Recenzia najlacnejšieho telefónu s Androidom: Kyocera Hydro

Všetci vieme, že nákup telefónov a tabletov je dosť drahý a vždy to trochu štípe, keď si začnete uvedomovať, že váš starý telefón zomiera a musíte získať niekoľko stoviek dolárov na výmenu.

Iste, páči sa mi myšlienka zaobstarať si nový telefón, ale určite by som bol radšej, keby boli o niečo lacnejšie. Teraz s väčšinou rozpočtu smartphones musíte sa uspokojiť s úplným odpadkom.

Dostanete plastový telefón s obmedzenou funkčnosťou a veľmi krátkou životnosťou, takže je v prvom rade prakticky nepoužiteľný.

Musieť Čítať: Telefóny Android – Každý používateľ systému Android o tom musí vedieť

V predchádzajúcom príspevku sme načrtli najlepšie lacné telefóny s Androidom a niektoré z nich majú viac funkcií ako ostatné, ale jeden skutočne vyniká cenou a funkčnosťou.

Áno, v zozname je lacnejšia možnosť, ale tento telefón je skutočne iba telefónom, ktorý by ste si kúpili raz a rýchlo by ste sa ho zbavili, keby ste boli v stave tiesne.

Najlacnejší telefón s Androidom, ktorý stále funguje ako štandardný telefón, je Kyocera Hydro. Teraz je spoločnosť Kyocera známa tým, že vyrába lacné telefóny, ktoré ponúkajú predplatené a dokonca aj zmluvné možnosti.

Telefón, ktorý dnes skúmam, je predplatený, ale existujú poskytovatelia ako MetroPCS, ktorí vám dajú šancu podpísať zmluvu a nemusia sa starať o neustále platby.

Pozrime sa podrobne na to, prečo je tento lacný telefón taký žiadaný, a zistíme, či stojí za tých 25 dolárov.

Kyocera Hydro

Dobro

Kyocera Hydro má menšiu, ale efektívnu obrazovku, ktorá meria na 3.5 palcov. Dotyk je v skutočnosti celkom príjemný a trvanlivosť je moja obľúbená časť, pretože vám krásne padne do ruky a nemali by ste sa báť, že by ste ho zlomili malými kvapkami.

Snapdragon 1 GHz 2 procesor vydrží, takže na lacnom telefóne s Androidom si môžete urobiť malý multitasking a telefón je úplne vodotesný, takže ho môžete ponoriť až na 30 minút do troch stôp vody. To je celkom pekné v porovnaní s inými telefónmi, ktoré môžu byť postriekané vodou alebo sa ich nedotknú vôbec.

Konektor pre slúchadlá, reproduktor a každý port telefónu sú vodotesné. To je veľmi pozoruhodné, pretože pre tieto porty neexistujú žiadne kryty a je to taký lacný telefón.

Zlý

Ako užívateľ máte k dispozícii len asi 980 MB úložného priestoru, čo sťažuje ukladanie všetkých vašich médií, ako sú fotografie a videá. Dizajn je vyrobený z plastu a napriek tomu, že nie je veľmi trvanlivý, nemal by som si s malou kvapkou robiť starosti.

Niektoré z tlačidiel je ťažké stlačiť, ale niektorí používatelia trochu diskutujú online, takže sa zdá, že ide o osobné preferencie. Fotoaparát je rozumný, ale v porovnaní s telefónmi vyššej kvality je jasný rozdiel v kvalite. Ak chcete to najlepšie z fotografií, toto nie je váš telefón.

Spodný riadok

Toto je vaša najlepšia voľba ako lacný telefón s Androidom, pretože sa nemusíte starať o jeho zvlhnutie a rozhranie je pomerne jednoduché. Všimol som si, že tam nie je predná kamera, takže s telefónom nebudete môcť vykonávať žiadne videohovory. Bežný fotoaparát je však v poriadku, takže s ním môžete získať fotografie.

Ak si chcete kúpiť telefón, ktorý je lacný a dokáže poriadne zabiť, je to pre vás táto možnosť. Zamyslite sa nad tým, koľko telefónov ste v minulosti zničili. Rád to prirovnávam k nákupu lacných slnečných okuliarov. Neustále si lámem slnečné okuliare, takže by som si mohol kúpiť aj lacné, ktoré fungujú rovnako dobre.

tlačidlo nákupu amazon

Ďalšie myšlienky o skladových aplikáciách a multitaskingu

Kyocera Hydro používa pomerne štandardnú verziu systému Android 4.0 , tak z tohto by si nemal byť nadšený. Všimnete si, že spolu s aplikáciou existuje niekoľko aplikácií bloatware, takže s tým musíte žiť.

Testoval som mobilný telefón Boost, takže to boli všetky aplikácie Boost, ako napríklad stav batérie, hlasová schránka a režim Eco, ktorý vám pomôže predĺžiť životnosť batérie.

V telefóne je možné spustiť takmer akúkoľvek aplikáciu, ktorú som doň vložil, ale pri spustení piatich alebo desiatich aplikácií môže dôjsť k malému oneskoreniu.

Musíte tiež pamätať na to, že hoci vám telefón pekne padne do ruky, má tvrdý plastový kryt, takže sa vám zdá, že vám trochu vykĺzne z ruky.

Veľký kompromis: rýchlosť

Pretože sa jedná o telefón s mimoriadne nízkou cenou, rýchlosti pripojenia sú v porovnaní s niečím, čo by ste mohli vidieť na bežnom telefóne s Androidom, ako je napr. Galaxy S5.

Z nejakého dôvodu je pripojenie k sieti 3G alebo dokonca k Wi -Fi výrazne pomalšie ako telefón vyššej kvality. Nie som si celkom istý, prečo sa to deje, pretože budete používať ten istý telefón na rovnakom bezdrôtovom smerovači, ale možno len prerušili niektoré hardvérové ​​zariadenia, ktoré tieto signály spracovávajú.

Test rýchlosti

Majte teda na pamäti, že rýchlosti sú pre lacný telefón v poriadku. Svoju prácu môžete dokončiť, ale ak prechádzate na nižšiu verziu z iného telefónu, rozdiel si určite všimnete.

Záver

To je za najlacnejší telefón s Androidom na trhu. Dajte nám vedieť, či ste niekedy používali Kyocera Hydro a ako sa vám páči. Ak uvažujete o kúpe Kyocera Hydro, položte nižšie uvedené otázky do sekcie komentárov.