Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Reddit down, služba je pre mnohých používateľov nedostupná

Reddit down, služba je pre mnohých používateľov nedostupná 1

Reddit je dnes mimo prevádzky a zatiaľ sa nehovorí o tom, čo je príčinou výpadku. Niektorým používateľom sa zobrazuje chyba 503, čo znamená, že služba je nedostupná, zatiaľ čo iným sa zobrazuje chyba 504, čo znamená časový limit brány.

Niektorým používateľom sa nezobrazuje nové chybové hlásenie o tom, že Reddit nefunguje. Uvádza sa v ňom: „Naša sieť CDN sa nemohla dostať na naše servery. Ak sa vám neustále zobrazuje táto chyba, skontrolujte stav Reddit. “

Samotný Reddit neuznal technické problémy, pretože jeho stavová stránka ukazuje, že všetko je funkčné. Ukazuje tiež, že dnes neboli hlásené žiadne technické problémy. Na sociálnych sieťach je však toľko správ o problémoch, že je jasné, že niektoré problémy existujú, napriek tomu, že ich spoločnosť neuznala. Navyše, keď sme sa pokúsili ísť na Reddit, zistili sme, že je dole.

Platforma pre odstávky IsItDownRightNow uviedla, že sa dokázala dostať na Reddit, ale tiež uznáva, že môže dôjsť k prerušeniu služby, pretože mnoho ľudí hlási problémy. Zdá sa, že rastie aj počet správ o tom, že Reddit je vypnutý na Down Detector. Platforma uvádza, že odvtedy má Reddit problémy 8: 38:00 východného času. Down Detector tiež naznačuje, že včera boli problémy, aj keď stavová stránka Redditu v utorok nezaznamenáva žiadne problémy.

Problémy majú určite vplyv na webovú stránku spoločnosti, ale niektoré hlásia aj problémy s aplikáciou. Niektorí však tvrdia, že to funguje na ich mobilných zariadeniach, takže aplikácia nie je pre každého.