Recenzia najlepšieho bezdrôtového teplotného senzora: Temp Stick od Ideal Sciences

Recenzia najlepšieho bezdrôtového teplotného senzora: Temp Stick od Ideal Sciences 1

Snímače teploty sú elektronické zariadenia, ktoré môžu byť prospešné pre váš domov alebo majetok. Zvlášť ak máte bydlisko v jednej z krajín, v ktorých sa každoročne vyskytujú extrémne teploty. V minulosti boli diaľkové snímače teploty veľké, drahé a mali mesačné poplatky.

Podobne ako snímač pohybu, snímač teploty je v zásade elektronické zariadenie, ktoré vás upozorní na teplotu. Akonáhle je nakonfigurovaný, okamžite vám pošle textovú správu alebo e -mail, ak teplota v oblasti, kde ste ho nastavili, spustí snímač.

V tomto článku sa teda bližšie pozrieme na jeden z najobľúbenejších a nie mesačných predplatných teplotných senzorov, Tepelná tyčinka bezdrôtový snímač teploty od Ideal Sciences.

Bezdrôtový snímač teploty

Aj keď je na trhu niekoľko rôznych bezdrôtových snímačov teploty, Tepelná tyčinka Zdá sa, že je to najlepšie z hľadiska ceny a hodnoty, ktoré poskytuje. Ak hľadáte teplotný snímač na kúpu, dôrazne odporúčame pozrieť sa na náš zoznam najlepších WiFi teplotných senzorov. Okrem toho by vás mohli zaujímať aj domáce termostaty.

S nárastom popularity systému Android sa vytvára stále viac pomôcok, ktoré vám uľahčia život a každodennú rutinu.

Teplotný snímač teploty tyčinky

Recenzia najlepšieho bezdrôtového teplotného senzora: Temp Stick od Ideal Sciences 2

Kľúčové vlastnosti:

24/7 Monitorovanie a výstrahy Datalogger + neobmedzená história Webové pripojenie, vzdialený prístup Žiadne poplatky ani predplatné 5-ročná záruka Pripojenie Wi-Fi

amazon-kupit-tlacitko-3

Tento snímač teploty poskytuje veľa dobrých vecí. Na začiatku je inštalácia a nastavenie veľmi jednoduché. Okrem toho zaplatíte iba raz – neexistujú žiadne poplatky za služby ani žiadne ďalšie náklady. Funguje s 2 batérie a môžu vydržať medzi 8 a 12 mesiacov, čo je úžasné!

Senzor dokáže merať vlhkosť medzi 0 a 100%a údaje sú veľmi presné. Tiež je dodávaný s a 5-ročná záruka výrobcu.

Bližší pohľad – dočasná palica

temp-stick-diagram-full-width

Čo je súčasťou balenia

what-in-box-modal-odhaliťZahrnutie balenia pre Temp Stick

Zlé je, že je to trochu drahé. Údaje sa tiež nezobrazujú v reálnom čase. V skutočnosti si môžete vybrať medzi intervalmi v rozsahu od jednej hodiny do raz za každý 5 minút. Ak zvolíte častú aktualizáciu, batéria sa môže rýchlo vybiť.

Výkon – Temp Stick

Pretože je to veľmi dôležitá vec pri výbere správneho teplotného senzora, povedzme si o tom najskôr.

1. Funkčnosť

Temp Stick môže merať teplotu aj vlhkosť a presnosť je dokonalá! Keď ho nastavíte a nainštalujete do telefónu (alebo tabletu alebo počítača), môžete nastaviť rôzne „upozornenia“, ktoré sa spustia, keď teplota alebo vlhkosť dosiahne určitú úroveň.

Na hlavnom paneli aplikácie môžete vidieť rôzne podrobné štatistiky, ako napríklad minimálnu a maximálnu hodnotu v konkrétnom časovom období. Môžete tiež pridať rôzne „kontakty“, ktoré budú po spustení upozornenia dostávať textové správy alebo e -maily.

Výdrž batérie je solídna, závisí to však od frekvencie odosielania údajov do vášho telefónu. Ak nastavíte frekvenciu na 60 minút, vaše zariadenie môže fungovať viac ako rok bez výmeny batérie. Keď si to objednáte z Amazon, prichádza s 2 Batérie AA sú už vo vnútri.

2. Batéria

Jednou z funkcií, ktoré Temp Stick poskytuje, je upozornenie na nízku úroveň nabitia batérie a stratu pripojenia. Je to veľmi dôležité, pretože strata spojenia bez znalosti môže spôsobiť vážne problémy. Okrem toho, ak snímač zmešká hodnotu, pretože je vybité alebo je vypnutý internet, budete ihneď upozornení. Senzor sa potom bude pokračovať v pokuse o pripojenie a po nadviazaní spojenia dostanete znova upozornenie. Docela užitočné.

3. Odčítanie teploty

Zdá sa, že tento zo všetkých teplotných senzorov, ktoré sme testovali, je najpresnejší s presnosťou teploty ±0.4° C pri max. Poskytuje teplotný rozsah -40 ° F až 125 ° F a rozsah relatívnej vlhkosti (RH) od 0 na 100%. Mnoho senzorov dostupných na trhu môže napríklad merať vlhkosť medzi 10 a 90%. Aj keď to nie je veľký rozdiel, rozsah vlhkosti, ktorý môže Temp Stick merať, môže byť pre vás zásadný v závislosti od toho, na čo ho používate.

4. Hodnota

V zásade môžete na trhu nájsť mnoho bezdrôtových snímačov teploty, ktoré sú lacnejšie ako Temp Stick. So všetkými funkciami, ktoré poskytuje, cena rozhodne nie je taká vysoká.

Akonáhle si ho kúpite, nemusíte sa starať o žiadne mesačné poplatky za predplatné ani nič podobné. Môžete ho používať, koľko len chcete, navyše získate ročnú záruku. Existujú rôzne teplotné snímače, ktoré v skutočnosti vyžadujú, aby ste platili mesačný alebo ročný poplatok za predplatné.

Ako nainštalovať alebo nastaviť Temp Stick?

Recenzia najlepšieho bezdrôtového teplotného senzora: Temp Stick od Ideal Sciences 3

Nastavenie senzora je veľmi jednoduché. Ak chcete začať, musíte si stiahnuť aplikáciu Temp Stick. Inštalačný sprievodca, ktorý dostanete so zariadením, vás potom prevedie niekoľkými jednoduchými krokmi a za niekoľko minút bude váš senzor nakonfigurovaný a spustený.

Budete tiež musieť vykonať rýchly test pripojenia. Po dokončení nastavenia môžete nastaviť rôzne budíky, ponoriť sa do podrobných štatistík alebo priradiť viac účtov, ktoré sa majú odoslať e-mailom, keď sa spustí určitý poplach.

Záver

Nakoniec Temp Stick ako snímač teploty funguje naozaj skvele. Je ťažké nájsť akékoľvek mínusy, okrem ceny, keď o tom uvažujete, keď ste videli jeho výkon. Okrem toho je aplikácia užívateľsky prívetivá a ľahko sa používa. Nevyžaduje to, aby ste strávili veľa času pokusom porozumieť rozhraniu. Môžete zmeniť mnoho nastavení a prispôsobiť ich tomu, čo vám najviac vyhovuje. Všimnite si však, že časté hlásenia rozhodne skrátia životnosť batérie.

Ak sa chcete pozrieť na ďalšie bezdrôtové snímače teploty, pozrite sa na náš nedávny článok.

Plánujete kúpiť tento snímač teploty? Alebo už jeden vlastníte? Dajte nám prosím vedieť v komentároch nižšie!