pro Max.

redmi Note 9  preredmi Note 9 pre

Preto Redmi Note Očakáva sa, že 9S bude športovať 60,67 palca IPS LCD displej s rozlíšením obrazovky 1080 x 2400 pixelov. Pod kapotou bude poháňaný osemjadrový model Snapdragon 720G SoC spojený s až 6 GB pamäte RAM a 128 GB zabudovaného úložného priestoru.

Nastavenie štvorkamery na jej zadnej strane pozostáva z hlavnej strelca 48 megapixelov, a 8 megapixelový ultraširoký objektív, 5 megapixelové makro objektívy, ako aj 2 snímač hĺbky megapixelov. Toto bude doplnené 16-megapixelovým fotoaparátom na prednej strane.

Zariadenie bude poháňané masívom 5, Batéria 020 mAh, ktorá podporuje až 18 W rýchle nabíjanie. Na konci softvéru bude zariadenie pracovať na najnovšom MIUI 11 založenom na systéme Android 10 OS.