Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Red Magic 5G od spoločnosti Nubia vyzerá, že herné telefóny posúva na vyššiu úroveň

Obrázok: Núbia Obrázok: Núbia

S pokračujúcim rastom trhu s mobilnými hrami sa obľúbenosť mobilných telefónov rýchlo zvyšuje.

Tieto zariadenia sú viac ako schopné ako bežné smartphones, Ale majú niekoľko funkcií špeciálne navrhnutých na vylepšenie herného zážitku. Zatiaľ čo páči Asus a Razer sú na čele tohto procesu, pod značkou Nubia Red Magic sa v tomto rastúcom sektore úspešne podarilo zapojiť.

S Red Magic 5G to vyzerá, že to posunie na ďalšiu úroveň. 60,65in displej AMOLED prichádza so strhujúcou obnovovacou frekvenciou 144 Hz, ktorá je vyššia ako takmer všetci jeho súperi. Graficky náročné hry sú jednou z mála vecí, ktoré skutočne testujú telefóny podľa svojich obmedzení, takže dosiahnutie tejto úrovne obnovovacej frekvencie je veľmi pôsobivé.

Tomu by malo pomôcť začlenenie špičkového procesora Snapdragon 865, ktorý výrobca Qualcomm popisuje ako schopný podporovať „herné funkcie na úrovni stolného počítača“.

Ďalšou veľkou funkciou je pokročilý systém aktívneho chladenia vzduchom. Spináčkový ventilátor a komora chladiča spolupracujú na znížení teploty jadra až do 18 ° C, čo znamená, že telefón je schopný podporovať dlhé herné stretnutia.

Malo by to tiež pomôcť zaistiť, aby sa prístroj neprehrial, keď využijete ohromujúce 55W káblové nabíjanie, ktoré je krátke oproti špičkovým 65 W rýchlostiam v kategórii Oppo. Nie je tu žiadne bezdrôtové nabíjanie, ale batéria 4500 mAh znamená, že sa nebudete musieť príliš často pripájať k napájaniu.

Tento článok sme dostali až nadol bez toho, aby sme spomenuli fotoaparáty, čo odráža skutočnosť, že na herných telefónoch často sedia na zadnom sedadle. Red Magic 5G je dodávaný s trojitým nastavením vzadu, hoci 64Mp hlavný a 8Mp ultrawide je na rozdiel od špecializovaného teleobjektívu doplnený o 2Mp makro objektív.

Red Magic 5G od spoločnosti Nubia vyzerá, že herné telefóny posúva na vyššiu úroveň 1

Vpredu získate fotoaparát s rozlíšením 8 Mb, ktorý tiež podporuje odomknutie tváre. Pravdepodobne však budete radšej používať optický snímač odtlačkov prstov na displeji, ktorý spoločnosť Nubia uviedla na linku Red Magic prvýkrát.

Možno ste to tiež uhádli – tento telefón je dodávaný s 5G. Najnovšia bunková technológia by mala umožňovať vylepšené herné zážitky, aj keď už sú na cestách. K dispozícii je dokonca aj 30,5 mm konektor pre slúchadlá, takže v skutočnosti existuje len veľmi málo kompromisov.

Herné telefóny sú zvyčajne na farebnejšom konci spektra a Red Magic 5G sa nelíši. Okrem modelu Black by modely Mars Red a Cyber ​​Neon mali otočiť o niekoľko hláv.

Všetky tieto špičkové technické údaje naznačujú, že tento telefón by sa mal zhodovať s cenovkou, takže je osviežujúce vidieť, že je takmer všetky vlajkové lode podhodnotené. Zatiaľ čo v súčasnosti máme iba čínske ceny, súčasné miery konverzie naznačujú, že základný model úložiska RAM s kapacitou 128 GB / 128 GB predstavuje iba 430 GBP / 540 USD, zatiaľ čo pri špičkovej 16 GB / 256 GB vám bude možné získať späť 570 GBP / 710 USD.

Aj keď si nemôžeme byť istí, kým neuvidíme telefón pre seba, vyzerá to, že Red Magic 5G bude schopný konkurovať najlepším herným telefónom na trhu. Očakávajte väčšie pokrytie, keď sa blížime k očakávanému globálnemu spusteniu v apríli.