Recenzia t├ęmy Divi – najlep┼íia viac├║─Źelov├í t├ęma 2020?

Divi je najnov┼íia t├ęma od Elegant Themes a je k dispoz├şcii ako s├║─Źas┼ą jej 87 bal├şkov t├ęm a 3 ons. T├ęma od svojho vydania pritiahla ve─żk├║ pozornos┼ą, a to v─Ćaka atrakt├şvnemu dizajnu a ┼íirokej ┼ík├íle funkci├ş vr├ítane n├ístroja na vytv├íranie str├ínok Divi.

Divi sa od svojho prv├ęho vydania pravidelne aktualizuje a je teraz hlavnou t├ęmou Elegant Themes. Posledn├í aktualiz├ícia sp├┤sobila, ┼że u┼ż p├┤sobiv├Ż tvorca str├ínok dostal z├ísadn├ę opravy. V─Ćaka tomu je Divi teraz jednou z m├íla t├ęm WordPress, ktor├í obsahuje skuto─Źn├Ż n├ístroj na vytv├íranie front-end str├ínok s online edit├íciou point-and-click. Ak teda h─żad├íte ┼ít├Żlov├║ t├ęmu WordPress, ktor├║ si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą takmer v┼íetk├Żmi sp├┤sobmi, m├┤┼że by┼ą pre v├ís t├ęma Divi.

Aby sa pomohlo ustanovi┼ą kvalitu t├ęmy, t├íto recenzia Divi sa zameria na funkcie t├ęmy a otestuje n├ístroj na vytvorenie str├ínky, aby zistila, ak├ę ─żahk├ę je pou┼żitie a ─Źo presne m├┤┼że robi┼ą.

inštalácia

Po nain┼ítalovan├ş t├ęmy Divi (Vzh─żad> T├ęmy> Prida┼ą nov├Ż> Nahra┼ą) sa do dashboardu WordPress prid├í rad polo┼żiek ponuky. N├íjdete ich v ponuke Vzh─żad a umo┼ż┼łuj├║ v├ím nakonfigurova┼ą t├ęmu.

Ovl├ídac├ş panel mo┼żnost├ş t├ęmy Divi

V poslednej aktualiz├ícii Divi bol informa─Źn├Ż panel T├ęmy mo┼żnost├ş ├║plne prepracovan├Ż, aby bol elegantnej┼í├ş.

Okrem vylep┼íen├ęho pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania je teraz hlavn├í doska Divi Theme Options ove─ża v├Żkonnej┼íia. Prostredn├şctvom nastaven├ş a mo┼żnost├ş m├┤┼żete r├Żchlo na─Ź├şta┼ą logo pre svoj web, zvoli┼ą nov├║ farebn├║ paletu, nastavi┼ą integr├íciu soci├ílnych m├ędi├ş, rozhodn├║┼ą sa, ko─żko pr├şspevkov sa m├í zobrazi┼ą na jednej str├ínke a ─Ćal┼íie.

Divi Review Nová navigácia na ovládacom paneli

Ostatn├ę nastavenia informa─Źn├ęho panela u─żah─Źuj├║ ovl├ídanie sp├┤sobu navig├ície na va┼íom webe, glob├ílnych nastaven├ş rozlo┼żenia pr├şspevkov a str├ínok, spr├ívy rekl├ím a nastaven├ş optimaliz├ície vyh─żad├ívac├şch n├ístrojov (SEO), ak nepou┼ż├şvate vyhraden├Ż doplnok SEO.

Vzh─żad divi

Divi 01

Ke─Ć┼że Elegant Themes funguje u┼ż nieko─żko rokov, zbierka teraz obsahuje 87 t├ęm (a 3 Pluginy), nie je pr├şli┼í nespravodliv├ę tvrdi┼ą, ┼że mnoho t├ęm je v s├║─Źasnosti dos┼ą zastaran├Żch, ─Źo sa t├Żka vzh─żadu aj funk─Źnosti. V bal├şku je skuto─Źne iba nieko─żko t├ęm, ktor├ę oslovia v├Ą─Ź┼íinu pou┼ż├şvate─żov. Tak┼że na prv├Ż poh─żad 87 t├ęm WordPress za 89 dol├írov Znie to ako bezkonkuren─Źn├Ż obchod, nie je to cel├Ż pr├şbeh. Doplnky s├║ s├şce ve─żmi u┼żito─Źn├ę a aktualizovan├ę n├ístroje na zlep┼íenie webov├Żch str├ínok WordPress.

S pr├şchodom Divi, jeho najpokro─Źilej┼íej a mo┼żno vizu├ílne pr├ş┼ąa┼żlivej t├ęmy, sa v┼íak tento tematick├Ż klub stal op├Ą┼ą siln├Żm konkurentom.

T├íto uk├í┼żka vyzer├í skvele, ako ukazuje uk├í┼żka. Je to obrovsk├Ż krok vpred od predch├ídzaj├║cich sn├íh a obsahuje mnoho najpopul├írnej┼í├şch prvkov z najnov┼í├şch pr├ęmiov├Żch t├ęm WordPress. Medzi tieto funkcie patr├ş rozlo┼żenie po celej ┼í├şrke, ve─żk├ę ovl├ídacie prvky pos├║va─Źa, atrakt├şvne ikony, citliv├ę rozlo┼żenie, rozlo┼żenie na celej str├ínke a ─Ćal┼íie.

Funkcie divi

Divi tie┼ż podporuje WooCommerce, tak┼że ktoko─żvek, kto buduje eCommerce obchod WordPress, m├┤┼że vyu┼żi┼ą skvel├Ż vzh─żad Divi. V skuto─Źnosti k t├ęme prich├ídza mno┼żstvo vopred pripraven├Żch n├ívrhov pre ka┼żd├ęho, kto vytvor├ş internetov├Ż obchod.

Divi eCommerce

V─Ćaka r├┤znym dizajnom, ktor├ę prich├ídzaj├║ s touto t├ęmou, sa d├í ─żahko pou┼żi┼ą na ─żubovo─żn├Ż po─Źet ├║─Źelov. M├┤┼że ├şs┼ą o vytvorenie str├ínky predaja, webovej str├ínky kreat├şvnej agent├║ry, r├┤znych typov portf├│lia, viacer├Żch rozlo┼żen├ş blogov a ─Ćal┼í├şch.

Dizajn a vzh─żad Divi s├║ skuto─Źne p├┤sobiv├ę a vzh─żad je dostato─Źne univerz├ílny na pou┼żitie na takmer akomko─żvek type webovej str├ínky. Vizu├ílny dizajn a vzh─żad Divi v┼íak nie s├║ jedinou vynikaj├║cou funkciou.

Tvorca stránok Divi Drag and Drop

Nov├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie front-end

Jedn├Żm z vrcholov t├ęmy Divi, okrem p├┤sobiv├ęho dizajnu a vzh─żadu, je jej n├ístroj na vytv├íranie a pres├║vanie str├ínok. S uveden├şm Divi 3,0Tento n├ístroj na tvorbu str├ínok bol ├║plne aktualizovan├Ż a vylep┼íen├Ż. Divi Builder u┼ż nie je iba n├ístrojom na vytv├íranie back-end str├ínok. Teraz m├┤┼żete vytv├íra┼ą vlastn├ę rozlo┼żenia str├ínky pre svoju webov├║ str├ínku WordPress prostredn├şctvom akt├şvneho pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania typu front-end a point-and-click.

Star├ę rozhranie n├ístroja na tvorbu str├ínok Divi

V minulosti ste museli s Divi vytvori┼ą svoje vlastn├ę rozlo┼żenia str├ínok na zadnej strane svojej webovej str├ínky WordPress, predt├Żm ako prejdete na poh─żad spredu, aby ste zistili, ako bud├║ vyzera┼ą pre va┼íich n├ív┼ítevn├şkov. Teraz m├┤┼żete pracova┼ą na klientskom rozhran├ş svojich webov├Żch str├ínok, v─Ćaka ─Źomu z├şskate okam┼żit├║ sp├Ątn├║ v├Ązbu o svojich akci├ích.

divi 3 Nov├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie n├ístroja na tvorbu front-end str├ínok

Prostredn├şctvom nov├ęho front-end vizu├ílneho rozhrania Divi Builder m├┤┼żete klikn├║┼ą na ├║pravu obsahu, pomocou rozba─żovac├şch panelov prisp├┤sobi┼ą svoj vzh─żad a ┼ąahan├şm polo┼żiek okolo str├ínky navrhn├║┼ą dokonal├Ż obsah pre svoj web. Tieto vlastn├ę n├ívrhy sa daj├║ pou┼żi┼ą na intern├ę str├ínky v├í┼ího webu, ako aj na domovsk├║ str├ínku.

Ako za─Źa┼ą kon┼ítrukt├ęr Divi

Za─Ź├şname jednoducho kliknut├şm na tla─Źidlo Pou┼żi┼ą n├ístroj Divi Builder na pr├şspevku WordPress alebo na obrazovke editora str├ínok. V predvolenom nastaven├ş sa spust├ş v starom editore pozadia gener├ítora s mo┼żnos┼ąou spustenia nov├ęho vizu├ílneho gener├ítora.

Zobrazenie rozlo┼żenia str├ínky cez rozhranie na pozad├ş

Editor pozadia m├í svoje v├Żhody. Jeho efekt├şvne rozhranie umo┼ż┼łuje relat├şvne jednoduch┼íie vytv├íranie vlastn├Żch rozlo┼żen├ş riadkov a st─║pcov. Neodv├ídza v├ís vzh─żad a obsah n├ívrhu, vid├şte iba dizajn a moduly, ktor├ę obsahuje. Skuto─Źnos┼ą, ┼że ka┼żd├Ż modul je ozna─Źen├Ż jasne ozna─Źen├Żm r├ím─Źekom, umo┼ż┼łuje ─żahko zisti┼ą, ako bola str├ínka, na ktorej pracujete, postaven├í, bez ob├ív z jej prezent├ície.

Ako spusti┼ą predn├Ż editor od kone─Źn├ęho editora

Aj ke─Ć m├í kancel├írsky editor svoje vyu┼żitie, nov├ę predn├ę vizu├ílne v├Żvojov├ę rozhranie je uprednost┼łovanou mo┼żnos┼ąou prisp├┤sobenia vzh─żadu va┼íich n├ívrhov a pridania obsahu do va┼íich nov├Żch n├ívrhov str├ínok. Po vydan├ş vizu├ílneho gener├ítora Divi sa r├Żchlo zist├ş, ┼że to nie je priemern├Ż n├ístroj na vytv├íranie str├ínok WordPress.

U┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie Divi 3 pr├şklady ikon

Marketingov├ę materi├íly spolo─Źnosti Divi ozna─Źuj├║ rozhranie n├ístroja na tvorbu str├ínok za nevidite─żn├ę a je to skvel├Ż sp├┤sob, ako ho op├şsa┼ą. Pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie je ve─żmi na pozad├ş. Ovl├ídacie prvky sa zobrazuj├║ iba vtedy, ke─Ć sa kurzor pohybuje nad modulom. V takomto pr├şpade sa zobrazia iba pr├şslu┼ín├ę tla─Źidl├í.

Kontextov├Ż panel n├ístroja na tvorbu str├ínok

Ak kliknete na ikonu, napr├şklad na konfigura─Źn├ę tla─Źidlo konkr├ętneho modulu, zobraz├ş sa panel pr├şslu┼ín├Żch mo┼żnost├ş. Vynalo┼żilo sa maxim├ílne ├║silie, aby sa zabr├ínilo rozpty─żovaniu pou┼ż├şvate─ża, pri─Źom minim├ílne pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie funguje naozaj dobre.

Pr├şklad popisov pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania Divi Builder

Siln├ę pou┼ż├şvanie ikon m├┤┼że spo─Źiatku veci trochu spomali┼ą, aspo┼ł k├Żm sa nedozviete ich v├Żznamy. Popisn├ę textov├ę ┼ít├ştky sa v┼íak na chv├ş─żu zobrazia po umiestnen├ş kurzora my┼íi nad ikonu.

Uk├í┼żte a kliknite na ├║pravy

Mo┼żno najlep┼íou vlastnos┼ąou nov├ęho pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania Divi Builder je schopnos┼ą editova┼ą text priamo cez ─Źeln├Ż poh─żad. Teraz m├┤┼żete jednoducho klikn├║┼ą na textov├Ż modul na svojej str├ínke a za─Źa┼ą p├şsa┼ą. Form├ítovanie textu je rovnako jednoduch├ę v─Ćaka pruhu vlastnost├ş pohybliv├ęho textu, ktor├Ż sa zobrazuje pri p├şsan├ş.

Panel nastavenia stránky

Nov├ę a vylep┼íen├ę predn├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie Divi Builder nielen u─żah─Źuje vytv├íranie vlastn├Żch rozlo┼żen├ş str├ínok, ale aj veci zna─Źne ur├Żch─żuje.

Moduly Divi Page Builder

Moduly obsahu Divi Builder

Okrem toho, ┼że v├ím d├íva mo┼żnos┼ą vytv├íra┼ą pokro─Źil├ę rozlo┼żenia obsahu, ktor├Ż pozost├íva z viacer├Żch riadkov a st─║pcov, Divi Builder obsahuje rozmanit├Ż v├Żber z viac ako 40 obsahov├Żch modulov. Tieto moduly je mo┼żn├ę vlo┼żi┼ą do va┼íich vlastn├Żch rozlo┼żen├ş str├ínky a zah┼Ľ┼łaj├║ mo┼żnosti, ako s├║ prehr├íva─Źe m├ędi├ş, tla─Źidl├í s v├Żzvou na akciu, pos├║va─Źe obsahu, cenov├ę tabu─żky, referencie a ─Ćal┼íie.

Pr├şklad modulu Divi 3

V┼íetky tieto moduly je mo┼żn├ę prisp├┤sobi┼ą tak, aby ─Źo najlep┼íie vyhovovali va┼íim webov├Żm str├ínkam. Mnoho modulov m├┤┼że nahradi┼ą funk─Źnos┼ą jednotliv├Żch doplnkov. To v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą u┼íetri┼ą peniaze a vyhn├║┼ą sa pre┼ąa┼żeniu va┼íej webovej str├ínky WordPress rast├║cou kni┼żnicou doplnkov.

┼áabl├│ny Divi Builder a rozlo┼żenie str├ínky

Pr├şklad dizajnu Divi Builderu

Vytv├íranie vlastn├Żch rozlo┼żen├ş str├ínky je s programom Divi Builder relat├şvne jednoduch├ę. M├íte v┼íak pr├şstup k niektor├Żm ├║┼żasn├Żm a ve─żmi u┼żito─Źn├Żm ┼íabl├│nam rozlo┼żenia str├ínky. Tieto vopred pripraven├ę rozlo┼żenia je mo┼żn├ę r├Żchlo importova┼ą do pr├şspevkov a str├ínok a prisp├┤sobi┼ą pomocou pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania drag and drop.

Ako na─Ź├şta┼ą dizajn Divi

Viac ako 20 n├ívrhov zahrnut├Żch v stavite─żovi pokr├Żva ┼íirok├ę spektrum ├║─Źelov, od portf├│liov├Żch str├ínok a sekci├ş po vstupn├ę str├ínky kreat├şvnych agent├║r a ┼íabl├│ny pr├şpadov├Żch ┼ít├║di├ş. T├şm Elegant Themes ─Źasto zdie─ża nov├ę vzory a ─Ćal┼íie si m├┤┼żete stiahnu┼ą z ich webov├Żch str├ínok. N├ívrhy Divi zdie─żaj├║ aj zdroje tret├şch str├ín, ─Źo v├ím d├íva skvel├ę v├Żchodiskov├ę body pre va┼íe vlastn├ę projekty. M├┤┼żete ─żahko kombinova┼ą r├┤zne ─Źasti r├┤znych vzorov a r├Żchlo si vytvori┼ą svoj vlastn├Ż.

Ako ulo┼żi┼ą dizajn Divi

M├┤┼żete si tie┼ż ulo┼żi┼ą svoje vlastn├ę rozlo┼żenia na neskor┼íie pou┼żitie, s mo┼żnos┼ąou ich exportovania na pou┼żitie na in├Żch webov├Żch str├ínkach WordPress pomocou t├ęmy Divi alebo samostatn├ęho doplnku Divi Builder. Je to vynikaj├║ca funkcia, ktor├í pom├┤┼że webov├Żm dizajn├ęrom efekt├şvnej┼íie vytv├íra┼ą webov├ę str├ínky pre svojich klientov.

K ─Ćal┼í├şm skvel├Żm funkci├ím Divi Builder patr├ş schopnos┼ą ─żahko vr├íti┼ą a znovu vykona┼ą svoje akcie. M├┤┼żete si tie┼ż zobrazi┼ą svoju hist├│riu recenzi├ş a vr├íti┼ą sa efekt├şvnej┼íie. Klonovanie takmer akejko─żvek ─Źasti alebo prvku va┼íich n├ívrhov je jednoduch├ę a ulo┼żenie va┼íich v├Żberov pre neskor┼íie pou┼żitie je tie┼ż ─żahk├ę.

Na papieri prepnutie na pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie front-end stavia Divi Builder na rovnak├║ ├║rove┼ł s najlep┼í├şm doplnkom na tvorbu str├ínok WordPress. V─Ćaka hladk├ęmu a efekt├şvnemu pou┼ż├şvate─żsk├ęmu prostrediu je v┼íak nov├Ż a vylep┼íen├Ż softv├ęr Divi Builder jedn├Żm z najlep┼í├şch n├ístrojov na tvorbu str├ínok WordPress, ak nie najlep┼í├ş.

divi 3- ─Äal┼íie bal├ş─Źky webov├Żch str├ínok a vylep┼íenia pou┼ż├şvate─żsk├ęho prostredia programu Visual Builder

Vydania Divi 3,1 a 3,2 Videli viac nov├Żch funkci├ş a vylep┼íen├ş tejto u┼ż tak ├║┼żasnej t├ęmy WordPress.

Mnoh├ę z najnov┼í├şch aktualiz├íci├ş Divi zah┼Ľ┼łaj├║ vylep┼íenia existuj├║cich funkci├ş, ako napr├şklad schopnos┼ą pou┼ż├şva┼ą ┼í├şpky nahor a nadol na prisp├┤sobenie ve─żkosti jednej jednotky naraz, a nie na pou┼ż├şvanie pos├║va─Źov. T├íto aktualiz├ícia softv├ęru Divi Visual Builder je u┼żito─Źn├í najm├Ą pri mal├Żch ├║prav├ích ve─żkosti p├şsma, preto┼że pom├íha predch├ídza┼ą probl├ęmom, ktor├ę m├┤┼żu vznikn├║┼ą pri pou┼ż├şvan├ş my┼íi na ovl├ídanie pos├║va─Źa. M├┤┼żete tie┼ż pou┼żi┼ą kl├ívesy so ┼í├şpkami na kl├ívesnici na zv├Ż┼íenie a zn├ş┼żenie nastavenia, jeden krok po druhom.

Podpora kl├ívesov so ┼í├şpkami Visual Builder

Mo┼żnosti ─Ź├şslicov├ęho zadania boli tie┼ż vylep┼íen├ę, ─Źo v├ím umo┼ż┼łuje pou┼ż├şva┼ą gest├í my┼íi na zv├Ą─Ź┼íenie alebo zmen┼íenie ve─żkosti prvkov na va┼íej str├ínke.

Podpora gest myši Divi Builder

Aktualiz├ítor v├Żberu farieb Divi Builder bol tie┼ż aktualizovan├Ż, v─Ćaka ─Źomu je pohodlnej┼íie nastavi┼ą vlastn├ę farebn├ę mo┼żnosti pre svoje dizajn├ęrske prvky. S├║─Źas┼ąou tohto je n├ístroj na n├ívrh farieb, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że n├íjs┼ą zodpovedaj├║ce farby a udr┼ża┼ą paletu va┼íich webov├Żch str├ínok v harm├│nii. Vylep┼íil sa aj pracovn├Ż postup gal├ęrie, a to tak, ┼że pri vytv├íran├ş ┼żivej uk├í┼żky rozlo┼żenia svojej gal├ęrie obr├ízkov a vide├ş na obrazovke sa pri ich vytv├íran├ş ┼żiv├Ż n├íh─żad.

Divi u┼ż chv├ş─żu vykon├íva online ├║pravy textu, ale teraz s najnov┼í├şmi aktualiz├íciami t├ęm m├┤┼że rozhranie Visual Builder pomocou kontroly pravopisu zalo┼żen├ęho na prehliada─Źi zachyti┼ą ak├ęko─żvek chyby pri zad├ívan├ş textu prostredn├şctvom ┼żiv├ęho editora. ,

Podpora kontroly pravopisu zalo┼żen├í na prehliada─Źi Divi

Dobrou spr├ívou pre pou┼ż├şvate─żov Divi Visual Builder je nov├í schopnos┼ą tret├şch str├ín vytv├íra┼ą vlastn├ę moduly pre editora. Aj ke─Ć Divi obsahuje ve─żk├ę mno┼żstvo modulov, d├║fajme, ┼że na ceste bude viac, preto┼że v├Żvoj├íri mimo t├şmu Elegant Themes s├║ teraz schopn├ş vytv├íra┼ą svoje vlastn├ę nov├ę moduly. To tie┼ż znamen├í, ┼że ak m├íte zru─Źnosti, m├┤┼żete si vytvori┼ą svoje vlastn├ę moduly, ktor├ę Divi doteraz ch├Żbala. Spolo─Źnos┼ą Elegant Themes vydala nov├║ sadu dokument├ície pre v├Żvoj├írov, ktor├í m├í pou┼ż├şvate─żom pom├┤c┼ą pri vytv├íran├ş modulov pre Divi Visual Builder.

Tie┼ż, ak h─żad├íte t├ęmu WordPress s dobrou kompatibilitou so V┼íeobecn├Żm nariaden├şm o ochrane ├║dajov (GDPR), Divi m├í teraz nov├ę funkcie, ktor├ę pom├┤┼żu zabezpe─Źi┼ą, aby va┼íe webov├ę str├ínky boli v s├║lade s najnov┼í├şmi nariadeniami o ochrane osobn├Żch ├║dajov a ├║dajov.

Av┼íak jednou z naju┼żito─Źnej┼í├şch nov├Żch funkci├ş Divi, aspo┼ł pre t├Żch, ktor├ş chc├║ vyu┼ż├şva┼ą rast├║ci po─Źet ┼íabl├│n a n├ívrhov webov├Żch str├ínok vytvoren├Żch t├şmom Elegant Themes, je schopnos┼ą preh─żad├íva┼ą v┼íetok dostupn├Ż uk├í┼żkov├Ż obsah. z informa─Źn├ęho panela WordPress. Predt├Żm ste si museli skontrolova┼ą blog Elegant Themes, aby ste videli nov├ę vydania bal├şkov z webu, potom ich stiahnite do svojho po─Ź├şta─Źa a a┼ż potom ich odovzd├íte na svoje str├ínky.

Uk├í┼żka dizajnu webov├Żch str├ínok Divi

V─Ćaka tejto aktualiz├ícii na Divi teraz m├┤┼żete pomocou nieko─żk├Żch kliknut├ş r├Żchlo preh─żad├íva┼ą, prezera┼ą a importova┼ą bal├ş─Źky webov├Żch str├ínok alebo jednotliv├ę rozlo┼żenia str├ínky. V ─Źase p├şsania tohto ─Źl├ínku m├í Divi teraz 50 bal├ş─Źkov dizajnu webov├Żch str├ínok a celkovo 386 rozlo┼żen├ş str├ínok, nebudete ma┼ą dostatok in┼ípir├ície pre svoj najnov┼í├ş projekt.

divi 2,7- Rozde─żte testovacie n├ístroje, vylep┼íen├║ prenosnos┼ą a ─Ćal┼íie mo┼żnosti str├ínky

divi 2,7 Aktualiz├ícia potenci├ílnych z├íkazn├şkov Divi

Aj ke─Ć bol Divi prv├Żkr├ít vydan├Ż koncom roka 2013, od tej doby bol neust├íle aktualizovan├Ż a vylep┼íovan├Ż a zost├íva hlavnou t├ęmou WordPress pre Elegant Themes. K├Żm Elegant Themes od vydania Diviho vydala nov├ę t├ęmy a doplnky, tejto t├ęme sa st├íle venuje ve─żk├í pozornos┼ą vo forme nov├Żch funkci├ş a nastaven├ş.

Teraz vo verzii 2,7Vrcholom najnov┼íej aktualiz├ície Divi je pridanie v├Żkonn├ęho syst├ęmu testovania rozdelenia. T├íto nov├í funkcia, zvan├í Divi Leads, v├ím teraz umo┼ż┼łuje porovna┼ą dve alebo viac vari├íci├ş str├ínky alebo jej jednotliv├Żch prvkov a zisti┼ą, ktor├í verzia pon├║ka najlep┼íie v├Żsledky.

V├Żhodou pre v├ís ako vlastn├şka webov├Żch str├ínok je, ┼że teraz budete m├┤c┼ą vytv├íra┼ą str├ínky, ktor├ę sa zlep┼íia na z├íklade va┼íich cie─żov. Napr├şklad, ak ste chceli preda┼ą viac produktov, m├┤┼żete pou┼żi┼ą produkt Divi Leads na porovnanie niektor├Żch r├┤znych obr├ízkov produktov a zisti┼ą, ktor├í z nich vedie k pridaniu ─Ćal┼í├şch polo┼żiek do n├íkupn├ęho ko┼í├şka v├í┼ího obchodu. Mo┼żno ste nez├ívisl├Ż pracovn├şk a chcete, aby viac n├ív┼ítevn├şkov po┼żiadalo o cenov├║ ponuku. Teraz s Divi Leads m├┤┼żete test rozdeli┼ą na dve alebo viac r├┤znych v├Żziev na akciu alebo na ktor├║ko─żvek z ─Ćal┼í├şch polo┼żiek na predajnej str├ínke.

V minulosti ste sa museli spolieha┼ą na dohady alebo slepo nasledova┼ą rady ostatn├Żch. Teraz s Divi Leads m├┤┼żete otestova┼ą a zmera┼ą svoj obsah a zisti┼ą, ─Źo funguje s va┼íou jedine─Źnou ponukou a publikom, priamo z rozhrania Divi Builder.

Pomocou Divi Leads m├┤┼żete rozdeli┼ą a otestova┼ą svoje n├ívrhy

Pou┼żitie Divi Leads na spustenie split testov m├┤┼że znie┼ą komplikovane, ale v praxi to nem├┤┼że by┼ą jednoduch┼íie. Ak pracujete na str├ínke s programom Divi Builder, kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na modul, ktor├Ż chcete optimalizova┼ą, a potom z dostupn├Żch mo┼żnost├ş vyberte polo┼żku Rozde─żova┼ą test. Aj ke─Ć m├┤┼żete rozdeli┼ą kv├şz na v├Ą─Ź┼íinu prvkov na svojich str├ínkach, v├Żzvy na akciu alebo be┼żn├ę tla─Źidl├í s├║ dobr├Żmi kandid├ítmi, najm├Ą pri za─Źat├ş optimaliz├ície obsahu.

divi 2,7 Obnovte prav├ę kliknutie

Po aktiv├ícii n├ístroja Split Test si m├┤┼żete vybra┼ą, ktor├Ż modul chcete optimalizova┼ą. Takto sa vytvor├ş k├│pia modulu, kde m├┤┼żete vykona┼ą zmeny, ktor├ę chcete testova┼ą. Mohlo by to zah┼Ľ┼ła┼ą ├║pravu farieb, textu alebo in├ęho aspektu modulu, ktor├Ż m├┤┼żete upravova┼ą prostredn├şctvom nastaven├ş.

Mod upgrade modulu Divi 2,7

Po─Źas experimentu si m├┤┼żete zobrazi┼ą ┼ítatistick├ę ├║daje o rozdelen├Żch testoch a zisti┼ą, ktor├í verzia v├í┼ího modulu m├í najvy┼í┼íiu mieru konverzie. Akon├íhle v├ş┼ąaz pr├şde, m├┤┼żete bu─Ć zastavi┼ą testovanie a nastavi┼ą najv├Żkonnej┼íiu verziu modulu ako predvolen├║ polo┼żku, alebo m├┤┼żete za─Źa┼ą nov├Ż test porovnan├şm s inou vari├íciou.

S Divi Leads m├┤┼żete testova┼ą viac modulov s├║─Źasne a z├írove┼ł vytvori┼ą ─żubovo─żn├Ż po─Źet vari├íci├ş ka┼żd├ęho prvku. Tieto testy je mo┼żn├ę spusti┼ą s├║─Źasne na mnoh├Żch r├┤znych str├ínkach, aby ste mohli optimalizova┼ą cel├Ż web naraz. Divi Leads tie┼ż funguje na mnoho r├┤znych ├║─Źelov, napr├şklad na to, ko─żkokr├ít na tla─Źidlo kliknete, mieru odchodov pre dan├║ str├ínku a mieru prekliknutia na konkr├ętny obsah na va┼íom webe.

Kto by mal pou┼ż├şva┼ą k├íble Divi?

Ak bol v├í┼í web vytvoren├Ż s oh─żadom na cie─ż, ─Źi u┼ż ide o viac zobrazen├ş str├ínky, vy┼í┼í├ş po─Źet stiahnut├ş alebo vy┼í┼í├ş po─Źet predajov, nov├í funkcia Divi Leads v├ím poskytuje jednoduch├Ż sp├┤sob, ako zlep┼íi┼ą mieru konverzie. cie─żov a zefekt├şvnite svoje str├ínky.

Ak vytv├írate webov├ę str├ínky z├íkazn├şkov, Divi Leads v├ím pon├║ka jednoduch├Ż sp├┤sob, ako svojim z├íkazn├şkom dosahova┼ą lep┼íie v├Żsledky, a to sp├┤sobom, ktor├Ż mo┼żno ─żahko vysvetli┼ą a zdokumentova┼ą pomocou rozdelen├Żch ┼ítatist├şk v├Żsledkov testov.

Vylep┼íen├í prenosnos┼ą

Bal├şky aktualiz├íci├ş Divi 2,7

─Äal┼í├şm vrcholom Divi 2,7 je to lep┼íia prenosnos┼ą nastaven├ş str├ínok. Tento aspekt Divi teraz umo┼ż┼łuje pren├í┼ía┼ą ┼ípecifickej┼íie sady mo┼żnost├ş a nastaven├ş medzi r├┤znymi webov├Żmi str├ínkami WordPress, ktor├ę pou┼ż├şvaj├║ Divi. Medzi nastavenia, ktor├ę je teraz mo┼żn├ę exportova┼ą a importova┼ą, patria bal├ş─Źky Divi Library, nastavenia prisp├┤sobova─Źa t├ęm, mo┼żnosti mot├şvu a u┼ż├şvate─żsk├ę funkcie Divi.

Okrem nastaven├ş a podrobnost├ş o konfigur├ícii va┼íich n├ívrhov, Divi 2,7 Teraz budete pren├í┼ía┼ą v┼íetky obrazov├ę s├║bory pou┼żit├ę na va┼íich str├ínkach alebo v bal├şkoch kni┼żn├şc. Obr├ízky sa skop├şruj├║ nielen do medi├ílnej kni┼żnice WordPress, ale aktualizuj├║ sa aj v┼íetky odkazy na s├║bory, ktor├ę bud├║ odr├í┼ża┼ą ich nov├ę umiestnenie na cie─żovom webe.

Aby v├ím poskytli lep┼íiu predstavu o tom, ako prenosn├í je nov├í verzia Divi, v├Żvoj├íri tematick├Żch programov bezplatne stiahli tri nov├ę skvelo vyzeraj├║ce kni┼żnice Divi.

─îi u┼ż pracujete na do─Źasnej verzii svojich webov├Żch str├ínok, m├íte vo svojom portf├│liu viac serverov alebo potrebujete aktualizova┼ą weby svojich klientov naraz, pri─Źom m├┤┼żete ─żahko importova┼ą a exportova┼ą konkr├ętne nastavenia a prvky z jednej in┼ítal├ície WordPress na druh├║, m├í ve─ża v├Żhody ┼íetriace ─Źas a ├║silie.

V┼íeobecne plat├ş, ┼że nov├ę funkcie Divi 2,7 urobili t├║to t├ęmu WordPress e┼íte silnej┼íou. Aj ke─Ć je testovac├ş n├ístroj Divi Leads split skuto─Źne p├┤sobiv├Ż, aktualiz├ície prenosnosti pom├íhaj├║ urobi┼ą t├║to t├ęmu e┼íte lep┼íou vo─żbou pre web dizajn├ęrov, ktor├ş h─żadaj├║ sadu n├ístrojov, ktor├í m├┤┼że zv├Ż┼íi┼ą r├Żchlos┼ą, s akou m├┤┼żu vytv├íra┼ą weby pre svoje webov├ę str├ínky. z├íkazn├şci.

Za zmienku tie┼ż stoj├ş, ┼że ak chcete na svojich webov├Żch str├ínkach WordPress, ktor├ę nepracuj├║ s Divi, pou┼ż├şva┼ą niektor├║ z t├Żchto nov├Żch funkci├ş, ako aj existuj├║ce, s├║ k dispoz├şcii ako s├║─Źas┼ą samostatn├ęho doplnku WordPress Divi Builder.

divi 2,5- ┼Żiv├Ż n├íh─żad, hist├│ria a efekt├şvnej┼í├ş pracovn├Ż tok

Vydan├şm tejto verzie do┼ílo k mnoh├Żm vylep┼íeniam tejto t├ęmy 2,5 s├║visia s n├ístrojom Divi Builder. Divi Builder je teraz k dispoz├şcii ako samostatn├Ż doplnok, ktor├Ż bude fungova┼ą s akouko─żvek t├ęmou. Pre pou┼ż├şvate─żov t├ęmy Divi je v┼íak tento tvorca str├ínok s drag and drop plne integrovan├Ż do samotnej t├ęmy.

Po─Ćme sa teda pozrie┼ą na niektor├ę nov├ę funkcie a vylep┼íenia, ktor├ę pon├║ka Divi 2,5,

Zjednodu┼íen├Ż proces vytv├írania str├ínky

Tieto aktualiz├ície funkci├ş n├ístroja na tvorbu str├ínok Divi sa zamerali na ur├Żchlenie procesu vytv├írania rozlo┼żenia str├ínky a na u─żah─Źenie vytvorenia vlastn├Żch vlastn├Żch rozlo┼żen├ş WordPress. Ke─Ć┼że Divi od svojho uvedenia na trh r├ístla v popularite a teraz ho implement├ítori WordPress ─Źasto pou┼ż├şvaj├║ na vytv├íranie webov├Żch str├ínok pre klientov, je jasn├ę, pre─Źo Elegant Themes uprednost┼łuje skr├ítenie ─Źasu na v├Żvoj. Ak je to─żko hod├şn, ┼że m├┤┼żete pracova┼ą za de┼ł, ─Ź├şm r├Żchlej┼íie m├┤┼żete pr├ícu dokon─Źi┼ą, t├Żm viac zarob├şte.

Kontextov├ę ponuky kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi

divi 2,5 Obnovte prav├ę kliknutie

Obzvl├í┼í┼ą u┼żito─Źnou novou funkciou, ktor├í zapad├í do tohto myslenia Divi, je pridanie kontextov├Żch pon├║k kliknut├şm prav├Żm tla─Źidlom my┼íi. Teraz pomocou funkcie Ovl├ídanie prav├Żm tla─Źidlom my┼íi m├┤┼żete okam┼żite zobrazi┼ą ponuku be┼żne pou┼ż├şvan├Żch funkci├ş pre polo┼żku, na ktor├║ ste klikli prav├Żm tla─Źidlom my┼íi. Tieto polo┼żky ponuky m├┤┼żu zah┼Ľ┼ła┼ą kop├şrovanie a vkladanie, uzamykanie polo┼żiek, vyp├şnanie polo┼żiek a ─Ćal┼íie kontextovo citliv├ę funkcie.

Vr├íti┼ą sp├Ą┼ą a opakova┼ą pomocou kl├ívesov├Żch skratiek a podrobnej hist├│rie

Hist├│ria aktualiz├íci├ş Divi 2,5

divi 2,5 Teraz m├í v├Żkonn├║ funkciu na vr├ítenie a opakovanie, v─Ćaka ktorej je sledovanie va┼íich zmien vpred hra─Źkou. Podpora pre tie be┼żn├ę kl├ívesov├ę skratky, ako napr├şklad Ctrl + Z alebo Command + Z. pre pou┼ż├şvate─żov po─Ź├şta─Źov Mac, je teraz s├║─Źas┼ąou Divi. Okrem jednoduch├ęho vykonania zmien m├┤┼żete teraz otvori┼ą aj panel hist├│rie a sko─Źi┼ą priamo do ur─Źit├ęho ─Źasov├ęho bodu.

Editor divi rol├ş

divi 2,5 Aktualizujte editor rol├ş

Ako u┼ż bolo spomenut├ę, Divi z├şskava na popularite u webov├Żch dizajn├ęrov, ktor├ş chc├║ pre svojich klientov r├Żchlej┼íie vytv├íra┼ą webov├ę str├ínky. Jedn├Żm z probl├ęmov, ktor├Ż pri┼íiel s t├Żmto pr├şstupom, v┼íak bolo to, ┼że pri odovzd├ívan├ş str├ínky z├íkazn├şkovi postaven├ęmu s Divi nebolo ni─Ź, ─Źo by zastavilo vlastn├şka str├ínok v ovl├ídan├ş stavite─ża a dokonca ani v rozpore s jeho vlastn├Żmi n├ívrhmi. Teraz v┼íak s verziou 2,5, nov├í funkcia Divi Role Editor umo┼ż┼łuje v├Żvoj├írom str├ínok kontrolova┼ą, ak├ę akcie m├┤┼żu ich z├íkazn├şci podnikn├║┼ą v divi po doru─Źen├ş.

Prostredn├şctvom editora rol├ş z├şskate ve─żk├║ kontrolu nad t├Żm, ─Źo m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia robi┼ą v divi. Zah┼Ľ┼ła to, ako m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia interagova┼ą s modulmi, ak├ę akcie m├┤┼żu vykon├íva┼ą v gener├ítore a ak├ę typy konfigur├íci├ş je mo┼żn├ę konfigurova┼ą.

Ak nechcete skon─Źi┼ą prij├şman├şm nespo─Źetn├Żch hovorov od z├íkazn├şkov, ktor├ş z├ípasili po rozpr├ívan├ş s va┼íimi webov├Żmi str├ínkami, mo┼żnos┼ą blokovania softv├ęru Divi Builder by mala by┼ą atrakt├şvna.

┼Żiv├Ż n├íh─żad

divi 2,5 Aktualiz├ícia ┼żiv├ęho n├íh─żadu

Jednou z oblast├ş, kde Divi ch├Żbala, prinajmen┼íom v porovnan├ş s niektor├Żmi ─Ćal┼í├şmi pr├ęmiov├Żmi n├ístrojmi na vytv├íranie str├ínok WordPress, bolo to, ┼że nemalo predn├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie pre svojho tvorcu. Namiesto toho sa s programom Divi Builder v┼íetky akcie uskuto─Ź┼łuj├║ na pozad├ş v├í┼ího webu. V├Żsledkom je ve─żmi mal├í korel├ícia medzi rozhran├şm gener├ítora a t├Żm, ─Źo uvidia va┼íi n├ív┼ítevn├şci.

uvo─żnenie 2,5 ve─ża to pom├íha prekona┼ą. V─Ćaka pridaniu funkcie ┼żiv├ęho n├íh─żadu s jednoduch├Żm spusten├şm m├┤┼żete r├Żchlo zisti┼ą, ako bude v├í┼í n├ívrh vyzera┼ą, ke─Ć bude aktivovan├Ż. Tento re┼żim uk├í┼żky tie┼ż obsahuje ─żahko ovl├ídate─żn├ę testovacie ovl├ídacie prvky. Tieto n├ístroje v├ím umo┼ż┼łuj├║ okam┼żite zmeni┼ą ve─żkos┼ą okna n├íh─żadu, aby ste videli, ako sa bude v├í┼í n├ívrh zobrazova┼ą na r├┤znych ve─żkostiach obrazovky.

Toto je pravdepodobne najv├Ą─Ź┼íie zlep┼íenie Divi v tejto aktualiz├ícii. Teraz u┼ż nemus├şte uklada┼ą svoju pr├ícu ani zobrazova┼ą uk├í┼żku str├ínky na novej karte preh─żad├íva─Źa, aby ste si svoj dizajn vysk├║┼íali tak, ako to urobia va┼íi n├ív┼ítevn├şci. Otvoren├şm ┼żiv├ęho n├íh─żadu teraz z├şskate r├Żchly sp├┤sob, ako zobrazi┼ą svoju str├ínku spredu, bez toho, aby ste museli uklada┼ą svoju pr├ícu alebo meni┼ą karty prehliada─Źa.

Okrem v┼íetk├Żch nov├Żch funkci├ş a funkci├ş sa Divi aktualizuje 2,5 opravil nieko─żko men┼í├şch ch├Żb a probl├ęmov. Toto je skvel├í spr├íva pre ka┼żd├ęho, kto h─żad├í dlhodob├║ platformu pre svoje webov├ę str├ínky alebo podnikanie s webov├Żm dizajnom WordPress, preto┼że ukazuje, ┼że Divi neust├íle pracuje a zdokona─żuje sa v z├íkulis├ş a je ve─żmi nepravdepodobn├ę, ┼że sa stane softv├ęrom. v kr├ítkodobom horizonte opusten├ę.

divi 2,4: e┼íte viac funkci├ş a funkci├ş

S cie─żom preuk├íza┼ą, ┼że Divi je dlhodobou prioritou t├şmu Elegant Themes, jeho vlajkov├Ż produkt bol ned├ívno aktualizovan├Ż spusten├şm verzie Divi. 2,4, Po─Źas minuloro─Źnej aktualiz├ície na verziu 2,0 videl nejak├ę ├║┼żasn├ę dodatky k t├ęme, verzii 2,4 Zach├ídza ─Ćalej a pova┼żuje sa za najv├Ą─Ź┼íiu aktualiz├íciu v hist├│rii Divi.

Predt├Żm, ako sa ponor├şm do podrobnost├ş o aktualiz├ícii, d├┤jde k zv├Żrazneniu niektor├Żch prvkov Divi 2,4 Zah┼Ľ┼łaj├║: pou┼ż├şvanie gener├ítora v pr├şspevkoch, vytv├íranie opakovane pou┼żite─żnej kni┼żnice obsahu, nov├ę nastavenia rozlo┼żenia modulov, viac ovl├ídac├şch prvkov prisp├┤sobenia t├ęm, obsah s plnou ┼í├şrkou, viac rozlo┼żen├ş hlavi─Źky a navig├ície a vylep┼íen├ę zaobch├ídzanie s vlastn├Żm CSS.

Divi Builder teraz pracuje so v┼íetk├Żmi typmi pr├şspevkov

divi 2,4 publikácia

Pred verziou 2,4, P├┤sobiv├Ż n├ístroj Divi na vytv├íranie str├ínok pracoval iba so str├ínkami WordPress. Bolo to skvel├ę na vytv├íranie vlastn├Żch rozlo┼żen├ş pre va┼íu domovsk├║ str├ínku, na str├ínku a na vstupn├ę str├ínky, ale ─Źo va┼íe blogov├ę pr├şspevky?

Teraz m├┤┼żete pou┼żi┼ą nov├Ż a vylep┼íen├Ż softv├ęr Divi Builder, aby svojim individu├ílnym pr├şspevkom poskytol jedine─Źn├Ż vzh─żad. Vytv├íranie vlastn├Żch rozlo┼żen├ş, kompletne s v├Żberom modulov a dynamick├Żch prvkov, u┼ż nie je vyhraden├ę pre str├ínky – v┼íetky typy pr├şspevkov sa teraz daj├║ obnovi┼ą pomocou programu Builder.

Plne prisp├┤sobte moduly Divi Builder

Ovládacie prvky prispôsobenia Divi 2,4

Jednou z najlep┼í├şch funkci├ş Divi bolo v┼żdy mno┼żstvo u┼żito─Źn├Żch modulov, ktor├ę mo┼żno vlo┼żi┼ą do vlastn├Żch rozlo┼żen├ş str├ínok. Tieto moduly Builder sa teraz daj├║ ├║plne prisp├┤sobi┼ą tak, aby zodpovedali zvy┼íku va┼íej webovej str├ínky.

S viac ako 200 konfigur├íciami, ktor├ę s├║ teraz k dispoz├şcii, je ka┼żd├Ż modul plne prisp├┤sobite─żn├Ż. Zah┼Ľ┼ła to podrobnosti, ako s├║ ve─żkosti, farby, efekty na─Ź├ştania a anim├ície a ove─ża viac.

Viac kontroly nad rozlo┼żen├şm str├ínky

divi 2,4 riadky

Divi, aby v├í┼í web poskytol plynulej┼í├ş a pohotovej┼í├ş vzh─żad 2,4 Zv├í┼żte pridanie ─Ćal┼í├şch ovl├ídac├şch prvkov na konfigur├íciu ┼í├şrky, v├Ż┼íky a rozstupu jednotliv├Żch prvkov, ktor├ę tvoria v├í┼í web.

100% hladk├í mrie┼żka zaist├ş, ┼że va┼íe webov├ę str├ínky bud├║ vyzera┼ą lep┼íie, bez oh─żadu na ve─żkos┼ą obrazovky, na ktorej prezer├íte; zatia─ż ─Źo zosil┼łova─Źe pixelov ocenia mo┼żnos┼ą dokonal├ęho vzh─żadu v├í┼ího obsahu v─Ćaka nov├Żm ovl├ídac├şm prvkom prisp├┤sobenia.

Lepšia kontrola typografie

Ovládanie Divi 2,4

Teraz s Divi 2,4M├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą v┼íetky aspekty typografie svojho webu. T├Żka sa to v┼íetk├Żch oblast├ş v├í┼ího webu vr├ítane: z├íhlavia, p├Ąty, tela, titulov, odkazov a ─Ćal┼í├şch. Ponuka ovl├ídac├şch prvkov v├ím umo┼ż┼łuje zmeni┼ą ve─żkos┼ą, farbu, rozmiestnenie, v├Ż┼íku, hmotnos┼ą, ve─żk├ę p├şsmen├í a ─Ćal┼íie polo┼żky t├Żchto polo┼żiek.

Vylep┼íen├ę rozlo┼żenia a rozlo┼żenie naviga─Źnej oblasti hlavi─Źky

Mo┼żnosti hlavi─Źky Divi 2,4

El área del encabezado es quizás la parte más importante de su sitio web y con Divi, hacer que se vea perfecto ahora es mucho más fácil.

A trav├ęs de los nuevos controles de personalizaci├│n, puede cambiar f├ícilmente el tama├▒o y la posici├│n de su logotipo y ├írea de encabezado. Tambi├ęn encontrar├í opciones m├ís flexibles para hacer uso de un ├írea de encabezado fijo, as├ş como la capacidad de habilitar el desplazamiento oculto para un mayor impacto en sus visitantes.

Incluso puede establecer el nivel de transparencia del área de navegación del encabezado. Esto le permite realmente dejar que sus imágenes de fondo y videos tomen el centro del escenario.

Contenido de ancho completo

divi 2,4 Contenido de ancho completo

Si bien los otros detalles de la actualizaci├│n cubiertos hasta ahora son impresionantes, las filas de ancho completo son quiz├ís las que m├ís despertaron mi inter├ęs al leer el anuncio Divi 2,4,

Al usar esta nueva caracter├şstica de Divi, ahora puede insertar contenido de ancho completo en sus publicaciones y p├íginas. A trav├ęs de la nueva configuraci├│n de fila del generador, puede insertar una fila de ancho completo en las publicaciones de su blog y luego completarla con contenido personalizado. Esto le permite insertar im├ígenes grandes de ancho completo en sus publicaciones, mientras mantiene un ancho fijo para su ├írea de texto.

Sin embargo, esto no se limita solo a las im├ígenes, y cualquiera de los m├│dulos que se ofrecen y se insertan en una fila de ancho completo. Esto le permite crear algunos dise├▒os de publicaciones impresionantes que simplemente no son posibles con la mayor├şa de otros temas de WordPress actualmente en el mercado.

Crear contenido reutilizable con la Biblioteca Divi

Biblioteca Divi 2,4

Una caracter├şstica particularmente ├║til agregada con la versi├│n 2,4 es la Biblioteca Divi. Esta funci├│n de ahorro de tiempo le permite guardar y reutilizar f├ícilmente sus m├│dulos, secciones y filas personalizadas, as├ş como sus dise├▒os completos.

Los artefactos de la biblioteca guardada se pueden insertar en sus dise├▒os, directamente desde el generador. Si desea utilizar la misma configuraci├│n de fila y contenido en varias p├íginas de su sitio, esta es una caracter├şstica realmente ├║til.

Sin embargo, si est├í creando sitios web para m├║ltiples clientes y desea crear un repositorio de elementos preconstruidos, que coincidan con la est├ętica del dise├▒o de su marca registrada, entonces la biblioteca le brinda una manera eficiente de almacenar y usar estos elementos cuando los necesite.

Puede comenzar su biblioteca con el pie derecho descargando este paquete gratuito del blog Elegant Themes.

Cuatro nuevos sitios web de demostraci├│n para elegir

El dise├▒ador principal de Elegant Themes ha creado cuatro sitios web de demostraci├│n impresionantes que puede utilizar como inspiraci├│n para su sitio de WordPress.

Estos cuatro sitios de demostración se han creado utilizando las funciones y configuraciones principales de Divi, sin personalizaciones de código. Estas plantillas hacen uso de las funciones más nuevas de Divi, incluidos diseños de fluidos de ancho completo, los módulos de contenido nuevos y actualizados, y las configuraciones y controles mejorados, para mostrarle realmente lo que es posible con este tema.

Posibilidades ilimitadas con manejo mejorado de CSS personalizado

divi 2,4 CSS personalizado

Si bien Divi hace que sea a├║n m├ís f├ícil construir un sitio web ├║nico de WordPress que nunca antes, para aquellos que requieren a├║n m├ís control, la actualizaci├│n ve la llegada de una nueva pesta├▒a CSS personalizada. Esta caracter├şstica se ha agregado a todos los m├│dulos, secciones y filas del generador.

Si ve algo que desea personalizar, pero no puede encontrar el control correspondiente, ahora puede agregar fácilmente su propio CSS personalizado para darle ese aspecto personalizado. Ahora no hay necesidad de crear un nuevo tema secundario: simplemente use los campos de entrada CSS para el elemento HTML correspondiente.

En general, la actualizaci├│n Divi 2,4 agrega muchas m├ís funciones, configuraciones y controles ├║tiles al tema. Esto no solo le ayuda a crear sitios web de WordPress mejores y m├ís personalizados con menos tiempo y esfuerzo, sino que tambi├ęn reduce su dependencia de los complementos de terceros.

divi 2,0 ÔÇô La actualizaci├│n

divi 2 WordPress Theme

Despu├ęs de su lanzamiento el a├▒o pasado, Divi se convirti├│ r├ípidamente en el tema m├ís popular de Elegant Themes, que cuando considera la cantidad de temas que ofrecen, no es una haza├▒a. Al d├şa siguiente despu├ęs del lanzamiento de la versi├│n 1,0, el equipo comenz├│ a trabajar en la pr├│xima versi├│n y un a├▒o despu├ęs ya est├í listo para ser lanzado al p├║blico en general.

divi 2 nuevas estructuras de columna

Como parte de las mejoras que se han realizado al tema para la versi├│n 2,0, el tema Divi ahora incluye 3 tipos de secci├│n ├║nicos, 20 estructuras de columnas y 33 m├│dulos robustos. El te da a├║n m├ís opciones para Agregar dise├▒os basados ÔÇőÔÇően columnas a sus publicaciones y p├íginas, al mismo tiempo que tiene acceso a m├ís m├│dulos o elementos de p├ígina que se pueden insertar en esos dise├▒os.

Nuevo generador de páginas para Divi 2

Otras mejoras y mejoras incluyen un Constructor de p├íginas de arrastrar y soltar mejorado eso hace que la versi├│n original sea a├║n m├ís f├ícil de usar y m├ís potente. La secci├│n de encabezado del tema tambi├ęn se ha actualizado para ofrecerle m├ís opciones de personalizaci├│n, mientras que las opciones de navegaci├│n tambi├ęn se han actualizado para incluir un ├írea de navegaci├│n vertical opcional.

divi 2 Navegaci├│n vertical

With Divi 2,0, it is now possible to use a boxed layout instead of a full width page layout which gives you more control over how your site looks on larger screens. The updated theme also includes a blank page template which removes the header and the footer areas and is ideal for creating standalone landing pages, There even are a few new eCommerce store layouts for selling goods online with the free WooCommerce plugin.

If you thought the original version of Divi couldnÔÇÖt be beaten, in terms of flexibility, features, and easy to implement customization options, then this new version will be a revelation. For those who missed the original Divi the first time around, now is the perfect time to join Elegant Themes and start making use of this powerhouse of a theme.

Soporte y documentaci├│n

Purchasing this theme also gives you access to the 86 other themes by Elegant Themes. These themes are all supported via a private membersÔÇÖ only forum, with sub-forums for each of the themes, plus a few additional ones. Support tickets are in fact new posts on the theme-specific form. This means anyone can answer your query, but in practice itÔÇÖs usually one of the hired moderators who will take care of your issue.

The Elegant Themes support service is often maligned but it seems that bad experiences are rare and most issues appear to be resolved swiftly via the forums. When it comes to setting up the theme, the online documentation for Divi covers all the necessary steps to get your site up and running and looking like the demo version, or allowing you to create your own layout.

The interface for the page builder is well designed and getting started right out of the box shouldnÔÇÖt pose a problem to anyone familiar with WordPress or even those new to the platform.

ceny

As mentioned earlier, Divi is part of the Elegant Themes package which is available on two pricing plans:

  • Yearly access to all Elegant Themes plugins and themes: $89
  • Lifetime access to all Elegant Themes plugins and themes: $249

Both options include access to all of the themes and plugins from Elegant Themes, including Divi, the impressive Monarch social sharing plugin, and the powerful Bloom email list building tool. You also get access to any new products that are added while your subscription is active.

While the price of the Lifetime plan is a one-time fee, the Yearly option must be renewed each you in order to maintain access to support, theme and plugin updates, and access to new products. If you choose not to renew your plan, you can continue to use the products unsupported.

ItÔÇÖs also worth mentioning again that new website layout packs and templates for Divi are published regularly on the Elegant Themes blog, giving you even more options for creating WordPress websites with this theme.

Divi Theme Review Conclusion

Both in terms of appearance and the features of the page builder, Divi is a really great WordPress theme, ItÔÇÖs easily worth $89, let alone all the other themes and plugins that are included for that price from Elegant Themes. The fact that the Divi Builder plugin is now available should be of interest to anyone who would like to use the powerful page builder tool from this theme on other WordPress templates.

While the design of Divi looks very modern and clean, the page builder and the library of prebuilt layouts make it very easy to setup and build very attractive layouts for all manner of occasions in almost no time at all. Even though Divi is marketed as a page builder, itÔÇÖs still worth pointing out that this isnÔÇÖt a theme builder, You donÔÇÖt get that granular control that you do with a theme builder tool like Beaver Builder and its Themer┬áadd-on. So if you are looking for a way to easily edit margins, set line heights, and have pixel-point control over columns and sidebar positions then Divi isnÔÇÖt for you.

The regular updates to Divi have added lots of genuinely useful features to this theme. From the ability to create custom layouts for posts as well as pages, through to the additional page templates that are now available, there more reasons to choose Divi with each new release.  The addition of a live preview feature will speed up your page creation workflow considerably.

If you want a very easy to use page builder that contains lots of really useful and well-designed modules for adding a range of elements to your pages, that in some cases would otherwise require the purchase of a premium plugin to gain access to, Divi is an excellent choice,

If you like the overall appearance of the Divi theme demo and would like something similar for your own site, while also having the ability to easily change the layouts in terms of what goes where, then there is every reason to say yes to this theme. With each update to Divi adding new features and functionality into the mix, this is one WordPress theme that keeps getting better and better.

Joe Fylan

Pros

Attractive design

Lots of page templates and layouts

Includes a page builder tool

Regularly updated

Good documentation for beginners

Great value theme club pricing

Contras

Not so great documentation for developers

Too many design options could overwhelm some

Summary

Divi combines great looks with a wealth of impressive features to deliver a truly useful WordPress theme. A great range of page templates and an easy to use page builder will suit both those looking for an out of the box solution, as well as those who want to create custom designs without coding.

Divi combines great looks with a wealth of impressive features to deliver a truly useful WordPress theme. A great range of page templates and an easy to use page builder will suit both those looking for an out of the box solution, as well as those who want to create custom designs without coding.