Recenzia modern├ęho kalend├íra udalost├ş: doplnok Freemium na uverej┼łovanie udalost├ş na str├ínkach …

Ak chcete zverej┼łova┼ą udalosti na svojej webovej str├ínke WordPress alebo prida┼ą kalend├ír na svoje str├ínky, bezplatn├ę a platen├ę verzie doplnku Modern├Ż kalend├ír udalost├ş v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą dosiahnu┼ą va┼íe ciele.

V z├ívislosti od toho, ako nakonfigurujete tento doplnok, m├┤┼żete prid├íva┼ą udalosti na svoj web pomocou administra─Źn├ęho panela WordPress alebo m├┤┼żete povoli┼ą svojim n├ív┼ítevn├şkom nahr├íva┼ą udalosti prostredn├şctvom front-end formul├írov na odoslanie. Tieto udalosti potom m├┤┼żete zobrazi┼ą na svojich webov├Żch str├ínkach r├┤znymi sp├┤sobmi, napr├şklad pomocou funkci├ş online kalend├íra. To nie je v┼íetko, ─Źo tento doplnok dok├í┼że, ale mal by v├ím poskytn├║┼ą dobr├Ż popis jeho z├íkladn├Żch funkci├ş.

Ak vy┼í┼íie uveden├ę znie ako to, ─Źo sa sna┼ż├şte implementova┼ą na svojich str├ínkach, m├┤┼że by┼ą doplnkom pre v├ís Kalend├ír modern├Żch udalost├ş. Predt├Żm, ako sa rozhodnete, v┼íak t├íto recenzia podrobne pop├ş┼íe hlavn├ę ─Źrty tohto n├ístroja a presk├║ma sk├║senosti pou┼ż├şvate─żov, aby ste sa mohli rozhodn├║┼ą, ─Źi je to skuto─Źne najlep┼íia vo─żba pre v├í┼í projekt.

O modernom doplnku kalend├íra udalost├ş pre WordPress

Doplnok Modern├Ż kalend├ír udalost├ş, ktor├Ż bol navrhnut├Ż tak, aby pon├║ka v├Żber u┼żito─Źn├Żch funkci├ş a dobre navrhnut├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę prostredie, je n├ístrojom na publikovanie udalost├ş na webov├Żch str├ínkach WordPress.

K dispoz├şcii s├║ bezplatn├ę a platen├ę verzie, ─Źi u┼ż chcete jednoducho prida┼ą z├íkladn├ę funkcie publikovania udalost├ş na svoje webov├ę str├ínky alebo ma┼ą n├íro─Źnej┼íie potreby, existuje ve─żk├í ┼íanca, ┼że tento doplnok spln├ş va┼íe po┼żiadavky. Medzi najd├┤le┼żitej┼íie prvky tohto doplnku udalost├ş patria:

  • Schopnos┼ą vytv├íra┼ą a zverej┼łova┼ą neobmedzen├ę udalosti na va┼íom webe WordPress.
  • Mo┼żnosti zobrazenia va┼íich udalost├ş v r├┤znych form├ítoch.
  • Podrobn├ę nastavenia a mo┼żnosti na presn├ę nastavenie sp├┤sobu fungovania a vzh─żadu va┼íich udalost├ş a kalend├írov.
  • Mnoho v├Żkonn├Żch funkci├ş v bezplatnej verzii s e┼íte v├Ą─Ź┼íou funk─Źnos┼ąou je k dispoz├şcii v platenej verzii.
  • Schopnos┼ą implementova┼ą online rezerva─Źn├Ż syst├ęm a pred├íva┼ą vstupenky z v├í┼ího webu WordPress s platenou verziou.

V tejto recenzii Kalend├íra modern├Żch udalost├ş podrobne presk├║mame hlavn├ę funkcie tohto doplnku, aby sme v├ím pomohli rozhodn├║┼ą sa, ─Źi ide o doplnok, ktor├Ż h─żad├íte.

K─ż├║─Źov├ę vlastnosti kalend├íra modern├Żch udalost├ş

Po pou┼żit├ş modern├ęho kalend├íra udalost├ş pre t├║to kontrolu doplnkov je spravodliv├ę poveda┼ą, ┼że bezplatn├í aj platen├í verzia s├║ zabalen├ę. Existuje v┼íak dos┼ą skuto─Źne u┼żito─Źn├Żch funkci├ş, aby sa tento modul stal najlep┼í├şm doplnkom kalend├íra udalost├ş WordPress pre va┼íe webov├ę str├ínky? Pozrime sa v na┼íom sprievodcovi na hlavn├ę funkcie Kalend├íra modern├Żch udalost├ş.

Vytv├írajte a publikujte neobmedzen├ę mno┼żstvo udalost├ş

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, hlavn├Żm ├║─Źelom tohto doplnku je umo┼żni┼ą pou┼ż├şvate─żom WordPress zverej┼łova┼ą udalosti na va┼íich webov├Żch str├ínkach a zobrazova┼ą ich v kalend├írovom form├íte. V─Ćaka r├┤znym funkci├ím doplnku je mo┼żn├ę vytv├íra┼ą jednod┼łov├ę udalosti, viacd┼łov├ę udalosti a opakuj├║ce sa alebo opakuj├║ce sa udalosti s bezplatnou a platenou verziou modern├ęho kalend├íra udalost├ş. K dispoz├şcii je tie┼ż dobr├í podpora pre vytv├íranie udalost├ş, ktor├ę s├║ spusten├ę cel├Ż de┼ł, ako aj krat┼íie ─Źasov├ę obdobie.

Po vytvoren├ş udalost├ş v informa─Źnom paneli WordPress m├í modern├Ż kalend├ír udalost├ş v┼íetky potrebn├ę funkcie na zverejnenie t├Żchto udalost├ş na va┼íom webe. T├íto z├íkladn├í funkcia umo┼ż┼łuje n├ív┼ítevn├şkom va┼íich webov├Żch str├ínok vidie┼ą podrobnosti o udalosti. Publikovan├ę udalosti v┼íak m├┤┼żu by┼ą indexovan├ę vyh─żad├ívac├şmi n├ístrojmi a zobrazen├ę vo svojich v├Żsledkoch, ke─Ć ─żudia vyh─żad├ívaj├║ relevantn├ę v├Żrazy, napr├şklad ÔÇ×fitnes udalosti v SydneyÔÇť.

Hodinov├Ż rozvrh

Pri vytv├íran├ş udalosti m├íte tie┼ż mo┼żnos┼ą prida┼ą k udalosti hodinov├Ż rozvrh. To m├┤┼że by┼ą pre ├║─Źastn├şkov skvel├Ż sp├┤sob, ako vedie┼ą, ─Źo m├┤┼żu od udalosti o─Źak├íva┼ą a kde by mali by┼ą v danom ─Źase, ke─Ć je spusten├Ż. K dispoz├şcii je tie┼ż volite─żn├í funkcia ─Źasova─Źa odpo─Ź├ştavania, ktor├í sa m├┤┼że zobrazi┼ą na str├ínkach udalost├ş, ktor├í sa m├┤┼że pou┼żi┼ą na vygenerovanie o─Źak├ívania o udalosti.

Po─Ź├ştadlo odpo─Ź├ştavania

Po┼ílite svoj kalend├ír udalost├ş online

Okrem zverejnenia jednotliv├Żch udalost├ş, ktor├ę vytvor├şte pomocou tohto doplnku na svojom webe, m├┤┼żete tie┼ż zverejni┼ą kalend├ír udalost├ş. Toto je ve─żmi u┼żito─Źn├í funkcia pre pr├şstup, preto┼że umo┼ż┼łuje va┼íim n├ív┼ítevn├şkom r├Żchlo zobrazi┼ą v┼íetky udalosti, ktor├ę host├şte alebo by v├ís mohli zauj├şma┼ą.

Mrie┼żka

S bezplatnou a pr├ęmiovou verziou modern├ęho kalend├íra udalost├ş si m├┤┼żete vybra┼ą z ponuky zobrazen├ş kalend├írov vr├ítane ├║pln├ęho zobrazenia kalend├íra, ako aj mesa─Źn├ęho, ÔÇőÔÇőt├Ż┼żdenn├ęho a denn├ęho zobrazenia. K dispoz├şcii je tie┼ż posuvn├ę zobrazenie, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuje zobrazi┼ą va┼íe udalosti v popul├írnom form├íte koloto─Ź, ─Źo umo┼ż┼łuje n├ív┼ítevn├şkom prech├ídza┼ą va┼íimi udalos┼ąami alebo ich pos├║va┼ą.

Na zobrazenie podrobnost├ş udalosti pou┼żite widgety

Okrem zverej┼łovania udalost├ş na svojich str├ínkach na webe m├┤┼żete pomocou prilo┼żen├Żch miniaplik├íci├ş zobrazi┼ą inform├ície o udalostiach aj na postrann├Żch paneloch a v ─Ćal┼í├şch oblastiach svojho webu, napr├şklad na p├Ąte. Ak chcete, aby sa zoznam va┼íich nadch├ídzaj├║cich udalost├ş neust├íle zobrazoval, pomocou widgetov sa tieto inform├ície zobrazia na bo─Źnom paneli blogu.

Prij├şmajte predbe┼żn├ę udalosti

Okrem vytv├írania udalost├ş a zad├ívania ich detailov prostredn├şctvom oblasti doplnkov na paneli WordPress obsahuje kalend├ír modern├Żch udalost├ş mo┼żnos┼ą uverej┼łova┼ą front-end formul├íre na va┼íom webe, ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ v├ím a va┼íim n├ív┼ítevn├şkom odosiela┼ą podrobnosti udalosti t├Żmto sp├┤sobom. Nastavenie doplnkov v├ím navy┼íe umo┼ż┼łuje rozhodn├║┼ą, ─Źi hostia alebo neregistrovan├ş pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu posiela┼ą udalosti t├Żmto sp├┤sobom.

V├Żhodou pou┼żitia front-end formul├írov je to, ┼że m├┤┼żete da┼ą svojim n├ív┼ítevn├şkom pr├şle┼żitos┼ą poda┼ą udalos┼ą bez toho, aby ste im museli da┼ą ├║─Źet na informa─Źn├Ż panel WordPress. Tento typ formul├írov tie┼ż zjednodu┼íuje proces prid├ívania udalost├ş na v├í┼í web, preto┼że vy alebo v├í┼í t├şm nebudete musie┼ą prech├ídza┼ą oblas┼ąou Dashboard WordPress, kde je mo┼żnos┼ą, ┼że t├ş, ktor├ş nie s├║ obozn├ímen├ş s WordPress, by sa mohli strati┼ą, zm├Ąten├ş alebo by┼ą ohromen├Ż ve─żk├Żm po─Źtom mo┼żnost├ş dostupn├Żch v informa─Źnom paneli.

Publikovanie front-end formul├írov na va┼íom webe je ve─żmi jednoduch├ę; Definujte str├ínku, na ktorej sa bud├║ formul├íre zobrazova┼ą v nastaveniach doplnku, alebo pomocou kr├ítkych k├│dov vlo┼żte formul├íre kamko─żvek inde na svoje str├ínky.

Vytvorte opakovane pou┼żite─żn├ę dynamick├ę organiz├ítory udalost├ş a miesta

Doplnok Kalend├ír modern├Żch udalost├ş v├ím umo┼ż┼łuje prida┼ą miesto a organiz├ítora ku ka┼żdej vytvorenej udalosti. Je to u┼żito─Źn├ę samo o sebe, preto┼że n├ív┼ítevn├şci str├ínok udalost├ş m├┤┼żu okam┼żite zisti┼ą, kde sa udalos┼ą kon├í. M├┤┼żu tie┼ż vidie┼ą, kto organizuje udalos┼ą, a potom pomocou t├Żchto inform├íci├ş rozhodn├║, ─Źi sa chc├║ z├║─Źastni┼ą.

Modern├Ż kalend├ír udalost├ş v├ím v┼íak tie┼ż umo┼ż┼łuje uklada┼ą organiz├ítorov a umiestnenia v informa─Źnom paneli WordPress. Tieto podrobnosti m├┤┼żete znovu pou┼żi┼ą pri ka┼żdom vytvoren├ş udalosti na va┼íom webe. Tie┼ż v─Ćaka sp├┤sobu, ktor├Żm bol doplnok navrhnut├Ż, ak uprav├şte podrobnosti o udalosti alebo organiz├ítorovi, aktualizuje sa ka┼żd├í zmienka o tejto udalosti alebo organiz├ítore na va┼íom webe.

Napr├şklad, ak sa zmen├ş adresa kaviarne, v ktorej organizujete t├Ż┼żdenn├║ miestnu udalos┼ą, m├┤┼żete nahradi┼ą star├║ adresu novou adresou a v┼íetky str├ínky udalost├ş zobrazuj├║ce dan├ę miesto sa aktualizuj├║. To ist├ę plat├ş pre organiz├ítora. Ak sa napr├şklad hostite─ż m├┤┼że o┼żeni┼ą a zmeni┼ą svoje priezvisko, v┼íetky v├Żskyty tohto hostite─ża sa na webe aktualizuj├║ naraz, akon├íhle uprav├şte podrobnosti hostite─ża.

Podpora kalend├íra tret├şch str├ín

Aby va┼íi n├ív┼ítevn├şci nezme┼íkali ┼żiadnu udalos┼ą, m├┤┼żu pomocou nieko─żk├Żch kliknut├ş jednoducho prida┼ą podrobnosti o akejko─żvek udalosti, ktor├í ich zauj├şma, do Kalend├íra Google alebo iCal. Doplnok v├ím d├íva mo┼żnos┼ą zobrazi┼ą tla─Źidl├í, ktor├ę sa maj├║ prida┼ą do kalend├íra, a potom, ─Źo na ne u┼ż├şvate─ż klikne, podrobnosti o udalosti sa prenes├║ do v├í┼ího v├Żberu z podporovan├Żch aplik├íci├ş kalend├íra.

Tla─Źidl├í kalend├íra

Po vysk├║┼ían├ş tejto funkcie doplnku Modern├Ż kalend├ír udalost├ş fungovalo v┼íetko pod─ża o─Źak├ívania. Je tie┼ż mo┼żn├ę importova┼ą udalosti z Kalend├íra Google a Facebook Kalend├ír, ako aj ─Ćal┼íie form├íty s├║borov, ktor├ę sa pou┼ż├şvaj├║ na va┼íich str├ínkach.

Tla─Źidl├í zdie─żania na soci├ílnych sie┼ąach

Tento doplnok v├ím pon├║ka mo┼żnos┼ą zobrazi┼ą tla─Źidl├í na zdie─żanie na soci├ílnych sie┼ąach pri va┼íich udalostiach, aby ste mohli propagova┼ą svoje udalosti. V─Ćaka tomu si m├┤┼żete zvoli┼ą zobrazovanie tla─Źidiel zdie─żania v nasleduj├║cich sie┼ąach a povzbudi┼ą svojich n├ív┼ítevn├şkov, aby zdie─żali svoje udalosti so svojimi priate─żmi a sledovate─żmi: Facebook, Twitter, LinkedIn a Google+.

Podrobná konfigurácia doplnku

Ak chcete presne vedie┼ą, ─Źo doplnok na va┼íom webe rob├ş, mali by ste oceni┼ą informa─Źn├Ż panel Kalend├ír modern├Żch udalost├ş. V─Ćaka nastaveniam m├┤┼żete ovl├ída┼ą takmer v┼íetky aspekty tohto doplnku.

Nastavenia kalendára

Okrem definovania fungovania doplnku m├┤┼żete tie┼ż nakonfigurova┼ą jeho vzh─żad.

Kompatibilita s t├ęmou WordPress

Hoci kompatibilita t├ęm WordPress nie je uveden├í na webov├Żch str├ínkach doplnku, bolo prekvapuj├║ce, ┼że sa udalosti v bezplatnej t├ęme Dvadsa┼ą p├Ątn├ís┼ą nezobrazovali dobre. Napriek tomu, ┼że je nieko─żko rokov star├í, bezplatn├í t├ęma Dvadsa┼ąp├Ą┼ąn├ís┼ą z t├şmu WordPress.org sa st├íle pou┼ż├şva na viac ako 400 000 webov├Żch str├ínkach a pravidelne sa aktualizuje.

Pr├şklad t├ęmy 2015

Prep├şnanie na modernej┼íiu t├ęmu dvadsa┼ąsedemn├ístich v┼íak prinieslo lep┼íie v├Żsledky, pri─Źom udalosti sa zobrazuj├║ v r├ímci obmedzen├ş predvolenej ┼íabl├│ny.

Pr├şklad t├ęmy na rok 2017

Preto┼że je k dispoz├şcii bezplatn├í verzia doplnku, odpor├║─Źa sa vysk├║┼ía┼ą ho s t├ęmou WordPress, ktor├║ si vyberiete, aby ste videli, ako vyzeraj├║ udalosti, predt├Żm ako sa zavia┼żete do Kalend├íra modern├Żch udalost├ş. Ak ste si e┼íte nevybrali t├ęmu alebo h─żad├íte nov├║, t├şm t├şmu Webnus, tvorcov Kalend├íra modern├Żch udalost├ş, m├í svoju vlastn├║ viac├║─Źelov├║ t├ęmu WordPress, ktor├í s t├Żmto doplnkom ur─Źite bude fungova┼ą.

Ako sa porovn├íva modern├Ż kalend├ír udalost├ş s konkurenciou?

Preto┼że pre WordPress je k dispoz├şcii dobr├Ż v├Żber doplnkov kalend├íra udalost├ş, mali by ste si v s├║┼ąa┼żi zvoli┼ą Kalend├ír modern├Żch udalost├ş? Odpove─Ć na t├║to ot├ízku bude z├ívisie┼ą od va┼íich po┼żiadaviek. Aby v├ím pomohol zisti┼ą, ako sa tento doplnok porovn├íva s konkurenciou, vyvinuli v├Żvoj├íri Kalend├íra modern├Żch udalost├ş porovn├ívaciu tabu─żku zd├┤raz┼łuj├║cu hlavn├ę vlastnosti hlavn├Żch doplnkov tohto typu.

Porovnanie doplnkov kalendára

Av┼íak pri v├Żbere doplnku, napr├şklad pri ─Ź├ştan├ş tohto preh─żadu, si treba pam├Ąta┼ą na to, kto zostavil graf a robil vlastn├Ż prieskum, ne┼ż aby sa spoliehal v├Żlu─Źne na marketingov├Ż obsah spolo─Źnosti s doplnkami. Porovn├ívacia tabu─żka v┼íak ur─Źite ukazuje, ┼że modern├Ż kalend├ír udalost├ş nie je bez funkci├ş.

Teraz, ke─Ć sme sa zaoberali hlavn├Żmi funkciami doplnku, presk├║majme pou┼ż├şvate─żsk├ę sk├║senosti s modern├Żm kalend├írom udalost├ş a zistite, ─Źo chcete pou┼ż├şva┼ą.

U┼ż├şvate─żsk├ę sk├║senosti s modern├Żm kalend├írom udalost├ş

Ke─Ć┼że je k dispoz├şcii bezplatn├í verzia Kalend├íra modern├Żch udalost├ş, za─Źa┼ą s t├Żmto doplnkom je ─żahk├ę. Ak si nie ste ist├ş, ─Źi potrebujete funkcie platenej verzie, m├┤┼żete si bezplatn├Ż doplnok nain┼ítalova┼ą priamo z informa─Źn├ęho panela WordPress. Nezabudnite si vybra┼ą doplnok Webnus Team, preto┼że existuje mnoho ─Ćal┼í├şch mo┼żnost├ş.

Nain┼ítalujte modern├Ż doplnok kalend├íra udalost├ş

Ke─Ć doplnok funguje na va┼íej webovej str├ínke WordPress, zobraz├ş sa uv├ştacia str├ínka. Odtia─żto n├íjdete odkazy na u┼żito─Źn├Ż obsah na webovej str├ínke Webnus, ako napr├şklad dokument├ícia, ako aj r├Żchle zhrnutie po─Źtu udalost├ş, ktor├ę sa vytvorili na va┼íej webovej str├ínke.

Uv├ştacia obrazovka

Aby ste v├ím pomohli za─Źa┼ą, doplnok po─Źas in┼ítal├ície vytv├íra nejak├ę falo┼ín├ę udalosti. Ak si pre─Ź├ştate tieto udalosti, uvid├şte, ako doplnok funguje a ak├ę inform├ície m├┤┼żete prida┼ą k svojim vlastn├Żm udalostiam.

Nadchádzajúce udalosti

Vytv├íranie nov├Żch udalost├ş je ve─żmi jednoduch├ę. Preto┼że tento doplnok pou┼ż├şva vlastn├ę typy pr├şspevkov WordPress, rozhranie pre pridanie udalosti na va┼íe str├ínky je ve─żmi podobn├ę vytvoreniu nov├ęho pr├şspevku alebo str├ínky. Rovnako ako blogov├Ż pr├şspevok m├┤┼że ma┼ą ka┼żd├í udalos┼ą n├ízov a popis, m├┤┼żete v┼íak prida┼ą aj ─Ćal┼íie inform├ície, ako je napr├şklad umiestnenie udalosti, organiz├ítor, d├ítumy a ─Ćal┼íie inform├ície.

Pridajte udalos┼ą

Pod hlavn├Żm n├ízvom udalosti a oblas┼ąami s popisom n├íjdete panel, do ktor├ęho m├┤┼żete prida┼ą d├ítumy za─Źiatku a konca, ─Źasy a ─Ćal┼íie podrobnosti pl├ínovania udalosti. Pri nastavovan├ş opakuj├║cich sa udalost├ş m├┤┼żete zada┼ą aj dni, ktor├ę chcete presko─Źi┼ą, napr├şklad Vianoce alebo De┼ł v─Ćakyvzdania. ─Äal┼íou dobrou funkciou modern├ęho kalend├íra udalost├ş je mo┼żnos┼ą prida┼ą kalend├ír udalost├ş. Ke─Ć┼że sa tieto inform├ície zobrazuj├║ na str├ínke udalost├ş, mali by ste potencion├ílnym ├║─Źastn├şkom pom├┤c┼ą zisti┼ą, ─Źo od udalosti o─Źak├íva┼ą, a tie┼ż urobi┼ą informovan├ę rozhodnutie o tom, ─Źi sa chc├║ z├║─Źastni┼ą.

Detaily udalosti 01

Ak ste u┼ż na svoju str├ínku pridali jednu alebo viac udalost├ş, m├┤┼żete jednu z nich vybra┼ą z rozba─żovacej ponuky umiestnenia. To ist├ę plat├ş aj pre organiz├ítora podujatia s v├Żnimkou toho, ┼że m├íte mo┼żnos┼ą prida┼ą k udalosti viac ako jedn├ęho organiz├ítora. Potom m├┤┼żete prida┼ą n├íklady na udalos┼ą, ako aj v┼íetky ┼ít├ştky alebo kateg├│rie udalost├ş, pred zverejnen├şm udalosti, aby bola dostupn├í pre n├ív┼ítevn├şkov v├í┼ího webu.

Podrobnosti udalosti 02

V─Ćaka n├ístrojom na v├Żber d├ítumu a popisom s mo┼żnos┼ąou posunu je zad├ívanie potrebn├Żch podrobnost├ş pomocou Kalend├íra udalost├ş modern├ę.

Aj ke─Ć s doplnkom Kalend├ír modern├Żch udalost├ş m├┤┼żete urobi┼ą ove─ża viac, mali by ste z├şska┼ą predstavu o tom, ak├ę ─żahk├ę je pou┼żitie.

Modern├ę mo┼żnosti aktualiz├ície kalend├íra udalost├ş

Ako u┼ż bolo spomenut├ę v tejto recenzii kalend├íra modern├Żch udalost├ş, ako aj bezplatnej verzie doplnku, m├íte tie┼ż mo┼żnos┼ą zak├║pi┼ą si pr├ęmiov├║ verziu na odomknutie ─Ćal┼í├şch funkci├ş. Medzi hlavn├ę mo┼żnosti stanovenia ceny pre upgrade patria:

  • 1 webov├í licencia: 39 dol├írov
  • licencie 5 webov├ę str├ínky: 149 USD
  • Licencia na 10 webov├Żch str├ínok: 270 dol├írov

V┼íetky mo┼żnosti zah┼Ľ┼łaj├║ celo┼żivotn├Ż pr├şstup k aktualiz├íci├ím doplnkov a jeden rok pr├ęmiovej podpory. T├şm Webnus tie┼ż pon├║ka cel├Ż rad slu┼żieb, ktor├ę v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą s va┼íou webovou str├ínkou WordPress. K dispoz├şcii je tie┼ż 30-d┼łov├í z├íruka vr├ítenia pe┼łaz├ş, ktor├í v├ím umo┼żn├ş vysk├║┼ía┼ą pr├ęmiov├Ż doplnok bez rizika.

S├║hrnn├ę kalend├ír modern├Żch udalost├ş Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

Modern├Ż kalend├ír udalost├ş je bohat├Ż na funkcie a ─żahko sa pou┼ż├şva. Dokonca aj jednoduch├ę pou┼ż├şvanie bezplatn├ęho doplnku u─żah─Źuje prid├ívanie udalost├ş na va┼íe webov├ę str├ínky WordPress a ich uverej┼łovanie v atrakt├şvnom form├íte. V─Ćaka funkci├ím, ako s├║ predn├ę prezenta─Źn├ę formul├íre, v├Żber ┼íabl├│n a poh─żadov a schopnos┼ą uklada┼ą viac organiz├ítorov udalost├ş a miest, je bezplatn├Ż doplnok ve─żmi v├Żkonn├Żm n├ístrojom.

Inov├ícia na platen├║ verziu odomkne e┼íte u┼żito─Źnej┼íie funkcie. Mnoh├ş by v┼íak mali zisti┼ą, ┼że bezplatn├í verzia pon├║ka ich projekt dos┼ą, ak len za─Ź├şnaj├║ so spr├ívou z├íkladn├Żch udalost├ş. Ak v┼íak chcete z├şska┼ą pr├şstup k funkci├ím, ako s├║ pripomenutia, adresy miest, syst├ęm predaja l├şstkov, modul po─Źasia a online rezerva─Źn├Ż syst├ęm, aby sme vymenovali aspo┼ł niektor├ę z nich, inov├ícia na program Modern Events Calendar Pro odomkne v┼íetky tieto funkcie a mnoho ─Ćal┼í├şch.

Preto┼że ka┼żd├Ż m├í in├ę potreby, nie je mo┼żn├ę vyhl├ísi┼ą produkt za najlep┼í├ş doplnok kalend├íra udalost├ş pre WordPress. Po vysk├║┼ían├ş tohto doplnku v┼íak existuje vysok├í pravdepodobnos┼ą, ┼że Kalend├ír modern├Żch udalost├ş m├í dos┼ą ─Źasu na to, aby v├ím pomohol prida┼ą udalosti a kalend├írov├ę funkcie na va┼íe webov├ę str├ínky WordPress.

Z├şskajte viac inform├íci├ş o kalend├íri modern├Żch udalost├ş.

Modern├í aktualiz├ícia kalend├íra udalost├ş: Doplnok Freemium pre zverej┼łovanie udalost├ş na webov├Żch str├ínkach WordPress

Joe Fylan

Pros

Bezplatn├í verzia m├í ve─ża funkci├ş.

Platen├í verzia m├í e┼íte viac u┼żito─Źn├Żch funkci├ş.

Dobr├í hodnota pre mo┼żnosti inov├ície.

─Żahko pou┼żite─żn├ę rozhranie.

Vysoko konfigurovate─żn├ę.

nev├Żhody

Mo┼żn├ę probl├ęmy s kompatibilitou t├ęmy.
Mnoho ─Ćal┼í├şch doplnkov kalend├íra udalost├ş, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybra┼ą.

zhrnutie

V├Żkonn├Ż doplnok pre freemium na uverej┼łovanie a spr├ívu udalost├ş na webov├Żch str├ínkach WordPress.

V├Żkonn├Ż doplnok pre freemium na uverej┼łovanie a spr├ívu udalost├ş na webov├Żch str├ínkach WordPress.