Recenzie na prípadovú koženú kazetu (Nexus 5): Elegantné zabezpečenie

Recenzie na prípadovú koženú kazetu (Nexus 5): Elegantné zabezpečenie 1

Perfektná ochrana pre ľudí s trochou štýlu

Načrtli sme najlepší Nexus 5 puzdrá, aby bol váš telefón v minulosti v bezpečí, ale teraz sa chceme ponoriť hlbšie a vybrať prípad, o ktorom si myslíme, že vám poskytne maximálnu ochranu za peniaze. Nie je to však všetko o ochrane, pretože viem, že moja sestra a priateľka si na svojich telefónoch užívajú trochu farby a tiež rád svojmu telefónu dodám futuristický alebo rustikálny vzhľad. Keď som začal s mojou recenziou Caseology Vintage Leather Case, nasadil som puzdro a okamžite som si uvedomil, ako krásne to vyzerá. Matná povrchová úprava presvitala a dodávala telefónu trendový, ale profesionálny vzhľad.

Kožené puzdro Caseology Vintage padne do ruky

Nečakám, že každému dôjde a kúpi si obal s chladným vzhľadom, ale v oddelení trvanlivosti sa vlastne celkom dobre drží. Pozrite sa na moju recenziu na kožené puzdro Caseology Vintage, aby ste pochopili, či vydrží aj testy pádom, dobre sa zmestí do vrecka a vynikne vedľa puzdier na telefón vašich priateľov.

Naše hodnotenie: 5 mimo 5 hviezdy

Amazon Hodnotenie: 4.5 mimo 5 hviezdy

tlačidlo nákupu amazon

Dobro

Kožené puzdro Caseology Vintage je vyrobené z kože pre štýlový vzhľad a puzdro ponúka matný povrch s malou texturizáciou, ktorá vyzerá veľmi dobre. Môžete si vybrať zo 16 rôznych farebných možností, aby vyhovovali vašim vlastným požiadavkám na prispôsobenie. Všetky porty a tlačidlá sú ľahko dostupné. Je ľahký a nemal som problémy s poškodením puzdra kvôli materiálom TPU.

Zlý

Nedostanete žiadne ďalšie komponenty, ako sú chrániče obrazovky alebo miesto na uloženie peňazí. Každý rovný zvukový kábel, ktorý som zapojil do portu, sa perfektne hodil na pretáčanie mojich hudobných aplikácií, ale vložky v tvare písmena L sa nezdajú celkom vhodné. Puzdro v skutočnosti dodáva telefónu trochu objemu. Nie je to hrozné, ale inzerujú puzdro Caseology Vintage Leather Case ako „štíhlu“ možnosť, čo nie je celkom pravda.

Spodný riadok

Kožené puzdro Caseology Vintage je štýlovou možnosťou, ako ochrániť svoj Nexus 5, a materiály sú dostatočne pevné a priliehavé, aby ich chránili pred poškodením. Napriek tomu, že nie je dodávaný s žiadnym ďalším príslušenstvom alebo komponentmi, farebné možnosti to viac než vynahradzujú.

Prispôsobenie a štýl bez toho, aby ste vyzerali drzo – 5 mimo 5

Keď som vytiahol kožené puzdro Caseology Vintage z krabice, všimol som si, že je dosť ľahké a mierne ohybné, takže ho môžete ľahko navliecť na telefón. Exteriér má byť kožený, ale má trochu materiál podobný plastu. Bez ohľadu na to to vyzerá ako koža a podľa niektorých ďalších online fotografií to skutočne závisí od farby, ktorú si vyberiete.

rôzne farby

Exteriér má tiež niekoľko štruktúrovaných hrebeňov (pozri fotografiu nižšie), ktoré mu zrejme pomohli pri kĺzaní, ale predovšetkým vyzerali štýlovejšie. OK, prípad nemôžete v skutočnosti prispôsobiť, ale ponúkajú toľko farebných možností, že je to ďalšia najlepšia vec. Použil som Leather Black, pretože je jednoduchý a elegantný. Tiež si myslím, že vďaka karbónovým farbám vyzerá telefón trochu futuristicky, čo by bolo úžasné. Celkovo teda 16 farebných možností umožňuje pekné prispôsobenie bez toho, aby ste museli čakať, kým vám spoločnosť navrhne úplne originálny obal.

hrebene

Pokrývajúce mäkké škvrny – 5 mimo 5

Keď som nasunul kožené puzdro Caseology Vintage na svoj Nexus 5 poskytovalo dokonalé priliehanie bez akýchkoľvek malých creva, ktoré by mohli vpustiť špinu. Keď položíte telefón na stôl, zaistí, že sa kamera a porty nedotýkajú povrchu, aby ste nič nepoškodili alebo aby v prípade náhodného rozliatia voda nevnikla dovnútra. Všetky časti telefónu sú vyvýšené z povrchu, aby poskytli zvýšenú ochranu. Je to pekné, aby ste nerozbili sklo, ak vám spadne na tvár.

Caseology Vintage kožené puzdro na stôl

Keď som puzdro odhodil na zem, absorbovalo otrasy pomocou pekných vnútorných nárazníkov. Pri pádových testoch som nevidel žiadne poškodenie, hoci majte na pamäti, že nemá chránič obrazovky, takže by ste si ho mali ísť zobrať do telefónu. Pokiaľ ide o rohové medzery, pokúsil som sa roh trochu vypáčiť a zdá sa, že dokonale zapadá do rohov. To ma vedie k presvedčeniu, že puzdro celkovo dobre sedí a dobre chráni rohy.

Čisté tlačenie tlačidla s diskutabilným zvukovým portom – 4 mimo 5

Zvukový port bola jediná oblasť, ktorá sa mi zdala trochu únavná, pokiaľ ide o funkčnosť. V zásade mám jednu sadu slúchadiel, ktorá má vložku v tvare písmena L a trie sa po puzdre, takže je ťažké zostať v nich. Našťastie tieto slúchadlá nepoužívam a moje slúchadlá s rovnými zástrčkami zapadajú dobre. Väčšina spoločností už slúchadlá v tvare L nevyrába, takže by ste si s tým nemali robiť starosti. Keď som stlačil tlačidlá napájania a hlasitosti, nemal som s funkčnosťou žiadne problémy. Je to skvelé pre tých, ktorí potrebujú každé tlačidlo, aby mohli nainštalovať ROM alebo rootovať svoj Nexus 5.

Oblasť kazeologickej kamery

Očividne nemá ochranu obrazovky, takže pohyby dotykovej obrazovky nie sú vôbec ovplyvnené. Videl som niekoľko recenzií, ktoré uvádzajú, že tlačidlá hlasitosti je ťažké stlačiť, ale toto som nezažil. Môže to mať niečo do činenia s farebnými možnosťami, pretože sa zdajú byť postavené trochu inak.

Držanie koženého puzdra Caseology Vintage je celkom pekné, pretože má mäkký matný povrch a malé štruktúrované hrebene sa cítia pohodlne a môžu byť užitočné pri vytváraní trenia. Trochu to zvyšuje objem vášho telefónu, ale jediný dôvod, prečo som si to myslel, bol ten, že prípad je inzerovaný ako „tenká“ možnosť. V skutočnosti je to oveľa menšie ako ostatné prípady, ktoré som vyskúšal. Dobre sa mi zmestí do vrecka a nekĺže ani sa necítite trápne pri telefonovaní alebo pri technike, ako je inštalácia Androidu L na Nexus 5, pretože to vyžaduje hrubšie ovládanie a viac stlačení tlačidla.

Obrazovka Caseology Vintage Leather Case

Ponechajte si vo vrecku hotovosť – 5 mimo 5

V čase tejto recenzie na prípadové vinobranie z koženého puzdra, Amazon uvádza prípad iba za $80,99. Nikdy som nevidel výhody koženého puzdra Caseology Vintage v iných prípadoch s porovnateľnými cenami. Celkovo je hodnota bezchybná a tím kazuistiky evidentne vie, v čom vynikajú. Snažia sa dať zákazníkom prípad, ktorý vyzerá a pôsobí profesionálne a nie príliš honosne. Vlastne by sa krásne hodilo, keby som ho umiestnil vedľa kníh viazaných v koži v mojom obývacom priestore.

Caseológia Vintage kožené puzdro späť

Hoci nedostanete chránič obrazovky, sponu na opasok ani nič podobné, tím Caseology vie, že to zákazníci nechcú. K tomuto puzdru si môžete vždy kúpiť chránič obrazovky, pretože mám pocit, že inštalácia plastového chrániča obrazovky v továrni by mu ubrala na šarme. Pokiaľ ide o Nexus, je to krádež 5 puzdrá s trvanlivosťou a štýlom, ktorý potrebujete.

Záver

Recenzia mojej kazeológie Vintage Leather Case pozostávala z pádových testov, držala som ju v ruke, hrala sa s gombíkmi a kontrolovala štýl. Puzdro je určite mojou najlepšou voľbou pre Nexus 5, pretože sa tak pekne hodí k telefónu a robí Nexus 5 vyzerať profesionálne a štýlovo. Skúste sa pozrieť na Nexus 5 príslušenstva k vášmu puzdru, pretože som si istý, že kožené puzdro Caseology Vintage by sa presne hodilo.

Dajte mi vedieť v sekcii komentárov, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa koženého puzdra Caseology Vintage. Keď skončíte s čítaním tejto recenzie, urobte ďalší krok k vytvoreniu telefónu Nexus 5 úžasné s nepreskúmanými tipmi a trikami.