Recenzia nov├şn WordPress Theme Review – Viac ako len t├ęma ─Źasopisu

Noviny s├║ osved─Źenou t├ęmou WordPress, ktor├í bola navrhnut├í na vytv├íranie online blogov, spravodajsk├Żch serverov a ─Źasopisov. Ned├ívno v┼íak boli do Nov├şn pridan├ę ─Ćal┼íie uk├í┼żky webov├Żch str├ínok, ktor├ę pokr├Żvaj├║ ┼íir┼íiu ┼ík├ílu ─Ćal┼í├şch projektov.

Ak teda h─żad├íte nov├║ t├ęmu pre svoju existuj├║cu webov├║ str├ínku alebo pr├íve sp├║┼í┼ąate nov├║ webov├║ str├ínku, tento ─Źl├ínok WordPress Newspaper Theme Review v├ím pom├┤┼że rozhodn├║┼ą sa, ─Źi je to najlep┼íia vo─żba pre v├í┼í projekt.

T├íto t├ęma sa rozhodne zameriava na to, aby v├ím pri ka┼żdom uverejnen├ş nov├ęho ─Źl├ínku na va┼íom webe pon├║kla ve─ża mo┼żnost├ş, a aby svojim n├ív┼ítevn├şkom u─żah─Źila vyh─żadanie najrelevantnej┼íieho obsahu. Ako v┼íak uvid├şme v tejto recenzii, noviny maj├║ tie┼ż rozmanit├Ż v├Żber funkci├ş, v─Ćaka ktor├Żm je dobrou vo─żbou pre ┼íirok├║ ┼ík├ílu r├┤znych typov webov├Żch str├ínok.

Za─Źnime teda s presk├║man├şm nov├şn r├Żchlym preh─żadom o tejto t├ęme a potom podrobnej┼íie presk├║mame jej hlavn├ę funkcie.

S├║hrn t├ęm nov├şn WordPress

Ako je vysvetlen├ę v ├║vode tejto recenzie na t├ęmu WordPress pre noviny, ide o ide├ílnu vo─żbu pre ka┼żd├ęho, kto vytv├íra webov├║ str├ínku bohat├║ na obsah. Od blogov a spravodajsk├Żch webov a┼ż po online ─Źasopisy a recenzovan├ę webov├ę str├ínky je v Novin├ích predpripraven├ę uk├í┼żky, ┼íabl├│ny a u┼żito─Źn├ę funkcie, ktor├ę v├ím poskytn├║ v┼íetko, ─Źo potrebujete, aby ste mohli za─Źa┼ą aj ─Ćalej.

Po ned├ívnych aktualiz├íci├ích m├í v┼íak Noviny s├ęriu nov├Żch uk├í┼żok, ktor├ę je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą pre ┼íir┼íiu ┼ík├ílu webov├Żch str├ínok. To zah┼Ľ┼ła uk├í┼żky webov├Żch str├ínok v re┼ítaur├íci├ích, aplik├íci├ích, zdravotn├şctve a slu┼żb├ích, aby sme vymenovali aspo┼ł niektor├ę z nich, ─Ź├şm sa z Nov├şn stane skuto─Źne viac├║─Źelov├í t├ęma WordPress. Podporuje sa aj elektronick├Ż obchod pre t├Żch, ktor├ş chc├║ spe┼ła┼żi┼ą svoje str├ínky predajom fyzick├Żch alebo digit├ílnych produktov online.

Predt├Żm, ako sa dostaneme k najd├┤le┼żitej┼í├şm ─Źrt├ím tejto t├ęmy, tu je r├Żchly preh─żad najd├┤le┼żitej┼í├şch d├┤vodov, pre─Źo zv├í┼żi┼ą noviny pre v├í┼í web:

 • P├┤sobiv├Ż v├Żber modern├Żch webov├Żch uk├í┼żok a ┼íabl├│n obsahu.
 • Plne prisp├┤sobite─żn├ę pomocou intuit├şvneho predn├ęho rozhrania.
 • V├Żber pr├ęmiov├Żch doplnkov WordPress v cene bez ─Ćal┼í├şch n├íkladov.
 • Ve─żk├í u┼ż├şvate─żsk├í z├íklad┼ła spokojn├Żch majite─żov webov├Żch str├ínok pou┼ż├şvaj├║cich noviny.

Ako u┼ż bolo spomenut├ę, noviny nie s├║ novou t├ęmou WordPress. To v┼íak rozhodne neznamen├í, ┼że nejde o modern├║ a ├║plne aktualizovan├║ t├ęmu WordPress. Aj ke─Ć t├íto t├ęma bola vydan├í v roku 2013, bola v priebehu rokov pravidelne aktualizovan├í a posledn├í aktualiz├ícia bola vykonan├í len pred nieko─żk├Żmi d┼łami (v ─Źase p├şsania tejto recenzie).

Tak┼że ak m├íte v├Żhrady k v├Żberu t├ęmy, ktor├í u┼ż nejak├║ dobu existuje, tieto obavy by sa nemali vz┼ąahova┼ą na noviny.

Ako uvid├şte nesk├┤r v tejto recenzii novin├írskej t├ęmy, predpripraven├ę rozlo┼żenia boli zostaven├ę pod─ża najnov┼í├şch ┼ítandardov, zatia─ż ─Źo zoznam funkci├ş sa priaznivo porovn├íva s nov┼í├şmi t├ęmami, ktor├ę s├║ dostupn├ę inde. V skuto─Źnosti m├í v├Żber tak dobre zavedenej t├ęmy ako noviny mnoho v├Żhod. T├íto t├ęma m├í preveren├║ hist├│riu pravideln├Żch aktualiz├íci├ş, ktor├ę s najv├Ą─Ź┼íou pravdepodobnos┼ąou bud├║ pokra─Źova┼ą. Po druh├ę, vysok├Ż objem predaja by mal zabezpe─Źi┼ą, aby si v├Żvoj├íri mohli v bud├║cnosti dovoli┼ą podporova┼ą noviny. Po tretie, a ─Źo je najd├┤le┼żitej┼íie, ak├ęko─żvek chyby alebo probl├ęmy, ktor├ę s├║ testovac├şm t├şmom prehliadan├ę, bud├║ r├Żchlo odhalen├ę ve─żkou u┼ż├şvate─żskou z├íklad┼łou a r├Żchlo opraven├ę.

Tak┼że s t├Żm z cesty, po─Ćme presk├║ma┼ą najlep┼íie vlastnosti t├ęmy tagDiv Team Newspaper.

Noviny WordPress T├ęma Hlavn├ę funkcie

Uk├í┼żka webovej str├ínky slu┼żieb

Vrcholom Noviny je v├Żber prednastaven├Żch uk├í┼żok webov├Żch str├ínok a ve─żk├í kni┼żnica ┼íabl├│n pre jednotliv├ę prvky v├í┼ího webu. Z tohto d├┤vodu presk├║mame niektor├ę z najlep┼í├şch uk├í┼żok, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zisti┼ą, ako m├┤┼że vyzera┼ą v├í┼í web, ak si vyberiete t├║to t├ęmu. Aj ke─Ć z d├┤vodu mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia, aj ke─Ć si vyberiete jedno z t├Żchto uk├í┼żok, nemali by ste ma┼ą ┼żiadny probl├ęm prisp├┤sobi┼ą ho tak, aby ste vytvorili exkluz├şvny web WordPress s novinami.

Viac├║─Źelov├ę uk├í┼żky webov├Żch str├ínok

Uk├í┼żky na viacn├ísobn├ę pou┼żitie

Ako u┼ż bolo spomenut├ę, noviny sa v─Ćaka ned├ívnym aktualiz├íci├ím a nov├Żm uk├í┼żkam m├┤┼żu pova┼żova┼ą za viac├║─Źelov├║ t├ęmu WordPress. Predt├Żm boli vytvoren├ę dem├í v tematickom bal├ş─Źku Noviny na vytv├íranie blogov, ─Źasopisov a in├Żch webov├Żch str├ínok zameran├Żch na obsah. Teraz v┼íak existuj├║ uk├í┼żky pre cel├Ż rad ─Ćal┼í├şch projektov, medzi ktor├ę patr├ş vytv├íranie webov├Żch str├ínok o v├şne, str├ínok pre zubn├ę ┼ít├║die a online portf├│li├ş.

┼áirok├í ponuka uk├í┼żok blogov

Uk├í┼żky novinov├Żch blogov

Okrem nov├Żch viac├║─Źelov├Żch uk├í┼żok webov├Żch str├ínok m├í Noviny st├íle ─Źo pon├║knu┼ą blogerom a vlastn├şkom str├ínok ─Źasopisov. Napr├şklad v├Żber uk├í┼żky blogu pokr├Żva ┼íirok├║ ┼ík├ílu ┼ít├Żlov. Medzi mo┼żnos┼ąami n├íjdete rozlo┼żenie blogov o remesl├ích, jedle, fitness a cestovan├ş, ako aj mnoho ─Ćal┼í├şch.

Pestr├Ż v├Żber uk├í┼żok ─Źasopisov

Ak je va┼ía webov├í str├ínka sk├┤r ─Źasopisom ne┼ż blogom, v slu┼żbe Newspaper je tie┼ż ve─ża uk├í┼żok vhodn├Żch pre v├í┼í projekt. Okrem predvolen├ęho uk├í┼żkov├ęho denn├şka pre v┼íeobecn├ę novinov├ę webov├ę str├ínky existuj├║ rozlo┼żenia pre ┼ípecifickej┼íie typy obsahu. Niektor├ę z t├Żchto uk├í┼żok zah┼Ľ┼łaj├║ n├ívrhy pre miniaplik├ície, firmy, hudbu a lek├írske webov├ę str├ínky a ─Ćal┼íie mo┼żnosti.

Uk├í┼żky ─Źasopisov

Preto┼że v┼íetky uk├í┼żky nov├şn sa daj├║ ─żahko prisp├┤sobi┼ą, aj ke─Ć neexistuje ┼żiadny vopred vyroben├Ż dizajn, ktor├Ż by presne zodpovedal v├í┼ímu projektu, m├íte mo┼żnos┼ą ich prisp├┤sobi┼ą tak, aby lep┼íie vyhovovali va┼íim po┼żiadavk├ím.

Tvorca vlastnej stránky TagDiv Composer

─Äal┼íou vynikaj├║cou funkciou t├ęmy Noviny je n├ístroj na vytv├íranie vlastn├Żch zna─Źiek tagDiv Composer. Vytvoren├Ż rovnak├Żm t├şmom, ktor├Ż vytvoril t├║to t├ęmu, je tagDiv Composer jedine─Źn├Żm n├ístrojom na ├║pravu obsahu webov├Żch str├ínok WordPress.

skladate─ż tagDiv

Preto┼że program TagDiv Composer bol vytvoren├Ż navrhovan├şm jedine─Źn├Żch rozlo┼żen├ş obsahu pre blogy, webov├ę str├ínky ─Źasopisov a nov├ę weby, nezabudnite, ┼że je to skvel├í vo─żba, aby ste zaistili, ┼że va┼íe ─Źl├ínky bud├║ ma┼ą vynikaj├║ce vizu├ílne pr├ş┼ąa┼żlivos┼ą. To by im malo pom├┤c┼ą nielen up├║ta┼ą pozornos┼ą va┼íich n├ív┼ítevn├şkov, ale tie┼ż v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą predstavi┼ą va┼íe n├ípady nov├Żmi a zauj├şmav├Żmi sp├┤sobmi.

Modern├ę a flexibiln├ę ┼íabl├│ny kateg├│ri├ş

Bez oh─żadu na uk├í┼żku t├ęmy nov├şn, ktor├║ ste vybrali pre svoj web, z├şskate pr├şstup do kni┼żnice ┼íabl├│n kateg├│ri├ş. Tieto ┼íabl├│ny v├ím poskytuj├║ nespo─Źet mo┼żnost├ş, ako sa v├í┼í obsah zobrazuje na va┼íom webe. Sta─Ź├ş si vybra┼ą ┼íabl├│nu, ktor├║ chcete pou┼żi┼ą pre kateg├│riu, a potom sa pr├şspevky z tejto kateg├│rie zobrazia pomocou tejto ┼íabl├│ny.

Šablóna stránky kategórie

Na tom istom webe m├┤┼żete ─żahko pou┼żi┼ą nieko─żko r├┤znych ┼íabl├│n kateg├│ri├ş, ─Źo v├í┼ímu webu dod├í atrakt├şvny dizajn. Ako by ste o─Źak├ívali od najpred├ívanej┼íej t├ęmy ─Źasopisu WordPress, tieto ┼íabl├│ny kateg├│ri├ş sa daj├║ ─żahko prisp├┤sobi┼ą.

Viac jedine─Źn├Żch ┼íabl├│n pr├şspevkov

Noviny maj├║ teraz 35 ┼íabl├│n publikovania. V─Ćaka tomu si m├┤┼żete pri ka┼żdej publik├ícii nov├ęho obsahu na svojom webe vybra┼ą z kni┼żnice ├║plne modern├Żch ┼íabl├│n. Preto┼że neexistuje ┼żiadna jedin├í ┼íabl├│na na odoslanie ─Źl├ínku, je dobr├ę vidie┼ą, ┼że v Novin├ích je to─żko rozlo┼żen├ş, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybra┼ą.

Navy┼íe, tieto ┼íabl├│ny sa daj├║ r├Żchlo prisp├┤sobi┼ą pomocou editora front-end, aby sa zabezpe─Źilo, ┼że v├í┼í obsah bude vyzera┼ą perfektne pred stla─Źen├şm tla─Źidla publikovania.

Smart List Builder

Publikovanie zoznamov a zbierok na va┼íom webe m├┤┼że by┼ą skvel├Żm sp├┤sobom, ako pril├íka┼ą nov├Żch ─Źitate─żov a poskytn├║┼ą svojim pravideln├Żm n├ív┼ítevn├şkom ─żahko str├ívite─żn├Ż obsah. Na┼í┼ąastie m├í Newspaper schopnos┼ą vytv├íra┼ą zoznamy pomocou vstavanej funkcie. Okrem toho m├┤┼żete pomocou cloudovej kni┼żnice tagDiv presk├║ma┼ą kni┼żnicu preddefinovan├Żch ┼íabl├│n a n├íjs┼ą perfektn├ę rozlo┼żenie polo┼żiek vo va┼íom zozname.

Šablóna zoznamu

─îi u┼ż pou┼ż├şvate funkciu vytv├írania inteligentn├Żch zoznamov alebo si vyberiete jednu z preddefinovan├Żch ┼íabl├│n zoznamu, budete ma┼ą ve─ża mo┼żnost├ş na publikovanie tohto typu obsahu na svoju webov├║ str├ínku. Od viacstr├ínkov├Żch zoznamov, ktor├ę vy┼żaduj├║, aby u┼ż├şvate─ż klikol na ─Ćal┼íiu polo┼żku v zozname, a┼ż po dlh├ę rozlo┼żenie na jednej str├ínke, by ste mali ma┼ą mo┼żnos┼ą n├íjs┼ą t├║ spr├ívnu ┼íabl├│nu pre svoj ─Źl├ínok s touto t├ęmou.

Zoznam ┼íabl├│n ─Źl├ínku

Kni┼żnica ┼ít├Żlov hlavi─Źky

S cie─żom zabezpe─Źi┼ą, aby ste mohli spr├ívne z├şska┼ą naviga─Źn├ę oblasti svojho webu, sa v novin├ích dod├ívaj├║ r├┤zne ┼ít├Żly hlavi─Źiek. R├┤zne rozlo┼żenia v├ím poskytuj├║ ve─ża mo┼żnost├ş na usporiadanie loga, ponuky a ─Ćal┼í├şch prvkov hlavi─Źky.

Vzory hlavi─Źiek

R├┤zne rozlo┼żenia z├íhlavia a p├Ąty s├║ pr├şstupn├ę prostredn├şctvom pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania front-end n├ístroja tagDiv Composer, ako aj cloudovej kni┼żnice. Z tohto d├┤vodu si m├┤┼żete na svojich str├ínkach prezera┼ą uk├í┼żky bez toho, aby ste museli prep├şna┼ą obrazovky. Ke─Ć n├íjdete ten prav├Ż, m├┤┼żete ho znova pou┼żi┼ą na svoje str├ínky jedin├Żm kliknut├şm bez toho, aby ste museli prep├şna┼ą zobrazenia alebo prep├şna┼ą okn├í.

Cloud Cloud Library

Pokia─ż ide o pr├şstup k v┼íetk├ęmu vopred pripraven├ęmu obsahu, ktor├Ż tvor├ş t├ęmu nov├şn z aplik├ície tagDiv, cloudov├í kni┼żnica je t├Żm prav├Żm miestom. V sekcii Cloud Library na hlavnom paneli programu WordPress m├┤┼żete vidie┼ą ve─żk├Ż v├Żber dostupn├Żch ┼íabl├│n.

Kni┼żnica ┼íabl├│n cloud

Na v├Żber je viac ako 400 ┼íabl├│n, ktor├ę pokr├Żvaj├║ kateg├│rie, ako s├║ vstupn├ę str├ínky, str├ínky autorov a str├ínky kateg├│ri├ş, aby ste pomenovali len niektor├ę z nich. Ur─Źite si v Cloud Library m├┤┼żete n├íjs┼ą spr├ívne rozlo┼żenie. Okrem toho je mo┼żn├ę v┼íetky tieto ┼íabl├│ny upravova┼ą pomocou intuit├şvneho n├ístroja TagDiv Composer, ktor├Ż je s├║─Źas┼ąou tematick├ęho bal├şka nov├şn. V─Ćaka tomu nie je v tejto t├ęme nikdy probl├ęm s dizajnom vyzera┼ą presne tak, ako chcete.

Nov├ę ─Ćal┼íie mobiln├ę ┼íabl├│ny

─Äal┼íou zauj├şmavou ─Źrtou t├ęmy Noviny je zameranie na poskytovanie slu┼żieb mobiln├Żm pou┼ż├şvate─żom. Noviny prich├ídzaj├║ s integrovanou ┼ítrukt├║rou pre pou┼ż├şvate─żov mal├Żch obrazoviek. Ak sa rozhodnete t├║to funkciu povoli┼ą, pre mobiln├ę zariadenia sa vygeneruje vysoko optimalizovan├í verzia v├í┼ího webu. V─Ćaka plnej podpore zr├Żchlen├Żch mobiln├Żch str├ínok spolo─Źnosti Google bude doplnok tagDiv AMP, ktor├Ż je s├║─Źas┼ąou bal├şka t├ęm, zaisti┼ą, aby va┼íe str├ínky nielen udr┼żali spokojnos┼ą s vyh─żad├ívac├şmi n├ístrojmi, ale tie┼ż zabezpe─Źili, aby va┼íi n├ív┼ítevn├şci mali ─żahk├Ż pr├şstup k va┼íim str├ínkam. a v┼íetok ich obsah bez oh─żadu na to, ak├ę zariadenie pou┼ż├şvaj├║.

V r├ímci toho u┼ż nebud├║ pou┼ż├şvatelia mobiln├Żch telef├│nov jednoducho prezera┼ą verziu svojich webov├Żch str├ínok so zmenenou ve─żkos┼ąou. Namiesto toho bud├║ ma┼ą vysoko prisp├┤soben├║ pou┼ż├şvate─żsk├║ sk├║senos┼ą, ktor├í je optimalizovan├í pre men┼íie zobrazovacie zariadenia. S├║─Źas┼ąou tejto funkcie je intuit├şvne mobiln├ę menu, ktor├ę u─żah─Źuje interakciu s va┼í├şm obsahom bez oh─żadu na ve─żkos┼ą pou┼ż├şvanej obrazovky. Obsah va┼íich webov├Żch str├ínok bude tie┼ż vyzera┼ą skvele, ─Źo ─Źitatelia ur─Źite ocenia.

Inteligentn├ę bo─Źn├ę li┼íty

Pri t├ęme Noviny m├íte tie┼ż mo┼żnos┼ą vytvori┼ą pre svoj web viac bo─Źn├Żch panelov. Potom m├┤┼żete pomocou funkcie inteligentn├ęho bo─Źn├ęho panela ur─Źi┼ą, kedy a kde sa tieto bo─Źn├ę panely zobrazia. To v├ím d├íva mo┼żnos┼ą vytvori┼ą bo─Źn├Ż panel s miniaplik├íciami s├║visiacimi s konkr├ętnou kateg├│riou obsahu na va┼íom webe. Ke─Ć si ─Źitate─ż prezer├í ─Źl├ínok z tejto kateg├│rie, zobraz├ş sa relevantn├Ż bo─Źn├Ż panel a jeho widgety.

V─Ćaka tejto funkcii m├┤┼żete vo svojich miniaplik├íci├ích vytvori┼ą bo─Źn├Ż panel s mno┼żstvom cestovn├ęho obsahu vr├ítane rekl├ím s├║visiacich s cestovan├şm. Ke─Ć potom niekto pre─Ź├şta cestovn├Ż ─Źl├ínok, zobraz├ş na bo─Źnom paneli relevantn├ę ponuky, odkazy a ─Ćal┼í├ş obsah. D├║fajme, ┼że by to malo zv├Ż┼íi┼ą ┼íance, ┼że va┼íe publikum bude interagova┼ą s bo─Źn├Żmi panelmi va┼íej str├ínky, ─Źo pom├┤┼że zv├Ż┼íi┼ą po─Źet konverzi├ş.

Pri nastavovan├ş bo─Źn├Żch pruhov m├íte tie┼ż mo┼żnos┼ą pou┼żi┼ą funkciu pevn├Żch bo─Źn├Żch pruhov. To v├ím umo┼ż┼łuje ponecha┼ą jednu alebo viac miniaplik├íci├ş na displeji, aj ke─Ć n├ív┼ítevn├şk prejde po str├ínke nadol. Ak m├íte d├┤le┼żit├ę widgety, napr├şklad reklamn├ę zobrazenie alebo volite─żn├Ż formul├ír, t├íto funkcia v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą pri propag├ícii t├Żchto pon├║k.

─Äal┼íie funkcie t├ęmy WordPress pre noviny

Tematick├Ż panel

├Üpln├Ż zoznam funkci├ş je pr├şli┼í dlh├Ż na to, aby sa mohol zahrn├║┼ą do takejto kontroly. Aby sme v├ím v┼íak poskytli r├Żchly preh─żad o tom, ─Źo s touto t├ęmou m├┤┼żete robi┼ą, uv├ídzame niektor├ę z najd├┤le┼żitej┼í├şch bodov:

 • Schopnos┼ą prida┼ą na svoje str├ínky miniaplik├ície pre soci├ílne siete.
 • Schopnos┼ą zobrazi┼ą widget po─Źasia na bo─Źnom paneli.
 • Schopnos┼ą zobrazi┼ą fotografie Instagram pomocou vlastn├ęho miniaplik├ície.
 • Schopnos┼ą zobrazi┼ą najnov┼íie v├Żmenn├ę kurzy pod─ża v├í┼ího v├Żberu mien v oblasti bo─Źn├ęho panela.
 • Schopnos┼ą vytv├íra┼ą vlastn├ę obr├ízkov├ę gal├ęrie pomocou ┼ípeci├ílne navrhnut├ęho n├ístroja.
 • Schopnos┼ą zobrazova┼ą informa─Źn├Ż kan├íl v hlavi─Źke v├í┼ího webu.
 • Kni┼żnica u┼żito─Źn├Żch videon├ívodov na dan├║ t├ęmu.

Toto s├║ len niektor├ę z funkci├ş t├ęmy Noviny WordPress. Cel├Ż zoznam n├íjdete na webovej str├ínke t├ęmy.

Inform├ície o cen├ích nov├şn

Noviny je mo┼żn├ę zak├║pi┼ą na trhu ThemeForest. Cena v ─Źase p├şsania 59 dol├írov zah┼Ľ┼ła celo┼żivotn├Ż pr├şstup k aktualiz├íci├ím t├ęm, ktor├ę sa vyd├ívaj├║ pravidelne, ako aj ┼íes┼ąmesa─Źn├Ż pr├şstup k podpore. Obdobie podpory m├┤┼żete pred─║┼żi┼ą na 12 mesiacov zaplaten├şm ─Ćal┼í├şch 17,63 USD, ─Źo by ste mohli zv├í┼żi┼ą, ak chcete, aby sa niekto vr├ítil v pr├şpade, ┼że sa vyskytn├║ probl├ęmy s va┼íou webovou str├ínkou po po─Źiato─Źnom ┼íes┼ąmesa─Źnom pr├şstupovom obdob├ş.

Vzh─żadom na kreat├şvne mo┼żnosti, ktor├ę pon├║ka t├íto t├ęma, ako aj na p├┤sobiv├Ż zoznam funkci├ş, a to aj za pln├║ cenu, noviny predstavuj├║ vynikaj├║cu hodnotu za peniaze.

Noviny WordPress T├ęma Recenzie Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

Ak vytv├írate nov├Ż blog, spr├ívy alebo webov├║ str├ínku pre ─Źasopisy, noviny maj├║ v┼íetko, ─Źo potrebujete. Teraz v┼íak v─Ćaka v├Żberu ned├ívno pridan├Żch uk├í┼żok webov├Żch str├ínok m├┤┼że by┼ą noviny pou┼żit├ę pre ┼íir┼íiu ┼ík├ílu projektov. Tak┼że bez oh─żadu na to, na akom type webovej str├ínky pracujete, noviny stoja za zv├í┼żenie.

Noviny nevych├ídzaj├║ z konkurencie len z predpripraven├Żch uk├í┼żok webov├Żch str├ínok. Mo┼żnosti prisp├┤sobenia s├║ ─żahko pou┼żite─żn├ę a zabezpe─Źuj├║, ┼że takmer ka┼żd├Ż si bude m├┤c┼ą prisp├┤sobi┼ą t├║to t├ęmu. Za zmienku stoj├ş aj funkcia zameran├í na mobiln├ę zariadenia, najm├Ą pri zva┼żovan├ş pokra─Źuj├║ceho rastu pou┼ż├şvate─żov smartf├│nov, ktor├ş maj├║ pr├şstup na internet.

Je pravda, ┼że u┼ż existuje ve─ża skvel├Żch ─Źasopisov WordPress a viac├║─Źelov├Żch t├ęm. Pri v├Żbere t├ęmy je v┼íak d├┤le┼żit├ę zvoli┼ą si seri├│znu t├ęmu, ktor├í bude v doh─żadnej bud├║cnosti podporovan├í. Aj ke─Ć neexistuj├║ ┼żiadne z├íruky, t├şm tagDiv m├í rozsiahle sk├║senosti s podporou tohto probl├ęmu a vyd├ívan├şm pravideln├Żch aktualiz├íci├ş. Pri v├Żbere t├ęmy WordPress ur─Źite nezabudnite.

Po testovan├ş nov├şn sa d├í poveda┼ą, ┼że t├íto t├ęma je v s├║lade s marketingov├Żmi tvrdeniami. Prezrite si uk├í┼żky, presk├║majte zoznam funkci├ş a ak zodpovedaj├║ va┼íim po┼żiadavk├ím, noviny s├║ t├ęmou, ktor├║ si m├┤┼żete s istotou vybra┼ą.

Recenzia nov├şn WordPress Theme Review – Viac ako len t├ęma ─Źasopisu

Joe Fylan

Pros

Ve─ża kvalitn├Żch uk├í┼żok webov├Żch str├ínok.

V┼íetky aspekty nov├şn s├║ vysoko prisp├┤sobite─żn├ę.

Vr├ítane dobr├ęho v├Żberu doplnkov tret├şch str├ín.

T├ęma sa pravidelne aktualizuje a vylep┼íuje.

nev├Żhody

Mo┼żno pr├şli┼í ve─ża funkci├ş a mo┼żnost├ş pre z├íkladn├Żch blogerov?
Existuj├║ ─żah┼íie t├ęmy, ktor├ę by mohli by┼ą pre minimalistov lep┼íie.

zhrnutie

Noviny s├║ t├ęmou WordPress s mnoh├Żmi uk├í┼żkami obsahu pr├şstupn├Żmi pre webov├ę str├ínky, ktor├ę pokr├Żvaj├║ blogy, spravodajsk├ę weby a online ─Źasopisy. Nov├ę uk├í┼żky robia t├║to t├ęmu e┼íte v┼íestrannej┼íou, zatia─ż ─Źo mo┼żnosti prisp├┤sobenia zabezpe─Źuj├║, ┼że je mo┼żn├ę vytvori┼ą jedine─Źn├║ webov├║ str├ínku so ┼ítandardnou t├ęmou.

Noviny s├║ t├ęmou WordPress s mnoh├Żmi uk├í┼żkami obsahu pr├şstupn├Żmi pre webov├ę str├ínky, ktor├ę pokr├Żvaj├║ blogy, spravodajsk├ę weby a online ─Źasopisy. Nov├ę uk├í┼żky robia t├║to t├ęmu e┼íte v┼íestrannej┼íou, zatia─ż ─Źo mo┼żnosti prisp├┤sobenia zabezpe─Źuj├║, ┼że je mo┼żn├ę vytvori┼ą jedine─Źn├║ webov├║ str├ínku so ┼ítandardnou t├ęmou.