Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

RED od SFR alebo B&You: ktor├Ż 100 GB mobiln├Ż pl├ín na propag├íciu si vybra┼ą?

Na jar m├íte skvel├ę pr├şle┼żitosti na cenn├ę ├║spory s ve─żmi kompletn├Żmi mobiln├Żmi programami vr├ítane 100 GB mesa─Źn├Żch d├ít. Tak ktor├í z t├Żchto dvoch nez├ív├Ązn├Żch pon├║k RED od SFR Kde B&You bude ma┼ą va┼íu l├ískavos┼ą?


Tu s├║ moment├ílne dva 100 GB mobiln├ę pl├íny:

  • Pozrite si ponuku mobiln├ęho programu RED by SFR 100 GB za 13 ÔéČ/mesiac
  • Pozrite si ponuku mobiln├ęho programu B&You 100 GB za 12,99 ÔéČ/mesiac

Preto ve─żmi pr├şsne sadzby s mo┼żnos┼ąou vyu┼żi┼ą tieto zv├Żhodnen├ę sadzby u┼ż teraz. Pripom├şname tie┼ż, ┼że mobiln├Ż oper├ítor m├┤┼że kedyko─żvek bezplatne zv├Ż┼íi┼ą ceny svojich bal├şkov. Tieto dve ponuky s├║ nez├ív├Ązn├ę, svoje aktu├ílne predplatn├ę m├┤┼żete samozrejme kedyko─żvek a bezplatne zru┼íi┼ą.

Okrem toho v├ím bude za aktiv├íciu novej SIM karty ├║─Źtovan├Ż poplatok 10 ÔéČ. Nakoniec m├┤┼żete zmeni┼ą oper├ítora bez toho, aby ste stratili svoje aktu├ílne telef├│nne ─Ź├şslo. Vyto─Źte 3179 zadarmo, z├şskajte svoj RIO k├│d a po┼ílite ho B&You ako RED od SFR! Teraz po─Ćme k detailom t├Żchto dvoch pon├║k.

Za t├║to cenu z├şskate vynikaj├║ci bal├şk v RED by SFR

RED by SFR m├í v ├║mysle napodobni┼ą t├║to ve─żmi kompletn├║ ponuku, ktor├í m├í uspokoji┼ą potreby v├Ą─Ź┼íiny t├Żch, ktor├ş vlastnia smartf├│n. RED by SFR tak obnovuje ponuku Big RED 100 GB len za 13 ÔéČ/mesiac na 12 mesiacov. Ne─Źakajte pr├şli┼í dlho a vyu┼żite ju, ke─Ć┼że t├íto ponuka je dostupn├í do 21. marca do polnoci.

A tento mobiln├Ż pl├ín RED by SFR je naozaj ide├ílny! V prvom rade r├ítajte s ob├ílkou mobiln├Żch d├ít v rozsahu 100 GB mesa─Źne, ─Źo je podstatn├í a efekt├şvna ponuka v─Ćaka v├í┼ímu pr├şstupu k pokrytiu a kvalite 4G siete SFR. A ak sa dostanete na koniec, vedzte, ┼że svoj pl├ín si m├┤┼żete nav├Ż┼íi┼ą o ─Ćal┼í├şch 50 GB oproti 10 ÔéČ, aby ste sa pred koncom mesiaca nepokazili. Na prebratie nezanedb├ívajte Wi-Fi sie┼ą SFR, ku ktorej sa m├┤┼żete vo─żne pripoji┼ą hne─Ć, ako bude dostupn├í.

4G RED pod─ża pl├ínu SFR 200 GB

U┼ż od 20 ÔéČ

Pre─Ź├ştajte si oznam


7

4G RED pod─ża pl├ínu SFR 200 GB

  • 200 GB d├ít Franc├║zsko
  • Neobmedzen├ę hovory
  • Neobmedzen├ę SMS/MMS

S t├Żmto 200GB pl├ínom pon├║ka RED by SFR vynikaj├║cu alternat├şvu pre t├Żch, ktor├ş ka┼żd├Ż mesiac spotrebuj├║ zna─Źn├ę mno┼żstvo mobiln├ęho internetu. Stru─Źne povedan├ę, ve─żmi komplexn├Ż pl├ín 4G bez z├ív├Ązkov s ve─żmi konkuren─Źnou cenou.

S t├Żmto 200GB pl├ínom pon├║ka RED by SFR vynikaj├║cu alternat├şvu pre t├Żch, ktor├ş ka┼żd├Ż mesiac spotrebuj├║ zna─Źn├ę mno┼żstvo mobiln├ęho internetu. Stru─Źne povedan├ę, ve─żmi komplexn├Ż pl├ín 4G bez z├ív├Ązkov s ve─żmi konkuren─Źnou cenou.

─îo sa t├Żka tradi─Źnej┼íej komunik├ície, tento bal├şk zah┼Ľ┼ła neobmedzen├ę volania na pevn├ę linky a mobiln├ę telef├│ny v kontinent├ílnom Franc├║zsku a v z├ímorsk├Żch departementoch (okrem Mayotte) na maxim├ílne 3 hodiny nepretr┼żite pre 200 r├┤znych pr├şjemcov/mesiac. Po─Ź├ştate s rovnak├Żm maxim├ílnym po─Źtom pr├şjemcov na neobmedzen├ę odosielanie va┼íich SMS a MMS v metropolitnom Franc├║zsku.

V E├Ü a z├ímorsk├Żch departementoch v├ís RED by SFR sprev├ídza 14 GB internetov├Żm bal├şkom, ako aj neobmedzen├Żmi volaniami, SMS a MMS do Franc├║zska a z├ímorsk├Żch departementov. M├┤┼żete tie┼ż vyu┼żi┼ą kompletn├║ online pomoc pri kladen├ş ot├ízok a nahlasovan├ş probl├ęmu a ako v┼żdy m├┤┼żete svoju ponuku spravova┼ą priamo z aplik├ície ÔÇ×RED & MeÔÇť.

Pozrite si ponuku mobiln├ęho programu RED by SFR 100 GB za 13 ÔéČ/mesiac

Tvárou v tvár RED by SFR, B&You odpovedá vysoko kvalitnou ponukou

B&You to nemieni necha┼ą tak a odpoved├í ve─żmi atrakt├şvnou mobilnou ponukou, st├íle nez├ív├Ązne. V├Żsledkom je, ┼że len za 12,99 EUR/mesiac na rok z├şskate v B&You vynikaj├║ci mobiln├Ż program so 100 GB mobiln├Żch d├ít. Op├Ą┼ą plat├ş, ┼że t├íto ponuka je dostupn├í za t├║to cenu do 21. marca do polnoci!

A so 100 GB d├ít m├íte dostatok na pozeranie svojich ob─ż├║ben├Żch vide├ş na ob─ż├║ben├Żch platform├ích, sledovanie toho, ─Źo robia va┼íi priatelia, ako s├║ spr├ívy, ale tie┼ż pr├şle┼żitostne m├┤┼żete svoj smartf├│n pou┼żi┼ą ako router napr├şklad na sledovanie filmu na telev├şzore. ! Navy┼íe s kvalitou 4G siete B&You z├şskate zaru─Źen├ę dostato─Źn├ę r├Żchlosti. Radi cestujete alebo m├íte rodinu v zahrani─Ź├ş? Vo franc├║zskych z├ímorsk├Żch departementoch alebo v eur├│pskej z├│ne v├ím B&You umo┼ż┼łuje zosta┼ą v spojen├ş s 15 GB mesa─Źn├Żch mobiln├Żch d├ít.

Plán B&You 160 GB 4G

U┼ż od 15,99 ÔéČ

Plán B&You 160 GB 4G

  • 160 GB d├ít Franc├║zsko
  • Neobmedzen├ę hovory
  • Neobmedzen├ę SMS/MMS

B&You pon├║ka mobiln├Ż pau┼í├íl so 160 GB d├ít za 15,99 eura mesa─Źne. V s├║─Źasnosti je to najlep┼í├ş pomer d├ítov├í ob├ílka/cena na trhu. Za t├║to cenu pon├║ka B&You ve─żmi r├Żchly mobiln├Ż internet 4G a 4G+ v sieti Bouygues T├ęl├ęcom.

B&You pon├║ka mobiln├Ż pau┼í├íl so 160 GB d├ít za 15,99 eura mesa─Źne. V s├║─Źasnosti je to najlep┼í├ş pomer d├ítov├í ob├ílka/cena na trhu. Za t├║to cenu pon├║ka B&You ve─żmi r├Żchly mobiln├Ż internet 4G a 4G+ v sieti Bouygues T├ęl├ęcom.

M├┤┼żete tie┼ż po─Ź├şta┼ą s neobmedzen├Żmi volaniami, SMS a MMS v kontinent├ílnom Franc├║zsku, z├ímorsk├Żch departementoch a eur├│pskej z├│ne, aby ste mohli hladko komunikova┼ą a zosta┼ą v obraze. Okrem toho m├┤┼żu rodi─Źia ako volite─żn├║ mo┼żnos┼ą po─Ź├şta┼ą s n├ístrojom rodi─Źovskej kontroly, ktor├Ż bude pridan├Ż v ─Źase predplatn├ęho, ÔÇőÔÇőak je bal├şk ur─Źen├Ż pre malolet├Żch. Toto je zadarmo pre mobiln├ę zariadenia, zatia─ż ─Źo pr├ęmiov├í ponuka na 5ÔéČ/mesiac (prv├Ż mesiac zdarma) ochr├íni a┼ż 10 zariaden├ş ak├ęhoko─żvek typu: napr├şklad smartf├│n, po─Ź├şta─Ź alebo tablet.

M├┤┼żete tie┼ż vyu┼żi┼ą zv├Żhodnen├ę sadzby na multimedi├ílne predplatn├ę alebo dokonca antiv├şrus vo svojom vo─żnom ─Źase! A samozrejme, v pr├şpade probl├ęmu alebo ot├ízky nev├íhajte kontaktova┼ą pohotov├Ż z├íkazn├şcky servis B&You!

Pozrite si ponuku mobiln├ęho programu B&You 100 GB za 12,99 ÔéČ/mesiac

Ktor├Ż mobiln├Ż pl├ín najlep┼íie vyhovuje va┼íim potreb├ím?

V s├║─Źasnosti existuje mno┼żstvo mobiln├Żch oper├ítorov s ponukami tak rozmanit├Żmi, ako s├║ rozmanit├ę a zorientova┼ą sa, aby ste mali pl├ín ─Źo najbli┼ż┼íie k va┼íim o─Źak├ívaniam, je niekedy zlo┼żit├ę. Odteraz nev├íhajte a pozrite si na┼íe 100% nez├ívisl├ę porovnanie najlep┼í├şch mobiln├Żch pl├ínov v roku 2022.