Recenzia t├ęmy KnowAll: t├ęma z├íkazn├şckej b├ízy poznatkov

Ak je pre va┼íe podnikanie d├┤le┼żit├ę poskytovanie ├║─Źinn├ęho z├íkazn├şckeho servisu, existuje ve─żk├í ┼íanca, ┼że z udr┼żiavania online znalostnej z├íkladne budete ma┼ą ├║┼żitok. Aj ke─Ć ur─Źite existuj├║ ur─Źit├ę po─Źiato─Źn├ę pr├íce, dobre implementovan├í vedomostn├í z├íklad┼ła m├┤┼że zabezpe─Źi┼ą, aby sa obavy z├íkazn├şkov rie┼íili ─Źo najr├Żchlej┼íie a bez n├ímahy.

Ak pou┼ż├şvate WordPress, najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako to dosiahnu┼ą, by bolo pou┼żitie ┼ípecializovanej t├ęmy alebo doplnku datab├ízy Knowledge Base. Spolo─Źnos┼ą KnowAll bola vyvinut├í s cie─żom pon├║knu┼ą toto rie┼íenie. Je to t├ęma WordPress vytvoren├í od z├íkladov, aby ste z├íkazn├şkom mohli poskytova┼ą inform├ície, odpovede a rie┼íenia prostredn├şctvom online datab├ízy.

T├íto recenzia sa podrobnej┼íie venuje nastaveniam KnowAll, r├┤znym u┼żito─Źn├Żm funkci├ím a mo┼żnostiam anal├Żzy. Pouk├í┼żeme na va┼íe hlavn├ę siln├ę a slab├ę str├ínky, aby ste vedeli, ─Źi je t├íto t├ęma pre v├ís.

Nakonfigurujte KnowAll

Pri prvej in┼ítal├ícii KnowAll na WordPress sa na ovl├ídacom paneli zobraz├ş nov├í sekcia. Takto z├şskate pr├şstup k hlavn├Żm funkci├ím t├ęmy ak nastaveniam, ktor├ę riadia spr├ívanie va┼íej datab├ízy poznatkov. Na┼í┼ąastie s├║ tieto dodatky dobre zorganizovan├ę a je ─żahk├ę n├íjs┼ą a porozumie┼ą t├Żm, ktor├ę s├║ potrebn├ę na vykonanie d├┤le┼żit├Żch ├║prav.

Dostanete r├┤zne mo┼żnosti na zv├í┼żenie. M├┤┼żete zmeni┼ą sp├┤sob objedn├ívania a po─Źtu polo┼żiek na str├ínke. Okrem toho m├┤┼żete obmedzi┼ą pr├şstup pou┼ż├şvate─żov tak, aby va┼íu vedomostn├║ z├íklad┼łu mohli prezera┼ą iba registrovan├ş pou┼ż├şvatelia. Mimoriadne zauj├şmav├í je mo┼żnos┼ą, ktor├í v├ím umo┼żn├ş povoli┼ą ┼ítandardn├║ adresu URL na prenos pou┼ż├şvate─żov na ┼żiv├║ podporu:

Tieto v┼íeobecn├ę nastavenia s├║ z├íkladn├ę, ale ┼ípecifick├ę. S nimi m├┤┼żete pred pridan├şm jedn├ęho ─Źl├ínku vykona┼ą rozsiahle ├║pravy sp├┤sobu fungovania va┼íej vedomostnej z├íkladne.

V├Żskum a organiza─Źn├ę charakteristiky

Teraz sa pozrime na niektor├ę z k─ż├║─Źov├Żch funkci├ş znalostnej z├íkladne KnowAll. Za─Źneme s funkciou vyh─żad├ívania, preto┼że ju mo┼żno pova┼żova┼ą za jadro KnowAll. Pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu n├íjs┼ą u┼żito─Źn├ę ─Źl├ínky a zdroje ich vyh─żad├ívan├şm v naviga─Źn├Żch ponuk├ích, ale cie─żom KnowAll je povzbudi┼ą ich, aby pou┼ż├şvali vyh─żad├ívac├ş panel. Preto je predvolene na domovskej str├ínke: ve─żk├í, stredn├í a zv├Żraznen├í:

Vyh─żad├ívac├ş panel KnowAll.

Polohu vyh─żad├ívacieho panela m├┤┼żete zmeni┼ą zmenou rozlo┼żenia t├ęmy a vlastn├Ż widget v├ím umo┼ż┼łuje zahrn├║┼ą vyh─żad├ívac├ş panel na ─Ćal┼íie str├ínky. Mimo t├Żchto zmien nemus├şte s touto funkciou robi┼ą ve─ża pr├íce. V predvolenom nastaven├ş to funguje skvele a m├í dokonca aj funkciu automatick├ęho dop─║┼łania, aby pou┼ż├şvate─żov dostalo tam, kam chc├║ ├şs┼ą r├Żchlej┼íie.

Je zrejm├ę, ┼że iba preto, ┼że m├íte efekt├şvnu funkciu vyh─żad├ívania, neznamen├í to, ┼że chcete zanedb├íva┼ą tradi─Źn├ę naviga─Źn├ę met├│dy. Program KnowAll v├ís tie┼ż pokr├Żva pomocou nieko─żk├Żch mo┼żnost├ş, ako udr┼żiava┼ą svoju vedomostn├║ z├íklad┼łu dobre usporiadan├║ a ─żahko pou┼żite─żn├║. Okrem mo┼żnosti ─Ćal┼íieho zdokonalenia syst├ęmu prostredn├şctvom podkateg├│ri├ş existuj├║ obvykl├ę kateg├│rie a mo┼żnosti ozna─Źenia:

Nastavenia kateg├│rie KnowAll.

M├┤┼żete tie┼ż upravi┼ą sp├┤sob objedn├ívania kateg├│ri├ş a ─Źl├ínkov. Zoznamy m├┤┼żete vytvori┼ą napr├şklad pod─ża abecedy alebo sa uisti┼ą, ┼że naju┼żito─Źnej┼íie polo┼żky s├║ na vrchu. Mo┼żnosti s├║ tu ve─żmi komplexn├ę a umo┼ż┼łuj├║ v├ím vytvori┼ą naviga─Źn├Ż syst├ęm, ktor├Ż u─żah─Ź├ş vyh─żad├ívanie inform├íci├ş pre pou┼ż├şvate─żov.

Mo┼żnosti prisp├┤sobenia

Aj ke─Ć s predvolen├Żmi nastaveniami KnowAll nie je ni─Ź zl├ę, pravdepodobne budete chcie┼ą urobi┼ą nejak├ę zmeny a prisp├┤sobi┼ą ho va┼íim konkr├ętnym potreb├ím. Na┼í┼ąastie KnowAll sa p├Ż┼íi jednoduchou ├║pravou, ktor├║ je mo┼żn├ę urobi┼ą bez toho, aby ste sa dotkli ak├ęhoko─żvek k├│du. Je to ur─Źite t├ęma pre za─Źiato─Źn├şkov a je tu slu┼ín├ę mno┼żstvo, ktor├ę m├┤┼żete urobi┼ą bez toho, aby ste boli odborn├şkom na WordPress. Rovnako ako mnoho modern├Żch t├ęm existuje aj mo┼żnos┼ą ┼żiv├ęho vizu├ílneho prisp├┤sobenia, aby ste videli, ┼że sa va┼íe zmeny prejavia okam┼żite.

Ako sme u┼ż uviedli, KnowAll pon├║ka nieko─żko r├┤znych mo┼żnost├ş dizajnu, aj ke─Ć s├║ v┼íetky ve─żmi podobn├ę. Aj ke─Ć nie je mo┼żn├ę vykona┼ą z├ísadn├ę zmeny v nastaveniach datab├ízy poznatkov, m├┤┼żete ─żahko importova┼ą svoje vlastn├ę vizu├ílne pom├┤cky na prisp├┤sobenie. M├┤┼żete prida┼ą vlastn├║ hlavi─Źku, upravi┼ą p├şsma a farby odkazov a zmeni┼ą vzh─żad svojich s├║borov. A pre jednotliv├ę str├ínky s ─Źl├ínkami m├┤┼żete robi┼ą jednoduch├ę rozhodnutia, napr├şklad aktivova┼ą lepiacu bo─Źn├║ li┼ítu, zobrazova┼ą s├║visiace ─Źl├ínky a zobrazova┼ą koment├íre:

KnowV┼íetka konfigur├ícia ─Źl├ínku.

Ak chcete urobi┼ą omnoho viac, mus├şte si trochu zne─Źisti┼ą ruky k├│dovan├şm. Toto je kompromis medzi ─żahk├Żm pou┼żit├şm a flexibilitou. M├┤┼żete prida┼ą nastavenia svojej zna─Źky a ├║prav svojej spolo─Źnosti a vytvori┼ą vedomostn├║ z├íklad┼łu, ktor├í je jednozna─Źne t├í va┼ía, ale nakoniec budete potrebova┼ą ur─Źit├ę k├│dovacie pr├íce, ak chcete, aby to vyzeralo zrete─żne odli┼íne od ┼ítandardn├ęho rozlo┼żenia.

Analytick├ę monitorovanie

Mo┼żnosti anal├Żzy v KnowAll.KnowAll v├ím umo┼ż┼łuje sledova┼ą v├Żkon a efekt├şvnos┼ą va┼íej vedomostnej z├íkladne v priebehu ─Źasu.

KnowAll nemus├ş ma┼ą v├Ą─Ź┼íinu mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia, ale svieti, pokia─ż ide o plnenie jeho prim├írnej funkcie, poskytuje v├Żkonn├║ a ─żahko vykonate─żn├║ vedomostn├║ z├íklad┼łu. S├║─Źas┼ąou v├Żkonu je aj mno┼żstvo mo┼żnost├ş anal├Żzy, ktor├ę pon├║ka. KnowAll nie je spokojn├Ż s poskytovan├şm n├ístrojov na budovanie vedomostnej z├íkladne; Chce, aby ste mohli v ka┼żdom kroku pos├║di┼ą, ako dobre rie┼íenie pom├íha va┼íim z├íkazn├şkom, aby ste mohli vykona┼ą ├║pravy.

Mo┼żnosti anal├Żzy s├║ vhodne umiestnen├ę v ─Źasti pr├şstupnej z ponuky (). Ke─Ć pou┼ż├şvatelia nav┼ítevuj├║ a presk├║maj├║ va┼íu vedomostn├║ z├íklad┼łu, t├ęma uchov├íva z├íznamy o v┼íetk├Żch vykonan├Żch vyh─żad├ívaniach, tak┼że m├┤┼żete posiela┼ą d├┤le┼żit├ę inform├ície. Tieto inform├ície s├║ jasne uveden├ę a zah┼Ľ┼łaj├║:

 • Z├íznam najpopul├írnej┼í├şch h─żadan├Żch v├Żrazov.
 • Ak├ę inform├ície nem├┤┼żu pou┼ż├şvatelia n├íjs┼ą pri vyh─żad├ívan├ş.
 • Ktor├ę ─Źl├ínky s├║ pre pou┼ż├şvate─żov naju┼żito─Źnej┼íie.
 • Kam pou┼ż├şvatelia id├║ po pre─Ź├ştan├ş ─Źl├ínku (aby ste videli, ─Źi bola ot├ízka zodpovedan├í, alebo ─Źi potrebuj├║ pokra─Źova┼ą v h─żadan├ş).
 • Celkov├ę sk├│re efekt├şvnosti va┼íej vedomostnej z├íkladne ur─Źen├ę pomerom ├║spe┼ín├Żch vyh─żad├ívan├ş k celkov├Żm vyh─żad├ívan├şm.
 • Okrem tohto automatick├ęho sledovania existuje nieko─żko syst├ęmov sp├Ątnej v├Ązby od pou┼ż├şvate─żov, ktor├ę m├┤┼żete aktivova┼ą prostredn├şctvom ponuky konfigur├ície:

  Povolenie koment├írov pou┼ż├şvate─żov k KnowAll.

  M├┤┼żete povoli┼ą pou┼ż├şvate─żom hlasova┼ą o tom, ─Źi boli ─Źl├ínky u┼żito─Źn├ę alebo nie; v takom pr├şpade bud├║ tieto ├║daje dostupn├ę aj v ─Źasti venovanej anal├Żze. Ak chcete z├şska┼ą konkr├ętnej┼íie koment├íre, m├┤┼żete povoli┼ą pou┼ż├şvate─żom komentova┼ą ─Źl├ínky priamo. V┼íeobecne plat├ş, ┼że po─Źet mo┼żnost├ş, ktor├ę KnowAll pon├║ka v tejto oblasti, je viac ako dostato─Źn├Ż a umo┼żn├ş v├ím pokra─Źova┼ą v zdokona─żovan├ş vedomostnej z├íkladne v priebehu ─Źasu.

  Pridan├ę vlastnosti

  Vzorov├Ż ─Źl├ínok o KnowAll.V├Ą─Ź┼íinu funkci├ş KnowAll m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą v online uk├í┼żke.

  KnowAll prich├ídza s niektor├Żmi u┼żito─Źn├Żmi funkciami okrem t├Żch, ktor├ę sme u┼ż diskutovali. Preto┼że t├íto t├ęma predstavuje ┼ípecifick├ę rie┼íenie vedomostnej z├íkladne, takmer v┼íetko zah┼Ľ┼ła poskytovanie inform├íci├ş z├íkazn├şkom ─Źo najpohodlnej┼í├şm a najtransparentnej┼í├şm mo┼żn├Żm sp├┤sobom.

  Medzi pozoruhodn├ę ─Ćal┼íie mo┼żnosti programu KnowAll patria:

 • Mnoho pr├şstupov├Żch k├│dov u┼żito─Źn├Żch pre aktiv├íciu funkci├ş, ako s├║ ─Źl├ínky s kartami, rozbalite─żn├ę ─Źasti a spr├ívy.
 • Vlastn├ę widgety na zobrazenie ─Źl├ínkov a kateg├│ri├ş, vyh─żad├ívac├ş panel a v├Żstupn├Ż bod pre ─Ćal┼íiu podporu.
 • Pr├şlohy na stiahnutie na doplnenie ─Źl├ínkov online.
 • Pln├í podpora u┼żito─Źn├Żch doplnkov pre optimaliz├íciu vyh─żad├ívac├şch n├ístrojov, preklad, vytv├íranie kontaktn├Żch formul├írov a ove─ża viac.
 • Takmer v┼íetko, ─Źo chcete v datab├íze znalost├ş, je mo┼żnos┼ą niekde v programe KnowAll. Jeho v├Żvoj├íri maj├║ jasn├║ predstavu o tom, ─Źo spolo─Źnosti potrebuj├║ pre tento typ rie┼íenia. Je tie┼ż d├┤le┼żit├ę si uvedomi┼ą, ┼że program KnowAll je plne responz├şvny, ─Źo je d├┤le┼żit├í vlastnos┼ą, preto┼że ve─ża z├íkazn├şkov pravdepodobne z├şska pr├şstup k svojej znalostnej b├íze z mobiln├ęho zariadenia.

  ceny

  Potenci├ílnou nev├Żhodou programu KnowAll je, ┼że nie je presne lacn├í. To bude st├í┼ą 149 dol├írov za webov├║ licenciu, ktor├í sa dod├íva s rokom aktualiz├íci├ş a podpory. Ke─Ć si k├║pite KnowAll, z├şskate aj verziu doplnku Heroic Knowledge Base spolo─Źnosti, ktor├Ż je navrhnut├Ż tak, aby dokonale spolupracoval s hlavnou t├ęmou.

  KnowAll m├┤┼że by┼ą drah┼íie ako va┼íe typick├ę t├ęmu WordPress, ale pod─ża n├í┼ího n├ízoru sa oplat├ş z h─żadiska funk─Źnosti, podpory a ┼ípecifick├ęho dizajnu. Ak si v┼íak nie ste ist├ş, ─Źi toto rie┼íenie bude st├í┼ą za to, vysk├║┼íajte online uk├í┼żku a zistite, ako funguje KnowAll. Spolo─Źnos┼ą tie┼ż pon├║ka 30-d┼łov├║ ponuku na vr├ítenie pe┼łaz├ş, ak nie ste spokojn├ş s probl├ęmom.

  Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

  Zatia─ż ─Źo ve─ża t├ęm WordPress sa sna┼ż├ş robi┼ą v┼íetko naraz, KnowAll vie, v ─Źom je dobr├í a zostane pri tom. Bol navrhnut├Ż ako rie┼íenie zalo┼żen├ę na znalostnej b├íze a ni─Ź in├ę, a tento pr├şstup sa oplat├ş. Hlavn├ę funkcie t├ęmy podporuj├║ jednoduch├ę vyh─żad├ívanie a bezprobl├ęmov├║ navig├íciu, tak┼że pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu r├Żchlo n├íjs┼ą odpovede na svoje ot├ízky. Na odvr├ítenie tohto cie─ża je m├ílo chm├Ż┼Ö├ş alebo viac pr├ş┼ąa┼żlivosti.

  S KnowAll je vytvorenie znalostnej z├íkladne, ktor├í funguje dobre, relat├şvne ─żahk├ę. M├┤┼żete si prisp├┤sobi┼ą sp├┤sob pr├íce a prida┼ą svoju vlastn├║ zna─Źku bez toho, aby ste sa dotkli ak├ęhoko─żvek k├│du. T├Żmto sp├┤sobom nebudete m├┤c┼ą radik├ílne zmeni┼ą t├ęmu, ale v├Ą─Ź┼íina predvolen├Żch nastaven├ş pravdepodobne vyhovuje va┼íim potreb├ím. KnowAll umo┼ż┼łuje takmer ka┼żd├ęmu zostavi┼ą vedomostn├║ z├íklad┼łu zameran├║ na to, ─Źo skuto─Źn├ş pou┼ż├şvatelia potrebuj├║. Okrem toho budete ma┼ą po spusten├ş pr├şstup k mno┼żstvu mo┼żnost├ş anal├Żzy, ktor├ę m├┤┼żete v priebehu ─Źasu pou┼żi┼ą na vylep┼íenie a zdokona─żovanie svojej vedomostnej z├íkladne.

  V┼íeobecne je KnowAll kvalitn├ę rie┼íenie, ktor├ę vynik├í t├Żm, ─Źo rob├ş. Ak chcete pre svojich z├íkazn├şkov vytvori┼ą online datab├ízu poznatkov (alebo intern├║ datab├ízu pre svoju spolo─Źnos┼ą alebo organiz├íciu), u┼ż neh─żadajte. Aplik├ícia KnowAll sa ─żahko pou┼ż├şva a ─żahko sa s ┼łou pracuje. Poskytuje n├ístroje, ktor├ę potrebujete na to, aby sa efekt├şvne rie┼íenie uviedlo do prev├ídzky v ─Źo najkrat┼íom ─Źase.