Recenzia ochranného nárazníka Tudia Wav-Hybrid (Nexus 5)

Predtým som nebol fanúšikom puzdier na smartfóny, pretože vďaka nim bol môj telefón objemný. Stále si myslím, že niektorí starší smartphones vyzerajú lepšie bez puzdier, najmä ak majú dobrý dizajn a pevné telo.

Verím však, že najnovší Android smartphones sú náchylné na poškriabanie a ak chcete chrániť telo telefónu, zaobstaranie puzdra je správna vec.

Ak vlastníte zariadenie Google Nexus 5Potom by ste sa mali pozrieť na náš zoznam 10 najlepších zariadení Nexus 5 príslušenstvo. Tento príspevok vám poskytne prehľad o mojom obľúbenom prípade pre Nexus 5. Puzdro TUDIA WAV-HYBRID Protective Bumper je fantastické puzdro a toto je jeden z najlepších prípadov, ktoré som videl na rôznych zariadeniach s Androidom.

Ak hľadáte odolnosť, ochranu a štýl, čítajte ďalej túto recenziu na ochranný obal nárazníka Tudia Wav-Hybrid.

prípad tudia

Naše hodnotenie: 4.5 mimo 5 hviezdy

Amazon Hodnotenie: 4.5 mimo 5 hviezdy

tlačidlo nákupu amazon

Dobro

Najlepšia vec na puzdre musí byť jeho dizajn. Možno to nie je najneobvyklejší prípad, aký ste kedy videli, ale rozhodne to vyzerá naozaj super. Puzdro má jednoduchý dizajn a zároveň vyzerá elegantne.

Má tiež vlnitú vonkajšiu textúru, ktorá zaisťuje vynikajúci úchop v rukách a v prípade vášho Nexusu 5 často vykĺzne z vašich rúk, potom by mal prípad vyriešiť tento problém.

Pasuje aj na Nexus 5 dokonale a má správne výrezy pre všetky porty v zariadení. Pokiaľ ide o ochranu, nemusí to poskytovať ochranu puzdra OtterBox, ale polykarbonátová vonkajšia vrstva a vnútorná vrstva TPE by mali odvádzať dobrú prácu a chrániť vaše zariadenie pred poškriabaním a náhodnými pádmi.

Zlý

Jednou z najväčších sťažností je, že puzdro je objemné a robí Nexus 5 hrubšie. Ak vám nevadí pridať do telefónu určitú hrúbku, nemal by to byť problém. Ak ste však fanúšikom Nexusu 5je tenký, potom to pravdepodobne nie je najlepší prípad pre vás.

Ďalším problémom, s ktorým sa niektorí používatelia stretávajú, je stlačenie tlačidiel, najmä vypínača. Pre väčšinu používateľov to nemusí predstavovať prekážku, ale pri stlačení tlačidla napájania možno budete musieť vyvinúť trochu väčší tlak.

Spodná čiara

Ochranné puzdro nárazníka Tudia Wav-Hybrid je skvelé odolné puzdro pre Google Nexus 5 to nielenže chráni váš telefón pred pádmi a poškriabaním, ale aj dobre vyzerá a zároveň poskytuje vynikajúce uchopenie do rúk. Je perfektný pre používateľov, ktorým nevadí použiť trochu hrubšie puzdro.

Kovanie, výrezy pre porty a prístup k tlačidlám- 4 mimo 5 hviezdy

Puzdro nie je príliš voľné ani príliš tesné a ponúka dokonalé prispôsobenie pre Nexus 5. Nájdete tu aj správne výrezy pre všetky porty na puzdre. Aj keď niektorí používatelia môžu na stlačenie vypínača potrebovať viac tlaku, nemal by to byť pre väčšinu z vás zásadný problém.

prístavy tudia

Textúra a úchop na tomto zariadení Nexus 5 Prípad – 5 mimo 5 hviezdy

Puzdro v tejto oblasti funguje celkom dobre a textúra je pravdepodobne jednou z jeho najsilnejších vlastností. Videl som lesklé puzdrá, ktoré majú klzkú textúru a je väčšia pravdepodobnosť, že vám telefón spadne. Vlnitá textúra na zadnej strane tohto puzdra poskytuje nielen vynikajúci úchop v rukách, ale tiež vyzerá skutočne skvele.

textúra tudia

Veľkosť, hmotnosť a ochrana pre Nexus 5 Prípad – 4.2 mimo 5 hviezdy

Puzdro je o niečo hrubšie ako niektoré ostatné zariadenia Nexus 5 puzdrá, ale nie príliš hrubé, aby používanie telefónu bolo skutočne nepohodlné. Obal na zariadení veľmi nepridáva, pretože je skutočne ľahký.

veľkosť tudia

Ak hľadáte vysokú ochranu, ktorú puzdrá OtterBox ponúkajú, potom to pravdepodobne nie je ideálny prípad pre vás. Nemôžete očakávať, že tento prípad udrží vaše zariadenie v bezpečí, ak ho budete používať naozaj hrubo. K dispozícii sú ďalšie prípady, ktoré boli navrhnuté špeciálne pre hrubé použitie.

Ak však chcete solídnu ochranu pred náhodnými pádmi, poškriabaním a preliačinami, potom je tento prípad perfektný.

Dizajn a farby – 4.8 mimo 5 hviezdy

Niektorí z vás so mnou môžu nesúhlasiť, ale myslím si, že dizajn puzdra je vynikajúci. Vzhľad a zvlnená textúra na zadnej strane vyzerá skutočne cool a zároveň je jednoduchá. Toto nie je jeden z tých prípadov, ktoré majú príliš veľa textúry a ak to chcete ponechať jednoduché, potom sa tento prípad javí ako správna voľba.

farby tudia

Je k dispozícii v čiernej farbe, ale na zadnej strane je farebný pásik, ktorý dodáva niečo zaujímavé. Puzdro je k dispozícii v piatich rôznych farbách vrátane šedej, žltej, červenej, zelenej a modrej. Čierna časť zostáva rovnaká a menia sa iba farebné pásy.

Cena a značka tohto Nexusu 5 Prípad – 4.3 mimo 5 hviezdy

Tudia nie je veľmi populárna značka puzdier a veľa som o ich puzdrách nepočul. Dostali však pozitívne recenzie od používateľov a ich puzdrá sa stávajú obľúbenými na rôznych zariadeniach s Androidom.

Ak hľadáte populárnu značku, ako je Caseology, Diztronic alebo OtterBox, nemusí to byť pre vás ten pravý prípad.

Ak vám však ide iba o samotný prípad a nemáte žiadne preferencie značky, nemal by to byť problém. Pokiaľ ide o cenu, je to jeden z najlacnejších nexusov dobrej kvality 5 prípadoch a domnievam sa, že je to dobrá hodnota za peniaze. Odolnosť, ochrana a štýl, ktoré získate, stojí za to.

Záver

Obaly sú jedným z najobľúbenejších doplnkov najnovšej generácie smartphones a je úplne nevyhnutné, aby ste prvýkrát uviedli ten správny prípad. Nexus 5 je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších Androidov smartphones a pre telefón sú k dispozícii rôzne puzdrá.

Niektoré prípady sa zameriavajú iba na ochranu, zatiaľ čo iné ponúkajú štýl a nízky profil bez toho, aby poskytovali veľkú ochranu. Ak však chcete rovnováhu medzi ochranou a štýlom, určite by ste mali zvážiť ochranné puzdro nárazníka Tudia Wav-Hybrid.

Tento prípad nemusí byť najneobvyklejším prípadom, ale prináša vám hodnotu za vaše peniaze. Neváhajte nám povedať o svojom obľúbenom zariadení Nexus 5 prípade nám dajte vedieť, čo si myslíte o tomto preskúmaní ochranného nárazníka Tudia Wav-Hybrid.