Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

RED od SFR tvrdo zasiahne so svojím 80 GB mobilným plánom!

Je to ďalší mimoriadne príjemný mobilný plán, ktorý nájdete v našej sekcii dobrých ponúk.


Ako budete môcť vidieť, táto ponuka RED by SFR 80 GB vás bude sprevádzať na dennej báze. Má všetky potrebné výhody na to, aby ste mohli prehliadať web a zostať v každodennom kontakte so svojimi blízkymi.

Plán RED by SFR v skratke

  • 80 GB internetová obálka v 4G
  • Neobmedzené volania a SMS/MMS
  • Nezáväzná ponuka

Tento slávny balíček RED by SFR 80 GB je teda aktuálne spoplatnený sumou 14 € / mesiac.

Nájdite balíček RED by SFR 80 GB za 14 €/mesiac

Cenovo dostupnejší mobilný plán

Pesničku začíname dobre poznať, keď k nám príde takáto ponuka RED od SFR. Je zameraná na všetkých nových zákazníkov operátora, ktorí si ju môžu predplatiť do 22. augusta. Upozorňujeme tiež, že ak nie je v podmienkach jasne uvedené žiadne zvýšenie ceny, cena môže byť aj tak zvýšená bez vášho súhlasu. Je preto nevyhnutné starostlivo sledovať každú mesačnú faktúru.

Každopádne tento balík je nezáväzný. Takže ho môžete kedykoľvek zrušiť, ak budete cítiť potrebu. Vaše aktuálne číslo si ponecháte a SIM karta bude pri predplatení spoplatnená sumou 10 €. Teraz poďme k obsahu tohto vzorca.

RED by SFR ponúka ponuku, ktorá sa neodmieta

Je ťažké byť mimo, pretože tento RED balík opäť obsahuje 80 GB 4G internetovú obálku. Môže dokonca využiť štyri opätovné nabitia 1 Choďte každý (do 2 každý €). Budete môcť sledovať videá, sťahovať aplikácie alebo dokonca hrať online bez obmedzení z pevninského Francúzska.

Čo sa týka hovorov, sú celkom logicky neobmedzené na všetky mobily a pevné linky v kontinentálnom Francúzsku ale aj v zámorských departementoch (okrem Mayotte). Z ich strany je možné posielať SMS / MMS podľa želania vo Francúzsku. Upozorňujeme, že konverzácia nemôže presiahnuť trvanie 3 hodiny. Nakoniec, pre vaše kontakty platí limit 200 príjemcov mesačne.

Na záver upresnime, že počas cesty do inej krajiny Európskej únie alebo v zámorských departementoch si hovory a SMS/MMS zachovávajú svoj neobmedzený rozmer. Okrem toho sa tam dá spotrebovať 15 GB dát (odpočítaných z vašej národnej obálky). Tak smelo do toho!

RED od SFR 80 GB balík © RED od SFR

Nájdite balíček RED by SFR 80 GB za 14 €/mesiac

Ak chcete vedieť úplne všetko o mobilnom pláne, ktorý ste práve objavili, prečítajte si bezodkladne náš názor na ponuky RED by SFR.

Všetky atraktívne mobilné vzorce sú tam

Ak sa tejto RED ponuke radšej vyhýbate a chcete poznať aktuálne najzaujímavejšie predplatné, prečítajte si naše porovnanie najlepších mobilných plánov.