Recenzie na FIFA 18 | tovar

Samozrejme, existujú určité prvky realizmu, ktoré nemusia byť pridané do lepšej hry.

Kariérny režim teraz zahŕňa očakávania „predstavy o značke“ predstavenstva vášho klubu, takže ak ste zodpovední v Manchesteri United, možno budete požiadaní o získanie oficiálneho partnera na čistenie chleba pre Estónsko a vyhrajte titul Premier League. Niekedy je zábavné zabudnúť na túto stranu futbalu.

Najviac prekvapujúcou zmenou je však pridanie interaktívneho vyjednávania o prevode, v ktorom si sadnete s protivníkom a stretnete sa s dialógovým stromom v štýle RPG, predtým, ako to urobíte s hráčom a jeho agentom.

Bude to vítaný doplnok, ak budete niekedy dúfať, že FIFA môže byť trochu viac ako Skyrim, aj keď sa Wayne Rooney vracia do Evertonu za súmraku svojej kariéry, možno bude musieť hľadať inde, aby podpísal orka, ale vidíme, že rýchlo to unavuje. Môžete aspoň prejsť scénou a ísť rovno do práce.

Tieto stretnutia tiež poskytujú dobrú príležitosť bližšie sa pozrieť na podobnosti hráčov a manažérov, aj keď iba počas hry, keď hráči nosia krátke rukávy, budete môcť vidieť niekoho presnú rekreáciu, napríklad tetovanie z koša od Nicolasa A po Z Otamendi (viazaná kniha) na polici počas Vianoc)

Animácia prešla krok za krokom a je ľahké sa stratiť sledovaním nespočetných pomalých opakovaní vašich cieľov. Zdá sa, že sa k torzám pripája menej členov a spôsob, akým sa hráči stretávajú vo vzduchu, keď vstanú z hlavy, zadok dáva hre skutočný fyzický pocit, ktorý nie je vždy presvedčivo sprostredkovaný podivná ľavá spúšť má byť silná. pridal niektoré minulé FIFA. Zdá sa, že hráči často ničia nohy. Skutočne zapínajú a vypínajú túto silu ľudia? Organickejší prístup Pro Evo k využívaniu sily hráča sa nám zdá prirodzenejší.

Vo všeobecnosti môže byť pohyb trochu úbohý, najmä bez lopty, a obrancovia stále trvajú na tom, aby nohy chodili k brankárovi, keď budú mať hlavy oveľa väčší zmysel.

Možno je to najlepšie, pretože keď je lopta v rukách, stále môžu byť pomaly, aby dostali loptu na základnú líniu. Slučky, ktoré visia vo vzduchu dosť dlho na to, aby protihráči mohli oponovať, sú stále príliš bežné.

Keď lopta exploduje smerom k rozhodcovi z uhla a vyhodíte hnev za to, že ho neovládate, všimnete si tiež, že EA ešte nestanovil, čo ho niekedy núti nosiť košeľu, ktorá je takmer nerozoznateľná od jedného z tímov v terénu. Vážne, aké ťažké to je?