Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Recenzia Skullcandy Sesh: V nádrži nie je dostatok plynu

Spoločnosť Skullcandy bola založená v roku 2003 a je značkou, ktorú som vždy poznal, aj keď ju aktívne neaplikujem. Ikonické logo lebky sa stalo synonymom lacného zvukového zariadenia, najmä slúchadiel.

Podobne ako v mnohých iných spoločnostiach, aj najnovšie dobrodružstvo Skullcandy vstúpilo do sveta pravých bezdrôtových slúchadiel. Pridanie hodnoty do tohto formového faktora nie je nový koncept, keďže v posledných rokoch sa v tomto priestore objavuje veľa hráčov.

Originálne bezdrôtové slúchadlá Skullcandy Sesh vyzerajú na povrchu veľmi sľubne, a hoci existuje veľa dobrých záberov, je tu jeden veľký problém, ktorý ich v porovnaní s čímkoľvek iným sťažuje.

Skullcandy Sesh Kde svieti slúchadlo

Skôr než pršalo príliš na prameň Sesh, chcel by som oceniť, kde by mal byť. Aj keď tento pár nie je mojím najlepším odporúčaním pre rozpočtové slúchadlá, stále existuje veľa silných oblekov, ktoré sa odporúčajú.

Pripravte sa na streamovanie UFC 247 prihlásením sa na odber ESPN +

Skullcandy od začiatku vykonal skvelú prácu pri navrhovaní slúchadiel s mikrofónom a nabíjacích staníc. Náhlavná súprava sedí pohodlne v uchu, vytvára pôsobivú úroveň pasívnej zvukovej izolácie a je dodávaná s rôznymi veľkosťami koncov uší, aby ste si ich mohli správne nasadiť. Ocenil som aj to, ako mi bolo Sesh začervenané v ušiach a nie také výrazné ako iné ohniská.

Prípad je podľa môjho názoru dosť veľký, ale je tiež veľmi dobre navrhnutý. Veko sa ľahko otvára a má neuveriteľný dotyk. cvaknutie po zatvorení sa zatvorí a ak nechcete, nebude sa otvárať horná časť, ktorá by otvorila hornú časť. Keď už hovoríme o magnetoch, slúchadlá, ktoré ich držia v puzdre, sú rovnako silné a spoľahlivé.

Slúchadlá i kryty Sesh sú vyrobené z plastu, ale žiadny z tohto balíka sa nezdá lacný. Dokonca aj tlačidlá na prednej strane krabice, ktoré zobrazujú stav nabitia, majú veľkú taktiku. Skutočne som tiež preskúmal farbu červeného Moabu, kde bol môj Sesh, ale ak nie ste jeho fanúšikom, púčiky tiež prichádzajú v základnej indigovo modrej a čiernej.

Je tu ďalšie víťazstvo v dizajne, ktoré nevidíte, a to je krytie IP55 prachom, potom a vodotesnosťou. Vďaka tomu je Sesh v bezpečí počas plážových výletov, intenzívnych tréningov alebo v prípade, že sa s nimi ocitnete v búrke.

Skullcandy Sesh, podobne ako kvalita dizajnu / výstavby, vyniká aj v oddelení kvality zvuku.

Sesh zabalil tonu basového výkonu v takom malom balení.

V ušiach, ktoré neboli audiofilné, som zistil, že Sesh je príjemné počúvať. Jednoznačné preferovanie basov poskytuje všetkej hudbe bohatý a bohatý zvuk. Ak ste jedným z tých, ktorí majú radi hudbu vo svojej hudbe, Sesh odvádza dobrú prácu tým, že dáva veľa vecí bez toho, aby musel preháňať. V kombinácii s vyššie uvedenou pasívnou zvukovou izoláciou má Sesh väčší výkon ako navrhovaná malá veľkosť.

Všimol som si, že hlasy boli niekedy tichšie, ako som chcel, v dôsledku Seshovho zvukového profilu, ale to nebol problém dosť veľký na to, aby bolo počúvanie Seshovi nepríjemné.

V neposlednom rade bezdrôtové pripojenie Bluetooth 5,0 Skullcandy Sesh nespôsobil počas môjho testu žiadne problémy. Sesh je spárovaný s Pixel 4 Môj XL je dobrý, môžem chodiť 1200 štvorcových stôp môjho bytu bez prerušenia zvuku a pri pozeraní videa existuje mierne oneskorenie zvuku. Trvalo trochu dlhšie, než môj skutočný bezdrôtový výstroj, než sa dve tlačidlá Sesh synchronizovali so sebou po tom, čo sa vybrali z puzdra, ale po šiestich alebo siedmich sekundách to začalo pracovať tak, ako by malo.

Skullcandy Sesh Tam, kde sa to všetko rozpadne

Pokiaľ sa mi páči Seshov odvážny dizajn a hlasný zvuk, je tu jedna vec, ktorá ma núti odporučiť vám ísť a kúpiť teraz: batériu.

Myšlienka skutočných bezdrôtových slúchadiel spočíva v tom, že by mali byť dobré pre ľudí, ktorí sú stále na cestách. Počúvajte hudbu na chvíľu, vložte ju späť do nabíjačky, nabite batériu a opakujte tento postup niekoľkokrát, až kým ju nebudete musieť zapojiť.

Skullcandy ohodnotil Sesh na tri hodiny prehrávania pre samotnú reláciu a prípad nabíjania poskytol až sedem hodín ďalšieho použitia. To je celkom 10 hodín av porovnaní s takmer každou ďalšou dvojicou bezdrôtových snímok, čo je smutné.

TOZO T6 stojí približne rovnako ako Sesh a tiež podporuje silné basové zvuky, ale poskytuje vám šesť hodín výdrže batérie iba pri snímkach a 24 hodín s celkovou dobou používania 30 hodín. K dispozícii je tiež Back Bay Duet 50, ktorý strávi osem hodín používania s ohniskami a 32 hodín v prípade ohromujúcich 40 hodín. To je štvornásobná výdrž batérie so Seshom, nehovoriac o tom, že nabíjacie puzdro pre Duet 50 je podstatne menšie.

Nie je jasné, ako ďaleko je výdrž batérie Seshu od jej konkurentov.

Nabíjacie puzdro Sesh je najväčšie zo všetkých skutočných bezdrôtových slúchadiel, ktoré mám, ale má akosi najhoršiu výdrž batérie. Neviem, ako sa to stalo, ale Seshova najväčšia slabina ľahko. Nehovoriac o tom, že to stojí cez Micro-USB a nie cez USB-C. Toto je rok 2020. Starne.

Malo by sa tiež spomenúť, že Skullcandy Sesh podporuje iba bezdrôtové kodeky SBC a vyššie ako aptX. Zvyčajne neočakávam v tomto cenovom rozpätí nič iné ako SBC a pre väčšinu používateľov sa to nezdá byť veľkým problémom, ale je to tak.

Skullcandy Sesh Ak si ju kúpite?

Skullcandy Sesh bola jeho kontrolou zmarená. Na jednej strane sa mi veľmi páči veľa vecí, ktoré Sesh priniesol k stolu. Znie to skvele, skúmam dizajn, nevyskytol sa problém s Bluetooth a hodnotenie IP55 dodáva pokoj.

Skullcandy je so všetkým týmto na správnej ceste, ale nakoniec je nedostatočná výdrž batérie dosť na to, aby večierok pokazila. Na skutočné bezdrôtové náhlavné súpravy nestačí desať hodín celkového používania, najmä pri porovnaní životnosti Seshu s konkurenciou, ktorá je lacnejšia a rovnaká cena.

3 z 5

Predpokladám, že Sesh môžete pracovať, iba ak ich počúvate len na krátke úlohy naraz a pravidelne blízko zdrojov, ale ak ste niekto, kto celý deň cestuje alebo absolvuje dlhé školenie, jednoducho nemá zmysel kupovať Sesh, keď je toľko iných slúchadiel. Poskytujú oveľa lepšiu výdrž batérie.

Bude zaujímavé zistiť, čo príde zo Skullcandy, ale keď Sesh pustí loptu s takým kľúčovými komponentmi, je ťažké im dať neochvejné odporúčanie, napriek tomu, že robia veľa vecí v poriadku.

Najlepšie bezdrôtové slúchadlá Najlepšie v roku 2020

Za nákupy môžeme získať náš odkaz. Študujte znova,