Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Red Zone: bezplatné videohry pre všetkých

Red Zone: bezplatné videohry pre všetkých 1
Red Zone: bezplatné videohry pre všetkých 2

Tiež i videohry sú nekonečným zdrojom zábavy, ktorý je užitočný pre klamanie času, pričom je nevyhnutné zostať doma, aby sa zabránilo šíreniu epidémie koronavírus, Z tohto dôvodu navrhol herný dizajnér Matteo Sciutteri a zakladateľ videoherného domu Runeheads krásnu iniciatívu otvorenú všetkým vývojárom: zdieľať niektoré kódy zadarmo hrať bežne platené hry.

V červenej zóne budete hrať zadarmo

Stačí otvoriť súbor zdieľaný Sciutteri (nájdete ho na túto adresu), aby ste v reálnom čase skontrolovali, ktoré kódy sú stále k dispozícii na použitie, zaručujeme vám, že ich je veľa a neustále sa aktualizujú. Jediné, čo musíte urobiť, je známka, že ste si ju vzali (v úplnej anonymite) a bude to vaše: môžete si ju zahrať a urobiť si pobyt doma trochu ľahším (nevyhnutné čo najskôr prekonať zdravotnú pohotovosť). Nižšie je pôvodný príspevok uverejnený používateľom Matteo Sciutteri hŕstka hodín ďalej Facebook, Musíme mu len zagratulovať k tejto iniciatíve!

A po hraní sa pozrite na veľký zoznam príležitostí, ktoré sprístupnili partneri spoločnosti Digitálna solidarita a nezabudnite na to Pornhub je teraz blízko Talianska!

app