Recenzia Redmi 8: cel├ę jadro lacn├Żch smartf├│nov

redmi 8

V posledn├Żch nieko─żk├Żch t├Ż┼żd┼łoch sme mali mo┼żnos┼ą stretn├║┼ą sa s radom mobiln├Żch telef├│nov strednej triedy, ale aj s niektor├Żmi d├┤le┼żit├Żmi telef├│nnymi linkami. V na┼íich recenzi├ích v skuto─Źnosti ─Źasto zd├┤raz┼łujeme, ┼że v ur─Źitom cenovom rozp├Ąt├ş je d├┤le┼żit├ę nie─Źo o─Źak├íva┼ą Performance. To ist├ę sa teda t├Żka v┼íetk├Żch smartf├│nov zaraden├Żch do kateg├│rie zariaden├ş. n├şzke n├íklady, Je to z toho d├┤vodu, ┼że st├íle viac pou┼ż├şvate─żov h─żad├í v├Żrazn├Ż v├Żkon, preto nie je potrebn├ę zariadenie pou┼ż├şva┼ą pr├şli┼í stresuj├║cim sp├┤sobom. Tu potom redmi 8 V tejto kateg├│rii ─żud├ş n├íjdete svoje vlastn├ę dimenzie. Ako sa spr├ívate po─Źas sk├║┼íobn├ęho obdobia? M├┤┼że skuto─Źne splni┼ą na┼íu ┼żiados┼ą? Objavte tu lep┼íie ├║pln├í recenzia!

redmi 8 presk├║manie

rozbalen├Ż

Nejde o predajn├Ż bal├şk, ktor├Ż n├íjdete na trhu. Vpredu predstavuje v skuto─Źnosti nieko─żko sn├şmok zariaden├ş bez toho, aby ukazoval konkr├ętne ┼ípecifik├ície. Vo vn├║tri n├íjdeme:

  • redmi 8;
  • kr├ítke pr├şru─Źky, tie┼ż v talian─Źine;
  • K├íbel USB / USB typu C;
  • n├ístenn├Ż nap├íjac├ş zdroj s eur├│pskymi z├ístr─Źkami;
  • m├Ąkk├Ż a prieh─żadn├Ż kryt TPU;
  • ┼ípendl├şk na vybratie slotu na SIM kartu.

Dizajn a materiál

Pri poh─żade na vonkaj┼í├ş pl├í┼í┼ą je zrejm├ę, ako sa vytv├íra cel├í ┼ítrukt├║ra plastick├Ż, Zd├í sa, ┼że je s├şce st├íle dobr├í pracovn├í sila, ale je plne integrovan├í do celkov├ęho bo─Źn├ęho profilu. Nem├í zmysel pre diskontinuitu, preto je tla─Ź pred zadn├Żm monocoque. Domnievam sa v┼íak, ┼że iba lie─Źba, ktor├í sa uplat┼łuje na v┼íetky tieto ┼ítrukt├║ry, vyvol├íva pocit kontinuity, ale v skuto─Źnosti neexistuje. Okrem tohto aspektu v┼íak hovor├şme o zariadeniach, ktor├ę s├║ celkom praktick├ę. 156)4 x 75,4 x 94 mmozna─Źuje hmotnos┼ą 188 gramov, Toto je telef├│n, ktor├Ż nie je ┼ąa┼żk├ę pou┼ż├şva┼ą ani jednou rukou, a v skuto─Źnosti nie je tak├Ż klzk├Ż, ako si ─żudia m├┤┼żu myslie┼ą.

V predajnom balen├ş ho n├íjdete v ka┼żdom pr├şpade kryt M├Ąkk├í TPU, ktor├í m├í v rohoch mierne zosilnen├║ plochu. Ke─Ć sa zadn├Ż profil za┼ípin├ş nad ur─Źit├Ż prah, smartphone m├┤┼że by┼ą ur─Źite klzk├Ż. Na pravej strane je v┼íak tla─Źidlo ON / OFF a objemov├Ż rocker, Naproti tomu na opa─Źnom profile je slot pre SIM kartu, ktor├Ż m├┤┼że dr┼ża┼ą s├║─Źasne dve nano Nano SIM a jeden microSD, A┼ż potom m├íme druh├Ż mikrof├│n na potla─Źenie okolit├ęho hluku, ke─Ć je otvor pod mini jack pre sl├║chadl├í hlavn├Ż mikrof├│nvstup USB Type-C a uvid├şte reproduktorov├Ż syst├ęm,

Pri poh─żade na zadn├Ż profil vid├şme, ako Redmi 8 prezentova┼ą jeden LED blik├ísprev├ídzan├Ż dvoma fotografick├Żmi sn├şma─Źmi a sn├şma─Źom odtla─Źkov prstov umiestnen├Żm o nie─Źo ni┼ż┼íie, v┼żdy pozd─║┼ż stredovej osi. K dispoz├şcii je aj logo spolo─Źnosti. Toto sfarbenie je tie┼ż jedn├Żm z troch dostupn├Żch pri sp├║┼í┼ąan├ş zariadenia. To sa vol├í Rub├şnovo ─Źerven├í, zatia─ż ─Źo ostatn├ę s├║ Sapphire Blue a Onyx Black.

expoz├şcie

Redmi 8 K dispoz├şcii je LCD obrazovka Soci├ílne ┼ít├║die z 622 palcov uhloprie─Źka s rozl├ş┼íen├şm HD + (1520 x 720 pixelov), hustota 270 PPI a pomer NTSC 70,8Preto je to jednotka, ktor├í n├ís ├║plne neuspokojila. Neo─Źak├íme lep┼íiu kvalitu n├ívrhu. Z h─żadiska farby sa tento panel v skuto─Źnosti m├┤┼że vr├íti┼ą farbu Je to dos┼ą jasn├ę, ale nie pr├şli┼í realistick├ę. Z tohto d├┤vodu je v smartf├│noch mierny trend, bieli ─żudia maj├║ tendenciu pr├şli┼í ─żahko ┼íedo, zatia─ż ─Źo ─Źierni ─żudia s├║ skuto─Źne plyt┼í├ş. Av┼íak v┼íetko, ─Źo je v norme, zv├í┼żte cenov├ę rozp├Ątie, ktor├ę toto zariadenie pou┼ż├şva.

redmi 8

ni─Ź oleof├│bne o┼íetrenie V┼íimnite si, ┼że na priamom slne─Źnom svetle je dos┼ą ┼ąa┼żk├ę vidie┼ą v┼íetok obsah na obrazovke. St├íle cenz├║ra jas spr├íva sa celkom dobre, ale zachov├íva profil, ktor├Ż je v┼żdy pr├şli┼í konzervat├şvny. Ak nebudete venova┼ą pozornos┼ą, potom je vy┼í┼íie uveden├ę kvapky vrubuobsahuje selfie fotoapar├ít z 8 megapixel, R├ím v┼íak vo v┼íeobecnosti nie je tak obsiahnut├Ż, nato─żko, ┼że sa spolo─Źnos┼ą rozhodla vytla─Źi┼ą svoje logo na spodn├║ bradu.

redmi 8

Pri pou┼ż├şvan├ş tohto zariadenia po─Źas pracovn├ęho d┼ła sme zistili nieko─żko probl├ęmov dotykov├í obrazovka, ─Źo nie je v┼żdy tak├ę vn├şmav├ę. Tvrd├şme v┼íak, ┼że tento probl├ęm je sp├┤soben├Ż obmedzeniami zaveden├Żmi hardv├ęrom, ktor├ę sa vo v┼íetk├Żch oper├íci├ích ukazuj├║ doba odozvy Dlh┼íie ako obvykle. Preto sa domnievame, ┼że tento panel pr├şli┼í netrest├íme, hoci po─Źas f├ízy p├şsania sa niekedy strat├ş pr├şli┼í ve─ża symbolov.

Hardv├ęr a v├Żkon

Na vrchu tohto smartf├│nu je Qualcomm SoC Snapdragon 439, potom ─Źipset s konfigur├íciou 4x 1, 95 GHz Cortex-A53 + 4x 1, 45 GHz Cortex-A53, Ako sprievodcu t├Żmto procesorom n├íjdeme GPU Adreno 505 s frekvenciou 650 MHz. Existuj├║ dve komer─Źn├ę verzie tohto smartf├│nu. Jedn├Żm z nich je dar 3 GB RAM a 32 GB vn├║torn├í pam├Ą┼ązatia─ż ─Źo in├ş id├║ hore 4 GB RAM LPDDR3 e 64GB z eMMC pam├Ą┼ą 5,1, Najnov┼í├ş variant je preto presne ten, ktor├Ż sme mali v teste, tak┼że m├┤┼żeme vyu┼żi┼ą najlep┼íie sk├║senosti z tohto smartf├│nu.

analyzova┼ą ├║spech preto m├┤┼żeme poveda┼ą, ┼że pri na┼íom ka┼żdodennom pou┼ż├şvan├ş nem├íme pr├şli┼í ve─ża probl├ęmov. Aj ke─Ć je to smartphone n├şzke n├íkladyM├┤┼żete prech├ídza┼ą v┼íetk├Żmi ponukami rovnakou r├Żchlos┼ąou, ako aj v jednotliv├Żch aplik├íci├ích. Mus├şte sa v┼íak vysporiada┼ą s ─Źakac├şmi lehotami, ktor├ę s├║ o nie─Źo dlh┼íie ako obvykle. RAM preto neuklad├í ve─ża aplik├íci├ş do pam├Ąte. Syst├ęm to skuto─Źne vy─Źist├ş pam├Ą┼ą pomerne r├Żchlo a systematicky, v┼íetko v prospech zv├Ż┼íen├Żch ├║spor energie. Je preto samozrejm├ę, ┼że toto zariadenie nie je vhodn├ę pre t├Żch, ktor├ş nadmerne zd├┤raz┼łuj├║ svoj smartphone. V skuto─Źnosti bude pou┼ż├şvanie tohto zariadenia mierne frenetick├Ż a ove─ża uvo─żnenej┼í├ş pr├şstup.

Z h─żadiska hrania hry nem├┤┼żete o─Źak├íva┼ą dobr├Ż v├Żkon pri ka┼żdom titule v Obchode Play. N├║ten├şm syst├ęmu pomocou Zavolajte mobiln├Ż telef├│nNapr├şklad nie je mo┼żn├ę konkurova┼ą v┼íetk├Żm ostatn├Żm pou┼ż├şvate─żom na rovnakej ├║rovni, ─Źelia a n├şzka sn├şmkov├í frekvencia a pr├şli┼í neskoro.

referen─Źn├Ż bod

softv├ęr

O softv├ęri nain┼ítalovanom v Redmi nebudeme pr├şli┼í diskutova┼ą 8 toto, preto┼że s smartf├│nmi in├Żch zna─Źiek sme mali mo┼żnos┼ą urobi┼ą preh─żad o tomto syst├ęme. Na lodi sme v┼íak na┼íli MIUI 11.0,1,0 (PCNEUXM) stabiln├Ż na z├íklade robot 9 kol├í─Ź a pomocou bezpe─Źnostn├í oprava ktor├í sa vracia sp├Ą┼ą k 1 November 2019.

Preto v├ím predstavujeme ve─żmi kompletn├Ż softv├ęr, ktor├Ż predstavuje ├║pravy na vysokej ├║rovni. Listujte v ponuke nastavenia Existuje nieko─żko mo┼żnost├ş, v─Ćaka ktor├Żm bolo toto zariadenie historick├ę. Medzi mnoh├Żmi v skuto─Źnosti m├íme mo┼żnosti clone niektor├ę aplik├ície a robi┼ą druh├í miestnos┼ą v rovnakom syst├ęme Existuj├║ tie┼ż bezpe─Źnostn├ę aplik├ície, ktor├ę sa pou┼ż├şvaj├║ na monitorovanie smartf├│nov, ako aj s├ęria exkluz├şvnych aplik├íci├ş, ktor├ę okam┼żite poskytuj├║ v┼íetko, ─Źo u┼ż├şvate─ż potrebuje. Na chv├ş─żu to potom funguje Digit├ílne zdravie, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ sledova┼ą pou┼ż├şvanie v├í┼ího smartf├│nu, m├┤┼żete vedome spravova┼ą hodiny, ktor├ę str├ívite pred zariaden├şm.

S jedn├Żm prejdite prstom doprava, od domova m├íte pr├şstup k s├ęrii skratky ─Źo m├┤┼że by┼ą ve─żmi prospe┼ín├ę. Okrem r├┤znych odkazov m├íme aj nieko─żko sofistikovan├Ż n├ístroj┼że pozn├ímka ┼że kalend├ír a mnoho ─Ćal┼í├şch mo┼żnost├ş, ktor├ę v├ím tie┼ż pripom├şname postoj s vypnutou obrazovkou a to v├ím umo┼żn├ş prech├ídza┼ą cez rozhranie bez pomoci dolnej li┼íty. V skuto─Źnosti sa pomocou ovl├ídania na cel├║ obrazovku vr├ítili rovnak├ę sk├║senosti, ak├ę si m├┤┼żu vychutna┼ą aj ostatn├ş pou┼ż├şvatelia Redmi, ktor├ş si mohli k├║pi┼ą ┼ípi─Źkov├Ż smartphone.

kamera

V tomto produkte je dvojit├í zadn├í miestnos┼ą, vyzna─Źen├í pr├ştomnos┼ąou hlavn├ęho senzora Sony IMX363 z 12 megapixelov, s otvorom f / 1.8 a sekund├írne ┼ío┼íovky z 2 megapixel pre neho v├Żpo─Źet h─║bky po─ża, V prednom profile m├íme jeden selfie fotoapar├ít z 8 megapixel, s otvorom f / 2,0, Samozrejme, v┼íetky funkcie s├║visia s podporou.umel├í inteligencia, ktor├Ż dok├í┼że rozpozna┼ą 33 r├┤znych sc├ęn a pod─ża toho kalibrova┼ą svetlo a farbu obr├ízka.

v denn├ę hodiny Kvalita odhalen├í t├Żmto smartf├│nom nie je mimoriadna. V skuto─Źnosti existuje ve─żmi skuto─Źn├Ż fotografick├Ż ┼íum, ktor├Ż m├í tendenciu po┼íkodi┼ą cel├Ż obr├ízok. Mnohokr├ít s├║ potom v┼íetky ─Źasti osvetlen├ę svetlo prirodzene ├║plne sp├ílil, nedok├ízal zvl├ídnu┼ą tento komponent ani s HDR sa automaticky aktivuje, Ak pou┼żijete manu├ílne nastavenie, m├┤┼żete vidie┼ą, ako sa obr├ízok e┼íte viac zosvet─żuje, bez vyv├í┼żenia celkov├ęho osvetlenia. Z farebn├ęho h─żadiska je fotografick├Ż sektor od spolo─Źnosti Redmi 8 to m├í tendenciu pon├║ka┼ą farbu Ve─żmi tepl├ę a nie pr├şli┼í skuto─Źn├ę. Sme v┼íak v pr├ştomnosti telef├│nu, ktor├Ż uspokoj├ş aj t├Żch najn├íro─Źnej┼í├şch pou┼ż├şvate─żov, a to aj s oh─żadom na uva┼żovan├ę cenov├ę rozp├Ątie.

Pokia─ż z├íkaz vych├ídzania Rovnak├Ż probl├ęm, o ktorom sme hovorili predt├Żm, vznik├í s├ím osebe. V┼íetky zdroje umel├ę svetlo horia, ─Źo podstatne po┼íkodzuje cel├║ reprezent├íciu obrazu. Vy─Źistite to fotografick├Ż ┼íum Uk├ízalo sa, ┼że je v├Żraznej┼í├ş, a preto sa str├íca ve─ża detailov. Tieto probl├ęmy tie┼ż ovplyv┼łuj├║ farebn├ę vykreslenie obr├ízkov, ktor├ę prezentujete. farbu off a nie pr├şli┼í bl├şzko realite. Nikdy som v┼íak nemal probl├ęmy s automatick├Żm zaostren├şm, a to ani v najtmav┼í├şch oblastiach. Bohu┼żia─ż to nebolo zahrnut├ę na ├║rovni softv├ęru v tomto zariaden├ş no─Źn├Ż re┼żimKto to m├┤┼że poveda┼ą?

s selfie fotoapar├ít Je mo┼żn├ę vytv├íra┼ą obr├ízky, ktor├ę nie s├║ ├║plne vhodn├ę. Dokonca aj odstr├ínenie kozmetick├ęho filtra v skuto─Źnosti vyzer├í na┼ía poko┼żka hladko. Po─Źas sn├şmania je v┼íak potrebn├ę dba┼ą na to, aby sa pri sn├şman├ş pr├şli┼í neh├Żbal, inak bude ovplyvnen├Ż z├íber stabilita, To plat├ş najm├Ą v noci, kde kvalita dramaticky kles├í a n├şzke rozl├ş┼íenie tohto senzora ukazuje v┼íetky kritick├ę probl├ęmy. Vyu┼żite v├Żhodyefekt bokehJe v┼íak mo┼żn├ę dosiahnu┼ą dobr├ę v├Żsledky, aj ke─Ć s├║ pr├şli┼í umel├ę.

Bude v┼íak existova┼ą aj sp├┤sob preV─Ćaka tomu m├┤┼żete spravova┼ą r├┤zne parametre fotoapar├ítu, napr├şklad vyv├í┼żenie bielej, zaostrenie, r├Żchlos┼ą uz├ívierky a ISO,

video

S redmi 8 budeme ma┼ą mo┼żnos┼ą nahra┼ą video 720p pri 30 fps alebo prihl├ísi┼ą 1080p pri 30 fps, Preto neexistuj├║ ┼żiadne in├ę d├┤le┼żit├ę opatrenia. V tomto pr├şpade teda nie je obraz ve─żmi stabiln├Ż, ale na┼í┼ąastie ho bav├ş automatick├ę ostrenie (PDAF) s├║ dobr├ę a dos┼ą tekut├ę. Na kvalitat├şvnej ├║rovni v┼íak v porovnan├ş s t├Żm, ─Źo sme u┼ż povedali, zjavne neexistuje ┼żiadna zmena.

Ak chcete maximalizova┼ą v├Żkon odvetvia, m├┤┼żete vyu┼żi┼ą aj tento re┼żim ─îasov├Ż odstup,

konektivita

Na doske tohto zariadenia zna─Źky Redmi je nieko─żko d├┤le┼żit├Żch modulov, ale bohu┼żia─ż aj mnoho ─Ćal┼í├şch modulov ch├Żba. V jeho charakteristik├ích m├┤┼żeme vypo─Ź├şta┼ą existenciu. bluetooth 4,2, Wi-Fi 802,11 b / g / n s podporou frekvencie 2,4 GHz, GPS / A-GPS / GLONASS / Beidoupodpora pre du├ílny sim 4g, s mo┼żnos┼ąou pou┼żitia technol├│gie microSD s├║─Źasne vo─żte,

Mus├şm to poveda┼ą s wifi Z tohto smartf├│nu sa v├┤bec nec├ştim, hoci je jeho dosah dos┼ą obmedzen├Ż. V naj┼ąa┼ż┼í├şch k├║toch domu, kde sa r├┤zne zariadenia zvy─Źajne sna┼żia pripoji┼ą, sa tento produkt prejavil v ┼ąa┼żkostiach. Napriek tomu vonku som nikdy nemal probl├ęm 4G Fastweb riadi navig├íciu maxim├ílnou r├Żchlos┼ąou takmer vo v┼íetk├Żch ─Źastiach mesta, kde je v┼íeobecne mo┼żn├ę tento sign├íl prij├şma┼ą. Dokonca aj plachtenie GPS potom som po malom oneskoren├ş v satelitnom pripojen├ş nena┼íiel ve─żk├Ż probl├ęm, v┼żdy som ho dok├ízal vyu┼żi┼ą Mapy Google sk├┤r hladko.

Z tohto d├┤voduNFC,

Syst├ęm je odomknut├Ż

V tomto telef├│ne n├íjdeme dva hlavn├ę syst├ęmy odblokovania: biometrick├Ż senzor a rozpozn├ívanie tv├íre. Pri poh─żade na prv├║ z t├Żchto dvoch si v┼íimneme, ako sa tieto komponenty prid├ívaj├║ do zadn├ęho profilu tesne pod t├Żmito dvoma kamerami. Hoci ve─żkos┼ą v├Żrobku nie je neprimeran├í, k tomuto bodu je celkom ─żahk├ę. Napriek tomu t├íto ─Ź├şta─Źka nie je pr├şli┼í r├Żchla, st├íle vykazuje dobr├║ presnos┼ą a odomkne zariadenie 8 10 kr├ít

s z├ímok tv├íreiba v 2D, Jistotu budete ma┼ą k dispoz├şcii iba po─Źas d┼ła. V skuto─Źnosti, ke─Ć zhasn├║ svetl├í, selfie kamera nedok├í┼że spr├ívne detekova┼ą na┼íe tv├íre, ─Źo n├ís n├║ti pou┼ż├şva┼ą biometrick├ę senzory. Preto odpor├║─Źam vypn├║┼ą tento sp├║┼í┼ąac├ş syst├ęm, preto┼że m├í aj ni┼ż┼íiu ├║rove┼ł zabezpe─Źenia ako sn├şma─Ź odtla─Źkov prstov.

audio

Nie sme v pr├ştomnosti zariadenia so stereof├│nnym zvukom. Len to spodn├Ż reproduktorv skuto─Źnosti je zodpovedn├Ż za t├║to funkciu a uvo─ż┼łuje v┼íetku svoju moc. Preto pri maxim├ílnom objeme nie je obal rozbit├Ż a toto je u┼ż ve─żmi dobr├Ż v├Żsledok pre tento typ produktu. Mus├şme v┼íak uzna┼ą, ┼że kvalita je dos┼ą n├şzka, preto┼że som n├şzky Neexistuj├║ v├┤bec. To vytv├íra z├íklad pre zvuky s n├şzkym telom, ktor├ę nevyhnutne podporuj├║ vysok├ę frekvencie. S niektor├Żmi kup├│nmi sl├║chadl├íBudete si v┼íak m├┤c┼ą vychutna┼ą lep┼í├ş zvuk, aj ke─Ć kvalita nie je ani z tohto h─żadiska v├Żnimo─Źn├í.

Ak pou┼ż├şvate smartphone v syst├ęme Windows volanie namiesto toho mus├şm poveda┼ą, ┼że som nepoci┼ąoval probl├ęm, organizova┼ą konverz├íciu pomerne ─żahko. Vlastne som nezistil n├íhle preru┼íenie alebo odpojenie a na┼íiel som pomerne ─Źist├Ż a jasn├Ż zvuk. Aj v t├Żch najru┼ínej┼í├şch oblastiach je preto mo┼żn├ę po─Źu┼ą, ┼że druh├í osoba hovor├ş jasne, bez v├Ą─Ź┼í├şch probl├ęmov.

auton├│mie

Pri poh─żade na ┼ípecifik├ície tohto zariadenia sa pozer├íme na to, ako dobre funguje jednotka bat├ęrie 50,000 mAh, Preto komponent, ktor├Ż m├┤┼że pon├║knu┼ą rekordn├║ auton├│miu v tomto cenovom rozp├Ąt├ş. Pri poh─żade na grafy zozbieran├ę za posledn├Żch nieko─żko dn├ş je zrejm├ę, ┼że v jednom dni bol stres prekonan├Ż bez probl├ęmov 7 akt├şvne zobrazenie hod├şn a 30 min├║t, na z├íklade odhadov 17 hod├şn nepretr┼żit├ęho pou┼ż├şvania, V tejto chv├şli m├ím teda st├íle dobr├Ż. 40% zostatkov├ę n├íklady str├ívi┼ą nasleduj├║ci de┼ł V─Ćaka r├┤znym pou┼żitiam pre Wi-Fi a 4G, nieko─żko hod├şn na soci├ílnych m├ędi├ích (najm├Ą Instagram na publikovanie obsahu), ┼ítyri e-maily sa neust├íle aktualizuj├║, niektor├ę vide├í s├║ akt├şvne YouTube a moje r├┤zne aplik├ície na odosielanie spr├ív tieto ─Ź├şsla spo─Ź├ştavaj├║.

Pokia─ż ide o ─Źas nab├şjania, mus├ş sa ur─Źi┼ą, ┼że nap├íjac├ş zdroj v balen├ş pon├║ka v├Żkon 10 kHz 5V / 2Asa m├┤┼że sta┼ą od 10 do 100% v okolo 2 hodinu (s akt├şvnymi zariadeniami, ale bez interakcie s nimi).

Cena a závery

Mo┼żno za katal├│gov├║ cenu redmi 8tu Taliansko Nieko─żko telef├│nnych oper├ítorov navrhlo a 169,90 ÔéČ, ├Üdaj, ktor├Ż je pod─ża m├┤jho n├ízoru st├íle pr├şli┼í vysok├Ż na to, ─Źo sa skuto─Źne pon├║ka. Takto po kr├ítkej webovej prehliadke vid├şm, ako sa tento smartphone pred├íva menej ako 150 EUR, V tomto pr├şpade sme na ├║rovni viac v s├║lade s produktom.

redmi 8 Funguj├║ dobre takmer vo v┼íetk├Żch ─Źastiach, zatia─ż ─Źo v ┼żiadnom odvetv├ş nie s├║ nadraden├ş. Tak┼że ak h─żad├íte zariadenie bez pr├şli┼ín├ęho predstierania, ktor├ę dok├í┼że zvl├ídnu┼ą v┼íetky hlavn├ę funkcie d┼ła pomerne hladk├Żm a r├Żchlym sp├┤sobom, m├┤┼że by┼ą tento smartphone pre v├ís vhodn├Ż.