Redizajn Spotify iOS dod├íva jednoduch├ę prehr├ívanie v n├íhodnom porad├ş a ─Ćal┼íie

Redizajn Spotify iOS dod├íva jednoduch├ę prehr├ívanie v n├íhodnom porad├ş a ─Ćal┼íie 1

Spotify predstavuje aktualiz├íciu aplik├ície pre iPhone a iPad, ktor├í prid├íva mno┼żstvo elegantn├Żch prepracovan├Żch funkci├ş.

Aktualiz├ícia syst├ęmu iOS prin├í┼ía svie┼żi nov├Ż vzh─żad, ─żah┼íie pou┼żite─żn├ę preh─żadn├ę rozhranie a jasnej┼íie tla─Źidl├í.

Pre za─Źiato─Źn├şkov nov├ę tla─Źidlo ÔÇ×n├íhodn├ęho prehr├ívaniaÔÇť u─żah─Źuje v├Żber, ─Źi chcete postupne prehr├íva┼ą skladby alebo zamie┼ía┼ą album, pri─Źom je pripojen├í ikona n├íhodn├ęho prehr├ívania.

Redizajn Spotify iOS dod├íva jednoduch├ę prehr├ívanie v n├íhodnom porad├ş a ─Ćal┼íie 2

V strede obrazovky sa teraz objav├ş nov├Ż riadok s ka┼żd├Żm tla─Źidlom, ktor├ę potrebujete, zoskupen├ę na rovnakom mieste. To umo┼ż┼łuje pou┼żitie jednou rukou a obsahuje nov├║, ─żahko vidite─żn├║ ikonu s┼ąahovania na po─Ź├║vanie offline.

  • Ak├í je najlep┼íia slu┼żba streamovania hudby vo Ve─żkej Brit├ínii?

Obal obalu sa teraz objav├ş v ka┼żdej skladbe okrem zobrazenia albumu. To v├ím u─żah─Ź├ş vyh─żadanie ob─ż├║ben├Żch skladieb v zozname. Ob─ż├║ben├ę polo┼żky sa teraz ozna─Źia aj ikonou srdca ved─ża priraden├Żch n├ízvov skladieb.

Spolo─Źnos┼ą Spotify predstavuje aplik├íciu pre pou┼ż├şvate─żov iOS na celom svete od dnes, ┼ítvrtka 27. febru├íra. V Spojenom kr├í─żovstve ho e┼íte nem├íme, ale o─Źak├íva sa, ┼że bude k dispoz├şcii v najbli┼ż┼í├şch d┼łoch, nech ste kdeko─żvek.

Viac inform├íci├ş o zmen├ích n├íjdete na blogu Spotify tu. Nezabudnite skontrolova┼ą dostupnos┼ą aktualiz├ície z App Store, ak ste nenastavili v├í┼í iPhone na automatick├ę stiahnutie (a in├Żch aktualiz├íci├ş).