Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Recenzie Fallout 76 vec

Recenzie Fallout 76 vec 1

Fallout 76 je samozrejme vždy online hra pre viacerých hráčov, ktorá povzbudzuje hráčov k tomu, aby si vymýšľali svoje vlastné dobrodružstvá s ostatnými pozostalými, ktoré prežili.

A čo sa týka kreditu, hra je v najlepšom prípade, keď ste sa stretli s kamarátom, ktorý upratuje, obchoduje alebo daruje tovar – cíti sa skutočne odmenou, aby pomohol pozostalým, ktorí to potrebujú, – alebo sa spojil, aby odstránil jeden z hrozivejšie monštrá hry.

Jadrový spád mal očividne rôzne účinky na populáciu voľne žijúcich živočíchov v Západnej Virgínii, takže veľa nových, väčších Beatses len žiada, aby ste vy a vaši kamaráti vytvorili poľovnícku párty.

Vrcholom sú spojovacie sily, ktorých cieľom je zosadiť netopýrový hybrid Scorchbeasts, ako aj nájsť čísla v číslach, ktoré smerujú nadol k drevorubačskému monštru.

Aj keď tieto bitky sú výbuchom, ich je len málo a sú ďaleko. Či už si hráte s priateľmi alebo vzdávate sólo pustatiny, zistíte, že viac času trávite hľadaním zdrojov, remeselníckou výbavou, modernizáciou tábora a zdĺhavým hľadaním.

Vo všetkých týchto aktivitách je zábava, hlavne pre fanúšikov hry na prežitie v hardcore hre, ale v hre Fallout 76 sa cítia omnoho drsnejšie ako v predchádzajúcich položkách.

Veľkou časťou problému je vyššie uvedený nedostatok zábavy, zaujímavých postáv osídľujúcich svet, ale trestnejšie prvky prežitia nepomáhajú.

Zaistenie správnej výživy vašej postavy a jej hydratácie môže byť fuškou, jej neustále frustráciou je však neustále ju chrániť pred nadmerným zaťažením.