Recenzie Lockly Secure Pro Deadbolt: inovatívne bezpečnostné funkcie …

Pokiaľ ide o vstup do vášho domu, chcete mať kľúč, ktorý zaistí bezpečnosť vás, vašej rodiny a vašich vecí. Na trhu dnes existujú desiatky, ak nie stovky inteligentných kľúčov, čo z nich robí zložitú úlohu. Viac než čokoľvek chcete, chcete niečo spoľahlivé, ľahko sa inštaluje a tým získate nežiaduce osoby z domu.

Napriek tomu, že ide o špičkový inteligentný kľúč, Lockly Secure Pro je spoľahlivý a ponúka inovatívne spôsoby, ako chrániť váš kód. Nainštaloval som tento inteligentný kľúč a testoval som ho niekoľko dní, aby som zistil, ako to funguje. Rovnako ako väčšina vecí nie je dokonalá. Je to však dobrá voľba pre väčšinu domácností.

Jednoduchá inštalácia a zvýšená bezpečnosť

Deadly Pro Pro je bezpečne uzamknutý Čo mám rád

Väčšina inteligentných kľúčov je veľmi podobných. Niektoré majú tlačidlá a umožňujú zadávať kódy, zatiaľ čo iné fungujú iba smartphones, Zámok nielen ponúka koberec, ale podniká aj niekoľko ďalších krokov na zvýšenie bezpečnosti pre svojich používateľov inovatívnymi spôsobmi.

UFC 247: Stream Jones vs. Reyes priamo na ESPN + 8 február

Inovačné zabezpečenie Zrážky pre tlačidlá a snímače odtlačkov prstov

Vždy, keď v aplikácii Secure Pro aktivujete touchpad, čísla náhodne umiestni. Aby ste kód skryli, na každom zo štyroch tlačidiel sa zobrazia tri čísla. Ak teda niekto vidí na obrazovke bodku alebo ak užívateľ zadá svoj kód a pokúsi sa ho duplikovať, bude oveľa ťažšie zvoliť správne číslo. To sa samozrejme stáva, takže pri písaní kódu musíte venovať väčšiu pozornosť, pretože sa nemôžete spoliehať na svalovú pamäť.

Secure Pro si pamätá až 99 odtlačkov prstov.

Okrem náhodného tlačidla má Secure Pro na pravej strane jednotky snímač odtlačkov prstov. Je potešením vedieť, že keď vložíte nový odtlačok prsta, táto jednotka vás vyzve, aby ste presunuli prst do rôznych pozícií kvôli presnejšiemu zachyteniu. Pokiaľ sa snažím, kľúč vždy reaguje na môj odtlačok prsta. Okrem toho si Secure Pro pamätá až 99 odtlačkov prstov, vďaka čomu je ideálny pre podnikanie, ubytovanie a raňajky alebo dokonca pre rodinné použitie.

Jednoduchá inštalácia Aj tak je to relatívne ľahké

Nainštaloval som si do svojho domu ďalší inteligentný kľúč, takže sa cítim dostatočne bezpečne na jeho inštaláciu. To znamená, až kým neuvidím veľa upozornení v príručke, ktoré naznačujú, že konfigurácia Pro Safe sa musela vykonať správne alebo že zámok nebude fungovať správne. Osobitnú pozornosť som venoval týmto pokynom a podarilo sa mi bez problémov nainštalovať tento inteligentný kľúč. Trvalo mi menej ako desať minút, kým som sa dostal ku svojim dverám, a ešte pár minút som si pripravil aplikáciu na svojom telefóne. Ak chcete, môžete si dokonca stiahnuť aplikáciu Bilt a nainštalovať Secure Pro podľa podrobných pokynov 3D.

Povedal by som, že bežný praktický človek by mal Lockly Secure Pro získať presne. Ak však nemáte istotu, že ju inštalujete, zvážte zaplatenie niekomu, kto to urobí za vás. Stránka Často kladené otázky o zámke vysvetľuje, že ak nie je zámok správne nainštalovaný, môže sa otvoriť vždy, keď sa dotknete obrazovky zámku.

Intuitívne použitie Navigácia je veľmi jednoduchá

Aplikácia Lockly je veľmi jednoduchá. Po inštalácii do mobilného zariadenia si môžete jednoducho vybrať, ktorý produkt Lockly chcete použiť, a postupujte podľa inštalačného procesu. Menu odomknutia vám umožňuje prepínať medzi ovládacími tlačidlami cez Bluetooth alebo internet, zobrazovať indikátor batérie a veľké tlačidlo v strede obrazovky na uzamknutie a odomknutie programu Secure Pro Moje osobné odporúčanie pre tých, ktorí si ho nainštalovali Kľúč je v prístupe k nastaveniam a stiahnite si najnovšiu aktualizáciu firmvéru.

Obzvlášť sa mi páči existencia merača batérie, pretože niektoré ďalšie inteligentné kľúče vám nehovoria, ako dlho trvá, než dôjde šťava. Týmto spôsobom môžete pripraviť a získať náhradu skôr, ako sa ocitnete v ťažkej situácii. Jednotka pracuje na štyroch AA batériách a je dodávaná so štyrmi energizátormi.

Ak chcete získať prístup k niektorému z ďalších kľúčových nastavení, aplikácia uľahčuje navigáciu cez rôzne funkcie. Môžete ho vytvoriť tak, aby sa kľúč po určitej dobe automaticky zatvoril, zmeniť niekoho heslo alebo začať proces pridávania nového odtlačku prsta do aplikácie. Jednou z najlepších vecí je, že vám umožňuje skontrolovať históriu kľúčov a zistiť, ktorý kód alebo odtlačok prsta sa použil na prístup do budovy. Zadajte názov pre každý odtlačok prsta a kód. Ak sa teda stane niečo divné, keď niekto vstúpi do domu, keď by to nemal, budú vedieť, kto používa kód, telefón alebo odtlačok prsta.

Dverový senzor Vedieť, kedy nie sú dvere zatvorené

Čidlo dverí vám oznámi, či sú dvere pootvorené.

Problém, ktorý mám s mnohými inteligentnými kľúčmi, je ten, že zatiaľ čo dokážu zistiť, či je zámok v polohe kľúča, často si nemôžu byť istí, či sú dvere zatvorené alebo nie. Secure Pro však tento problém rieši poskytnutím portových senzorov. Všetko, čo musíte urobiť, je riadiť sa pokynmi aplikácie, odstrániť adhéznu vrstvu z dvoch častí senzora a položiť polovicu senzora na dvere a druhú polovicu na rám dverí. Po vložení vám kľúč oznámi, či sú dvere otvorené.

Môžete dokonca dostávať automatické upozornenia vždy, keď sú vaše dvere otvorené alebo zatvorené. Týmto spôsobom sa budete cítiť bezpečnejšie pri otváraní alebo zatváraní dverí, keď ste vonku. Uvedomte si, že tento senzor je súčasťou súpravy rozbočovačov Wi-Fi. Ak si zakúpite Secure Pro bez rozbočovača, nedostanete snímač portu.

Je vybavené Wi-Fi centrom Ovládajte kdekoľvek pomocou telefónu

Jedným z dôvodov, prečo je tento špeciálny nákup taký drahý, je skutočnosť, že je okrem inteligentného kľúča vybavený rozbočovačom Wi-Fi. Ak sa nechcete pripojiť k internetu, môžete si kúpiť Lockly Secure Pro bez lacnejších Cube E. A nebojte sa, ak si kupujete iba kľúče, môžete si ho kedykoľvek kúpiť samostatne, ak sa neskôr rozhodnete, že je to niečo, čo chcete.

Myslím, že je lepšie, ak má kľúč pripojenie Wi-Fi, pretože vám umožňuje spárovať kľúče s inteligentnými asistentmi, ako je Alexa, Google Assistanto Siri, a navyše vám umožňuje zamknúť alebo odomknúť dvere odkiaľkoľvek, pokiaľ máte Prístup na internet. Je to skvelé, ak priateľ potrebuje niečo doručiť do domu, členovia rodiny vás navštívia, keď idete, alebo ak vaše dieťa zabudne váš kód a musí vás pustiť.

Okrem samotného kľúča nájdete pokyny na konfiguráciu rozbočovača v aplikácii Lockly. Nezabudnite, že rozbočovač potrebuje špeciálnu zásuvku a musí byť v okruhu troch metrov od kohútika.

Drahé a špinavé

Deadly Pro Pro je bezpečne uzamknutý Čo sa mi nepáči

Je drahé Náklady viac ako iné

Pokiaľ ide o inteligentné kľúče, je to jedna z najdrahších možností. Secure Pro ponúka funkcie, ktoré nenájdete v iných inteligentných kľúčoch a ak dostanete verziu bez rozbočovača, môžete platiť menej. Náklady sú však omnoho vyššie, ako je veľa kupujúcich ochotných zaplatiť. Cena je omnoho zrozumiteľnejšia, pretože kľúč ponúka jedinečné otočenie na ochranu vášho kódu a môže vám skutočne povedať, či sú vaše dvere otvorené. Pre priemerného spotrebiteľa by však bolo lepšie, keby nebolo také drahé.

Komplikácie kolíkovej podložky Škvrny a funkčnosť

Keď som tento kľúč prvýkrát vybrala z krabice, pamätám si, aké to bolo mäkké. Hneď ako som začal písať kód na klávesnici, všimol som si, že prsty zostali na obrazovke škvrny. Iné inteligentné kľúče používajú fyzické kľúče a nevyzerajú rýchlo. Samozrejme, ak by to nebolo na obrazovke, schopnosť Secure Pro náhodne rozdeľovať čísla na klávesoch by nebol problém. Preto je na mieste cena, ktorú za túto funkciu platíte.

Okrem toho som bol sklamaný, keď som zistil, že na obrazovke Secure Pro neexistuje žiadny spôsob, ako zvýšiť jas. Nemám problém s videním klávesov ráno alebo večer, ale snažiť sa vidieť čísla v popoludňajšom slnku bolo problematické. Nie je to niečo, s čím sa chcete vysporiadať, keď potrebujete okamžite vstúpiť do svojho domu. Dvere, ktoré som publikoval, však stále nemali kryt. Ak je nainštalovaný na prednej verande, kryt, ktorý poskytuje môj domov, môže uľahčiť prezeranie obrazovky v určitých denných časoch.

Ďalší problém, ktorý mám s obrazovkami, mi vždy neodpovedá. Niekedy sa musím dotknúť trikrát alebo štyrikrát predtým, ako sa tlačidlo objaví. Neviem, či je to spôsobené chladom vonku (už počas skúšky vonku okolo 25 stupňov Fahrenheita), alebo či je to bežný problém. V grafe sa uvádza, že program Secure Pro funguje, kým -4 klimatický stupeň, takže si nie som istý, v čom je problém.

Umiestnenie snímača odtlačkov prstov Nie je prístupný pre všetkých

Páči sa mi snímač odtlačkov prstov ako celok, ale dúfam, že je na prednej, hornej alebo spodnej časti zariadenia, nie na boku. Po inštalácii na dvere som čoskoro zistil, že nemôžem ľahko pritlačiť prsty medzi rám dverí a kľúč, aby som dosiahol čítač odtlačkov prstov. V skutočnosti, ak je vonkajšia strana vašich dverí na ľavej strane zámku, tomuto problému nebudete čeliť. Tomuto problému však bude čeliť každý, kto má kľúč na pravej strane dverí.

Deadly Pro Pro je bezpečne uzamknutý Bod

Secure Pro Deadbolt je drahý a má určité nevýhody, ale tiež poskytuje inteligentný spôsob, ako zabrániť ľuďom v zadávaní kódu, o ktorom by nemali vedieť. Kľúč som zistil, že jeho inštalácia je relatívne jednoduchá a aplikácia sa veľmi ľahko používa. Napriek svojim nedostatkom je tento kľúč dobrou voľbou pre podnikanie aj domácnosť.

4 od tej doby 5

Páči sa mi, že vám to umožňuje pridať do kľúča desiatky kódov a že vám aplikácia umožňuje zistiť, kedy sa kľúč používa a pod ktorými používateľmi. Náhodné tlačidlo ponúka ďalšie zabezpečenie a snímač odtlačkov prstov funguje veľmi dobre. Ak uvažujete o kúpe inteligentného kľúča, tento kľúč je určite na zozname.

Za nákupy môžeme získať náš odkaz. Študujte znova.

Related Articles

Back to top button