Redmi K30 Pro, pr├şde medzin├írodn├Ż variant ako Poco X2 Pro?

Redmi K30 Pro st├íle hovor├ş. Ke─Ć┼że bol hlavnou postavou nerozhodnosti pred ofici├ílnou prezent├íciou a po nej, teraz sa vracia do stredu javiska, pokia─ż ide o stopy k medzin├írodn├Żm variantom. Nov├Ż ┼ípi─Źkov├Ż sortiment ├ízijsk├Żch zna─Źiek je moment├ílne k dispoz├şcii iba na ─Ź├şnskom trhu. O ich vstupe na medzin├írodn├ę trhy by v┼íak nemalo by┼ą poch├Żb.

U┼ż v─Źera n├ím bolo povedan├ę, ┼że prv├Ż d├┤kaz glob├ílneho spustenia bol z├şskan├Ż certifik├íciou Google z├şskanou spolo─Źnos┼ąami Redmi K30 Pro a Redmi K30 Pro Zoom. Dnes poch├ídzaj├║ nov├ę inform├ície od kolegov z XDA-v├Żvoj├íri ktor├ş – anal├Żzou k├│dov kamier v softv├ęri MIUI – zistili, ┼że nov├ę zvierat├í ─Ź├şnskej zna─Źky m├┤┼żu prekro─Źi┼ą ┼ít├ítne hranice s n├ízvom Mal├Ż X2 Pro,

Redmi K30 Pro, pr├şde medzin├írodn├Ż variant ako Poco X2 Pro? 1

V skuto─Źnosti sa zd├í, ┼że vodoznak spojen├Ż s medzin├írodnou verziou Redmi K30 Pro je ÔÇ×SHOT ON Mal├Ż telef├│n“. To je asi to t├íto strat├ęgia je prijat├í iba pre Indiu, kde sa zna─Źka Poco te┼í├ş ve─żk├ęmu ├║spechu. S├║─Źasn├Ż Poco X2 v skuto─Źnosti nie je ni─Ź├şm in├Żm ako reklasifik├íciou Redmi K30 4G. Xiaomi a jej dc├ęrske spolo─Źnosti nie s├║ pre tieto met├│dy nov├ę.

Napr├şklad s├ęria Redmi K20 pri┼íla do Eur├│py pod vlasmi materskej spolo─Źnosti ako Mi 9T. Rovnak├í strat├ęgia by sa mohla prija┼ą aj v tomto roku, aby sa nov├Ż vrchol ┼ík├íly dostal na star├Ż kontinent ako model Mi 10T. Uvid├şme!