Recenzia Youzer: Doplnok BuddyPress bohat├Ż na funkcie pre WordPress

Recenzia Youzer: Doplnok BuddyPress bohat├Ż na funkcie pre WordPress 1

Ak v├í┼í web WordPress vyzer├í ako komunita alebo pre viacer├Żch pou┼ż├şvate─żov, t├íto recenzia slu┼żby Youzer obsahuje u┼żito─Źn├Ż doplnok, ktor├Ż v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą vylep┼íi┼ą va┼íe str├ínky.

Vyroben├Ż na vylep┼íenie doplnkov BuddyPress a bbPress, okrem hlavnej funk─Źnosti WordPress, Youzer je v├Żkonn├í sada n├ístrojov, ktor├í na va┼íe webov├ę str├ínky prid├íva ┼íabl├│ny a ─Ćal┼íie funkcie. T├íto recenzia sa podrobnej┼íie venuje najlep┼í├şm funkci├ím Youzeru. Medzi hlavn├ę prvky tohto doplnku patr├ş mnoho komunika─Źn├Żch a sie┼ąov├Żch n├ístrojov, funk─Źnos┼ą ─Źlenstva a adres├írov a ve─ża ┼íabl├│n a mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia.

Z├şskajte Youzer pre WordPress Pozrite si v┼íetky uk├í┼żky a funkcie

Ak sa chcete dozvedie┼ą viac o tom, pre─Źo si mysl├şme, ┼że Youzer je jedn├Żm z najlep┼í├şch dostupn├Żch doplnkov BuddyPress a ─Źo tento doplnok m├┤┼że urobi┼ą pre va┼íu soci├ílnu str├ínku, pre─Ź├ştajte si ─Ćal┼íie inform├ície o na┼íej kompletnej recenzii Youzer.

─îo je to youzer?

Str├ínka profilu pou┼ż├şvate─ża

Youzer je komer─Źn├Ż doplnok WordPress ur─Źen├Ż na vylep┼íenie doplnku BuddyPress. Tak┼że ak vytv├írate soci├ílnu str├ínku s BuddyPress alebo u┼ż niektor├║ prev├ídzkujete, Youzer zacie─żuje va┼íu adresu.

Ke─Ć je BuddyPress na va┼íom webe akt├şvny, m├┤┼żete si nain┼ítalova┼ą Youzer a za─Źa┼ą prid├íva┼ą v├Żber ┼íabl├│n na svoje str├ínky. Tieto ┼íabl├│ny pokr├Żvaj├║ prihlasovacie a registra─Źn├ę str├ínky pou┼ż├şvate─żov, str├ínky profilov pou┼ż├şvate─żov a spolo─Źensk├║ stenu a glob├ílne spravodajsk├ę oblasti. Ako v├ím t├íto recenzia Youzer uk├í┼że, v┼íetky tieto modely a ─Ćal┼íie vlastnosti tohto doplnku je mo┼żn├ę zna─Źne prisp├┤sobi┼ą pomocou vizu├ílneho rozhrania palubnej dosky.

T├íto ─Źas┼ą presk├║mania Youzer teraz presk├║ma najlep┼íie a naju┼żito─Źnej┼íie vlastnosti tohto doplnku, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu pri rozhodovan├ş, ─Źi je to ten spr├ívny n├ístroj na aktualiz├íciu svojej komunitnej str├ínky BuddyPress WordPress.

Mo┼żnosti integr├ície Youzer

Youzer pracuje s WordPress a okrem aktualiz├ície charakterist├şk u┼ż├şvate─żsk├ęho profilu tejto publika─Źnej platformy sa Youzer integruje aj s in├Żmi doplnkami a slu┼żbami. Youzer bol vytvoren├Ż hlavne na zlep┼íenie a zlep┼íenie funk─Źnosti doplnkov BuddyPress a bbPress. Mo┼żnosti integr├ície sa v┼íak nekon─Źia. Napr├şklad m├┤┼żete pomocou doplnku Youzer integrova┼ą svoju webov├║ str├ínku s e-mailovou marketingovou slu┼żbou MailChimp a roz┼í├şri┼ą svoj zoznam a z├írove┼ł poskytn├║┼ą interakt├şvne prostredie bohat├ę na funkcie pre svoje publikum.

Sociálne funkcie Youzer

─Äal┼í├şm vrcholom Youzeru s├║ jeho soci├ílne vlastnosti. Integr├íciou doplnku Youzer do aplik├ície BuddyPress ho m├┤┼żete pou┼żi┼ą na pridanie niektor├Żch skuto─Źne u┼żito─Źn├Żch funkci├ş do svojej komunity alebo na str├ínky soci├ílnych m├ędi├ş. Medzi pr├şklady patr├ş vysoko funk─Źn├í soci├ílna stena a funk─Źnos┼ą na u─żah─Źenie priate─żstva a spojen├ş medzi pou┼ż├şvate─żmi na va┼íom webe WordPress. Aj ke─Ć BuddyPress niektor├ę z t├Żchto funkci├ş poskytuje okam┼żite, Youzer tento aspekt v├í┼ího webu e┼íte vylep┼íuje.

Funkcia sociálnej steny Youzer Review

S Youzerom m├┤┼żete aktivova┼ą aj ─Ćal┼íie z├íkladn├ę soci├ílne a komunitn├ę funkcie vr├ítane skup├şn, spr├ív, zmienok a upozornen├ş. To v┼íetko pom├íha vylep┼íi┼ą va┼íe str├ínky WordPress a urobi┼ą z nich soci├ílne miesto, ─Źo je d├┤le┼żit├ę, ak chcete, aby va┼ía komunita prosperovala.

Zdroje ─Źlena Youzer

Youzer tie┼ż disponuje mnoh├Żmi ┼íabl├│nami str├ínok, ktor├ę va┼íi n├ív┼ítevn├şci uvidia, ak prev├ídzkujete web ─Źlenstva alebo podobn├Ż typ projektu. Okrem profesion├ílneho vzh─żadu t├Żchto ┼íabl├│n n├íjdete aj nieko─żko u┼żito─Źn├Żch zdrojov, napr├şklad polia captcha a schopnos┼ą obmedzi┼ą pokusy o prihl├ísenie, ktor├ę pom├┤┼żu zaisti┼ą bezpe─Źnos┼ą va┼íich str├ínok.

Pri nastavovan├ş t├Żchto prihlasovac├şch a registra─Źn├Żch ┼íabl├│n pre v├í┼í web WordPress pon├║ka Youzer ve─ża mo┼żnost├ş. Napr├şklad si m├┤┼żete ─żahko zvoli┼ą, ─Źi povol├şte soci├ílne prihl├ísenie. Va┼íi n├ív┼ítevn├şci sa preto m├┤┼żu zaregistrova┼ą pomocou Facebook, Twitter alebo ├║─Źet in├Żch kompatibiln├Żch siet├ş.

M├íte tie┼ż mo┼żnos┼ą pou┼żi┼ą kontextov├ę okn├í a nakonfigurova┼ą ├║─Źinky na─Ź├ştania Ajaxu na prisp├┤sobenie sp├┤sobu, ak├Żm m├┤┼żu va┼íi n├ív┼ítevn├şci z├şska┼ą pr├şstup k prihlasovac├şm a registra─Źn├Żm formul├írom na va┼íom webe. Youzer tie┼ż u─żah─Źuje v├Żber pol├ş, ktor├ę s├║ zahrnut├ę vo formul├íroch, ktor├ę pou┼ż├şvate, a pom├íha tak zachyt├íva┼ą v┼íetky potrebn├ę inform├ície od va┼íich pou┼ż├şvate─żov.

Prostriedky adresára Youzer

┼áabl├│na adres├íra ─Źlenstva BuddyPress

Ak chcete na svoj web WordPress prida┼ą ─Źlensk├Ż adres├ír alebo ak chcete vylep┼íi┼ą adres├írov├ę oblasti svojho webu pomocou BuddyPress alebo bbPress, Youzer m├í v tejto oblasti nieko─żko u┼żito─Źn├Żch zdrojov. V bal├şku doplnkov n├íjdete nielen ┼íabl├│ny na zobrazenie ─Źlenov, ale aj adres├ír skup├şn a glob├ílny informa─Źn├Ż kan├íl.

Funkcie profilu Youzer

Obsah str├ínky profilu pou┼ż├şvate─ża

Bez oh─żadu na to, ─Źi pou┼ż├şvate BuddyPress, bbPress alebo WordPress sami, Youzer v├ím m├┤┼że skuto─Źne pom├┤c┼ą vylep┼íi┼ą u┼ż├şvate─żsk├ę profily na va┼íom webe. Medzi funkciami na vylep┼íenie tohto aspektu va┼íej webovej str├ínky n├íjdete v├Żber r├┤znych ┼íabl├│n, r├┤znych widgetov na zobrazenie u┼ż├şvate─żsk├Żch profilov a mo┼żnos┼ą prida┼ą do svojich profilov vlastn├ę karty.

─Żahk├ę mo┼żnosti prisp├┤sobenia

Preto┼że ─żudia pou┼ż├şvaj├║ BuddyPress mnoh├Żmi r├┤znymi sp├┤sobmi, je d├┤le┼żit├ę, aby ste si prisp├┤sobili ak├Żko─żvek nain┼ítalovan├Ż doplnok. Na┼í┼ąastie Youzer v tejto s├║vislosti nesklame. Po aktiv├ícii slu┼żby Youzer na va┼íom webe WordPress s technol├│giou BuddyPress z├şskate pr├şstup k ovl├ídaciemu panelu doplnku, kde m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą, ako v┼íetko funguje.

Panel administrátora Youzer

Ovl├ídac├ş panel

Mo┼żnosti prisp├┤sobenia, ktor├ę pokr├Żva ovl├ídac├ş panel, zah┼Ľ┼łaj├║ farby pou┼ż├şvan├ę doplnkom, nastavenia rozlo┼żenia a ─Ćal┼íie mo┼żnosti vlastnost├ş displeja. M├┤┼żete tie┼ż zvoli┼ą ┼ít├Żly rozlo┼żenia zo ┼íabl├│n poskytnut├Żch doplnkom vr├ítane vzh─żadu pol├ş autora.

Ovl├ídac├ş panel

Charakteristiky profilu pou┼ż├şvate─ża

Okrem v┼íeobecn├Żch nastaven├ş pon├║ka Youzer tie┼ż dobr├║ kontrolu nad charakteristikami u┼ż├şvate─żsk├ęho profilu doplnku. Z tohto d├┤vodu m├┤┼żete ─żahko definova┼ą, ako sa u┼ż├şvate─żsk├ę profily aktivuj├║ a zobrazia na va┼íom webe WordPress. Medzi pr├şklady mo┼żnost├ş a nastaven├ş patr├ş mo┼żnos┼ą nastavi┼ą s├║kromn├ę ÔÇőÔÇőprofily pou┼ż├şvate─żov, ─Źo pou┼ż├şvate─żom umo┼ż┼łuje odstr├íni┼ą svoje vlastn├ę ├║─Źty a nastavi┼ą predvolen├Ż profil a tituln├ę fotografie.

Mo┼żnosti rozlo┼żenia

Rozlo┼żenie a widgety

Preto┼że Youzer je vysoko prisp├┤sobite─żn├Ż doplnok WordPress a doplnok BuddyPress, je ─żahk├ę vybra┼ą si z mo┼żnost├ş rozlo┼żenia a riadi┼ą vzh─żad profilov a ─Ćal┼í├şch prvkov na va┼íom webe. Ak na svojom webe pl├ínujete pou┼żi┼ą niektor├║ z miniaplik├íci├ş Youzer, m├┤┼żete si ich tie┼ż prisp├┤sobi┼ą pomocou ovl├ídacieho panela doplnku. Na┼í┼ąastie m├┤┼żu by┼ą v┼íetky r├┤zne widgety prisp├┤soben├ę nez├ívisle od seba, aby sa zaistilo, ┼że web funguje a vyzer├í tak, ako chcete.

Nastavenia sociálneho prihlásenia

Nastavenia ─Źlenstva

Ak chcete svojim n├ív┼ítevn├şkom umo┼żni┼ą registr├íciu na va┼íom webe, nastavenie ─Źlenstva v├ím umo┼żn├ş nakonfigurova┼ą, ako tento aspekt webu funguje. Niektor├ę z t├Żchto funkci├ş, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą, zah┼Ľ┼łaj├║ volite─żn├ę soci├ílne prihl├ísenie, schopnos┼ą aktivova┼ą pole formul├íra captcha a pokus o prihl├ísenie, ktor├Ż obmedzuje n├ístroje, ktor├ę m├┤┼żu pom├┤c┼ą udr┼ża┼ą va┼íe str├ínky v bezpe─Ź├ş.

Povolenie doplnkov

Nakoniec pri konfigur├ícii slu┼żby Youzer na paneli WordPress m├íte mo┼żnos┼ą aktivova┼ą mal├Ż v├Żber pr├ęmiov├Żch doplnkov. Tieto volite─żn├ę n├ístroje m├┤┼żu na va┼íe str├ínky prida┼ą e┼íte viac funkci├ş vr├ítane n├ístrojov na zdie─żanie v soci├ílnych sie┼ąach, schopnos┼ą vytv├íra┼ą neobmedzen├ę typy vlastn├Żch ─Źlenov a pou┼ż├şvate─żom pon├║ka┼ą viac reakci├ş z aktiv├şt BuddyPress. R├Żchle odkazy na dokument├íciu doplnkov n├íjdete aj na ovl├ídacom paneli Youzer.

Podrobnosti o cene doplnku Youzer

Ako u┼ż bolo spomenut├ę, Youzer je pr├ęmiov├Ż doplnok WordPress, ktor├Ż je mo┼żn├ę zak├║pi┼ą na trhu CodeCanyon. Aktu├ílna cena servera Youzer je 49 dol├írov. To zah┼Ľ┼ła celo┼żivotn├Ż pr├şstup k aktualiz├íci├ím doplnkov a ┼íes┼ąmesa─Źn├║ podporu tvorcov doplnkov. Toto obdobie podpory m├┤┼żete pred─║┼żi┼ą na 12 mesiacov za cenu 16,50 EUR.

Vzh─żadom na ve─żk├Ż objem u┼żito─Źn├Żch funkci├ş v doplnku Youzer je to spravodliv├í cena, ktor├║ treba zaplati┼ą.

Dokon─Źenie kontroly Youzer

Widgety v profile Youzer

Aj ke─Ć existuje ve─ża vynikaj├║cich doplnkov pre BuddyPress a bbPress, nie je ich ve─ża, ak v├┤bec nejak├ę, ktor├ę s├║ v├Żkonnej┼íie a pln├ę funkci├ş ako Youzer.

Ak chcete r├Żchlo prida┼ą ┼íirok├║ ┼ík├ílu vysoko kvalitn├Żch ┼íabl├│n na komunitn├Ż web BuddyPress, je ┼ąa┼żk├ę porazi┼ą Youzera. Jednoducho nahrajte doplnkov├Ż s├║bor na svoj web WordPress a potom si vyberte konfigur├íciu funkci├ş, ktor├ę chcete aktivova┼ą, a a┼ż potom nakonfigurujte, ako bud├║ na va┼íom webe fungova┼ą.

Ak chcete vytvori┼ą webov├║ str├ínku zameran├║ na komunitu pomocou programu WordPress, je nevyhnutn├Ż doplnok typu Youzer.

Z├şskajte Youzer pre WordPress Pozrite si v┼íetky uk├í┼żky a funkcie