Recenzia ochrann├ęho n├írazn├şka Tudia Wav-Hybrid (Nexus 5)

Recenzia ochrann├ęho n├írazn├şka Tudia Wav-Hybrid (Nexus 5) 1

Predt├Żm som nebol fan├║┼íikom puzdier na smartf├│ny, preto┼że v─Ćaka nim bol m├┤j telef├│n objemn├Ż. St├íle si mysl├şm, ┼że niektor├ş star┼í├ş smartphones vyzeraj├║ lep┼íie bez puzdier, najm├Ą ak maj├║ dobr├Ż dizajn a pevn├ę telo.

Ver├şm v┼íak, ┼że najnov┼í├ş Android smartphones s├║ n├íchyln├ę na po┼íkriabanie a ak chcete chr├íni┼ą telo telef├│nu, zaobstaranie puzdra je spr├ívna vec.

Ak vlastn├şte zariadenie Google Nexus 5Potom by ste sa mali pozrie┼ą na n├í┼í zoznam 10 najlep┼í├şch zariaden├ş Nexus 5 pr├şslu┼íenstvo. Tento pr├şspevok v├ím poskytne preh─żad o mojom ob─ż├║benom pr├şpade pre Nexus 5. Puzdro TUDIA WAV-HYBRID Protective Bumper je fantastick├ę puzdro a toto je jeden z najlep┼í├şch pr├şpadov, ktor├ę som videl na r├┤znych zariadeniach s Androidom.

Ak h─żad├íte odolnos┼ą, ochranu a ┼ít├Żl, ─Ź├ştajte ─Ćalej t├║to recenziu na ochrann├Ż obal n├írazn├şka Tudia Wav-Hybrid.

pr├şpad tudia

Naše hodnotenie: 4.5 mimo 5 hviezdy

Amazon Hodnotenie: 4.5 mimo 5 hviezdy

tla─Źidlo n├íkupu amazon

Dobro

Najlep┼íia vec na puzdre mus├ş by┼ą jeho dizajn. Mo┼żno to nie je najneobvyklej┼í├ş pr├şpad, ak├Ż ste kedy videli, ale rozhodne to vyzer├í naozaj super. Puzdro m├í jednoduch├Ż dizajn a z├írove┼ł vyzer├í elegantne.

M├í tie┼ż vlnit├║ vonkaj┼íiu text├║ru, ktor├í zais┼ąuje vynikaj├║ci ├║chop v ruk├ích a v pr├şpade v├í┼ího Nexusu 5 ─Źasto vyk─║zne z va┼íich r├║k, potom by mal pr├şpad vyrie┼íi┼ą tento probl├ęm.

Pasuje aj na Nexus 5 dokonale a m├í spr├ívne v├Żrezy pre v┼íetky porty v zariaden├ş. Pokia─ż ide o ochranu, nemus├ş to poskytova┼ą ochranu puzdra OtterBox, ale polykarbon├ítov├í vonkaj┼íia vrstva a vn├║torn├í vrstva TPE by mali odv├ídza┼ą dobr├║ pr├ícu a chr├íni┼ą va┼íe zariadenie pred po┼íkriaban├şm a n├íhodn├Żmi p├ídmi.

Zl├Ż

Jednou z najv├Ą─Ź┼í├şch s┼ąa┼żnost├ş je, ┼że puzdro je objemn├ę a rob├ş Nexus 5 hrub┼íie. Ak v├ím nevad├ş prida┼ą do telef├│nu ur─Źit├║ hr├║bku, nemal by to by┼ą probl├ęm. Ak ste v┼íak fan├║┼íikom Nexusu 5je tenk├Ż, potom to pravdepodobne nie je najlep┼í├ş pr├şpad pre v├ís.

─Äal┼í├şm probl├ęmom, s ktor├Żm sa niektor├ş pou┼ż├şvatelia stret├ívaj├║, je stla─Źenie tla─Źidiel, najm├Ą vyp├şna─Źa. Pre v├Ą─Ź┼íinu pou┼ż├şvate─żov to nemus├ş predstavova┼ą prek├í┼żku, ale pri stla─Źen├ş tla─Źidla nap├íjania mo┼żno budete musie┼ą vyvin├║┼ą trochu v├Ą─Ź┼í├ş tlak.

Spodn├í ─Źiara

Ochrann├ę puzdro n├írazn├şka Tudia Wav-Hybrid je skvel├ę odoln├ę puzdro pre Google Nexus 5 to nielen┼że chr├íni v├í┼í telef├│n pred p├ídmi a po┼íkriaban├şm, ale aj dobre vyzer├í a z├írove┼ł poskytuje vynikaj├║ce uchopenie do r├║k. Je perfektn├Ż pre pou┼ż├şvate─żov, ktor├Żm nevad├ş pou┼żi┼ą trochu hrub┼íie puzdro.

Kovanie, v├Żrezy pre porty a pr├şstup k tla─Źidl├ím- 4 mimo 5 hviezdy

Puzdro nie je pr├şli┼í vo─żn├ę ani pr├şli┼í tesn├ę a pon├║ka dokonal├ę prisp├┤sobenie pre Nexus 5. N├íjdete tu aj spr├ívne v├Żrezy pre v┼íetky porty na puzdre. Aj ke─Ć niektor├ş pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu na stla─Źenie vyp├şna─Źa potrebova┼ą viac tlaku, nemal by to by┼ą pre v├Ą─Ź┼íinu z v├ís z├ísadn├Ż probl├ęm.

pr├şstavy tudia

Text├║ra a ├║chop na tomto zariaden├ş Nexus 5 Pr├şpad – 5 mimo 5 hviezdy

Puzdro v tejto oblasti funguje celkom dobre a text├║ra je pravdepodobne jednou z jeho najsilnej┼í├şch vlastnost├ş. Videl som leskl├ę puzdr├í, ktor├ę maj├║ klzk├║ text├║ru a je v├Ą─Ź┼íia pravdepodobnos┼ą, ┼że v├ím telef├│n spadne. Vlnit├í text├║ra na zadnej strane tohto puzdra poskytuje nielen vynikaj├║ci ├║chop v ruk├ích, ale tie┼ż vyzer├í skuto─Źne skvele.

text├║ra tudia

Ve─żkos┼ą, hmotnos┼ą a ochrana pre Nexus 5 Pr├şpad – 4.2 mimo 5 hviezdy

Puzdro je o nie─Źo hrub┼íie ako niektor├ę ostatn├ę zariadenia Nexus 5 puzdr├í, ale nie pr├şli┼í hrub├ę, aby pou┼ż├şvanie telef├│nu bolo skuto─Źne nepohodln├ę. Obal na zariaden├ş ve─żmi neprid├íva, preto┼że je skuto─Źne ─żahk├Ż.

ve─żkos┼ą tudia

Ak h─żad├íte vysok├║ ochranu, ktor├║ puzdr├í OtterBox pon├║kaj├║, potom to pravdepodobne nie je ide├ílny pr├şpad pre v├ís. Nem├┤┼żete o─Źak├íva┼ą, ┼że tento pr├şpad udr┼ż├ş va┼íe zariadenie v bezpe─Ź├ş, ak ho budete pou┼ż├şva┼ą naozaj hrubo. K dispoz├şcii s├║ ─Ćal┼íie pr├şpady, ktor├ę boli navrhnut├ę ┼ípeci├ílne pre hrub├ę pou┼żitie.

Ak v┼íak chcete sol├şdnu ochranu pred n├íhodn├Żmi p├ídmi, po┼íkriaban├şm a prelia─Źinami, potom je tento pr├şpad perfektn├Ż.

Dizajn a farby – 4.8 mimo 5 hviezdy

Niektor├ş z v├ís so mnou m├┤┼żu nes├║hlasi┼ą, ale mysl├şm si, ┼że dizajn puzdra je vynikaj├║ci. Vzh─żad a zvlnen├í text├║ra na zadnej strane vyzer├í skuto─Źne cool a z├írove┼ł je jednoduch├í. Toto nie je jeden z t├Żch pr├şpadov, ktor├ę maj├║ pr├şli┼í ve─ża text├║ry a ak to chcete ponecha┼ą jednoduch├ę, potom sa tento pr├şpad jav├ş ako spr├ívna vo─żba.

farby tudia

Je k dispoz├şcii v ─Źiernej farbe, ale na zadnej strane je farebn├Ż p├ísik, ktor├Ż dod├íva nie─Źo zauj├şmav├ę. Puzdro je k dispoz├şcii v piatich r├┤znych farb├ích vr├ítane ┼íedej, ┼żltej, ─Źervenej, zelenej a modrej. ─îierna ─Źas┼ą zost├íva rovnak├í a menia sa iba farebn├ę p├ísy.

Cena a zna─Źka tohto Nexusu 5 Pr├şpad – 4.3 mimo 5 hviezdy

Tudia nie je ve─żmi popul├írna zna─Źka puzdier a ve─ża som o ich puzdr├ích nepo─Źul. Dostali v┼íak pozit├şvne recenzie od pou┼ż├şvate─żov a ich puzdr├í sa st├ívaj├║ ob─ż├║ben├Żmi na r├┤znych zariadeniach s Androidom.

Ak h─żad├íte popul├írnu zna─Źku, ako je Caseology, Diztronic alebo OtterBox, nemus├ş to by┼ą pre v├ís ten prav├Ż pr├şpad.

Ak v├ím v┼íak ide iba o samotn├Ż pr├şpad a nem├íte ┼żiadne preferencie zna─Źky, nemal by to by┼ą probl├ęm. Pokia─ż ide o cenu, je to jeden z najlacnej┼í├şch nexusov dobrej kvality 5 pr├şpadoch a domnievam sa, ┼że je to dobr├í hodnota za peniaze. Odolnos┼ą, ochrana a ┼ít├Żl, ktor├ę z├şskate, stoj├ş za to.

Záver

Obaly s├║ jedn├Żm z najob─ż├║benej┼í├şch doplnkov najnov┼íej gener├ície smartphones a je ├║plne nevyhnutn├ę, aby ste prv├Żkr├ít uviedli ten spr├ívny pr├şpad. Nexus 5 je v s├║─Źasnosti jedn├Żm z najpopul├írnej┼í├şch Androidov smartphones a pre telef├│n s├║ k dispoz├şcii r├┤zne puzdr├í.

Niektor├ę pr├şpady sa zameriavaj├║ iba na ochranu, zatia─ż ─Źo in├ę pon├║kaj├║ ┼ít├Żl a n├şzky profil bez toho, aby poskytovali ve─żk├║ ochranu. Ak v┼íak chcete rovnov├íhu medzi ochranou a ┼ít├Żlom, ur─Źite by ste mali zv├í┼żi┼ą ochrann├ę puzdro n├írazn├şka Tudia Wav-Hybrid.

Tento pr├şpad nemus├ş by┼ą najneobvyklej┼í├şm pr├şpadom, ale prin├í┼ía v├ím hodnotu za va┼íe peniaze. Nev├íhajte n├ím poveda┼ą o svojom ob─ż├║benom zariaden├ş Nexus 5 pr├şpade n├ím dajte vedie┼ą, ─Źo si mysl├şte o tomto presk├║man├ş ochrann├ęho n├írazn├şka Tudia Wav-Hybrid.