Recenzia MailOptin: jednoduch├ę a ├║┼żasn├ę formul├íre optin WordPress

─îi u┼ż rob├şte blogovanie, zaklad├íte obchod s elektronick├Żm obchodom alebo nastavujete webov├║ prezent├íciu pre svoju mal├║ firmu, najsk├║senej┼í├ş obchodn├şci v├ím povedia, ak├Ż d├┤le┼żit├Ż je e-mailov├Ż formul├ír pre v├í┼í ├║spech. Existuje v┼íak to─żko doplnkov, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybra┼ą, a niektor├ę s├║ pr├şli┼í drah├ę alebo nemaj├║ funkcie, ktor├ę potrebujete. MailOptin poskytuje vynikaj├║ce rie┼íenie, preto┼że m├í bezplatn├Ż pl├ín spolu s nieko─żk├Żmi dostupn├Żmi pr├ęmiov├Żmi bal├ş─Źkami. V tejto spr├íve MailOptin prejdeme jej hlavn├ę funkcie, od spravodajcov po modern├ę formul├íre optin, potom sa porozpr├ívame o tom, kto by mal MailOptin pri vytv├íran├ş zoznamov e-mailov zv├í┼żi┼ą.

M├íte mo┼żnos┼ą stiahnu┼ą bezplatn├Ż doplnok MailOptin Lite z adres├íra z├ísuvn├Żch modulov. Alebo m├┤┼żete upgradova┼ą na MailOptin Pro, aby ste z├şskali viac automaticky otv├íran├Żch okien, A / B split testy, pokro─Źil├ę zacielenie a ─Ćal┼íie.

Recenzia funkci├ş MailOptinu

Po in┼ítal├ícii doplnku MailOptin sa v ponuke MailOptin objav├ş nieko─żko kariet. Napr├şklad m├┤┼żete prepoji┼ą svoje formul├íre optin so slu┼żbami, ako s├║ AWeber a MailChimp, alebo priamo navrhova┼ą e-mailov├ę kampane t├Żkaj├║ce sa optin.

Recenzia MailOptin: Odkaz na menu

MailOptin obsahuje ve─ża funkci├ş, preto sa zameriame na tie, ktor├ę najviac vynikaj├║. Ke─Ć sa pozrieme na to, ako sa jedn├í o doplnok optin, za─Źnime s t├Żm, ak├ę typy formul├írov s├║ k dispoz├şcii.

Široká škála tvarov Optin

Ke─Ć za─Źnete s formul├írmi optin, v┼íimnete si, ko─żko variantov je k dispoz├şcii. Najbe┼żnej┼íia je vyskakovacia okienka lightboxu, ale MailOptin m├í tie┼ż formul├íre / widgety bo─Źn├ęho panela, pr├şspevky pred / po formul├íroch, online formul├íre (vlo┼żen├ę) a tla─Źidl├í s v├Żzvou na akciu.

Recenzia MailOptin: Vzorka Optin

─Äal┼íou mo┼żnos┼ąou je tzv. Lepiaca li┼íta, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje nap├şsa┼ą spr├ívu a vlo┼żi┼ą niektor├ę polia a tla─Źidl├í. Dajte to na za─Źiatok svojej webovej str├ínky alebo na spodn├║ ─Źas┼ą str├ínky.

Kontrola MailOptin: panel ozn├ímen├ş

Som tie┼ż obrovsk├Żm fan├║┼íikom klzania, ktor├Ż sa prel├şna okolo ─żavej dolnej alebo pravej ─Źasti obrazovky. Je to ove─ża menej ÔÇ×priameÔÇť ako vyskakovacie okn├í, ─Ź├şm sa vytv├íra menej ru┼íiv├ę prostredie a z├írove┼ł sa ─żu─Ćom d├íva mo┼żnos┼ą prihl├ísi┼ą sa na odber bulletinu.

Recenzia MailOptin: Zasunutie

Krásne šablóny

MailOptin poskytuje viac ┼íabl├│n pre ka┼żd├Ż typ formul├íra optin. Tak┼że ke─Ć za─Źnem budova┼ą kampa┼ł na informa─Źnom paneli, vid├şm v┼íetky druhy ┼íabl├│n pre kontextov├ę okn├í lightbox. Niektor├ę z nich s├║ farebn├ę, zatia─ż ─Źo in├ę s├║ jednoduch├ę a vecn├ę. Niektor├ş z nich sa dokonca zameriavaj├║ na ur─Źit├ę odvetvia s ich obr├ízkami.

Kontrola MailOptin: šablóny

Na paneli sa zobrazuj├║ filtre na presko─Źenie na in├ę kateg├│rie formul├írov optin. M├┤┼żete napr├şklad chcie┼ą vidie┼ą lepiv├ę panely s upozorneniami alebo mo┼żno aj sn├şmky.

Recenzia MailOptin: kateg├│rie

Dizajnov├ę n├ístroje prostredn├şctvom prisp├┤sobova─Źa WordPress

V├Ą─Ź┼íina prisp├┤soben├ş sa vykon├íva pomocou programu WordPress Customizer. Toto je dobr├í spr├íva pre t├Żch, ktor├ş maj├║ sk├║senosti so syst├ęmom WordPress, preto┼że sa nemus├şte u─Źi┼ą v┼íetky nastavenia nov├ęho doplnku. Na obr├ízku ni┼ż┼íie m├ím mo┼żnos┼ą nastavi┼ą spr├ívu o ├║spechu. Existuj├║ aj niektor├ę automatick├ę odpovede a e-mailov├ę upozornenia na nov├Żch potenci├ílnych z├íkazn├şkov. Formul├ír optin je zobrazen├Ż napravo pre ├║pravy v re├ílnom ─Źase. Nie je to editor drag and drop, ale po─Źas mojich testov som zistil, ┼że je celkom intuit├şvne a ─żahko sa u─Ź├ş.

Recenzia MailOptin: Prisp├┤sobite─ż

V─żavo s├║ k dispoz├şcii po─Źetn├ę karty. Tak┼że m├┤┼żete upravi┼ą farby tak, aby vyhovovali va┼íej zna─Źke, a dokonca m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą vlastn├║ CSS pre ├║pln├║ kontrolu.

Recenzia MailOptin: Vlastn├ę CSS

Zobrazi┼ą pravidl├í a s├║bory cookie

Pravidl├í zobrazenia a sp├║┼í┼ąa─Źe s├║ dostato─Źne d├┤le┼żit├ę, aby neob┼ąa┼żovali va┼íich z├íkazn├şkov a nezacielili na t├Żch, ktor├ş sa e┼íte nezaregistrovali. Sn├şmka obrazovky umo┼ż┼łuje upravi┼ą va┼íe s├║bory cookie tak, aby ich niekto, kto u┼ż videl kontextov├ę okno pred nieko─żk├Żmi d┼łami (alebo ─Źoko─żvek, ─Źo chce konfigurova┼ą) nemusel znova vidie┼ą.

Kontrola MailOptin: nov├ę pravidl├í

MailOptin m├í vynikaj├║ce pravidl├í zobrazovania. Napr├şklad sa m├┤┼żete rozhodn├║┼ą zobrazi┼ą kontextov├ę okno, ke─Ć kliknete na tla─Źidlo alebo sn├í─Ć ke─Ć sa pou┼ż├şvate─ż pok├║┼ía opusti┼ą webov├║ str├ínku. Spolu s t├Żm m├íte mo┼żnos┼ą napl├ínova┼ą optiny, zacie─żova┼ą na tie, ktor├ę pou┼ż├şvaj├║ AdBlock alebo zobrazova┼ą formul├íre optin na ur─Źit├Żch str├ínkach.

Kontrola MailOptin: zobrazi┼ą pravidl├í

MailOptin Analytics

Od zobrazen├ş po konverzie a predplatite─żov sa v┼íetky anal├Żzy MailOptin ukladaj├║ na hlavnom paneli WordPress. S├║ ─żahko zrozumite─żn├ę a pon├║kaj├║ r├Żchle obr├ízky v├í┼ího pokroku.

Recenzia MailOptin: anal├Żza

Cena slu┼żby MailOptin

Doplnok MailOptin Lite si m├┤┼żete zadarmo stiahnu┼ą a napriek tomu z├şska┼ą dobr├Ż v├Żber funkci├ş. Pre MailOptin Lite (bezplatn├í verzia) dostanete niektor├ę z nasleduj├║cich funkci├ş:

 • Tri sp├┤soby optinu.
 • R├┤zne moduly v├Żzvy na akciu.
 • Podpora formul├írov optin bo─Źn├ęho panela a widgetu.
 • Lightbox a kontextov├ę formul├íre.
 • Optin formul├íre, ktor├ę id├║ pred alebo po blogu.
 • Orient├ícia na ├║rovni str├ínky.
 • Upozornenia, ktor├ę sa odosielaj├║ predplatite─żom pri uverej┼łovan├ş nov├ęho pr├şspevku.
 • Mo┼żnos┼ą napl├ínovania odosielania bulletinov.
 • ┼áabl├│na reaguj├║ceho e-mailu.

Pl├ín MailOptin Lite obsahuje niektor├ę ─Ćal┼íie funkcie, ale to je hlavn├Ż preh─żad. Mnoho spolo─Źnost├ş zist├ş, ┼że bezplatn├í verzia je dostato─Źn├í na to, aby ste mohli za─Źa┼ą. Je to tie┼ż dobr├Ż za─Źiatok pre t├Żch, ktor├ş chc├║ doplnok vysk├║┼ía┼ą sk├┤r, ako sa zavia┼żu zaplati┼ą.

Pokia─ż ide o platen├║ verziu, pr├ęmie za po┼ítov├ę schr├ínky a e-maily pre optick├║ po┼ítu si m├┤┼żete stiahnu┼ą z ofici├ílnej webovej str├ínky. T├íto webov├í str├ínka pon├║ka aj skvel├ę uk├í┼żky a pokyny t├Żkaj├║ce sa back-end, tak┼że m├┤┼żete vedie┼ą, ─Źo m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą.

Niektor├ę z n├ístrojov, ktor├ę sa dod├ívaj├║ s pr├ęmiovou verziou, zah┼Ľ┼łaj├║:

Takto s├║ funkcie rozdelen├ę medzi bezplatn├ę a pr├ęmiov├ę programy. Ale ─Źo by ste mali o─Źak├íva┼ą, ┼że zaplat├şte, ak prejdete na pr├ęmiov├║ po┼ítu MailOptin?

Je rozdelen├í do troch pl├ínov za rozumn├ę ceny a doplnok m├í 14-d┼łov├║ z├íruku vr├ítenia pe┼łaz├ş, ak nie ste spokojn├ş.

 • ┼ítandardn├ę – 69 dol├írov ro─Źne na jedno miesto s mo┼żnos┼ąou plati┼ą 99 dol├írov ro─Źne na tri str├ínky. Tento ┼ítandardn├Ż pl├ín obsahuje v┼íetky funkcie programu MailOptin Lite, spolu s testami A / B, v├Żzvami na akciu, kontextov├Żmi oknami lightbox, formul├írmi bo─Źn├ęho panela, ozn├ímeniami pred a po, oznamovacie li┼íty, ─Ćal┼íie sp├║┼í┼ąa─Źe, kr├ítke k├│dy, integr├ícia Element├írne formy a ─Ćal┼íie.
 • pre – 169 dol├írov ro─Źne na podporu na 10 lokalit├ích. Z├şskate tak v┼íetky funkcie predch├ídzaj├║cich pl├ínov, ako aj z├ílohy konverzi├ş, pl├ínovanie kampan├ş optin, detekciu sprostredkovania optin, detekciu AdBlock, detekciu nov├Żch a opakuj├║cich sa n├ív┼ítevn├şkov, pokro─Źil├║ anal├Żzu, automatick├║ odpove─Ć a mesa─Źn├Ż s├║hrn alebo t├Ż┼żdenne automatizovan├ę, ktor├ę m├┤┼żete posla┼ą.
 • kancel├íria – 269 dol├írov ro─Źne na podporu na neobmedzen├Żch str├ínkach. Takto z├şskate v┼íetky funkcie predch├ídzaj├║cich pl├ínov, prioritn├║ e-mailov├║ podporu, integr├íciu WooCommerce, integr├íciu Easy Digital Downloads a ─Ćal┼íie integr├ície aplik├íci├ş tret├şch str├ín.

MailOptin vo v┼íeobecnosti pon├║ka celkom rozumn├ę ceny, preto┼że v├Ą─Ź┼íina hlavn├Żch funkci├ş je s├║─Źas┼ąou tohto ┼ítandardn├ęho bal├şka. Bolo by pekn├ę ma┼ą integr├íciu WooCommerce a EDD bez toho, aby ste museli plati┼ą za pl├ín agent├║ry, ale to je jedin├í nev├Żhoda.

Kto by mal zv├í┼żi┼ą doplnok WordPress MailOptin?

Je ┼ąa┼żk├ę tvrdi┼ą, ┼że nikto by nemal zva┼żova┼ą MailOptin na vytv├íranie e-mailov├Żch zoznamov. Podporuje v├Ą─Ź┼íinu poskytovate─żov e-mailov, ┼íabl├│ny s├║ robustn├ę a m├┤┼żu sa dokonca integrova┼ą do obchodov elektronick├ęho obchodu. Pokia─ż ide o m┼ła, MailOptin poskytuje cenovo dostupn├Ż sp├┤sob zhroma┼ż─Ćovania a spr├ívy e-mailov pre ka┼żd├ęho.

Z├şskajte Mail Optin Lite U┼íetrite 10% na MailOptin Pro

Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky t├Żkaj├║ce sa na┼íej kontroly MailOptin, funkci├ş doplnkov alebo ako za─Źa┼ą, dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie.