Recenzia Youzer: Doplnok BuddyPress bohat├Ż na funkcie pre WordPress

Ak v├í┼í web WordPress vyzer├í ako komunita alebo pre viacer├Żch pou┼ż├şvate─żov, t├íto recenzia Youzer v├ím predstav├ş u┼żito─Źn├Ż doplnok, ktor├Ż v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą vylep┼íi┼ą va┼íe str├ínky.

Youzer, ktor├Ż bol vyvinut├Ż s cie─żom vylep┼íi┼ą doplnky BuddyPress a bbPress, ako aj z├íkladn├ę funkcie programu WordPress, je v├Żkonnou sadou n├ístrojov, ktor├í na v├í┼í web prid├íva ┼íabl├│ny a ─Ćal┼íie funkcie. T├íto recenzia sa podrobnej┼íie venuje najlep┼í├şm funkci├ím Youzeru. Medzi hlavn├ę prvky tohto doplnku patr├ş mnoho komunika─Źn├Żch a sie┼ąov├Żch n├ístrojov, funk─Źnos┼ą ─Źlenstva a adres├írov a ve─ża ┼íabl├│n a mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia.

Z├şskajte Youzer pre WordPress Pozrite si v┼íetky uk├í┼żky a funkcie

Tak┼że ak sa chcete dozvedie┼ą viac o tom, pre─Źo si mysl├şme, ┼że Youzer je jedn├Żm z najlep┼í├şch dostupn├Żch doplnkov BuddyPress a ─Źo tento doplnok m├┤┼że urobi┼ą pre va┼íu webov├║ str├ínku v soci├ílnej sieti, pre─Ź├ştajte si na┼íu ├║pln├║ recenziu v Youzeri.

─îo je to youzer?

Str├ínka profilu pou┼ż├şvate─ża

Youzer je komer─Źn├Ż doplnok WordPress, ktor├Ż bol vytvoren├Ż na vylep┼íenie doplnku BuddyPress. Tak┼że ak vytv├írate soci├ílnu webov├║ str├ínku so serverom BuddyPress alebo ak u┼ż niektor├║ prev├ídzkujete, Youzer zacie─żuje va┼íu adresu.

Ke─Ć je BuddyPress na va┼íom webe akt├şvny, m├┤┼żete si nain┼ítalova┼ą Youzer a za─Źa┼ą prid├íva┼ą v├Żber ┼íabl├│n na svoje str├ínky. Tieto ┼íabl├│ny pokr├Żvaj├║ prihlasovacie a registra─Źn├ę str├ínky pou┼ż├şvate─żov, str├ínky profilov pou┼ż├şvate─żov a soci├ílne steny a glob├ílne spravodajsk├ę oblasti, aby sme vymenovali len niektor├ę z nich. Ako v├ím t├íto recenzia Youzer uk├í┼że, v┼íetky tieto ┼íabl├│ny a ─Ćal┼íie vlastnosti tohto doplnku sa daj├║ do zna─Źnej miery prisp├┤sobi┼ą pomocou vizu├ílneho rozhrania palubnej dosky.

T├íto ─Źas┼ą presk├║mania Youzer teraz presk├║ma najlep┼íie a naju┼żito─Źnej┼íie vlastnosti tohto doplnku, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że rozhodn├║┼ą sa, ─Źi je to ten spr├ívny n├ístroj na aktualiz├íciu svojej webovej str├ínky komunity BuddyPress WordPress.

Mo┼żnosti integr├ície Youzer

Youzer pracuje s WordPress a okrem aktualiz├ície charakterist├şk u┼ż├şvate─żsk├ęho profilu tejto publika─Źnej platformy sa Youzer tie┼ż integruje do niektor├Żch ─Ćal┼í├şch doplnkov a slu┼żieb. Program Youzer bol vytvoren├Ż hlavne na zlep┼íenie a zlep┼íenie funk─Źnosti doplnkov BuddyPress a bbPress. Mo┼żnosti integr├ície v┼íak nekon─Źia. Napr├şklad m├┤┼żete pou┼żi┼ą doplnok Youzer na integr├íciu svojej str├ínky s e-mailovou marketingovou slu┼żbou MailChimp a roz┼í├şri┼ą svoj zoznam a z├írove┼ł poskytn├║┼ą interakt├şvne prostredie bohat├ę na funkcie pre va┼íe publikum.

Sociálne funkcie Youzer

─Äal┼í├şm vrcholom Youzeru s├║ jeho spolo─Źensk├ę charakteristiky. Po integr├ícii doplnku Youzer s BuddyPress m├┤┼żete tento doplnok pou┼żi┼ą na pridanie niektor├Żch skuto─Źne u┼żito─Źn├Żch funkci├ş do svojej komunity alebo webov├Żch str├ínok soci├ílnych m├ędi├ş. Medzi pr├şklady patr├ş vysoko funk─Źn├í soci├ílna stena a funk─Źnos┼ą na u─żah─Źenie priate─żstva a spojen├ş medzi pou┼ż├şvate─żmi na va┼íej webovej str├ínke WordPress. Aj ke─Ć BuddyPress poskytuje niektor├ę z t├Żchto funkci├ş ihne─Ć, Youzer tento aspekt va┼íich webov├Żch str├ínok e┼íte vylep┼íuje.

Youzer Preskúmajte funkciu sociálnej steny

S Youzerom m├┤┼żete povoli┼ą aj ─Ćal┼íie z├íkladn├ę soci├ílne a komunitn├ę funkcie vr├ítane skup├şn, spr├ív, zmienok a upozornen├ş. To v┼íetko pom├íha vylep┼íi┼ą webov├║ str├ínku WordPress a urobi┼ą z nej soci├ílne miesto, ─Źo je d├┤le┼żit├ę, ak chcete, aby va┼ía komunita prosperovala.

Funkcie ─Źlenstva v Youzeri

Youzer m├í tie┼ż ve─ża ┼íabl├│n str├ínok, ktor├ę va┼íi n├ív┼ítevn├şci uvidia, ak prev├ídzkujete web ─Źlenstva alebo podobn├Ż typ projektu. Okrem profesion├ílneho vzh─żadu t├Żchto ┼íabl├│n tie┼ż zist├şte, ┼że obsahuj├║ niektor├ę u┼żito─Źn├ę funkcie, napr├şklad polia captcha a schopnos┼ą obmedzi┼ą pokusy o prihl├ísenie, aby sa va┼íe webov├ę str├ínky udr┼żali v bezpe─Ź├ş.

Nastaven├şm t├Żchto prihlasovac├şch a registra─Źn├Żch ┼íabl├│n pre svoje webov├ę str├ínky WordPress v├ím spolo─Źnos┼ą Youzer pon├║ka ve─ża mo┼żnost├ş. Napr├şklad si m├┤┼żete ─żahko zvoli┼ą, ─Źi chcete povoli┼ą soci├ílne prihl├ísenie. Va┼íi n├ív┼ítevn├şci sa preto m├┤┼żu zaregistrova┼ą pomocou Facebook, Twitteralebo ├║─Źet z in├Żch kompatibiln├Żch siet├ş.

M├íte tie┼ż mo┼żnos┼ą pou┼żi┼ą rozba─żovacie okn├í a nakonfigurova┼ą efekty na─Ź├ştania Ajaxu na prisp├┤sobenie sp├┤sobu, ak├Żm m├┤┼żu va┼íi n├ív┼ítevn├şci z├şska┼ą pr├şstup k prihlasovac├şm a registra─Źn├Żm formul├írom na va┼íej str├ínke. Youzer tie┼ż u─żah─Źuje v├Żber pol├ş, ktor├ę s├║ zahrnut├ę vo formul├íroch, ktor├ę pou┼ż├şvate, a pom├íha v├ím zachyti┼ą v┼íetky inform├ície, ktor├ę potrebujete od svojich pou┼ż├şvate─żov.

Funkcie adresára Youzer

┼áabl├│na adres├íra ─Źlena BuddyPress

Ak chcete na svoju webov├║ str├ínku WordPress prida┼ą ─Źlensk├Ż adres├ír, alebo ak chcete vylep┼íi┼ą oblasti adres├írov svojich webov├Żch str├ínok vyu┼ż├şvaj├║ce BuddyPress alebo bbPress, Youzer m├í v tejto oblasti nieko─żko u┼żito─Źn├Żch funkci├ş. V bal├şku doplnkov n├íjdete nielen ┼íabl├│ny na zobrazenie ─Źlenov, ale aj adres├ír skup├şn a glob├ílny informa─Źn├Ż kan├íl.

Funkcie profilu Youzer

Obsah str├ínky profilu pou┼ż├şvate─ża

Bez oh─żadu na to, ─Źi pou┼ż├şvate BuddyPress, bbPress alebo WordPress samostatne, Youzer v├ím m├┤┼że skuto─Źne pom├┤c┼ą vylep┼íi┼ą u┼ż├şvate─żsk├ę profily na va┼íom webe. Medzi funkciami, ktor├ę vylep┼íuj├║ tento aspekt va┼íej str├ínky, n├íjdete v├Żber r├┤znych ┼íabl├│n, viac miniaplik├íci├ş na zobrazenie u┼ż├şvate─żsk├Żch profilov a mo┼żnos┼ą prida┼ą do svojich profilov vlastn├ę karty.

─Żahk├ę mo┼żnosti prisp├┤sobenia

Preto┼że ─żudia pou┼ż├şvaj├║ BuddyPress mnoh├Żmi r├┤znymi sp├┤sobmi, je d├┤le┼żit├ę, aby ste si prisp├┤sobili ka┼żd├Ż nain┼ítalovan├Ż doplnok. Na┼í┼ąastie Youzer v tejto s├║vislosti nesklame. Po aktiv├ícii slu┼żby Youzer na svojej webovej str├ínke WordPress s pr├şstupom k BuddyPress sa dostanete do ovl├ídacieho panela doplnku, kde m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą, ako v┼íetko funguje.

Panel správcu Youzer

Ovl├ídac├ş panel

Mo┼żnosti prisp├┤sobenia, ktor├ę pokr├Żva dashboard, zah┼Ľ┼łaj├║ farby pou┼ż├şvan├ę doplnkom, nastavenia rozlo┼żenia a ─Ćal┼íie mo┼żnosti vlastnost├ş zobrazenia. M├┤┼żete tie┼ż zvoli┼ą ┼ít├Żly rozlo┼żenia zo ┼íabl├│n poskytnut├Żch doplnkom, vr├ítane vzh─żadu pol├ş autora.

Ovl├ídac├ş panel

Charakteristiky u┼ż├şvate─żsk├ęho profilu

Okrem v┼íeobecn├Żch nastaven├ş v├ím Youzer tie┼ż poskytuje dobr├║ kontrolu nad charakteristikami profilu pou┼ż├şvate─ża doplnku. Z tohto d├┤vodu m├┤┼żete ─żahko definova┼ą, ako sa u┼ż├şvate─żsk├ę profily aktivuj├║ a zobrazia na va┼íich webov├Żch str├ínkach WordPress. Medzi pr├şklady mo┼żnost├ş a nastaven├ş patr├ş mo┼żnos┼ą nastavi┼ą s├║kromn├ę ÔÇőÔÇőprofily pou┼ż├şvate─żov, umo┼żni┼ą pou┼ż├şvate─żom odstr├íni┼ą ich vlastn├ę ├║─Źty a nastavi┼ą predvolen├Ż profil a tituln├ę fotografie.

Mo┼żnosti rozlo┼żenia

Rozlo┼żenie a widgety

Preto┼że Youzer je vysoko prisp├┤sobite─żn├Ż doplnok WordPress a BuddyPress, je ─żahk├ę vybra┼ą si z mo┼żnost├ş rozlo┼żenia, ktor├ę ur─Źuj├║, ako bud├║ va┼íe profily a ─Ćal┼íie prvky vyzera┼ą na va┼íom webe. Ak na svojom webe pl├ínujete pou┼żi┼ą niektor├║ z miniaplik├íci├ş Youzer, m├┤┼żete si ich tie┼ż prisp├┤sobi┼ą pomocou ovl├ídacieho panela doplnku. Na┼í┼ąastie v┼íetky r├┤zne widgety m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą nez├ívisle od seba, aby ste zaistili, ┼że va┼íe str├ínky bud├║ fungova┼ą a bud├║ vyzera┼ą tak, ako chcete.

Nastavenia sociálneho prihlásenia

Nastavenia ─Źlenstva

Ak chcete da┼ą svojim n├ív┼ítevn├şkom mo┼żnos┼ą zaregistrova┼ą sa na svojich webov├Żch str├ínkach, nastavenie ─Źlenstva v├ím umo┼żn├ş nakonfigurova┼ą, ako bude tento aspekt va┼íich webov├Żch str├ínok fungova┼ą. Niektor├ę z t├Żchto funkci├ş, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą, zah┼Ľ┼łaj├║ volite─żn├ę soci├ílne prihl├ísenie, schopnos┼ą povoli┼ą polia formul├íra captcha a pokus o prihl├ísenie, ktor├Ż obmedzuje n├ístroje, ktor├ę m├┤┼żu pom├┤c┼ą zaisti┼ą bezpe─Źnos┼ą v├í┼ího webu.

Povolenie doplnkov

Nakoniec, ke─Ć nastavujete Youzer na paneli WordPress, m├íte mo┼żnos┼ą povoli┼ą mal├Ż v├Żber pr├ęmiov├Żch doplnkov. Tieto volite─żn├ę n├ístroje m├┤┼żu prida┼ą na v├í┼í web e┼íte viac funkci├ş vr├ítane n├ístrojov na zdie─żanie v soci├ílnych sie┼ąach, schopnos┼ą vytv├íra┼ą neobmedzen├ę typy vlastn├Żch ─Źlenov a pon├║ka┼ą pou┼ż├şvate─żom reakciu na aktivitu BuddyPress. R├Żchle odkazy na dokument├íciu doplnku n├íjdete aj na ovl├ídacom paneli Youzer.

Podrobnosti o cenách doplnku Youzer

Ako u┼ż bolo spomenut├ę, Youzer je pr├ęmiov├Ż doplnok WordPress, ktor├Ż je mo┼żn├ę zak├║pi┼ą na trhu CodeCanyon. Aktu├ílna cena servera Youzer je 49 dol├írov. To zah┼Ľ┼ła celo┼żivotn├Ż pr├şstup k aktualiz├íci├ím doplnkov a ┼íes┼ąmesa─Źn├║ podporu tvorcov doplnkov. Toto obdobie podpory m├┤┼żete pred─║┼żi┼ą na 12 mesiacov za cenu 16,50 EUR.

Vzh─żadom na obrovsk├Ż objem u┼żito─Źn├Żch funkci├ş v doplnku Youzer je to spravodliv├í cena, ktor├║ treba zaplati┼ą.

Z├íver presk├║mania slu┼żby Youzer

Miniaplikácie profilu Youzer

Aj ke─Ć existuje ve─ża skvel├Żch doplnkov pre BuddyPress a bbPress, nie je ich ve─ża, ak v├┤bec nejak├ę, ktor├ę s├║ v├Żkonnej┼íie a nabit├ę funkciami ako Youzer.

Ak chcete r├Żchlo prida┼ą ve─żk├Ż v├Żber vysoko kvalitn├Żch ┼íabl├│n na webov├║ str├ínku komunity BuddyPress, potom je ┼ąa┼żk├ę porazi┼ą Youzera. Predt├Żm, ako nakonfigurujete, ako bud├║ na va┼íom webe fungova┼ą, jednoducho nahrajte s├║bor doplnku na svoju webov├║ str├ínku WordPress a potom vyberte, ktor├ę funkcie povol├şte.

Ak chcete s webom WordPress vytvori┼ą webov├║ str├ínku zameran├║ na komunitu, je nevyhnutn├Ż doplnok ako Youzer.

Z├şskajte Youzer pre WordPress Pozrite si v┼íetky uk├í┼żky a funkcie