Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Recenzie Jawbone Up3, aby ste tiež zistili svoj srdcový rytmus

Čeľusť Up3

Jawbone Up3 je fitness sledovač s diskrétnym a atraktívnym dizajnom, ale chýba mu navyše funkčnosť.

Čeľusť hore 3 BB w 180

PRE: Ľahký dizajn; jednoduché použitie; Funkcia Smart Coach poskytuje užitočné a zdravé rady.

PROTI: Hook nepríjemné, vyhľadávanie spánku sa neaktivuje automaticky; snímač srdcovej frekvencie nedeteguje vašu srdcovú frekvenciu nepretržite.

ROZSUDOK: Jawbone Up3 je fitness sledovač s pokročilými funkciami, ale nie je správne používaný.

úvod

Jawbone chce byť s vami kedykoľvek počas dňa a MP3 je posledný pokus spoločnosti o dosiahnutie svojho cieľa. To je o štíhly a krásne navrhnutý fitness sledovač, ktorý vám umožní zistiť údaje o krokoch, kalóriách, vzdialenostiach a spánku a má snímač srdcovej frekvencie tak diskrétny, že si ho ani nevšimnete.

Čo sa zmenilo

Najväčší hardvérový rozdiel medzi Up2 a Up3 je senzor srdca.

Čeľusť hore 3 W G02 w 600

Na spodnej strane popruhu je päť štvorcových kovových dosiek, ktorý čeľuste nazýva senzory „bioimpedancie“. Namiesto merania srdcového rytmu pomocou optickej technológie (napríklad Fitbit Charge HR) tieto senzory – podobné tým, ktoré sa používajú na cvičenie činiek v telocvični – vysielajú na vašu pokožku slabý elektrický signál a zmerajú odpor látky a počítať tepy za minútu.

Je zvláštne, že MP3 nemeria nepretržite srdcový rytmus počas dňa, ale zaznamenáva ho počas noci a potom, keď sa zobudíte a opustíte hibernáciu, vykoná posledné čítanie.

Čeľuste obnovili sledovanie spánku, aby mohli využívať technológiu sledovania srdcového rytmu a MP3 teraz môžu využívať rozlišujte medzi fázami svetla, hlbokého spánku a REM, Počas hlbokého spánku sa vaše svaly opravujú z námahy a cvičení vykonávaných počas dňa, zatiaľ čo fázy REM sú rozhodujúce pre „udržiavanie“ mozgovej pamäte. MP3 vám umožňuje robiť podrobnejšiu analýzu v porovnaní s predchádzajúcou verziou aplikácie, ktorá bola obmedzená iba na rozlíšenie ľahkého spánku od hlbokého spánku.

Čo zostalo rovnaké

Dizajn prúžkov pre Jawbone Up3 je prakticky totožný s Up2. Je to hladká a čierna páska, ale namiesto bodkovaného vzoru v Up2 má MP3 vzor s veľkými drážkami v hornej časti remienka. Na druhej strane, ťažkosti s jeho pripojením zostávajú nezmenené.

Výkon MP3 je podobný jeho predchodcovi: Akcelerometer počítal mojich 140 krokov v kancelárii, ako keby boli 110, a to ma len vzalo 2 alebo 3 sekúnd na synchronizáciu zariadenia s aplikáciou. Ak k synchronizácii dôjde raz denne, zaberie to aj minútu.

Nový fitness sledovač Jawbone používa rovnakú zábavnú a ľahko použiteľnú aplikáciu UP ako Up2. Domovská obrazovka zobrazuje niekoľko pruhov, ktoré ukazujú, koľko denných cieľov súvisí so spánkom a činnosťami, spolu s kartou denných cieľov a so všetkými výzvami, ktoré vás posunú na ďalšiu úroveň. Karty Smart Coach sú ľahko dostupné vďaka svojim zdravým tipom na základe vašej fyzickej aktivity a údajov o spánku. Smart Coach sa v priebehu času zlepšuje: Čím viac MP3 používate, tým viac údajov sa bude skúmať a tým lepšia rada.

Čeľuste up3 screenshoty

Aplikácia Jawbone je všetko, čo skutočne potrebujete, aby ste mohli naplno využívať výhody MP3, ale môžete tiež pripojiť aplikácie tretích strán, ako napríklad Strava, RunKeeper, MyFitnessPal a Kiqplan, To vám umožní využívať pohodlie používania MP3 v kombinácii s vašimi obľúbenými aplikáciami na ešte väčší zber údajov.

Hlboký spánok

Informácie o hlbokom spánku sa zdajú byť presné. Nebolo možné mať absolútnu bezpečnosť, keď som sa ráno pozrel na spánok, vyzeralo to, akoby som spal. Čo v mojom prípade znamená, že som spal trochu a zle, veľmi málo a takmer nič. V skutočnosti, keď trať povedala, že som trochu a zle spal, cítil som sa viac oddýchnutý ako ostatné dni.

K dispozícii je tiež graf, ktorý ukazuje vašu srdcovú frekvenciu cez noc. Odčítanie srdcovej frekvencie sa však zdá byť o niečo nižšie ako v skutočnosti, alebo inými slovami, ako je meranie namerané inými zariadeniami 5 porazil odpad za minútu.

autonómie

Čeľusť tvrdí, že Up3 môže trvať sedem dní na jedno nabitie, čo je hodnota blízka realite a dosť. prakticky Musíte si pamätať, že chcete načítať každý víkend,

docking

Nové dokovanie súborov MP3 je bezpečnejšie a zároveň aj bezpečné zložitejšie na nosenie ako tie predchádzajúce, Navrhnuté tak, aby sa zmestili na všetky zápästia, musíte najprv upraviť dĺžku kravaty, posunúť podporu a potom ju pripevniť alebo aspoň vyskúšať.

Čeľusť hore 3 W G03

Nakoniec som si myslel, že bolo pohodlnejšie nastaviť podperu na väčšiu veľkosť, ako je potrebné, aby sa uľahčilo zasunutie dvoch háčikov, a potom, s ťažkosťami, posúvajte podperu, kým nie je dotiahnutá na správnu veľkosť. Aj keď sa to mení z človeka na človeka v závislosti od vašej citlivosti, podpora pri snímaní srdcového rytmu nie je príliš pohodlná a ak máte zápästie ležiace na poličke, spôsobí to určité nepohodlie.

Obmedzená detekcia srdcovej frekvencie

Sledovanie srdcovej frekvencie v noci robí presne to, čo si viete predstaviť – každé ráno poviete srdcovej frekvencii z noci, ktorá práve uplynula, a to je o tom. Svoju srdcovú frekvenciu nemôžete ovládať kedykoľvek počas dňa, ktorá sa stáva Fitbit Charge HR alebo iným zariadeniam, a to ani pri fyzických cvičeniach, je hlavnou chybou.

Čeľuste tvrdí, že s up3 sa viac zamerala na pokojový srdcový rytmus, aby mala komplexnejší pohľad na zdravie. Dúfame, že aktualizácia softvéru môže toto obmedzenie odstrániť.

Aktivácia hibernácie

V súčasnosti musíte manuálne nastaviť režim spánku (a to isté platí aj pre iné produkty Jawbone), aby ste na MP3 mohli detekovať spánok. Môžete to urobiť tak, že na zariadenie klepnete, aby ste sa „prebudili“ a potom dotykom roztiahnite alebo použite aplikáciu. Neexistuje žiadny únik, niekedy zabudnete aktivovať nočnú funkciu.

závery

MP3 je ďalší atraktívny fitness sledovač Jawbone, správne detekuje fyzické aktivity a fázy spánku a podľa odporúčaní spoločnosti Smart Coach je skutočne možné rozvíjať zdravšie návyky. Aká by však mala byť sila Up3 – detekcie srdcovej frekvencie – sa nevyvinula najlepším spôsobom. Len zmerajte svoj srdcový rytmus v pokoji, a keď sa tak stane, počíta sa v priemere o niekoľko úderov menej.

Čeľusť hore 3 W G01

Okrem obtiažnosti pripevnenia remienka, ktorý tiež môžeme odložiť, to, čo pre tento Up3 chceme, je príležitosť lepšie využívať snímač srdcovej činnosti, a tiež automatický režim na sledovanie spánku, je to však všeobecná rada pre každého, kto stále potrebuje zásah.