Recenzia t├ęmy Astra WordPress: ide├ílna t├ęma pre za─Źiato─Źn├şkov do roku 2020?

Astra je kr├ísna t├ęma WordPress, ktor├║ je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą pre pe┼ła┼żenky, blogy, podniky, internetov├ę obchody a ─Ćal┼íie.

Bezplatn├í verzia sa pou┼ż├şva na viac ako 200 000 webov├Żch str├ínkach a m├í ├║┼żasn├║ podporu pre doplnky na tvorbu str├ínok WordPress, v─Ćaka ─Źomu si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą cel├Ż web pomocou prisp├┤sobova─Źa t├ęm WordPress.

T├Żm, ┼że v├ím Astra umo┼ż┼łuje importova┼ą desiatky kvalitn├Żch n├ívrhov webov├Żch str├ínok, v├ím Astra umo┼ż┼łuje transformova┼ą svoje webov├ę str├ínky kliknut├şm na tla─Źidlo.

Funkciu m├┤┼żete roz┼í├şri┼ą aktualiz├íciou na profesion├ílnu verziu t├ęmy, ale je k dispoz├şcii aj nieko─żko bezplatn├Żch roz┼í├şren├ş.

V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żem, pre─Źo je Astra tak├í popul├írna, prevediem v├ís bezplatnou verziou doplnku a vysvetl├şm v├Żhody inov├ície na Astra Pro.

T├şm za Astra

Astra vyvinula spolo─Źnos┼ą Brainstorm Force – v├Żvojov├í spolo─Źnos┼ą WordPress, ktor├í p├┤sob├ş viac ako desa┼ą rokov a m├í viac ako 60 zamestnancov.

Nie je ┼żiadnym prekvapen├şm, ┼że sa Astra integruje s tvorcami str├ínok tak efekt├şvne, preto┼że spolo─Źnos┼ą Brainstorm Force vydala roz┼í├şrenia Ultimate Pluginy pre Beaver Builder a Ultimate Pluginy pre roz┼í├şrenia doplnkov Elementor. Popul├írne WordPress.

S├║ tie┼ż za z├ísuvn├Żm modulom na predplatn├ę e-mailov spolo─Źnosti Convert Pro a doplnkom na generovanie potenci├ílov, doplnkom na zna─Źkovanie Schema Schema Pro a doplnkom na portf├│lio portf├│lia WP.

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Brainstorm Force je neuverite─żne akt├şvna v komunite WordPress. ─îasto nav┼ítevuj├║ WordCamps po celom svete a ich bezplatn├ę doplnky WordPress s├║ pravidelne aktualizovan├ę.

─îo pon├║ka Astra?

Astra je vysoko prisp├┤sobite─żn├í t├ęma WordPress, ktor├í m├í ve─ża ├║┼żasn├Żch funkci├ş.

Je to ve─żmi ─żahk├ę a v├Żvoj├íri tvrdia, ┼że pri predvolen├Żch ├║dajoch WordPress by sa webov├í str├ínka pou┼ż├şvaj├║ca Astra mala na─Ź├ştava┼ą za menej ako pol sekundy. Urobili tak nieko─żko krokov, vr├ítane vypnutia jQuery a udr┼żania zdrojov pod 50 kB.

Jednou z vec├ş, ktor├í odli┼íuje spolo─Źnos┼ą Astra od mnoh├Żch in├Żch n├ívrhov, je jej nat├şvna podpora pre popul├írnych tvorcov str├ínok WordPress. Bezprobl├ęmovo sa integruje s tvorcami str├ínok, ako s├║ WPBakery Page Builder (predt├Żm Visual Composer), Beaver Builder, Thrive Architect, ElementorDivi Builder Brizy a Gutenberg.

Ako uvid├şte nesk├┤r, syst├ęm domovskej str├ínky vy┼żaduje, aby ste pou┼ż├şvali prvky Elementor, Beaver Builder, Gutenberg alebo Brizy. Jedn├ęho z t├Żchto ┼ítyroch tvorcov str├ínok v┼íak potrebujete, iba ak importujete rozlo┼żenie webovej str├ínky.

Beaver Builder

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Podpora tvorcov str├ínok je pre Astra hlavn├Żm predajn├Żm bodom, preto┼że existuje ve─ża t├ęm WordPress, ktor├ę neboli navrhnut├ę s oh─żadom na modern├Żch tvorcov str├ínok. To m├┤┼że vies┼ą k situ├íci├ím, ke─Ć efektn├í str├ínka vytvoren├í tvorcom str├ínok nebude dobre zapada┼ą do aktivovanej t├ęmy WordPress.

Ke─Ć aktivujete Astra, pri upravovan├ş pr├şspevkov, str├ínok a in├Żch typov vlastn├Żch pr├şspevkov sa zobraz├ş nov├ę pole nastaven├ş. Tu m├┤┼żete zmeni┼ą ve─ża be┼żn├Żch nastaven├ş str├ínky, napr├şklad kde sa zobrazuje bo─Źn├Ż panel a ─Źi je obsah v r├ím─Źeku alebo v plnej ┼í├şrke. Funkcie ako hlavi─Źka, n├ízov str├ínky, odpor├║─Źan├Ż obr├ízok a panel p├Ąty m├┤┼żu by┼ą ├║plne zak├ízan├ę.

Najlep┼íie na tomto nastaven├ş je, ┼że si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą vzh─żad str├ínky po str├ínke.

Pokia─ż ide o dizajn, Astra v├ís pokryla. Dizajn svojich webov├Żch str├ínok si m├┤┼że prisp├┤sobi┼ą ktoko─żvek bez oh─żadu na svoje odborn├ę znalosti pomocou prisp├┤sobova─Źa t├ęm WordPress.

Jedn├Żm z probl├ęmov, ktor├Żm mnoh├ş pou┼ż├şvatelia WordPress ─Źelia, vr├ítane m┼ła, je niekedy to, ┼że m├┤┼że by┼ą ┼ąa┼żk├ę upravi┼ą vzh─żad t├ęmy pod─ża va┼íich predst├ív. To sa s Astra nemus├ş ob├íva┼ą.

Aktiv├íciou doplnku Astra Startup Sites m├┤┼żete importova┼ą nieko─żko preddefinovan├Żch rozlo┼żen├ş webov├Żch str├ínok.

K dispoz├şcii je viac ako 70 n├ívrhov a n├íjdete preddefinovan├ę mo┼żnosti pre blogy, firmy, internetov├ę obchody, pe┼ła┼żenky a ─Ćal┼íie.

Pre m┼ła je to jeden z najlep┼í├şch d├┤vodov na pou┼ż├şvanie Astra, preto┼że v podstate premen├ş 70 t├ęm WordPress na jednu (alebo 35 na jednu, ak pou┼ż├şvate bezplatn├║ verziu).

Preddefinovan├ę webov├ę str├ínky

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Astra bola navrhnut├í tak, aby za─Źiato─Źn├şci mohli vytv├íra┼ą profesion├ílne webov├ę str├ínky bez toho, aby sa dotkli ak├ęhoko─żvek k├│du. T├ęma v┼íak bola vytvoren├í aj s oh─żadom na v├Żvoj├írov.

Je pripraven├Ż na vlastn├ę typy pr├şspevkov a m├í ve─żk├║ podporu WooCommerce. T├ęma sa riadi ┼ítandardmi WCAG 2,0 a postupujte pod─ża osved─Źen├Żch postupov SEO. Dizajn je tie┼ż pripraven├Ż na RTL a preklad.

H├í─Źiky a filtre umo┼ż┼łuj├║ v├Żvoj├írom ─żahko vklada┼ą obsah na webov├ę str├ínky, zatia─ż ─Źo nerozvinut├ş m├┤┼żu pou┼ż├şva┼ą bezplatn├Ż doplnok Astra Hooks, v─Ćaka ktor├ęmu je vkladanie jedine─Źn├ęho obsahu a k├│du na ich web hra─Źkou.

Astra je 100% otvoren├Ż zdroj, tak┼że ak chcete preh─żad├íva┼ą k├│d t├ęmy, m├┤┼żete to urobi┼ą na serveri Github.

Prisp├┤sobenie Astra

Astra si m├┤┼żete stiahnu┼ą z WordPress.org alebo priamo z tematickej oblasti va┼íej administra─Źnej oblasti WordPress.

T├íto t├ęma nevy┼żaduje, aby ste do pr├íce nain┼ítalovali ak├Żko─żvek doplnok WordPress, ale ak chcete importova┼ą dizajn na svoju webov├║ str├ínku (viac o tom nesk├┤r), budete musie┼ą nain┼ítalova┼ą doplnok Astra Starter Sites WordPress Plugin.

Str├ínka Mo┼żnosti Astra n├íjdete v ponuke vzh─żadu aplik├ície WordPress.

T├íto str├ínka je sk├┤r rozbo─Źova─Źom ako str├ínka s nastaveniami, preto┼że v┼íetky mo┼żnosti pre t├║to t├ęmu s├║ obsiahnut├ę v prisp├┤sobite─że t├ęmy WordPress.

N├íjdete tu odkazy na k─ż├║─Źov├ę mo┼żnosti, ako aj odkazy na bezplatn├ę a pr├ęmiov├ę doplnky, ktor├ę roz┼íiruj├║ Astra, zatia─ż ─Źo t├íto str├ínka tie┼ż odkazuje na oblas┼ą dokument├ície Astra, Facebook skupina a kontaktn├í str├ínka.

Mo┼żnosti Astra

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

V┼íetky mo┼żnosti prisp├┤sobenia n├íjdete v prisp├┤sobite─że t├ęmy WordPress, ─Źo znamen├í, ┼że si m├┤┼żete zobrazi┼ą uk├í┼żku svojich zmien v re├ílnom ─Źase. Re┼żim uk├í┼żky m├┤┼żete tie┼ż zmeni┼ą z po─Ź├şta─Źa na tablet alebo mobil.

Mo┼żnosti s├║ rozlo┼żen├ę do ├┤smich sekci├ş najvy┼í┼íej ├║rovne a mnoh├Żch podsekci├ş. Toto elegantn├ę rozlo┼żenie u─żah─Źuje n├íjdenie nastaven├ş, ktor├ę chcete zmeni┼ą, aj ke─Ć m├íte mo┼żnos┼ą prida┼ą vyh─żad├ívacie pole do n├ístroja na prisp├┤sobenie t├ęm prostredn├şctvom doplnku.

Prisp├┤sobova─Ź t├ęm WordPress

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

V prisp├┤sobite─że t├ęmy WordPress je ve─ża u┼żito─Źn├Żch mo┼żnost├ş.

Pri blogov├Żch pr├şspevkoch m├┤┼żete zmeni┼ą ┼ítrukt├║ru a povoli┼ą alebo zak├íza┼ą metainform├ície. V p├Ąte m├┤┼żete ─żahko zmeni┼ą rozlo┼żenie a prida┼ą vlastn├Ż text.

Farby a typografia sa daj├║ tie┼ż ─żahko upravova┼ą a existuj├║ r├Żchle odkazy na ich ponuky a widgety WordPress.

Nastavenia blogov├ęho pr├şspevku

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Upozor┼łujeme, ┼że vy┼í┼íie uveden├ę sn├şmky obrazovky ukazuj├║, ak├ę mo┼żnosti s├║ k dispoz├şcii v centr├ílnej verzii Astra. Ak inovujete na profesion├ílnu verziu alebo nain┼ítalujete jedno z mnoh├Żch bezplatn├Żch roz┼í├şren├ş doplnkov, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii, v prisp├┤sobite─że t├ęmy WordPress uvid├şte ove─ża viac mo┼żnost├ş.

Sp├║┼í┼ąacie servery Astra

str├ínky Astra Starter Na doplnok WordPress sa odkazuje na hlavnej str├ínke Mo┼żnosti Astra na pravej strane. Tento doplnok je k dispoz├şcii na stiahnutie zadarmo.

Po jeho aktiv├ícii sa v ponuke vzh─żadu zobraz├ş nov├í str├ínka s n├ízvom ÔÇ×Astra SitesÔÇť.

Budete vyzvan├ş, aby ste vybrali svojho ob─ż├║ben├ęho tvorcu str├ínky: Elementor, Beaver Builder, Gutenberg alebo Brizy.

Ak vyberiete rozlo┼żenie, ktor├ę pou┼ż├şva napr├şklad Gutenberg, mus├şte ma┼ą povolen├Ż gener├ítor str├ínky Gutenberg, aby spr├ívne fungoval. D├┤vodom je, ┼że ka┼żd├Ż n├ívrh bol vytvoren├Ż pomocou prvkov gener├ítora str├ínky konkr├ętneho doplnku gener├ítora str├ínky.

Vyberte generátor stránky

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Po v├Żbere n├ístroja na tvorbu str├ínok sa n├ívrhy z webovej str├ínky so startermi zobrazia s pozn├ímkou o tom, ko─żko vzorov je k dispoz├şcii.

Poznamen├íva, ┼że 70 n├ívrhov pracuje s prvkami Elementor a Beaver Builder, desa┼ą s Gutenbergom a 20 s Brizy. Tieto rozlo┼żenia je mo┼żn├ę ─Ćalej filtrova┼ą pod─ża typu rozlo┼żenia: V┼íetci, Blog, Obchod, Elektronick├Ż obchod, Zadarmo a ─Ćal┼íie.

Dizajnov├Ż zoznam

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Pr├ęmiov├ę dizajny s├║ ozna─Źen├ę ┼ít├ştkom ÔÇ×AgencyÔÇť, ktor├Ż odkazuje na bal├ş─Źky agent├║r Astra Pro.

V ─Źase p├şsania spr├ívy bolo k dispoz├şcii 35 bezplatn├Żch dizajnov a 35 pr├ęmiov├Żch dizajnov.

┼átandard v┼íetk├Żch n├ívrhov, bezplatn├Żch a pr├ęmiov├Żch, je ve─żmi vysok├Ż.

Brainstorm Force odviedla skvel├║ pr├ícu s cel├Żm syst├ęmom.

Ke─Ć vyberiete dizajn, zobraz├ş sa ├║pln├Ż n├íh─żad a preh─żadan├şm r├┤znych str├ínok m├┤┼żete z├şska┼ą predstavu o tom, ─Źo m├┤┼że dizajn urobi┼ą.

Na ─żavej strane str├ínky je zoznam doplnkov potrebn├Żch na spr├ívne fungovanie n├ívrhu.

Pokia─ż ide o n├ívrh in┼ítruktora jogy, ktor├Ż je uveden├Ż na obr├ízku ni┼ż┼íie, bol som po┼żiadan├Ż o in┼ítal├íciu kontaktn├ęho formul├íra 7, Elementor a definit├şvne pr├şslu┼íenstvo pre Gutenberg.

Tla─Źidl├í ÔÇ×In┼ítalova┼ą doplnkyÔÇť v hornej a dolnej ─Źasti str├ínky nain┼ítaluj├║ v┼íetky potrebn├ę doplnky.

V tejto f├íze som narazil na mal├Ż probl├ęm, preto┼że Elementor u┼ż bol nain┼ítalovan├Ż na mojom testovacom webe WordPress. Preto, ke─Ć sa in┼ítal├ítor pok├║sil nain┼ítalova┼ą doplnok, uviedol, ┼że cie─żov├Ż prie─Źinok u┼ż existuje. Ak chcete probl├ęm vyrie┼íi┼ą, musel som odstr├íni┼ą prvok Elementor, aby som doplnok nain┼ítaloval z tejto str├ínky znova. Toto je jednozna─Źne chyba, ktorej sa treba venova┼ą v bud├║cej aktualiz├ícii.

Po nain┼ítalovan├ş v┼íetk├Żch doplnkov sa tla─Źidl├í ÔÇ×In┼ítalova┼ą doplnkyÔÇť zmenia na ÔÇ×Importova┼ą t├║to str├ínkuÔÇť.

N├ívrh a uk├í┼żka in┼ítal├ície

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Ke─Ć sa rozhodnete importova┼ą n├ívrh webovej str├ínky, zobraz├ş sa upozornenie. Pripom├şname, ┼że by ste nemali importova┼ą na ┼żiv├ę webov├ę str├ínky a ┼że obr├ízky chr├ínen├ę autorsk├Żmi pr├ívami sa nebud├║ importova┼ą.

Upozornenie na import stránky

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Po importovan├ş dizajnu webovej str├ínky sa tla─Źidlo zmen├ş na ÔÇśHotovo. Pozri str├ínku! Kliknut├şm na toto sa na─Ź├şta v├í┼í web a uvid├şte, ako vyzer├í dizajn.

Okrem nieko─żk├Żch ikon a obr├ízkov chr├ínen├Żch autorsk├Żmi pr├ívami vyzerala moja webov├í str├ínka rovnako ako webov├í str├ínka zobrazen├í v oblasti n├íh─żadu.

Zoznam v┼íetk├Żch dostupn├Żch n├ívrhov n├íjdete na domovskej str├ínke Astra na ofici├ílnej webovej str├ínke Astra.

Roz┼í├şrenie Astra o bezplatn├ę doplnky

Na str├ínke Mo┼żnosti Astra uvid├şte box, ktor├Ż hovor├ş, ┼że m├┤┼żete Astra roz┼í├şri┼ą pomocou bezplatn├Żch doplnkov. Tu je uveden├Żch celkom 12 doplnkov.

Doplnok Prep├şsa┼ą pr├şspevky a str├ínky vytvoril Nikhil Chavan, ale v┼íetky ostatn├ę uveden├ę bezplatn├ę doplnky vytvoril Brainstorm Force.

Zadarmo Astra Pluginy

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

P├Ą┼ą bezplatn├Żch doplnkov bolo navrhnut├Żch ┼ípeci├ílne pre t├ęmu Astra WordPress.

Existuje dobr├Ż argument pre to, aby sa t├íto doplnkov├í funk─Źnos┼ą za─Źlenila do hlavnej t├ęmy, ale oce┼łujem, ┼że udr┼żiavan├şm samostatnej funk─Źnosti zachov├ívaj├║ z├íkladn├║ verziu Astra light.

Doplnok Astra Hooks prid├í nov├║ ─Źas┼ą h├í─Źika do prisp├┤sobova─Źa t├ęm WordPress, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że ─żahko vlo┼żi┼ą obsah, kr├ítke k├│dy a Javascript.

Vizu├ílne h├í─Źiky t├ęmy Astra zobrazuj├║ v┼íetky umiestnenia h├í─Źikov v t├ęme Astra. Tieto h├í─Źiky si m├┤┼żete pozrie┼ą aj na ofici├ílnej webovej str├ínke spolo─Źnosti Astra.

Vizu├ílne h├í─Źiky Astra

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Mo┼żno si pam├Ąt├íte, ┼że sk├┤r som v tomto ─Źl├ínku vysvetlil, ako je mo┼żn├ę konfigurova┼ą metazna─Źky, napr├şklad n├ízov str├ínky a poz├şciu bo─Źn├ęho panela, pre ka┼żd├║ str├ínku na va┼íom webe. Doplnok na hromadn├║ ├║pravu Astra pom├íha skr├íti┼ą ─Źas potrebn├Ż na vykonanie ├║prav t├Żchto nastaven├ş na viacer├Żch str├ínkach. Ak chcete, m├┤┼żete pou┼żi┼ą zmeny na stovky str├ínok naraz.

Doplnok na resetovanie prisp├┤sobova─Źa Astra prid├íva do prisp├┤sobova─Źa mot├şvov mo┼żnos┼ą na resetovanie v┼íetk├Żch nastaven├ş. Je to u┼żito─Źn├Ż doplnok, hoci som prekvapen├Ż, ┼że nebol za─Źlenen├Ż priamo do n├ístroja na prisp├┤sobenie t├ęm.

─Äal┼í├şm skvel├Żm doplnkom WordPress pr├íve pre Astra je banner domovskej str├ínky pre t├ęmu Astra. Ako nazna─Źuje n├ízov doplnku, do n├ístroja na prisp├┤sobenie t├ęmy WordPress sa prid├í mo┼żnos┼ą prida┼ą na domovsk├║ str├ínku banner.

Umo┼ż┼łuje zmeni┼ą ┼ít├Żl banneru, obr├ízok, text, v├Żpl┼ł a ─Ćal┼íie.

Hlavn├Ż panel pre t├ęmu Astra

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Ostatn├ę bezplatn├ę doplnky funguj├║ s Astra ve─żmi dobre, ale m├┤┼żu sa pou┼żi┼ą aj s in├Żmi t├ęmami WordPress.

Vlastn├ę p├şsma a vlastn├ę p├şsma Typekit sa daj├║ pou┼żi┼ą na in┼ítal├íciu s├║borov vlastn├Żch s├║borov p├şsma a p├şsma Typekit.

Ak pou┼ż├şvate Gutenberg, m├┤┼żete sk├║si┼ą definit├şvne doplnky pre Gutenberg. Pridajte 16 ─Ćal┼í├şch blokov do n├ístroja na tvorbu str├ínok, napr├şklad do informa─Źn├ęho po─ża, rozlo┼żenia pr├şspevkov a cenn├şka. Pozrite si ich ofici├ílnu webov├║ str├ínku a pozrite si uk├í┼żky jednotliv├Żch blokov.

Sidebar Manager Je to tie┼ż u┼żito─Źn├Ż doplnok. Je to ─żahk├ę rie┼íenie, ktor├ę zjednodu┼íuje proces vytv├írania a spr├ívy nov├Żch bo─Źn├Żch panelov.

Definit├şvne doplnky pre Gutenberg

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Doplnok Zverejni┼ą str├ínky a str├ínky m├┤┼żete pou┼żi┼ą na skrytie ur─Źit├Żch str├ínok v├í┼ího webu z vyh─żad├ívac├şch n├ístrojov. Vlastn├ę vyh─żad├ívanie Je to tie┼ż u┼żito─Źn├Ż doplnok. Po aktiv├ícii bude n├ístroj na prisp├┤sobenie t├ęmy WordPress z├şska┼ą vyh─żad├ívac├ş panel, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że r├Żchlej┼íie n├íjs┼ą mo┼żnosti.

Posledn├Ż odpor├║─Źan├Ż bezplatn├Ż doplnok je Templator. Jedn├í sa o zauj├şmav├Ż nov├Ż doplnok, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje uklada┼ą va┼íe str├ínky a ┼íabl├│ny v cloude. Potom ich m├┤┼żete exportova┼ą na ─żubovo─żn├║ webov├║ str├ínku.

Moment├ílne to funguje iba s Elementorom. V bud├║cnosti v┼íak pridaj├║ podporu pre Beaver Builder a Divi Builder. Slu┼żba je bezplatn├í do konca roku 2019.

Viac inform├íci├ş o tomto doplnku n├íjdete na ofici├ílnej webovej str├ínke Templator.

Astra Pro

Je ─żahk├ę pochopi┼ą, pre─Źo je bezplatn├í verzia Astra nain┼ítalovan├í na viac ako 200 000 webov├Żch str├ínkach. Je ─żahko pou┼żite─żn├Ż a m├í obrovsk├Ż v├Żber rozlo┼żenia webov├Żch str├ínok. K dispoz├şcii s├║ ─Ćal┼íie doplnky, ktor├ę ─Ćalej roz┼íiruj├║ jeho funk─Źnos┼ą.

Ak chcete odomkn├║┼ą pln├Ż potenci├íl t├ęmy Astra WordPress, mus├şte prejs┼ą na pr├ęmiov├║ verziu.

Funkcie Astra Pro

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Okrem z├şskania podpory prioritn├Żch v├Żvoj├írov pon├║ka Astra Pro mnoho nov├Żch funkci├ş prostredn├şctvom modulov. T├ş, ktor├ş si zak├║pia jeden z bal├şkov agent├║ry, z├şskaj├║ pr├şstup aj ku kompletnej kni┼żnici dizajnu domovsk├Żch str├ínok.

Astra Pro obsahuje celkom 18 profesionálnych modulov.

V├Ą─Ź┼íina modulov roz┼íiruje a vylep┼íuje funk─Źnos┼ą, ktor├í je k dispoz├şcii v prisp├┤sobova─Źi t├ęm WordPress, a m├┤┼żete pod─ża potreby zap├şna┼ą a vyp├şna┼ą moduly.

Modul Farby a pozadie sa d├í pou┼żi┼ą na zmenu farby takmer akejko─żvek ─Źasti v├í┼ího n├ívrhu, zatia─ż ─Źo modul Typografia prid├íva mnoho ─Ćal┼í├şch mo┼żnost├ş na prisp├┤sobenie a navrhovanie va┼íich p├şsiem. Modul Spacing prid├íva ─Ćal┼íie mo┼żnosti pre okraje a v├Żplne.

Ak chcete zmeni┼ą svoj blog alebo archivova┼ą ─Ćal┼íie str├ínky, mus├şte aktivova┼ą program Blog Pro. Umo┼ż┼łuje v├ím zobrazi┼ą autorsk├ę ┼żivotopisy pod pr├şspevkami blogu, na─Ź├şta┼ą predch├ídzaj├║ci pr├şspevok blogu pod aktu├ílny pr├şspevok a odstr├íni┼ą v├Żpl┼ł z odpor├║─Źan├ęho obr├ízka.

Modul farby a pozadia

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Astra Pro prid├íva aj mnoho ─Ćal┼í├şch mo┼żnost├ş dizajnu.

Aplik├ícia Mobile Header umo┼ż┼łuje zobrazi┼ą vlastn├║ hlavi─Źku na responz├şvnych zariadeniach, ako s├║ tablety a smartf├│ny.

Sekcie hlavi─Źky prid├ívaj├║ nad a pod hlavi─Źku nov├║ sekciu, ktor├í je u┼żito─Źn├í na prid├ívanie bannerov a in├ęho obsahu. Modul Sticky Header m├┤┼żete pou┼żi┼ą aj na zobrazenie pevn├ęho z├íhlavia v hornej ─Źasti str├ínky.

Hlavi─Źky str├ínok Modul umo┼ż┼łuje vytv├íra┼ą pokro─Źilej┼íie hlavi─Źky. N├ízov str├ínky m├┤┼żete zobrazi┼ą vo ve─żkom obr├ízku na pozad├ş a zobrazi┼ą naviga─Źn├ę odkazy navig├ície.

Hlavi─Źky str├ínky

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Jedn├Żm z najlep┼í├şch modulov je Naviga─Źn├ę menu, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuje transformova┼ą va┼íe nudn├ę star├ę naviga─Źn├ę ponuky na zlo┼żit├ę megam├ęny.

Polo┼żky ponuky m├┤┼żete zobrazi┼ą v st─║pcoch, pou┼ż├şva┼ą farby, pou┼ż├şva┼ą obr├ízky na pozad├ş, zv├Żraznen├ę ┼ít├ştky a ─Ćal┼íie.

Tieto ─Ćal┼íie funkcie m├┤┼żu v├Żrazne vylep┼íi┼ą navig├íciu, preto┼że m├┤┼żu zobrazi┼ą omnoho viac odkazov v rovnakej ponuke.

Naviga─Źn├í ponuka

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Vlastn├ę rozlo┼żenia Modul umo┼ż┼łuje ulo┼żi┼ą vlastn├ę rozlo┼żenia pre va┼íe z├íhlavie, p├Ątu, 404 str├ín a h├í─Źikov. Dizajn je mo┼żn├ę ─żahko ulo┼żi┼ą a prida┼ą do ─Ćal┼í├şch oblast├ş v├í┼ího webu.

Oproti tomu modul Rozlo┼żenie str├ínok vylep┼íuje prisp├┤sobova─Ź t├ęmy WordPress t├Żm, ┼że v├ím poskytuje v├Ą─Ź┼íiu kontrolu nad ┼í├şrkou a kontajnerom rozlo┼żenia.

Cho─Ć na za─Źiatok v├ím umo┼ż┼łuje prida┼ą rolovacie tla─Źidlo do ─żav├ęho horn├ęho alebo doln├ęho prav├ęho okraja str├ínok. M├íte ├║pln├║ kontrolu nad ve─żkos┼ąou a ┼ít├Żlom ikony, ako aj nad t├Żm, ─Źi sa zobrazuje v stoln├Żch po─Ź├şta─Źoch, mobiln├Żch zariadeniach alebo v oboch.

Widgety p├Ąty pon├║kaj├║ sedem r├┤znych rozlo┼żen├ş pre oblas┼ą p├Ąty.

M├íte kontrolu nad vypch├ívkou a ┼í├şrkou oblasti miniaplik├ície. K dispoz├şcii s├║ tie┼ż nastavenia farieb a p├şsma.

Widgety p├Ąty

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Integra─Źn├ę moduly s├║ k dispoz├şcii na jednoduch├ę digit├ílne s┼ąahovanie, WooCommerce, LearnDash a LifterLMS. Aktiv├ícia t├Żchto modulov v├ím poskytne v├Ą─Ź┼íiu kontrolu nad t├Żm, ako sa tieto doplnky integruj├║ do dizajnu a ┼ít├Żlu va┼íich webov├Żch str├ínok.

Posledn├Żm modulom je White Label, pomocou ktor├ęho m├┤┼żete premenova┼ą Astra ako svoj vlastn├Ż produkt. To je nie─Źo, ─Źo agent├║ry, ktor├ę dizajn├ęri pova┼żuj├║ za prospe┼ín├ę, preto┼że z├íkazn├şkom br├ínia vedie┼ą, ktor├ę t├ęmu WordPress agent├║ra pou┼ż├şva na vytv├íranie svojich webov├Żch str├ínok.

Mysl├şm si, ┼że v├Ą─Ź┼íina majite─żov webov├Żch str├ínok, ktor├ş pou┼ż├şvaj├║ Astra, sa inovuje hne─Ć, preto┼że doplnkov├ę moduly odomkn├║ stovky nov├Żch mo┼żnost├ş, najm├Ą preto, ┼że Astra Pro je k dispoz├şcii u┼ż od 59 dol├írov ro─Źne.

Ceny Astra Pro

Astro Pro je cenovo dostupn├í t├ęma WordPress. T├ş, ktor├ş chc├║ upgradova┼ą, si m├┤┼żu vybra┼ą jeden z troch bal├şkov, z ktor├Żch v┼íetky zah┼Ľ┼łaj├║ moduly Astra Pro, ktor├ę som uviedol v poslednej ─Źasti.

Bal├şk Astra Pro stoj├ş 59 dol├írov ro─Źne, Mini agent├║ra Bundle stoj├ş 169 dol├írov ro─Źne a agent├║ra Bundle stoj├ş 249 dol├írov ro─Źne. Tieto bal├şky si m├┤┼żete k├║pi┼ą na cel├Ż ┼żivot bez ro─Źn├Żch poplatkov za cenu 249 dol├írov, 499 dol├írov a 699 dol├írov.

V┼íetky bal├ş─Źky sa dod├ívaj├║ s bezprobl├ęmovou 100% z├írukou vr├ítenia pe┼łaz├ş na 14 dn├ş a po─Źet webov├Żch str├ínok, na ktor├ę m├┤┼żete t├ęmu nain┼ítalova┼ą, nie je nijako obmedzen├Ż.

Astro Pro Ceny

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Bal├şk Astra Pro v├ím poskytuje v┼íetky moduly Astra Pro a pr├şstup k pr├ęmiovej podpore od v├Żvoj├írov t├ęm.

Inov├ícia na bal├şk Mini Agency Bundle poskytuje pr├şstup ku v┼íetk├Żm dizajnom webov├Żch str├ínok pre ┼ítartovacie weby a zapojenie Brainstorm Force Portfolio WP.

M├┤┼żete si tie┼ż vybra┼ą bu─Ć Kone─Źn├ę doplnky pre Beaver Builder alebo Kone─Źn├ę doplnky pre Elementor. Oba pluginy spolupracuj├║ s Astra Pro bezprobl├ęmovo, ─Źo z nich rob├ş dobr├Ż doplnok.

Okrem vy┼í┼íie uveden├ęho v┼íetko, inov├ícia na ├║pln├Ż bal├şk agent├║r v├ím prin├í┼ía tieto dva v├Żvojov├ę doplnky spolu s programami Convert Pro a Schema Pro.

In├Żmi slovami, ke─Ć inovujete na ├║pln├Ż bal├şk agent├║r, z├şskate pr├şstup k Astra Pro a v┼íetk├Żm ostatn├Żm produktom Brainstorm Force.

Ktor├Ż bal├şk Astra Pro by ste si mali zvoli┼ą?

Spr├ívny bal├şk Astra Pro pre v├ís bude z├ívisie┼ą od va┼íich po┼żiadaviek a tie┼ż od v├í┼ího rozpo─Źtu.

Bal├şk vstupnej ├║rovne je perfektn├Ż, ak nepotrebujete pr├şstup k ─Ćal┼í├şm rozlo┼żeniam ┼ítartovac├şch str├ínok a nechcete pou┼ż├şva┼ą ┼żiadne doplnky, ktor├ę Brainstorm Force pred├íva.

Z├íruka vr├ítenia pe┼łaz├ş Astra Pro

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Samostatne, portf├│lio WP pred├íva od 49 dol├írov ro─Źne, Ultimate Pluginy pre Beaver Buildera od 69 dol├írov ro─Źne, Ultimate Pluginy pre spolo─Źnos┼ą Elementor od 49 dol├írov ro─Źne, konverzia Pro od 99 dol├írov ro─Źne a Schema Pro od 79 dol├írov ro─Źne ,

Ak u┼ż niektor├ę z t├Żchto doplnkov pl├ínujete k├║pi┼ą, m├í zmysel upgradova┼ą na jeden z bal├şkov agent├║r. Inak by som odporu─Źil u┼íetri┼ą peniaze a dr┼ża┼ą sa z├íkladn├ęho bal├şka.

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

Astra Je to bezpochyby jedno z najlep┼í├şch bezplatn├Żch t├ęm WordPress.

T├ęma v├ím umo┼ż┼łuje ─żahko importova┼ą desiatky profesion├ílne vyzeraj├║cich dizajnov webov├Żch str├ínok. K dispoz├şcii je tie┼ż dobr├Ż v├Żber doplnkov, ktor├ę roz┼íiruj├║ funk─Źnos┼ą.

Som si ist├Ż, ┼że v├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov ocen├ş, ┼że v┼íetky mo┼żnosti s├║ zahrnut├ę v prisp├┤sobite─że t├ęmy WordPress, preto┼że to zjednodu┼íuje personaliz├íciu.

Aj ke─Ć je bezplatn├í verzia spo─żahliv├í, mysl├şm si, ┼że v├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov WordPress pou┼ż├şvaj├║cich Astra na ┼żiv├Żch webov├Żch str├ínkach sa nakoniec zmen├ş na Astra Pro.

U┼ż od 59 dol├írov ro─Źne v├ím poskytuje pr├ęmiov├║ podporu a stovky nov├Żch mo┼żnost├ş ┼ít├Żlu a dizajnu. T├ş, ktor├ş si vyber├║ bal├şk agent├║r, bud├║ tie┼ż m├┤c┼ą pou┼ż├şva┼ą rozlo┼żenie webov├Żch str├ínok ┼ítartovac├şch str├ínok ozna─Źen├Żch ÔÇ×Agent├║raÔÇť a bud├║ si m├┤c┼ą stiahnu┼ą ─Ćal┼íie pr├ęmiov├ę doplnky Brainstorm Force.

Pozn├ímka: Ak m├íte z├íujem vysk├║┼ía┼ą si niektor├ę pr├şklady str├ínok, ktor├ę skuto─Źne pou┼ż├şvaj├║ Astra, tu je vynikaj├║ca uk├í┼żka.