Recenzia SimCam 1S: cenovo dostupn├í inteligentn├í dom├íca kamera s mno┼żstvom trikov na ruk├íve

SimCam 1S – cenovo dostupn├í, inteligentn├í dom├íca kamera bohat├í na funkcie – vyzer├í ako jeden z t├Żch skryt├Żch drahokamov. Poskytuje detekciu ─żud├ş, dia─żkov├ę ovl├ídanie, obojsmern├Ż zvuk, miestne ├║lo┼żisko a bez predplatn├ęho.

  • Najlep┼íie vn├║torn├ę bezpe─Źnostn├ę kamery: Pozerajte sa do svojho domu kedyko─żvek

Ale je SimCam 1S lep┼í├ş ako skuto─Źn├Ż? ┼Żijeme s fotoapar├ítom, aby sme zistili, ─Źi je skvel├Żm doplnkom v├í┼ího inteligentn├ęho dom├íceho nastavenia.

Mo┼żnosti in┼ítal├ície a in┼ítal├ície

SimCam 1S je mon┼ítrum pre fotoapar├íty. Nie je to tak├ę mal├ę a jemn├ę ako ostatn├ę, ktor├ę sme videli, ale namiesto toho predstavuje pomerne elegantn├Ż a predpokladan├Ż upgrade zabezpe─Źenia v├í┼ího domova.

M├íte mo┼żnos┼ą nain┼ítalova┼ą SimCam 1S na stenu a pripevni┼ą ho na miesto jednoduchou in┼ítal├íciou. Pr├şpadne m├┤┼żete ┼ít├ştok 3M pripevni┼ą na po┼żadovan├ę miesto alebo ho umiestni┼ą na poli─Źku, parapet, krb alebo na ak├ęko─żvek vhodn├ę miesto.

Dizajn tejto inteligentnej dom├ícej kamery znamen├í, ┼że ju m├┤┼żete bez probl├ęmov namontova┼ą aj na strop hore nohami. SimCam 1S m├í 360-stup┼łov├Ż pohybov├Ż syst├ęm s ru─Źn├Żm sklonom 22 stup┼łov. Je preto ─żahk├ę vst├║pi┼ą na spr├ívne miesto.

Funkcie inteligentn├ęho dizajnu

  • Detekcia osoby na 60 st├┤p s rozpoznan├şm tv├íre
  • 360 stup┼łov├í funkcia pos├║vania, naklonenie 22 stup┼łov
  • Odolnos┼ą proti poveternostn├Żm vplyvom IP54
  • Integrovan├Ż sir├ęnov├Ż syst├ęm
  • Sl├║chadl├í 8OM 1W

U┼ż predt├Żm, ako sa ponor├ş do skuto─Źnej kvality nahr├ívania, SimCam 1S u┼ż za─Ź├şna obdivova┼ą inteligentn├ę funkcie zabalen├ę pod kapotou. Tento fotoapar├ít obsahuje niektor├ę inteligentn├ę inteligentn├ę funkcie, ktor├ę zah┼Ľ┼łaj├║ schopnos┼ą zisti┼ą osobu nielen 60 metrov od neho, ale tie┼ż ju automaticky pos├║va┼ą a sledova┼ą po celej miestnosti.

M├┤┼żete tie┼ż ponori┼ą do nastaven├ş a vyladi┼ą v┼íetky druhy vec├ş. SimCam 1S m├┤┼że napr├şklad u─Źi┼ą rozpozn├íva┼ą rodinn├Żch pr├şslu┼ín├şkov. Jednoducho na┼ł nahrajte fotografie ka┼żd├ęho z v├ís doma a syst├ęm v├ís upozorn├ş, ke─Ć sa zist├ş. Je to u┼żito─Źn├ę, ak chcete vedie┼ą, kedy niekto odi┼íiel zo ┼íkoly alebo do pr├íce, alebo ak chcete rozl├ş┼íi┼ą ozn├ímenia medzi vecami, ktor├ę si mus├şte robi┼ą starosti, a t├Żmi, ktor├ę v├ís nemaj├║ radi.

V aplik├ícii m├íte mo┼żnos┼ą skontrolova┼ą ├║ryvky z├íznamu od ─Źasu, ke─Ć sa objavila osoba, zviera alebo vozidlo. Zaznamen├ívaj├║ sa za 15, 30 alebo 60 sek├║nd a daj├║ sa ─żahko stiahnu┼ą do telef├│nu.

Spustite ┼żiv├ę vysielanie v zobrazen├ş kamery a m├┤┼żete robi┼ą ─Ćal┼íie inteligentn├ę veci, ako napr├şklad manu├ílne pos├║vanie fotoapar├ítu, fotografovanie, aktiv├ícia zabudovanej sir├ęny a prehr├ívanie obojsmern├ęho zvuku. V┼íetky maj├║ r├┤zne pou┼żitie. Teoreticky m├┤┼żete prekvapi┼ą hos┼ąa t├Żm, ┼że sa s n├şm porozpr├ívate pomocou mikrof├│nu alebo nastav├şte alarm, ktor├Ż ob┼ąa┼żuje zlodeja. Pr├şpadne m├┤┼żete ─żahko sledova┼ą ─żud├ş, ktor├Żch m├íte radi alebo mil├í─Źikovia, a v pr├şpade potreby sa s nimi porozpr├íva┼ą.

Fotoapar├ít SimCam 1S je inteligentn├Ż aj in├Żmi sp├┤sobmi: jeho AI dok├í┼że monitorova┼ą nielen ─żud├ş, dom├íce zvierat├í at─Ć., Ale tie┼ż ho m├┤┼żete nastavi┼ą tak, aby sledoval konkr├ętne oblasti v zobrazen├ş kamery. Patria sem veci ako dvere a dvere windows, Na upozornenie, ak niekto vst├║pi do dver├ş alebo pokaz├ş okno. Pr├şpadne m├┤┼żete nastavi┼ą, aby sledovalo vz├ícne dom├íce oko, pravdepodobne prv├║ vec, ktor├í sa ukradne, ak sa do nej niekto vkro─Ź├ş.

Kvalita videa a nahrávanie

  • Zorn├ę pole 120 ┬░
  • ├Ülo┼żn├Ż priestor na karte microSD, a┼ż 128 GB
  • H.264 form├ít z├íznamu s 1080p30
  • No─Źn├ę svetlo 850nm LED s no─Źn├Żm viden├şm s infra─Źerven├Żm filtrom

Pokia─ż ide o nahr├ívanie, SimCam 1S tie┼ż nesklame. Okrem 360 ┬░ panor├ímovania m├í tie┼ż zorn├ę pole 120 ┬░, ─Źo znamen├í, ┼że m├┤┼że pozorova┼ą ┼íirok├Ż uhol, a to aj pri umiestnen├ş najv├Ą─Ź┼í├şch miestnost├ş.

Je schopn├Ż zaznamena┼ą HD video (1080p) pri 30fps (30fps) a mus├şme poveda┼ą, ┼że kvalita videa je p├┤sobiv├í.

V─Ćaka ┼ío┼íovke pre no─Źn├ę videnie Starlight dok├í┼że nielen pohodlne sn├şma┼ą po─Źas d┼ła, ale aj monitorova┼ą v├í┼í domov v tme.

P├í─Źi sa n├ím schopnos┼ą tohto fotoapar├ítu zvl├ídnu┼ą zmeny v osvetlen├ş. Nie je naru┼íen├í slne─Źn├Żm ┼żiaren├şm a zaober├í sa miestnos┼ąami, kde s├║ tmav├ę a dobre osvetlen├ę oblasti.

V┼íetky nahr├ívky sa ukladaj├║ na kartu microSD namiesto v cloude, tak┼że sa nemus├şte ob├íva┼ą poplatkov za predplatn├ę, ktor├ę sa zvy─Źajne dod├ívaj├║ s t├Żmito typmi kamier. Ale ak niekto vezme kameru, s├║ tu va┼íe z├íznamy!

Recenzia SimCam 1S: cenovo dostupn├í inteligentn├í dom├íca kamera s mno┼żstvom trikov na ruk├íve 2

St├íle v┼íak m├íte vzdialen├Ż pr├şstup k fotoapar├ítu, ke─Ć ste mimo aplik├ície prostredn├şctvom aplik├ície, tak┼że existuje ur─Źit├í ├║rove┼ł cloudov├ęho pr├şstupu. Ak m├íte obavy zo zvedav├Żch o─Ź├ş, m├┤┼żete nastavi┼ą fotoapar├ít na ÔÇ×re┼żim LANÔÇť – ─Źo znamen├í, ┼że je pr├şstupn├Ż iba telef├│nom v rovnakej sieti Wi-Fi.

Ukladac├ş priestor microSD znamen├í, ┼że ke─Ć je karta pln├í, vymenia sa vide├í. Ak m├íte fotoapar├ít v oblasti s vysokou prem├ívkou, t├íto karta sa ─Źoskoro dopln├ş, ─Źo znamen├í, ┼że pod─ża na┼íich sk├║senost├ş potrebujete pam├Ą┼ąov├║ kartu s v├Ą─Ź┼íou kapacitou, aby ste z├şskali nieko─żko dn├ş z├íberov. Toto v┼íak nemus├ş by┼ą nevyhnutne probl├ęm. Ak ste na dovolenke, kamera nezaznamen├í pr├ízdny dom a mus├şte ma┼ą pr├şstup k potrebn├Żm z├íznamom.

Existuje tie┼ż mo┼żnos┼ą prida┼ą SimCam 1S do ktor├ęhoko─żvek ├║lo┼żn├ęho syst├ęmu NAS (jedn├í sa o sie┼ąov├ę ├║lo┼żisko, ak nie ste obozn├ímen├ş), tak┼że v pr├şpade potreby m├┤┼że vydr┼ża┼ą aj dlh┼íie.

O tomto fotoapar├íte je ve─ża r├íd. Nie je to ├║plne dokonal├ę. Napr├şklad mechanick├Ż kardanov├Ż syst├ęm pou┼ż├şvan├Ż na automatick├ę mie┼íanie je dotykom na hlu─Źnej strane a nie je zvl├í┼í┼ą nevidite─żn├Ż. Nie nevyhnutne probl├ęm, preto┼że nechcen├Ż host bude vedie┼ą, ┼że aspo┼ł sleduje, ale toto by nebolo skvel├ę, keby sa pon├íh─żali po miestnosti, aby zariadenie odpojili a deaktivovali.

Recenzia SimCam 1S: cenovo dostupn├í inteligentn├í dom├íca kamera s mno┼żstvom trikov na ruk├íve 3

A plne duplexn├Ż zvuk nie je najjasnej┼í├ş: ─żud├ş m├┤┼żete dostato─Źne ─żahko po─Źu┼ą na kan├íli, ale nie je to jasn├ę, ke─Ć s nimi hovor├şte. S├║ to mal├ş trh├íci vo ve─żmi inteligentnom fotoapar├íte, ktor├Ż rob├ş takmer v┼íetko.