Recenzia Nintendo 2DS XL – TechSpot

Ak sa už viac nestaráte o 3D rozmery – a zdá sa, že dokonca ani pozornosť Nintendo slabne – potom je New Nintendo 2DS XL absolútne najlepším modelom v rade prenosných herných zariadení Nintendo. Je škoda, že spoločnosť vytvorila pridanie nových zariadení takú záťaž.

Štítok Nintendo pre mobilné zariadenia sa zmenil na polievku podľa abecedy, akoby spoločnosť vložila do klobúka veľa atribútov a čísiel a vy si vyberiete tri a toto je ďalšie zariadenie, ktoré vyrobia. Nový 2DS XL je nástupcom, medzi iným, novým 3DS XL a novým 3DS a 2DS, vydaným v tomto poradí. Našťastie nový $ Nintendo 2DS XL v hodnote rovnakých 149,99 dolárov je rovnako elegantný a ostrý ako jeho mätúce a mätúce meno. Niektoré rozhodnutia o inteligentnom dizajne vytvorili oveľa viac, než len inú formu.

„Nová“ časť názvu znamená, že toto zariadenie má ďalšie pravé analógové jadro, dve ďalšie tlačidlá Z a zabudovanú podporu Amiibo. Môže hrať všetky hry Nintendo DS a 3DS vrátane „nových“ titulov – rovnako ako nadchádzajúce kroniky Xenoblade a nadchádzajúce hry Fire Emblem Warriors (a čo je najdôležitejšie) hry Super NES Virtual Console.

Recenzia Nintendo 2DS XL - TechSpot 2"class =" b-lenivý

Tieto hry samozrejme nemôže hrať so stereoskopickou 3D grafikou, pretože jej obrazovka je iba 2D. Môže to byť zlom v 3D obchodoch, ale aj Nintendo sa v 3D v poslednej dobe väčšinou opustilo. 2D Pokémon, vitajte tento týždeň! Pikminis 2D, dvojrozmerný výrobca Super Mario. Nie som si istý, koľko 3DS v ňom zostalo, ale tento 3D efekt už pravdepodobne nebudete potrebovať.

Odstránenie 3D obrazovky určite znížilo náklady na zariadenie v porovnaní so 199,99 dolárov New Nintendo 3DS XL. To tiež umožňuje Nintendu vyladiť vnútro systému okolo neho, aby sa dosiahol vynikajúci účinok. Nový model 2DS XL je o niečo ľahší ako nový model 3DS XL – 9,2 Unca 11.6 Oz. Ale keď ich držíte, je to ako zrejmejší rozdiel. Prečo? Pretože všetky zariadenia, ktoré boli v hornej časti dizajnu vačky, sa buď otočili k dolnej polovici, alebo boli vyradené.

Recenzia Nintendo 2DS XL - TechSpot 3"class =" b-lenivý

V 3DS XL je horná polovica domovom nielen pre 3D obrazovku, ale aj pre slúchadlá, predné kamery, zadné kamery a zvukové gombíky. V novej jednotke sa všetko, čo nebolo odstránené, presunulo na polovicu, ktorú držali rukami, pričom na obrazovke zostala iba obrazovka a teraz je veľmi ľahká a tenká. Keď hrám hry na 3DS XL, vrchná obrazovka sa trochu váži a zariadenie sa úplne nakláňa dozadu. Ale 2DS XL je stabilný, keď ho držím. Je pozoruhodnejšie pohodlnejšie.

Recenzia Nintendo 2DS XL - TechSpot 4"class =" b-lenivý

Ďalšia vlastnosť: Na prepínanie kariet SD nemusíte odskrutkovať zadnú časť systému. Slot pre kartu a slot pre kartu micro SD sú bezpečne skryté pod krytom v spodnej časti jednotky, vedľa seba.

Existujú kompromisy. Samozrejme existujú kompromisy. Najviditeľnejšie (ak nepoužívate slúchadlá) je to, že reproduktory sú umiestnené v spodnej časti jednotky a smerujú nadol a ďalej od vás, čo znamená, že si uvedomíte, že zvuk je tichší. Hlasný hluk v hre tiež spôsobuje, že jednotka trochu vibruje vo vašich rukách.

Dotykové pero je tiež najhoršie dotykové pero na každom Nintendo DS. Je to trochu krátka vec ako golfové pero. Pamätáte si, ako originálny model 3DS 2011 mal dotykové pero? Keď je pero zatvorené, je to dlhšie ako 2DS XL pero. Keď ju držím, je príliš krátke na to, aby som si ju položila na ukazovák. (V prípade, že by vás zaujímalo, stále nosím iba ginormostylus veľkosti Sharpey, ktorý sa dodáva s DSi XL.)

Dizajn podvozku je rovnako pohodlný a vyzerá celkom pekne – mám rád matný povrch a nadýchanú strechu s malým zahnutým logom Nintendo na rohu. Azúrová, neviem. To robí celú vec trochu lacnejšou. Ako VTech pre moje dieťa. Chcel by som vidieť celý rad farieb, ale vzhľadom na tendenciu spoločnosti Nintendo Ameriky zvoliť si a držať sa jedného dizajnu pochybujem, že uvidíme veľa možností.

Recenzia Nintendo 2DS XL - TechSpot 5"class =" b-lenivý

Potom môže byť 2DS XL naozaj pre deti. Neviem si predstaviť, že veľa dospelých stále potrebuje zachytiť 3DS v globálnom prepínači. Nintendo stále udržuje líniu 3DS nažive, pretože to dáva zmysel. So 67 miliónmi kusov je zisková krava a dobrý, lacný a výkonný spôsob, ako môžu mladí hráči spoznať Nintendo. Medzitým očakávam, že prevezme úplne zníženú úlohu

Väčšinou milujem 2DS XL, ale teraz musím vysvetliť, prečo môj predvolený 3DS nebude. Prečo nemôžeš.

Nintendo DSi (a jeho obchod s hrami na stiahnutie) uvedený na trh začiatkom roku 2009, čo znamená, že môj nový Nintendo 3DS XL je v súčasnosti jediným domovom takmer desaťročia obsahu na stiahnutie. Tieto hry som presunul z jedného prenosného zariadenia Nintendo do druhého a postupne som si priniesol nové hry na stiahnutie pre nové modely. Ak bude vytvorená inou spoločnosťou ako Nintendo, jednoducho sa budem môcť prihlásiť do svojho účtu na novom zariadení a sťahovať hry, ktoré milujem, do nového systému.

Možno môžem mať rovnaké hry na oboch zariadeniach! Alebo možno umiestnim 3D Classics Urban šampionát na 3DS a EarthBound na 2DS. Ako som to urobil s hrami na iPhone a iPad. Možno som Edge Case, ale neviem, vidím, že veľa Geekov Nintendo kupuje veľa užitočných variácií. Súčasný systém účtov Nintendo to jednoducho nepodporuje. Ak chcem spustiť sťahovanie na 2DS, musím preniesť všetko vrátane môjho účtu.

Našťastie, keďže hry s kazetami nie sú spojené s účtom a údaje o ukladaní hier sú uložené skôr na kazete ako na konzole, môžem na hranie hier v kartách bez problémov používať čokoľvek, alebo mať dva účty.

Skratky v službe Nákupy:

Pokiaľ ide o vás, ak naozaj naozaj nechcete 3D funkciu používať – ​​alebo ak upgradujete z 2o lacného alebo iného zariadenia – možno budete chcieť považovať 2DS XL za svoje vlajkové zariadenie. Skvelé hrať. Chcem len pridať nové zariadenia Nintendo do mixu, čo navrhnúť, nie alebo.