Red Dead Zombies online: Poskytovanie nemŕtvych nočných morí alebo nešťastných chýb?

Špekulácie nie sú len pre garimpeirosov

Rockstar vyvinul niekoľko dodatkov k originálu Red Dead Redention, ale nič nie je ambicióznejšie ako Nemrtvá nočná mora – Téma DLC obsahujúca novú kampaň. Teraz to vyzerá, že pokračovanie bude mať svoju vlastnú nočnú moru, nemŕtvych. Alebo možno nie!

Deje sa niečo zvláštne Red Dead online, a to je pokušenie alebo chyba. Od aktualizácie minulého týždňa sa ľudia stretli s NPC, ktoré sú veľmi zombie. Napríklad je to žena, ktorá vyzerá veľmi normálne, nie zle.

Takéto správy existujú v Indonézii Red Dead online subreddit. (Aj keď skupina príspevkov je o nových aktualizáciách, vďaka ktorým sú postavy nafúknuté a nafúknuté, čo ich baví.) Problém je v tom, že niektoré z týchto zombie majú podivné animácie, vďaka ktorým si mnohí ľudia myslia, že všetko je len chyba.

Možno treba poznamenať, že originál Nemrtvá nočná mora vydané pár dní pred Halloweenom v roku 2010. Ak ste zombie, spoločnosť Rockstar nás o tom okamžite informuje. Možno je to predchodca iných. Nemrtvá nočná moraMožno je to lákavé na udalosť s tematikou zombie alebo možno je to len zlá aktualizácia. v Dead Red, všetko je vždy dobrodružstvo.

Ďalšia žena v močiari (reddit)

Red Dead Zombies online: Poskytovanie nemŕtvych nočných morí alebo nešťastných chýb? 1

Nie ste prihlásení. | Zoznam