Recenzia T├ęma Vantage Directory WordPress

Vantage je popul├írna t├ęma adres├íra WordPress, ktor├í bola navrhnut├í vytvorte web so zoznamom firiem a udalost├ş, T├║to t├ęmu vyvinula spolo─Źnos┼ą AppThemes, ktor├í vytvorila mal├ę mno┼żstvo tzv. Aplika─Źn├Żch t├ęm. Tieto t├ęmy sa net├Żkaj├║ iba vzh─żadu str├ínky, ale tie┼ż prid├ívaj├║ v┼íetky po┼żadovan├ę funkcie a funkcie do WordPress, tak┼że platforma sa pou┼ż├şva na vytvorenie ┼ípecifick├ęho typu lokality.

Vantage je jednou z t├Żchto t├ęm aplik├ície a obsahuje v┼íetky n├ístroje potrebn├ę na vytvorenie webovej str├ínky so zoznamom obchodn├Żch adres├írov pomocou WordPress. Tieto z├íznamy m├┤┼żu by┼ą pre ak├Żko─żvek druh podnikania alebo dokonca pre turistick├ę atrakcie, pamiatky a udalosti. Z├íznamy s├║ usporiadan├ę pod─ża kateg├│ri├ş, v─Ćaka ─Źomu m├┤┼żu n├ív┼ítevn├şci str├ínok ─żahko n├íjs┼ą typ firmy, ktor├║ h─żadaj├║. T├ęma sa tie┼ż integruje do slu┼żby Mapy Google, tak┼że n├ív┼ítevn├şci m├┤┼żu n├íjs┼ą firmu tak, ┼że presk├║maj├║ zna─Źky na mape. V├Żhodou v├Żberu tejto t├ęmy na vytvorenie adres├írovej str├ínky je to, ┼że existuje nieko─żko podriaden├Żch t├ęm, ktor├ę je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na ├║pln├║ zmenu vzh─żadu.

Pre─Ź├ştajte si na┼íe Recenzia t├ęmy adres├íra Vantage aby ste zistili, ─Źi je t├íto t├ęma najlep┼í├şm adres├írov├Żm rie┼íen├şm pre va┼íe potreby.

Preh─żad funkci├ş Vantage

Cie─żom Vantage je umo┼żni┼ą v├ím vytvorte plne funk─Źn├║ webov├║ str├ínku s adres├írmi pomocou WordPress, Do adres├íra je mo┼żn├ę ulo┼żi┼ą dva hlavn├ę typy z├íznamov: zoznamy a udalosti. Na va┼íom webe je mo┼żn├ę povoli┼ą jeden alebo iba jeden z t├Żchto typov, ─Źo v├ím umo┼żn├ş rozhodn├║┼ą sa, ak├Ż typ inform├íci├ş sa bude zobrazova┼ą vo va┼íom adres├íri.

Vytvárajte záznamy

Pou┼ż├şvatelia spr├ívcov str├ínok m├┤┼żu vytv├íra┼ą zoznamy prostredn├şctvom koncov├ęho zariadenia pomocou vlastn├Żch typov pr├şspevkov WordPress. Pracuj├║ takmer rovnako ako be┼żn├ę blogov├ę pr├şspevky na WordPress, ─Źo v├ím nazna─Źuje, ak├ę ─żahk├ę je pracova┼ą s nimi.

Zoznamy m├┤┼żu by┼ą tie┼ż vytvoren├ę prostredn├şctvom webov├ęho rozhrania, pre t├Żch, ktor├ş chc├║ do svojho adres├íra prida┼ą svoju firmu alebo udalos┼ą. T├ęma je dod├ívan├í s n├ístrojom na tvorbu vlastn├Żch formul├írov, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje zachyti┼ą konkr├ętne ├║daje o type ent├şt, ktor├ę sa zobrazuj├║ na webe. Z├íznamy je mo┼żn├ę importova┼ą aj hromadne, aby v├ím u┼íetrili ─Źas a n├ímahu.

Prehliadanie adresára

Pou┼ż├şvatelia maj├║ nieko─żko mo┼żnost├ş na prezeranie z├íznamov vo svojom adres├íri. M├┤┼żu pou┼żi┼ą ┼ítrukt├║ru kateg├│ri├ş, presk├║ma┼ą volite─żn├║ mapu na domovskej str├ínke alebo pou┼żi┼ą vyh─żad├ívac├ş n├ístroj. ako z├íznamy m├┤┼żu by┼ą geok├│dovan├ę Ak chcete do slu┼żby Mapy Google zahrn├║┼ą svoju presn├║ polohu, je pre pou┼ż├şvate─żov telef├│nneho zoznamu ve─żmi ─żahk├ę z├şska┼ą trasu a dosta┼ą sa na miesto ka┼żdej karty, ─Źi u┼ż ide o spolo─Źnos┼ą, zariadenie alebo orienta─Źn├Ż bod. Pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu vyh─żad├íva┼ą pod─ża polohy vr├ítane PS─î a potom svoje vyh─żad├ívanie vylep┼íi┼ą a filtrova┼ą pod─ża vzdialenosti pomocou ┼íikovn├ęho jazdca.

Vantage Spresni┼ą vyh─żad├ívanie

Zarábajte si z adresára

V├í┼í adres├ír m├┤┼że by┼ą spe┼ła┼żen├Ż spoplatnen├şm pou┼ż├şvate─żov za uvedenie va┼íej udalosti alebo firmy na va┼íom webe. Existuje nieko─żko mo┼żnost├ş, ako m├┤┼żete spoplatni┼ą prijatie zoznamu, vr├ítane vytv├íranie viacer├Żch cenov├Żch pl├ínov,

Vantage tie┼ż podporuje opakuj├║ce sa platby, ─Źo v├ím u─żah─Ź├ş obnovenie platen├Żch zoznamov pre v├ís, vlastn├şka webov├Żch str├ínok a pre t├Żch, ktor├ş odo┼íl├║ va┼íu firmu alebo udalos┼ą do svojho adres├íra.

Pre lep┼íiu predstavu o tom, ako sa t├íto t├ęma d├í pou┼żi┼ą, pozri ┼żiv├ę pr├şklady na str├ínke v├Żkladu Vantage.

Podrobn├Ż preh─żad funkci├ş a nastaven├ş t├ęmy

D├║fajme, ┼że vy┼í┼íie uveden├ę by v├ím malo poskytn├║┼ą dobr├║, ale z├íkladn├║ predstavu o tom, ─Źo t├íto t├ęma m├┤┼że pon├║knu┼ą. Nasleduje ─Ćal┼íia ─Źas┼ą tejto recenzie v t├ęme adres├íra Vantage Viac podrobnost├ş o r├┤znych funkci├ích a nastaveniach v ponuke, ktor├í v├ím pom├┤┼że zisti┼ą, ─Źi je to ten spr├ívny n├ístroj, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że vytvori┼ą adres├írov├║ webov├║ str├ínku.

v├Żpisy

Ako u┼ż bolo spomenut├ę, s Vantage existuj├║ dve mo┼żnosti vytvorenia v├Żpisu adres├íra: udalosti a zoznamy, Aj ke─Ć v r├ímci ┼ítandardn├Żch mo┼żnost├ş v├Żpisov m├┤┼żete vytvori┼ą ak├Żko─żvek typ z├íznamu, existuje e┼íte jedna mo┼żnos┼ą, ktor├í bola vytvoren├í na zverejnenie podrobnost├ş o udalostiach, ako s├║ festivaly, koncerty, konferencie alebo ak├ęko─żvek in├ę udalosti.

Oba typy z├íznamu mo┼żno povoli┼ą alebo zak├íza┼ą a ka┼żd├Ż z nich m├í svoje vlastn├ę cenov├ę mo┼żnosti, pomocou ktor├Żch m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia ├║─Źtova┼ą poplatky za pridanie ich z├íznamu alebo udalosti na svoje str├ínky.

Inform├ície pre zoznamy a udalosti s├║ ulo┼żen├ę vo form├íte WordPress pomocou vlastn├Żch typov pr├şspevkov, To znamen├í, ┼że vytv├íranie udalost├ş prostredn├şctvom backendu je ve─żmi podobn├ę vytvoreniu pravideln├ęho pr├şspevku pomocou rovnak├ęho editora a mo┼żnost├ş, ale s niektor├Żmi ─Ćal┼í├şmi poliami.

Vantage Create Listing Post

Pri vytv├íran├ş z├íznamu alebo udalosti m├┤┼żu by┼ą zahrnut├ę nasleduj├║ce inform├ície:

 • nadpis
 • popis
 • Kateg├│rie a ┼ít├ştky udalost├ş alebo samostatn├ę zoznamy
 • Kontaktn├ę inform├ície
 • Prev├ídzkov├ę hodiny (iba zoznamy)
 • Dni udalost├ş (iba udalosti)
 • obraznos┼ą
 • Podrobnosti o cen├ích

Zoznam udalost├ş Vantage

Po vytvoren├ş z├íznamu (alebo udalosti) v administra─Źnom paneli va┼íej str├ínky m├┤┼że by┼ą publikovan├Ż ako be┼żn├Ż pr├şspevok a zvidite─żni┼ą ho n├ív┼ítevn├şkom str├ínok.

Miesto záznamu Vantage

Zoznamy a udalosti m├┤┼żu by┼ą tie┼ż dovezen├ę a vyvezen├ę, ─Źo v├ím umo┼ż┼łuje hromadne prid├íva┼ą firmy ulo┼żen├ę v tabu─żk├ích alebo s├║boroch CSV.

Formuláre pre zasielanie frontend

Aj ke─Ć je mo┼żn├ę vytv├íra┼ą zoznamy a udalosti prostredn├şctvom backendu, je u┼żito─Źn├ę, aby va┼íe str├ínky boli samoobslu┼żn├Ż adres├írN├ív┼ítevn├şci by mali ma┼ą k dispoz├şcii jednoduch├Ż sp├┤sob vytv├írania vlastn├Żch z├íznamov.

Aby to bolo mo┼żn├ę, spolo─Źnos┼ą Vantage prich├ídza so ┼ítandardn├Żmi formul├írmi na prij├şmanie z├íznamov a udalost├ş prostredn├şctvom rozhrania lokality. Tieto tvary zapadaj├║ do dizajnu zvy┼íku lokality, ─Ź├şm sa vytv├íra proces po┼ílite ve─żmi jednoduch├Ż zoznam pre pou┼ż├şvate─żov

Tvary frontendov Vantage

T├íto t├ęma v┼íak prich├ídza aj s a gener├ítor vlastn├Żch formul├írov ─Źo v├ím umo┼ż┼łuje vytvori┼ą si vlastn├ę formul├íre na zhroma┼ż─Ćovanie ├║dajov. Pomocou n├ístroja na tvorbu frontendov spolo─Źnosti Vantage m├┤┼żete pou┼ż├şvate─żom prid├íva┼ą r├┤zne mo┼żnosti zad├ívania ├║dajov, ako s├║ textov├ę polia, prep├şna─Źe a za─Źiarkavacie pol├ş─Źka. Tieto ─Ćal┼íie inform├ície o zozname s├║ ulo┼żen├ę vo vlastnom poli v uverejnen├ş zoznamu.

Vantage Builder pre tvorbu vlastn├Żch formul├írov

Pomocou tohto n├ístroja na tvorbu formul├írov z├şskate vizu├ílneho editora na vytv├íranie formul├írov. V─Ćaka tomu je ve─żmi jednoduch├ę vytvori┼ą si vlastn├ę formul├íre zhroma┼ż─Ćovanie konkr├ętnych ├║dajov ktor├ę s├║visia s typom slu┼żieb, spolo─Źnost├ş alebo organiz├íci├ş, ktor├Żm bud├║ va┼íe str├ínky sl├║┼żi┼ą. Je tie┼ż mo┼żn├ę ma┼ą viac formul├írov, ak ich potrebujete.

Zoznamy, ktor├ę je mo┼żn├ę n├írokova┼ą

─Ćal┼íie zauj├şmav├í vlastnos┼ą aplik├ície Vantage je schopnos┼ą vytv├íra┼ą zoznamy, ktor├ę je mo┼żn├ę n├írokova┼ą. Pomocou tejto funkcie m├┤┼żete vytvori┼ą zoznamy vo svojom adres├íri v mene organiz├íci├ş sk├┤r, ako v├ís kontaktuj├║, a potom ich ozna─Źi┼ą ako vypovedate─żn├ę.

Ide o to, ┼że ke─Ć organiz├ícia uvid├ş v├í┼í z├íznam na svojich str├ínkach, m├┤┼że vyberte si n├írok na zaplatenie potrebn├ęho poplatku zverejni┼ą zoznam, ktor├Ż im umo┼żn├ş prevzia┼ą vlastn├şctvo a v pr├şpade potreby prida┼ą ─Ćal┼íie podrobnosti.

v├Żhoda z toho je to, ┼że v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą uvies┼ą va┼íe str├ínky do prev├ídzky r├Żchlej┼íie ako ─Źakanie na n├ív┼ítevu firiem. Vytv├íran├şm firemn├Żch z├íznamov m├┤┼żete poskytn├║┼ą svojmu webu ur─Źit├Ż obsah, ktor├Ż pom├┤┼że zv├Ż┼íi┼ą po─Źet n├ív┼ítevn├şkov, ktor├ę dost├ívate, a tie┼ż u─żah─Ź├ş demon┼ítrovanie potenci├ílu webu a uk├í┼żte z├íkazn├şkom, o ─Źom to je.

Zoznamy, ktor├ę m├┤┼żete vytvori┼ą, m├┤┼żete tie┼ż pou┼żi┼ą na pril├íkanie firiem, aby sa pripojili k v├í┼ímu adres├íru odoslan├şm odkazu kr├ítky zoznam, ktor├Ż ste vytvorili pre nich, ─Źo im d├íva mo┼żnos┼ą zaregistrova┼ą sa a prida┼ą ─Ćal┼íie podrobnosti, aby lep┼íie propagovali svoje podnikanie.

Toto je u┼żito─Źnou vlastnos┼ąou aby ste udr┼żali svoj web v prev├ídzke ─Źo najr├Żchlej┼íie a z├írove┼ł mali potenci├íl spe┼ła┼żi┼ą z├íznamy, ktor├ę ste vytvorili.

Geografická konfigurácia a mapy

Ka┼żd├Ż z├íznam m├┤┼że obsahova┼ą miesto, ktor├ę je mo┼żn├ę pripoji┼ą k slu┼żbe Google Map. To umo┼ż┼łuje n├ív┼ítevn├şkom va┼íich str├ínok prezera┼ą si zoznamy pod─ża polohy pomocou zna─Źiek na mape.

Vantage je predvolene nakonfigurovan├Ż na pou┼ż├şva┼ą slu┼żbu Mapy Google, Prostredn├şctvom konfigur├ície m├┤┼żete definova┼ą skreslenie regi├│nu, To zais┼ąuje, ┼że sa predpoklad├í spr├ívna verzia miesta. Ak napr├şklad pou┼ż├şvate─ż vyh─żad├íva Lond├Żn, m├┤┼że spolo─Źnosti Google poveda┼ą, ┼że pravdepodobne odkazuje na Lond├Żn, Spojen├ę kr├í─żovstvo, a nie na Kanadu, zadan├şm k├│du krajiny, ktor├Ż sa vz┼ąahuje na ich zoznamy.

Mo┼żnosti spe┼ła┼żenia

S Vantage m├íte mo┼żnos┼ą spe┼ła┼żi┼ą svoje str├ínky do poplatok za zverejnenie z├ípisu spolo─Źnosti, Pr├şpadne m├┤┼żete pon├║knu┼ą bezplatn├ę v├Żpisy a potom spe┼ła┼żi┼ą web zobrazen├şm rekl├ím alebo pridru┼żen├Żch pon├║k pre n├ív┼ítevn├şkov.

Vantage mo┼żnosti tvorby cien

M├┤┼żete vytvori┼ą viac cenov├Żch pl├ínov aby si n├ív┼ítevn├şci mohli vybra┼ą a existuje nieko─żko mo┼żnost├ş, ako ich nakonfigurova┼ą:

 • Po─Źet dn├ş, v ktor├Żch bude zoznam akt├şvny (alebo neobmedzen├Ż)
 • Ak sa z├íznam zobraz├ş na domovskej str├ínke alebo str├ínke kateg├│rie (a ak ├íno, na ko─żko dn├ş)
 • V ko─żk├Żch kateg├│ri├ích je mo┼żn├ę zoznam uverejni┼ą
 • Dodato─Źn├ę poplatky za konkr├ętne kateg├│rie
 • Cena
 • Ak sa platba opakuje (n├║ten├ę, volite─żn├ę alebo jednorazov├ę)

Stanovenie cenov├Żch a platobn├Żch pl├ínov

Zoznamy v adres├íri s├║ usporiadan├ę pod─ża kateg├│ri├şM├┤┼żete si zvoli┼ą nastavenie dodato─Źn├ęho poplatku alebo pr├şplatku za z├íznamy pridan├ę do konkr├ętnej kateg├│rie. To by sa mohlo pou┼żi┼ą na ├║─Źtovanie r├┤znych poplatkov spolo─Źnostiam, o ktor├Żch je zn├íme, ┼że generuj├║ vy┼í┼í├ş pr├şjem, ako s├║ pr├ívnici, alebo pon├║ka┼ą ni┼ż┼íie alebo ┼żiadne poplatky charitat├şvnym alebo neziskov├Żm organiz├íci├ím, ako s├║ m├║ze├í.

Plány tvorby cien Vantage

├Ü─Źtovan├şm poplatkov za ka┼żd├║ kateg├│riu, do ktorej je z├íznam vlo┼żen├Ż, m├┤┼żete tie┼ż pom├┤c┼ą pou┼ż├şvate─żom odradi┼ą od predlo┼żenia ich z├íznamu do nerelevantn├Żch kateg├│ri├ş, aby ste sa sna┼żili z├şska┼ą v├Ą─Ź┼íiu expoz├şciu. ako zoznamy udalost├ş Skladuj├║ sa a spravuj├║ sa oddelene od be┼żn├Żch zoznamov, m├┤┼żu ma┼ą svoje vlastn├ę pr├şplatky pod─ża kateg├│rie udalost├ş a cien.

Vantage oce┼łovanie udalost├ş

nastavenia platby Umo┼ż┼łuje v├ím tie┼ż zvoli┼ą menu a prida┼ą da┼łov├Ż poplatok, ktor├Ż sa prid├í k transakci├ím. Na prij├şmanie platieb s├║ bankov├ę prevody a PayPal okam┼żite podporovan├ę. V slu┼żbe PayPal m├íte mo┼żnos┼ą pou┼ż├şva┼ą firemn├Ż / prim├írny ├║─Źet, ako aj nastavi┼ą okam┼żit├ę platobn├ę upozornenia. K dispoz├şcii s├║ ─Ćal┼íie doplnky, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ zv├Ż┼íi┼ą po─Źet platobn├Żch br├ín, ktor├ę m├┤┼że v├í┼í adres├ír pou┼ż├şva┼ą.

Vantage Orders

Z├íznamy sa ukladaj├║ ako objedn├ívky na paneli spr├ívcu, ─Źo v├ím umo┼ż┼łuje ich r├Żchle zobrazenie pod─ża stavu a potom ich jednotlivo skontrolova┼ą.

Poradie ├║prav Vantage

U┼ż├şvate─żsk├ę recenzie a hodnotenia

Pou┼ż├şvatelia str├ínok m├┤┼żu zanecha┼ą koment├íre a hodnotenia v├Żpisov a zodpovedaj├║cich obchodov. M├┤┼że to pom├┤c┼ą vytvori┼ą komunitu okolo v├í┼ího adres├íra a povzbudi┼ą n├ív┼ítevn├şkov, aby sa na─Ćalej vracali a pokra─Źovali v diskusii. Firemn├ę z├íznamy alebo z├íznamy o udalostiach mo┼żno hodnoti┼ą pomocou p├Ą┼ąhviezdi─Źkov├ęho syst├ęmu hodnotenia, ktor├Ż pon├║ka ─Ćal┼íiu mo┼żnos┼ą na poskytnutie sp├Ątnej v├Ązby od pou┼ż├şvate─żov.

Recenzie Vantage

Recenzie s├║ v podstate koment├íre WordPress a rie┼íia sa rovnako ako be┼żn├ę koment├íre. M├┤┼żu by┼ą moderovan├ę, aby sa zabezpe─Źilo, ┼że nebude zverejnen├ę ni─Ź nepriazniv├ę, a vlastn├şci firiem m├┤┼żu odpoveda┼ą na v┼íetky koment├íre, ktor├ę zanechaj├║ na ich zozname.

Roz┼í├şrenie Vantage o pluginy a podraden├ę t├ęmy

Na str├ínke AppThemes existuje trh, ktor├Ż obsahuje r├┤zne doplnky, ktor├ę m├┤┼żu do v├í┼ího adres├íra prid├íva┼ą nov├ę funkcie. Existuje aj nieko─żko podraden├Żch t├ęm, ktor├ę v├ím d├ívaj├║ mo┼żnos┼ą zmeni┼ą vzh─żad v├í┼ího webu, vr├ítane ned├ívno vydanej podradenej t├ęmy Directory, ktor├í obsahuje ─Źist├Ż a modern├Ż dizajn.

Niektor├ę z doplnkov, ktor├ę by v├ís mohli zauj├şma┼ą, zah┼Ľ┼łaj├║ tieto produkty:

 • Dom├íce ovl├ídanie: pridajte miniaplik├ície na svoju domovsk├║ str├ínku pre vlastn├Ż dizajn

 • MapQuest: integrujte sa s MapQuest

 • TwinPress: trochu modernej┼íia t├ęma pre deti

 • Lok├ítor pou┼ż├şvate─ża: automaticky vypln├ş adres├ír umiestnen├şm pou┼ż├şvate─ża

 • Multi-City AV: pridajte do adres├íra filtre zalo┼żen├ę na polohe

 • Pruh: integrujte sa s platobnou br├ínou Stripe

├Üpln├Ż zoznam roz┼í├şren├ş Vantage n├íjdete tu.

Vantage mo┼żnosti tvorby cien

Existuje nieko─żko mo┼żnost├ş stanovenia cien pre pr├şstup k t├ęmam z AppThemes. Ka┼żd├í z ich t├ęm vr├ítane Vantage je mo┼żn├ę zak├║pi┼ą za 99 dol├írov alebo 159 dol├írov so s├║bormi Photoshopu (.psd) alebo ako s├║─Źas┼ą nasleduj├║cich bal├şkov:

 • ┼átandardn├í samostatn├í t├ęma: 99 dol├írov
 • V├Żvoj├ír jedn├ęho mot├şvu: 159 dol├írov
 • Klubov├Ż ┼ítandard: 249 dol├írov
 • Klubov├Ż v├Żvoj├ír: 349 dol├írov

Aj ke─Ć tieto ceny s├║ vy┼í┼íie, ako by ste mohli zaplati┼ą inde za pr├ęmiov├║ t├ęmu WordPress, je d├┤le┼żit├ę si uvedomi┼ą, ┼że s├║ mot├şvy aplik├íci├ş bohat├ę na funkcie Robia viac ako len transformova┼ą vzh─żad va┼íej str├ínky a namiesto toho prid├ívaj├║ mnoho ─Ćal┼í├şch funkci├ş a funkci├ş.

Cenov├ę pl├íny klubu v├ím umo┼ż┼łuj├║ pr├şstup ku v┼íetk├Żm t├ęmam a t├ęmam pre deti, ako aj k viac ako 20 trhov├Żm polo┼żk├ím. Vstupom do tematick├ęho klubu z├şskate pr├şstup k viac ako $ 1, 000 vo v├Żrobkoch za zlomok ceny. Vy┼í┼íie uveden├ę ceny zah┼Ľ┼łaj├║ jeden rok aktualiz├íci├ş a podpory, ktor├ę potom mo┼żno obnovi┼ą o ─Ćal┼í├ş rok za 29 dol├írov a 79 dol├írov.

Viac inform├íci├ş o cen├ích n├íjdete tu.

záver

T├ęma Vantage m├í ur─Źite v┼íetko, ─Źo budete potrebova┼ą na vytvorenie adres├írovej str├ínky. Zahr┼łte samostatn├ę mo┼żnosti pravideln├ę zoznamy a udalosti po vybalen├ş z krabice je pekn├Ż dotyk. Toto je funkcia, ktor├í oslov├ş t├Żch, ktor├ş potrebuj├║ sp├┤sob, ako zvl├ídnu┼ą udalosti, ktor├ę prekra─Źuj├║ viac d├ítumov, pri─Źom ka┼żd├Ż z nich m├í svoj vlastn├Ż ─Źas za─Źiatku a konca.

Ke─Ć┼że t├ęma bola ned├ívno aktualizovan├í na vyu┼ż├şva┼ą opakuj├║ce sa platby Ak chcete spoplatni┼ą zoznamy na svojich str├ínkach, v┼íetky z├íkladne s├║ pokryt├ę, pokia─ż ide o spe┼ła┼żenie v├í┼ího adres├íra. Aj ke─Ć je slu┼żba PayPal okam┼żite podporovan├í, m├┤┼żete do svojho adres├íra prida┼ą ─Ćal┼íie platobn├ę br├íny zak├║pen├şm volite─żn├Żch doplnkov.

Pou┼ż├şvatelia maj├║ ve─ża mo┼żnost├ş, pokia─ż ide o preh─żad├ívanie zoznamov vr├ítane vyh─żad├ívania, pou┼żitia ┼ítrukt├║ry kateg├│ri├ş alebo kliknut├ş na integrovan├ę Mapy Google. By┼ą schopn├Ż filtrova┼ą v├Żsledky pod─ża vzdialenosti Je to tie┼ż dobr├í vlastnos┼ą. Volite─żn├Ż doplnok, ktor├Ż na lokalitu prid├íva funkciu geografick├ęho vyh─żad├íva─Źa, m├┤┼że tie┼ż u─żah─Źi┼ą vyh─żad├ívanie relevantn├Żch z├íznamov pre t├Żch, ktor├ş pou┼ż├şvaj├║ v├í┼í adres├ír.

Aj ke─Ć dizajn a vzh─żad Vantage nemusia by┼ą pod─ża predst├ív ka┼żd├ęho, dobrou spr├ívou je, ┼że existuje po─Źet sekund├írnych t├ęm pre Vantage ktor├ę sa daj├║ pou┼żi┼ą v spojen├ş s touto t├ęmou na ├║pln├║ zmenu vzh─żadu va┼íich str├ínok. Jednou z nov┼í├şch mo┼żnost├ş je podraden├í t├ęma adres├íra, ktor├í zah┼Ľ┼ła modern├ę rozlo┼żenie a responz├şvne rozlo┼żenie pre n├ív┼ítevn├şkov smartf├│nov a tabletov a mnoho ─Ćal┼í├şch mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia. S pou┼ż├şvan├şm sekund├írnej t├ęmy s├║ spojen├ę ─Ćal┼íie n├íklady. Vzh─żadom na to, ┼że m├íte pr├şstup k osved─Źenej t├ęme, ktor├í je v akt├şvnom v├Żvoji, potom je ─żahk├ę od├┤vodni┼ą ─Ćal┼íie v├Żdavky.

Zatia─ż ─Źo t├ęma Templatic Directory pon├║ka silnej┼í├ş s├║┼ąa┼ż Pokia─ż ide o Vantage, pokia─ż ide o dizajn a vlastnosti, m├í Vantage v├Żhodu oproti svojmu s├║perovi. Toto je va┼ía schopnos┼ą usporiada┼ą z├íznamy bez toho, aby boli prepojen├ę s mestami. V─Ćaka tomu m├┤┼że by┼ą Vantage lep┼íou vo─żbou pre ka┼żd├ęho, kto chce vytvori┼ą adres├ír, ktor├Ż obsahuje zoznam spolo─Źnost├ş na ┼ít├ítnej alebo n├írodnej ├║rovni, a nie pod─ża mesta. Budete v┼íak musie┼ą zv├í┼żi┼ą v┼íetky funkcie ostatn├Żch t├ęm adres├írov WordPress, aby ste sa rozhodli, ktor├í z nich je pre v├ís najlep┼íia.

Vantage je t├ęma bohat├í na funkcie, ktor├í mus├ş obsahova┼ą v┼íetko, ─Źo potrebujete na vytvorenie adres├íra. Zatia─ż ─Źo Dizajn je plne citliv├Ż Pri pou┼żit├ş na smartf├│noch a tabletoch nie je predvolen├Ż vzh─żad tam najmodernej┼íou mo┼żnos┼ąou. Pri porovn├ívan├ş funkci├ş t├ęm adres├írov pre WordPress je d├┤le┼żit├ę pam├Ąta┼ą na v├Żber doplnkov a podriaden├Żch t├ęm dostupn├Żch pre Vantage. Tieto volite─żn├ę doplnky v├ím umo┼ż┼łuj├║ roz┼í├şri┼ą funk─Źnos┼ą webovej str├ínky adres├íra a zmeni┼ą jej vzh─żad, hoci to bude vy┼żadova┼ą ─Ćal┼íie n├íklady.

Vantage je siln├Żm uch├ídza─Źom o najlep┼íia t├ęma adres├íra wordpress, Templatic Directory je ─Ćal┼íou mo┼żnos┼ąou s vysok├Żm profilom. Presn├Ż typ adres├íra, ktor├Ż chcete vytvori┼ą, v┼íak nakoniec rozhodne, ktor├í t├ęma je pre v├ís najvhodnej┼íia, a ak je Vantage najvhodnej┼í├ş, existuje ve─ża d├┤vodov na jeho pou┼żitie.

Zobrazi┼ą t├ęmu aplik├ície AppThemes Vantage