Recenzia Redmi AirDots: dobrá, krásna, lacná

V posledn├Żch mesiacoch som ve─ża po─Źul o Redmi AirDots, a preto som nevynechal ┼íancu vysk├║┼ía┼ą si ju, napriek svojim ve─żmi n├şzkym o─Źak├ívaniam z d├┤vodu malej ceny. Musel som v┼íak znova prem├Ż┼í─ża┼ą! Viac inform├íci├ş n├íjdete v ├║plnej recenzii.

Pros

  • Ôťô Kvalita budovy
  • r in┼żinierstva
  • ┼Żivotnos┼ą Maxim├ílna ┼żivotnos┼ą bat├ęrie
  • objem ve─żmi vysokej kvality
  • Cena je ve─żmi konkuren─Źn├í cena

nev├Żhody

  • zvuk Prvotriedna kvalita zvuku
  • Mikrof├│n nie je vysokor├Żchlostn├Ż
  • ÔťĽ V balen├ş nie je USB Type-C
  • Parasympatick├ę p├írovanie

Kvalita za primeran├║ cenu

Pomaly sa dost├ívame do bezdr├┤tov├ęho sveta, trochu pre pohodlie, trochu pre nejak├Ż d├┤vod smartphones Takmer v┼íetky z nich s├║ teraz k dispoz├şcii s cie─żom odstr├íni┼ą sympatick├Ż zvukov├Ż konektor. Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í samozrejme v─Ćaka svojmu rast├║cemu trhu poskytuj├║ ┼íirok├║ ┼ík├ílu produktov pre ka┼żd├║ cenov├║ kateg├│riu vr├ítane vstupnej ├║rovne, ktorej teraz, samozrejme, dominuje Xiaomi alebo sk├┤r jedna z jej zna─Źiek, Redmi.

Redmi AirDots s├║ mimoriadne lacn├ę bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í, s├║ navrhnut├ę tak, aby boli in┼ípirovan├ę ┼íirokou ┼ík├ílou produktov dostupn├Żch na trhu a s├║ vynikaj├║cou vo─żbou pre t├Żch, ktor├ş sa chc├║ ponori┼ą (alebo jednoducho vysk├║┼ía┼ą) do sveta bezdr├┤tov├ęho zvuku cez Bluetooth.

Redmi AirDots je mo┼żn├ę k├║pi┼ą za pouh├Żch 30 dol├írov. / ┬ę AndroidPIT

─Żahk├ę a pohodln├ę

Prv├í vec, ktor├║ si pri otv├íran├ş kufra v┼íimnete, je jeho elegantn├Ż vzh─żad. Tvar je ve─żmi v┼íeobecn├Ż a minim├ílny, typick├Ż pre zna─Źku, so zaoblen├Żmi hranami. Navy┼íe, tieto sl├║chadl├í s├║ omnoho ─żah┼íie, ne┼ż by ste o─Źak├ívali, ─Źo je aspekt, ktor├Ż ur─Źite pom├íha ve─ża pohodlia, ale z├írove┼ł nes─żubuje ni─Ź dobr├ę v kvalite zvuku.

Praktick├ę a ─żahk├ę: vak AirDots sa pohodlne dr┼ż├ş vo vrecku. / ┬ę AndroidPIT

Okrem tejto najnov┼íej koncepcie, o ktorej sa budeme ─Źoskoro bavi┼ą, AirDots ─żahko zapadne do ucha a pohodlne sed├ş okam┼żite, ─Źo ve─żmi dobre zabra┼łuje vonkaj┼íiemu hluku. Samozrejme nebudete ma┼ą podobn├║ ├║rove┼ł sk├║senosti ako akt├şvna ├║rove┼ł potla─Źenia hluku, ale st├íle m├┤┼żete blokova┼ą ve─ża hluku.

androidpit redmi airdots 8 Rovnako ako in├ę bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í, aj v tomto boxe je mo┼żn├ę dob├şja┼ą AirDots. / ┬ę AndroidPIT

Jeho tvar m├┤┼że sp├┤sobi┼ą probl├ęmy s pohodl├şm v z├ívislosti od ve─żkosti a tvaru ucha, ale akon├íhle si na┼ł zvyknete, m├┤┼żete ho necha┼ą v uchu nieko─żko hod├şn bez toho, aby ste ho museli vybera┼ą. Okrem toho s├║ AirDots odoln├ę aj proti potu a striekaj├║cej vode, ─Źo je obzvl├í┼í┼ą u┼żito─Źn├ę, ak ste fyzicky akt├şvny.

androidpit redmi airdots 9 M├┤┼żete to necha┼ą pripojen├ę cel├ę hodiny. / ┬ę AndroidPIT

Nakoniec je LED umiestnen├í na boku ka┼żd├ęho sl├║chadla, blikan├şm signalizuje ├║rove┼ł nabitia bat├ęrie. Po─Źas p├írovania alebo prip├íjania k zariadeniu svetlo svieti na modro a bielo alebo blik├í na─Źerveno, ke─Ć je n├íhlavn├í s├║prava vlo┼żen├í do krabice, ─Źo znamen├í stav nab├şjania.

R├Żchle p├írovanie

Po─Źiato─Źn├Ż proces p├írovania nie je nijak zvl├í┼í┼ą intuit├şvny a neexistuje ┼ípeci├ílna aplik├ícia. ─Äalej budete musie┼ą pristupova┼ą k nastaveniam Bluetooth zariadenia a sp├írova┼ą ich obvykl├Żm sp├┤sobom. M├┤┼że sa zda┼ą ─Źudn├ę v┼íimn├║┼ą si, ┼że existuj├║ dve zariadenia namiesto jedn├ęho, ÔÇőÔÇő─żav├í a prav├í sl├║chadl├í, nemus├şte sa v┼íak ob├íva┼ą. Jednoducho zavolajte a druh├Ż v├ím automaticky zavol├í.

Ke─Ć prekon├íte t├║to zvl├í┼ítnos┼ą, nemus├şte sa ni─Źoho b├í┼ą. Ke─Ć vyberiete AirDots z obalu, automaticky sa pripoj├ş k v├í┼ímu telef├│nu alebo tabletu za p├ír sek├║nd. Tieto sl├║chadl├í s├║ navy┼íe vybaven├ę ─Źipom Bluetooth 5,0 , ─îo je v s├║─Źasnosti najr├Żchlej┼í├ş, najstabilnej┼í├ş ┼ítandard a poskytuje a┼ż dvojn├ísobn├║ produktivitu v porovnan├ş s predch├ídzaj├║cou gener├íciou.

androidpit redmi airdots 11 V─Ćaka podpore Bluetooth 5,0 AirDots zais┼ąuje stabiln├ę pripojenie. / ┬ę AndroidPIT

Tesná kvalita

Obidve sl├║chadl├í maj├║ na bokoch tla─Źidlo, ktor├ę umo┼ż┼łuje spravova┼ą r├┤zne funkcie pri prehr├ívan├ş hudby a videa. Jednodotykov├ę pozastavenie obsahu, zatia─ż ─Źo aktivovanie oboch dotykov Google Assistant My sme smartphones Android alebo Siri na zariadeniach iPhone.

Mo┼żno v├ís zauj├şma, ako sa AirDots spr├ívaj├║ z h─żadiska kvality zvuku. Nie je to skvel├ę, ale st├íle je prekvapivo dobr├ę, najm├Ą vzh─żadom na cenu, za ktor├║ s├║ tieto sl├║chadl├í vypredan├ę. Toto je bez pov┼íimnutia, najm├Ą preto, ┼że existuje len ve─żmi m├ílo lacn├Żch rie┼íen├ş, ktor├ę dok├í┼żu zvl├ídnu┼ą ÔÇ×dobr├║ÔÇť kvalitu zvuku.

androidpit redmi airdots 7 Prekvapivo dobr├Ż zvuk, napriek cenov├ęmu rozp├Ątiu. / ┬ę AndroidPIT

To v┼íetko je mo┼żn├ę v─Ćaka ÔÇ×vodi─ŹomÔÇť. 7,2 Mm vn├║tri ka┼żd├ęho sl├║chadla. Nie je to zl├ę, ke─Ć uva┼żujete o kompaktnom tvarovom faktore pre AirDots. Bas je ve─żmi pekn├Ż, ale nie pr├şli┼í ostr├Ż. V├Ż┼íky s├║ ostr├ę a jasn├ę, zatia─ż ─Źo stredn├ę p├ísmo je dobre reprodukovan├ę v akomko─żvek objeme. Mus├şm poveda┼ą, ┼że pri plnej kapacite s├║ AirDots tak hlu─Źn├ę, ┼że som nemohol podpori┼ą viac ako 70% objemu.

Tieto sl├║chadl├í v┼íak neodpor├║─Źam pre hlasov├ę hovory. Mikrof├│n nevyhovuje tejto ├║lohe a mnoho ─żud├ş malo pri mojich (nieko─żk├Żch) telefonick├Żch hovoroch probl├ęmy so zvukom.

├Ü┼żasn├í ┼żivotnos┼ą

V├Żdr┼ż bat├ęrie t├Żchto bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel je ve─żmi pr├şjemn├Żm prekvapen├şm. V skuto─Źnosti to nie je na rozdiel od ┼żiadneho in├ęho p├íru n├íhlavn├Żch s├║prav Bluetooth, ktor├ę ma pote┼íilo z testovania. Ka┼żd├ę sl├║chadlo m├í ┼żivotnos┼ą asi ┼ítyri hodiny, ktor├║ je mo┼żn├ę ─żahko roz┼í├şri┼ą v─Ćaka prenosnej nab├şja─Źke, pomocou ktorej m├┤┼żete nab├şja┼ą AirDots asi trikr├ít.

androidpit redmi airdots 5 Krabica sa nab├şja cez port microUSB. / ┬ę AndroidPIT

V├Żsledkom je asi 12 hod├şn prehr├ívania spolu s niektor├Żmi z najlep┼í├şch pr├ştomn├Żch bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel. Bohu┼żia─ż nen├ívid├şm skuto─Źnos┼ą, ┼że bat├ęriu vo vrecku by ste mali nab├şja┼ą cez microUSB namiesto USB typu C, ale za t├║to cenu som neo─Źak├íval ni─Ź lep┼íie.

Nemohol som n├íjs┼ą ni─Ź lep┼íie.

Obzvl├í┼í┼ą ma bavil Anker Soundcore Libery Air u┼ż nieko─żko mesiacov, ale nechcel som necha┼ą ujs┼ą pr├şle┼żitos┼ą vysk├║┼ía┼ą Redmi AirDots po tom, ─Źo som ho takmer v┼íade po─Źul.

Moje sk├║senosti boli ve─żmi pozit├şvne a ─Ź├şnska zna─Źka op├Ą┼ą dok├ízala svoj potenci├íl pomocou dostupn├ęho produktu. ├üno, zvuk nie je na ├║rovni najdrah┼í├şch bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel, ale za 30 dol├írov ur─Źite nen├íjdete ni─Ź lep┼íie ako toto.

Redmi AirDots

Prejdite do datab├ízy zariaden├ş