Recenzia t├ęmy Caf├ęCultura – aThemes

Caf├ęCultura je ├║┼żasn├í nov├í t├ęma pre re┼ítaur├ície z t├ęmy T├ęma plodiny. Z vizu├ílneho h─żadiska je t├ęma ide├ílna pre re┼ítaur├íciu – origin├ílna typografia, rozlo┼żenie obalu a d├┤raz na obr├ízky potrav├şn ozna─Źuj├║ t├ęmu perfektn├í k├íva.

Av┼íak vzh─żad nie je ani t├Żm, ─Źo odli┼íuje t├║to t├ęmu – je to funkcia a doplnky, ktor├ę ju poh├í┼łaj├║. Caf├ęCultura bola vytvoren├í na pr├ícu so s├ęriou konkr├ętnych doplnkov nap├şsan├Żch pre fyzick├ę spolo─Źnosti, z ktor├Żch niektor├ę boli vytvoren├ę v├Żhradne pre webov├ę str├ínky re┼ítaur├íci├ş.

inštalácia

Po aktiv├ícii t├ęmy sa zobraz├ş kontextov├ę okno s inform├íciami o nasleduj├║cich odpor├║─Źan├Żch krokoch: stiahnite sprievodn├ę doplnky, nain┼ítalujte uk├í┼żkov├Ż obsah, a┼ż k├Żm nebude pripraven├í cel├í k├│pia, pre─Ź├ştajte si ├║pln├║ pou┼ż├şvate─żsk├║ pr├şru─Źku a kontaktujte helpdesk, ak m├íte nejak├ę ot├ízky alebo probl├ęmy.

Po in┼ítal├ícii t├ęmy z├şskate nov├║ kartu Vzh─żad >> Nastavenia t├ęmy a Vzh─żad >> In┼ítal├ícia doplnkov, ktor├í v├ím pon├║ka dlh├Ż zoznam doplnkov na in┼ítal├íciu a aktiv├íciu (na┼í┼ąastie v┼íetky doplnky sa daj├║ nain┼ítalova┼ą dvoma kliknutiami na ikonu my┼í).

M├íte tie┼ż mo┼żnos┼ą nain┼ítalova┼ą uk├í┼żkov├Ż obsah pre p├Ą┼ą hlavn├Żch doplnkov a z├şska┼ą predstavu o tom, ako ka┼żd├Ż funguje.

Polo┼żky ponuky potrav├şn

Jedlo a n├ípoje Menu Pro je zadarmo a je balen├ę s t├ęmou (zvy─Źajne 25 USD). Umo┼żn├ş v├ím vytvori┼ą neobmedzen├Ż po─Źet pon├║k a ─Źast├ş pon├║k. Je ide├ílny pre re┼ítaur├ície so zaveden├Żm denn├Żm / t├Ż┼żdenn├Żm menu.

Po vytvoren├ş sa ponuka zobraz├ş na dlhom vodorovnom paneli v hornej ─Źasti webovej str├ínky.