Recenzia MailOptin: jednoduch├ę a p├┤sobiv├ę formul├íre optin WordPress

Recenzia MailOptin: jednoduch├ę a p├┤sobiv├ę formul├íre optin WordPress 1

─îi u┼ż rob├şte blogovanie, zaklad├íte obchod s elektronick├Żm obchodom alebo nastavujete webov├║ prezent├íciu pre svoju mal├║ firmu, najsk├║senej┼í├ş obchodn├şci v├ím uk├í┼żu d├┤le┼żitos┼ą e-mailov├ęho formul├íra pre v├í┼í ├║spech. Existuje v┼íak ve─ża doplnkov, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybra┼ą, a niektor├ę s├║ pr├şli┼í drah├ę alebo im ch├Żbaj├║ potrebn├ę funkcie. MailOptin poskytuje vynikaj├║ce rie┼íenie, preto┼że m├í bezplatn├Ż pl├ín spolu s nieko─żk├Żmi dostupn├Żmi pr├ęmiov├Żmi bal├ş─Źkami. V tejto anal├Żze programu MailOptin sa zameriame na jeho hlavn├ę funkcie, od bulletinov po modern├ę formul├íre optin, a hovor├şme o tom, kto by mal MailOptin vytv├íra┼ą na vytv├íranie zoznamov e-mailov.

M├íte mo┼żnos┼ą stiahnu┼ą bezplatn├Ż doplnok MailOptin Lite z adres├íra z├ísuvn├Żch modulov. M├┤┼żete tie┼ż inovova┼ą na program MailOptin Pro, aby ste z├şskali viac automaticky otv├íran├Żch okien, rozdelen├ę testy A / B, pokro─Źil├║ segment├íciu a ─Ćal┼íie.

Presk├║manie funkci├ş MailOptin

Po in┼ítal├ícii doplnku MailOptin sa v ponuke MailOptin objav├ş nieko─żko kariet. Napr├şklad m├┤┼żete prepoji┼ą formul├íre na odber so slu┼żbami, ako s├║ AWeber a MailChimp, alebo priamo prejs┼ą na n├ívrh e-mailov├Żch kampan├ş na odber.

Recenzia MailOptin: Odkaz na ponuku

S├║─Źas┼ąou MailOptinu je ve─ża funkci├ş; preto sa zameriame na tie, ktor├ę vynikaj├║ najviac. Pri poh─żade na to, ako sa jedn├í o doplnok optin, za─Źnime s dostupn├Żmi typmi formul├írov.

Široká škála tvarov Optin

Po spusten├ş registra─Źn├Żch formul├írov si v┼íimnete, ko─żko variantov je k dispoz├şcii. Najbe┼żnej┼íia je rozba─żovacia ponuka lightbox, ale MailOptin m├í tie┼ż formul├íre / widgety bo─Źn├ęho panela, pred / po po┼ítov├ę formul├íre, online formul├íre (vlo┼żen├ę) a tla─Źidl├í s v├Żzvou na akciu.

Recenzia MailOptin: Vzorka Optin

─Äal┼íou mo┼żnos┼ąou je tzv. Lepiaca li┼íta, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje nap├şsa┼ą spr├ívu a vlo┼żi┼ą niektor├ę polia a tla─Źidl├í. Dajte to na za─Źiatok svojej webovej str├ínky alebo na spodn├║ ─Źas┼ą str├ínky.

Kontrola MailOptin: panel ozn├ímen├ş

Som tie┼ż ve─żk├Ż fan├║┼íik k─║zania, ktor├Ż sa vkr├ída cez ─żav├║ doln├║ alebo prav├║ ─Źas┼ą obrazovky. Je to ove─ża menej ÔÇ×priameÔÇť ako vyskakovacie okn├í, ─Ź├şm sa vytv├íra menej invaz├şvne prostredie, ─Źo d├íva ─żu─Ćom mo┼żnos┼ą prihl├ísi┼ą sa na odber bulletinu.

Recenzia MailOptin: Zasunutie

Krásne modely

MailOptin poskytuje nieko─żko ┼íabl├│n pre ka┼żd├Ż typ prihl├í┼íky. Ke─Ć za─Źnem vytv├íra┼ą panelov├║ kampa┼ł, vid├şm v┼íetky druhy ┼íabl├│n pre kontextov├ę okn├í lightbox. Niektor├ę z nich s├║ farebn├ę, zatia─ż ─Źo in├ę s├║ jednoduch├ę a vecn├ę. Niektor├ş z nich sa dokonca zameriavaj├║ na ur─Źit├ę sektory vr├ítane ich obr├ízkov.

Recenzia MailOptin: šablóny

Na paneli sa zobrazuj├║ filtre, ktor├ę sl├║┼żia na prechod na ─Ćal┼íie kateg├│rie ┼żiadost├ş. Napr├şklad by ste mohli chcie┼ą vidie┼ą iba trval├ę li┼íty s upozornen├şm alebo mo┼żno sn├şmky.

Recenzia MailOptin: kateg├│rie

Dizajnov├ę n├ístroje prostredn├şctvom prisp├┤sobova─Źa WordPress

V├Ą─Ź┼íina prisp├┤soben├ş sa vykon├íva pomocou programu WordPress Customizer. Toto je dobr├í spr├íva pre ka┼żd├ęho, kto m├í sk├║senosti s programom WordPress, preto┼że sa nemus├şte u─Źi┼ą v┼íetky nastavenia nov├ęho doplnku. Na obr├ízku ni┼ż┼íie m├ím mo┼żnos┼ą nastavi┼ą spr├ívu o ├║spechu. Existuj├║ aj niektor├ę automatick├ę odpovede a e-mailov├ę upozornenia na nov├Żch potenci├ílnych z├íkazn├şkov. Registra─Źn├Ż formul├ír je zobrazen├Ż vpravo pre ├║pravy v re├ílnom ─Źase. Nie je to editor drag and drop, ale po─Źas mojich testov som zistil, ┼że je ve─żmi intuit├şvny a ─żahko sa u─Ź├ş.

Recenzia MailOptin: Prisp├┤sobite─ż

Po─Źet ─żav├Żch vod├ştok je uveden├Ż. M├┤┼żete tak upravi┼ą farby tak, aby vyhovovali va┼íej zna─Źke, a dokonca si m├┤┼żete da┼ą vlastn├ę CSS pre ├║pln├║ kontrolu.

Recenzia MailOptin: Custom CSS

Zobrazi┼ą pravidl├í a s├║bory cookie

Pravidl├í zobrazovania a sp├║┼í┼ąa─Źe s├║ dostato─Źne d├┤le┼żit├ę na to, aby neru┼íili va┼íich z├íkazn├şkov a nedostali sa k t├Żm, ktor├ş sa e┼íte nezaregistrovali. Sn├şmka obrazovky umo┼ż┼łuje upravi┼ą va┼íe s├║bory cookie tak, aby ich niekto, kto videl toto kontextov├ę okno pred nieko─żk├Żmi d┼łami (alebo to, ─Źo chcete konfigurova┼ą) nemusel znova vidie┼ą.

Recenzia MailOptin: nov├ę pravidl├í

MailOptin m├í vynikaj├║ce pravidl├í zobrazovania. Napr├şklad sa m├┤┼żete rozhodn├║┼ą zobrazi┼ą kontextov├ę okno, ke─Ć kliknete na tla─Źidlo alebo sn├í─Ć ke─Ć sa pou┼ż├şvate─ż pok├║┼ía opusti┼ą web. Okrem toho m├íte mo┼żnos┼ą napl├ínova┼ą optiny, zacie─żova┼ą na tie, ktor├ę pou┼ż├şvaj├║ AdBlock alebo na ur─Źit├Żch str├ínkach zobrazi┼ą iba formul├íre optin.

Kontrola MailOptin: zobrazi┼ą pravidl├í

MailOptin Analytics

Od zobrazen├ş po konverzie a predplatite─żov sa v┼íetky anal├Żzy MailOptin ukladaj├║ na hlavnom paneli WordPress. S├║ ─żahko zrozumite─żn├ę a pon├║kaj├║ r├Żchle obr├ízky v├í┼ího pokroku.

Recenzia MailOptin: anal├Żza

Ceny MailOptin

Doplnok MailOptin Lite si m├┤┼żete zadarmo stiahnu┼ą a napriek tomu z├şska┼ą dobr├Ż v├Żber funkci├ş. Pre MailOptin Lite (bezplatn├í verzia) dostanete niektor├ę z nasleduj├║cich funkci├ş:

 • Tri sp├┤soby, ako si vybra┼ą.
 • Nieko─żko modulov na v├Żzvu na akciu.
 • Podpora formul├írov s bo─Źn├Żm panelom a miniaplik├íciami.
 • Sveteln├Ż box a vyskakovacie formul├íre.
 • Registra─Źn├ę formul├íre pred alebo po blogovom pr├şspevku.
 • Orient├ícia na ├║rovni str├ínky.
 • Upozornenia odoslan├ę ├║─Źastn├şkom pri uverej┼łovan├ş nov├ęho pr├şspevku.
 • Mo┼żnos┼ą napl├ínova┼ą zasielanie spravodajcov.
 • ┼áabl├│na reaguj├║ceho e-mailu.
 • Niektor├ę ─Ćal┼íie funkcie s├║ zahrnut├ę v pl├íne MailOptin Lite, ale toto je hlavn├Ż preh─żad. Mnoho spolo─Źnost├ş zist├ş, ┼że bezplatn├í verzia je dostato─Źn├í na to, aby ste mohli za─Źa┼ą. Je to tie┼ż dobr├Ż za─Źiatok pre ka┼żd├ęho, kto chce doplnok vysk├║┼ía┼ą pred vykonan├şm platby.

  Pokia─ż ide o platen├║ verziu, pr├ęmie za po┼ítov├ę schr├ínky a e-maily pre optick├║ po┼ítu si m├┤┼żete stiahnu┼ą z ofici├ílnej str├ínky. T├íto str├ínka pon├║ka tie┼ż skvel├ę uk├í┼żky a pokyny t├Żkaj├║ce sa koncov├Żch zariaden├ş, aby ste vedeli, ─Źo m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą.

  Niektor├ę z n├ístrojov, ktor├ę sa dod├ívaj├║ s pr├ęmiovou verziou, zah┼Ľ┼łaj├║:

  Takto s├║ zdroje rozdelen├ę medzi bezplatn├ę a pr├ęmiov├ę pl├íny. ─îo by ste v┼íak mali zaplati┼ą, ak inovujete na pr├ęmiu MailOptin?

  Je rozdelen├í do troch pl├ínov za rozumn├ę ceny a doplnok m├í 14-d┼łov├║ z├íruku vr├ítenia pe┼łaz├ş, ak nie ste spokojn├ş.

 • vzor – 69 dol├írov ro─Źne na jedno miesto s mo┼żnos┼ąou plati┼ą 99 dol├írov ro─Źne na tri str├ínky. Tento ┼ítandardn├Ż pl├ín m├í v┼íetky funkcie programu MailOptin Lite, plus testovanie A / B, v├Żzvy na akciu, kontextov├ę okn├í lightbox, formul├íre na bo─Źnom paneli, post ozn├ímenia pred / po, panely ozn├ímen├ş, ─Ćal┼íie sp├║┼í┼ąa─Źe, pr├şstupov├ę k├│dy , Integr├ícia elementov├Żch foriem a ─Ćal┼íie.
 • pre – 169 dol├írov ro─Źne na podporu na 10 str├ínkach. To poskytuje v┼íetky funkcie predch├ídzaj├║cich pl├ínov, ako aj z├ílohovanie konverzi├ş, pl├ínovanie kampan├ş optin, detekciu sprostredkovania optin, detekciu AdBlock, detekciu nov├Żch a opakuj├║cich sa n├ív┼ítevn├şkov, pokro─Źil├║ anal├Żzu, automatick├║ reakciu a automatick├ę mesa─Źn├ę alebo t├Ż┼żdenn├ę zhrnutie. ktor├ę m├┤┼żete posla┼ą.
 • kancel├íria – 269 dol├írov ro─Źne na neobmedzen├║ podporu webov├Żch str├ínok. To poskytuje v┼íetky funkcie predch├ídzaj├║cich pl├ínov, prioritn├║ e-mailov├║ podporu, integr├íciu WooCommerce, integr├íciu Easy Digital Downloads a ─Ćal┼íie integr├ície aplik├íci├ş tret├şch str├ín.
 • MailOptin vo v┼íeobecnosti pon├║ka ve─żmi prijate─żn├ę ceny, preto┼że v├Ą─Ź┼íina hlavn├Żch funkci├ş je zahrnut├í v tomto ┼ítandardnom bal├şku. Bolo by pekn├ę ma┼ą integr├íciu WooCommerce a EDD bez toho, aby ste museli plati┼ą za pl├ín agent├║ry, ale to je jedin├í nev├Żhoda.

  Kto by mal zv├í┼żi┼ą doplnok WordPress MailOptin?

  Je ┼ąa┼żk├ę tvrdi┼ą, ┼że nikto by nemal zva┼żova┼ą MailOptin na vytv├íranie zoznamov adries. Podporuje hlavn├Żch poskytovate─żov e-mailov, modely s├║ robustn├ę a m├┤┼żu sa dokonca integrova┼ą do obchodov s elektronick├Żm obchodom. MailOptin pre m┼ła predstavuje cenovo dostupn├Ż sp├┤sob zhroma┼ż─Ćovania a spr├ívy e-mailov pre v┼íetk├Żch.

  Z├şskajte Mail Optin Lite U┼íetrite 10% na MailOptin Pro

  Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky t├Żkaj├║ce sa kontroly aplik├ície MailOptin, funkci├ş doplnkov alebo ako za─Źa┼ą, dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie.

  Related Articles

  Back to top button