Recenzia KnowAll Theme Review: t├ęma z├íkazn├şckej b├ízy poznatkov

Ak je pre va┼íe podnikanie d├┤le┼żit├ę poskytovanie ├║─Źinn├ęho z├íkazn├şckeho servisu, existuje ve─żk├í ┼íanca, ┼że z udr┼żiavania online znalostnej z├íkladne budete ma┼ą ├║┼żitok. Aj ke─Ć ur─Źite existuje ur─Źit├í po─Źiato─Źn├í pr├íca, dobre implementovan├í vedomostn├í z├íklad┼ła m├┤┼że zabezpe─Źi┼ą, aby sa obavy z├íkazn├şkov rie┼íili ─Źo najr├Żchlej┼íie a bez n├ímahy.

Ak pou┼ż├şvate WordPress, najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako to dosiahnu┼ą, by bolo pou┼żitie vyhradenej t├ęmy alebo doplnku datab├ízy Knowledge Base. KnowAll je navrhnut├Ż tak, aby pon├║kol tak├ę rie┼íenie. Je to t├ęma WordPress vytvoren├í od nuly, aby ste mohli z├íkazn├şkom poskytn├║┼ą inform├ície, odpovede a rie┼íenia prostredn├şctvom online datab├ízy.

T├íto kontrola sa podrobnej┼íie venuje nastaveniam KnowAll, r├┤znym u┼żito─Źn├Żm funkci├ím a mo┼żnostiam anal├Żzy. Pouk├í┼żeme na va┼íe hlavn├ę siln├ę a slab├ę str├ínky, tak┼że m├┤┼żete necha┼ą vedie┼ą, ─Źi je t├íto t├ęma pre v├ís.

Nakonfigurujte KnowAll

Pri prvej in┼ítal├ícii programu KnowAll v programe WordPress sa na ovl├ídacom paneli zobraz├ş nov├í sekcia. Takto z├şskate pr├şstup k hlavn├Żm funkci├ím t├ęmy ak nastaveniam, ktor├ę riadia spr├ívanie va┼íej datab├ízy poznatkov. Na┼í┼ąastie s├║ tieto doplnky dobre usporiadan├ę a je ─żahk├ę ich n├íjs┼ą a pochopi┼ą, ktor├ę potrebujete, aby ste mohli urobi┼ą d├┤le┼żit├ę ├║pravy.

Potom budete ma┼ą k dispoz├şcii r├┤zne mo┼żnosti na zv├í┼żenie. M├┤┼żete zmeni┼ą sp├┤sob objedn├ívania a po─Źtu polo┼żiek na str├ínke. Okrem toho m├┤┼żete obmedzi┼ą pr├şstup pou┼ż├şvate─żov tak, aby va┼íu vedomostn├║ z├íklad┼łu videli iba registrovan├ş pou┼ż├şvatelia. Mimoriadne zauj├şmav├í je mo┼żnos┼ą, ktor├í v├ím umo┼żn├ş povoli┼ą predvolen├║ webov├║ adresu na prenos pou┼ż├şvate─żov na ┼żiv├║ podporu:

Tieto v┼íeobecn├ę nastavenia s├║ z├íkladn├ę, ale ┼ípecifick├ę. S nimi m├┤┼żete pred pridan├şm jedn├ęho ─Źl├ínku vykona┼ą rozsiahle ├║pravy sp├┤sobu fungovania va┼íej vedomostnej z├íkladne.

Vyh─żad├ívacie a organiza─Źn├ę charakteristiky

Pozrime sa bli┼ż┼íie na niektor├ę z hlavn├Żch ─Ź┼Ľt vedomostnej z├íkladne KnowAll. Za─Źneme funkciou vyh─żad├ívania, preto┼że by sa to mohlo pova┼żova┼ą za jadro KnowAll. Pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu n├íjs┼ą u┼żito─Źn├ę ─Źl├ínky a zdroje ich vyh─żad├ívan├şm v naviga─Źn├Żch ponuk├ích, ale cie─żom KnowAll je povzbudi┼ą ich, aby pou┼ż├şvali vyh─żad├ívac├ş panel. Preto je predvolene na domovskej str├ínke: ve─żk├í, stredn├í a v├Żrazn├í:

Poz├şciu vyh─żad├ívacieho panela m├┤┼żete zmeni┼ą pozmenen├şm rozlo┼żenia t├ęmy a vlastn├Ż widget v├ím umo┼ż┼łuje zahrn├║┼ą vyh─żad├ívac├ş panel na ─Ćal┼íie str├ínky. Mimo t├Żchto zmien nebudete musie┼ą s touto funkciou ve─ża robi┼ą. V predvolenom nastaven├ş to funguje skvele a m├í dokonca aj funkciu automatick├ęho dokon─Źovania, v─Ćaka ktorej sa pou┼ż├şvatelia dostan├║ tam, kam chc├║ ├şs┼ą r├Żchlej┼íie.

To, ┼że m├íte efekt├şvne vyh─żad├ívacie funkcie, samozrejme neznamen├í, ┼że chcete zanedb├íva┼ą tradi─Źn├ę met├│dy prehliadania. Program KnowAll v├ís tie┼ż pokr├Żva r├┤znymi sp├┤sobmi, ako udr┼żiava┼ą svoju vedomostn├║ z├íklad┼łu dobre usporiadan├║ a ─żahko pou┼żite─żn├║. Existuj├║ obvykl├ę kateg├│rie a mo┼żnosti zna─Źiek, ako aj mo┼żnos┼ą ─Ćal┼íieho zdokonalenia syst├ęmu pomocou podkateg├│ri├ş:

Nastavenia kateg├│rie KnowAll.

M├┤┼żete tie┼ż upravi┼ą sp├┤sob objedn├ívania kateg├│ri├ş a ─Źl├ínkov. Zoznamy m├┤┼żete vytvori┼ą napr├şklad pod─ża abecedy alebo sa uisti┼ą, ┼że naju┼żito─Źnej┼íie polo┼żky zostan├║ navrchu. Mo┼żnosti s├║ tu ve─żmi komplexn├ę a umo┼ż┼łuj├║ v├ím zostavi┼ą naviga─Źn├Ż syst├ęm, ktor├Ż pou┼ż├şvate─żom u─żah─Ź├ş vyh─żad├ívanie inform├íci├ş.

Mo┼żnosti prisp├┤sobenia

Aj ke─Ć s predvolen├Żmi nastaveniami KnowAll nie je ni─Ź zl├ę, pravdepodobne budete chcie┼ą urobi┼ą nejak├ę zmeny, aby ste ich prisp├┤sobili va┼íim konkr├ętnym potreb├ím. Na┼í┼ąastie KnowAll sa p├Ż┼íi jednoduchou ├║pravou, ktor├║ je mo┼żn├ę dosiahnu┼ą bez toho, aby ste sa dotkli ak├ęhoko─żvek k├│du. Je to ur─Źite t├ęma pre za─Źiato─Źn├şkov a je tu slu┼ín├ę mno┼żstvo, ktor├ę m├┤┼żete urobi┼ą bez toho, aby ste boli odborn├şkom na WordPress. Podobne ako mnoho modern├Żch t├ęm existuje aj mo┼żnos┼ą akt├şvneho vizu├ílneho prisp├┤sobenia, tak┼że m├┤┼żete okam┼żite vidie┼ą, ako sa zmeny prejavia.

Ako sme u┼ż uviedli, KnowAll pon├║ka nieko─żko r├┤znych mo┼żnost├ş dizajnu, aj ke─Ć s├║ v┼íetky ve─żmi podobn├ę. Aj ke─Ć nem├┤┼żete vykona┼ą z├ísadn├ę zmeny v nastaveniach datab├ízy poznatkov, m├┤┼żete ─żahko importova┼ą svoje vlastn├ę vizu├ílne prvky na prisp├┤sobenie. M├┤┼żete prida┼ą vlastn├║ hlavi─Źku, upravi┼ą p├şsma a farby odkazov a zmeni┼ą vzh─żad svojich s├║borov. A pre jednotliv├ę str├ínky s ─Źl├ínkami m├┤┼żete robi┼ą jednoduch├ę rozhodnutia, ako napr├şklad povoli┼ą lepiv├Ż bo─Źn├Ż panel, zobrazi┼ą s├║visiace ─Źl├ínky a zobrazi┼ą koment├íre:

KnowAll nastavenie ─Źl├ínku.

Ak chcete robi┼ą omnoho viac, mus├şte si trochu zne─Źisti┼ą ruky k├│dovan├şm. Toto je kompromis medzi ─żahk├Żm pou┼żit├şm a flexibilitou. M├┤┼żete prida┼ą nastavenia svojej zna─Źky a ├║prav svojej spolo─Źnosti a vytvori┼ą vedomostn├║ z├íklad┼łu, ktor├í je jednozna─Źne va┼ía, ale v kone─Źnom d├┤sledku si bude vy┼żadova┼ą ur─Źit├ę pr├íce s k├│dovan├şm, ak chcete, aby to vyzeralo v├Żrazne odli┼íne od predvolen├ęho rozlo┼żenia.

Analytick├ę monitorovanie

Mo┼żnosti anal├Żzy v KnowAll.
KnowAll v├ím umo┼ż┼łuje sledova┼ą v├Żkonnos┼ą a efekt├şvnos┼ą va┼íej vedomostnej z├íkladne v priebehu ─Źasu.

Program KnowAll nemus├ş ma┼ą v├Ą─Ź┼íinu mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia, ale svieti, ke─Ć d├┤jde k plneniu jeho z├íkladnej funkcie, ─Ź├şm v├ím poskytuje v├Żkonn├║ a ─żahko ovl├ídate─żn├║ vedomostn├║ z├íklad┼łu. S├║─Źas┼ąou tohto d├┤vodu je aj mno┼żstvo analytick├Żch mo┼żnost├ş, ktor├ę pon├║ka. KnowAll nie je spokojn├Ż s jednoduch├Żm poskytnut├şm n├ístrojov na vybudovanie vedomostnej z├íkladne; Chce, aby ste boli schopn├ş pos├║di┼ą, ako dobre rie┼íenie pom├íha z├íkazn├şkom v ka┼żdom kroku, aby ste mohli vykona┼ą ├║pravy.

Mo┼żnosti anal├Żzy s├║ vhodne umiestnen├ę v sekcii, ku ktorej sa dostanete z ponuky (). Ke─Ć pou┼ż├şvatelia nav┼ít├şvia a presk├║maj├║ va┼íu vedomostn├║ z├íklad┼łu, t├ęma si uchov├í z├íznamy o v┼íetk├Żch vykonan├Żch vyh─żad├ívaniach, aby v├ím mohla posla┼ą d├┤le┼żit├ę inform├ície. Tieto inform├ície s├║ jasne uveden├ę a zah┼Ľ┼łaj├║:

  • Z├íznam najpopul├írnej┼í├şch h─żadan├Żch v├Żrazov.
  • Ak├ę inform├ície pou┼ż├şvatelia nem├┤┼żu n├íjs┼ą pri vyh─żad├ívan├ş.
  • Ktor├ę ─Źl├ínky s├║ pre pou┼ż├şvate─żov naju┼żito─Źnej┼íie.
  • Kam pou┼ż├şvatelia id├║ po pre─Ź├ştan├ş ─Źl├ínku (aby ste videli, ─Źi bola ich ot├ízka zodpovedan├í, alebo ─Źi museli pokra─Źova┼ą v h─żadan├ş).
  • Celkov├ę sk├│re efekt├şvnosti va┼íej vedomostnej z├íkladne ur─Źen├ę pomerom ├║spe┼ín├Żch vyh─żad├ívan├ş k celkov├Żm vyh─żad├ívan├şm.

Okrem tohto automatick├ęho sledovania existuje nieko─żko syst├ęmov sp├Ątnej v├Ązby od pou┼ż├şvate─żov, ktor├ę m├┤┼żete povoli┼ą prostredn├şctvom ponuky konfigur├ície:

Povolenie koment├írov pou┼ż├şvate─żov k slu┼żbe KnowAll.

Pou┼ż├şvate─żom m├┤┼żete povoli┼ą, aby hlasovali o tom, ─Źi boli ─Źl├ínky u┼żito─Źn├ę alebo nie. V takom pr├şpade bud├║ ├║daje k dispoz├şcii aj v sekcii anal├Żzy. Ak chcete z├şska┼ą konkr├ętnej┼íie koment├íre, m├┤┼żete povoli┼ą pou┼ż├şvate─żom komentova┼ą ─Źl├ínky priamo. Celkovo je mno┼żstvo mo┼żnost├ş, ktor├ę KnowAll pon├║ka v tejto oblasti, viac ako dos┼ą a umo┼żn├ş v├ím pokra─Źova┼ą v zdokona─żovan├ş vedomostnej z├íkladne v priebehu ─Źasu.

Dodato─Źn├ę charakteristiky

Vzorov├Ż ─Źl├ínok o KnowAll.
V├Ą─Ź┼íinu funkci├ş KnowAll m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą v online uk├í┼żke.

KnowAll prich├ídza s nieko─żk├Żmi u┼żito─Źn├Żmi funkciami nad r├ímec t├Żch, o ktor├Żch sme u┼ż diskutovali. Preto┼że t├íto t├ęma predstavuje ┼ípecifick├ę rie┼íenie vedomostnej z├íkladne, takmer v┼íetko, ─Źo obsahuje, sa zameriava na poskytovanie inform├íci├ş z├íkazn├şkom ─Źo najpohodlnej┼í├şm a najtransparentnej┼í├şm sp├┤sobom.

Medzi pozoruhodn├ę ─Ćal┼íie mo┼żnosti KnowAll patria:

  • Mnoho u┼żito─Źn├Żch kr├ítkych k├│dov umo┼ż┼łuj├║cich funkcie, ako s├║ ─Źl├ínky s kartami, rozbalite─żn├ę ─Źasti a spr├ívy.
  • Vlastn├ę miniaplik├ície na zobrazenie ─Źl├ínkov a kateg├│ri├ş, vyh─żad├ívacieho panela a v├Żstupn├ęho bodu pre ─Ćal┼íiu podporu.
  • Pr├şlohy na stiahnutie na doplnenie ─Źl├ínkov online.
  • Pln├í podpora u┼żito─Źn├Żch doplnkov pre optimaliz├íciu vyh─żad├ívac├şch n├ístrojov, preklad, vytv├íranie kontaktn├Żch formul├írov a ─Ćal┼íie.

Takmer v┼íetko, ─Źo chcete vo vedomostnej b├íze, je mo┼żnos┼ą niekde na KnowAll. Jeho v├Żvoj├íri maj├║ jasn├║ predstavu o tom, ─Źo spolo─Źnosti od tohto typu rie┼íenia potrebuj├║. Je tie┼ż potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że program KnowAll je plne schopn├Ż reagova┼ą, ─Źo je d├┤le┼żit├í funkcia, preto┼że ve─ża z├íkazn├şkov pravdepodobne z├şska pr├şstup k svojej znalostnej b├íze z mobiln├ęho zariadenia.

ceny

Potenci├ílnou nev├Żhodou programu KnowAll je, ┼że to nie je celkom lacn├ę. Bude to st├í┼ą 149 dol├írov za licenciu na web, ktor├í sa dod├íva s rokom aktualiz├íci├ş a podpory. Ke─Ć si k├║pite KnowAll, z├şskate aj verziu doplnku Heroic Knowledge Base spolo─Źnosti, ktor├Ż je navrhnut├Ż tak, aby hladko spolupracoval s jeho hlavnou t├ęmou.

KnowAll m├┤┼że by┼ą drah┼íie ako va┼íe typick├ę t├ęmu WordPress, ale pod─ża n├í┼ího n├ízoru ho nahr├ídza z h─żadiska funk─Źnosti, podpory a ┼ípecifick├ęho dizajnu. Ak si v┼íak nie ste ist├ş, ─Źi toto rie┼íenie bude st├í┼ą za to, m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą online uk├í┼żku a zisti┼ą, ako funguje KnowAll. Spolo─Źnos┼ą tie┼ż pon├║ka 30-d┼łov├║ ponuku na vr├ítenie pe┼łaz├ş v pr├şpade, ┼że nie ste spokojn├ş s touto ot├ízkou.

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

Zatia─ż ─Źo ve─ża t├ęm WordPress sa sna┼ż├ş robi┼ą v┼íetko naraz, KnowAll vie, v ─Źom je dobr├í a dr┼ż├ş sa pri tom. Je navrhnut├Ż tak, aby bol rie┼íen├şm vedomostnej z├íkladne a ni─Ź in├ę, a tento pr├şstup sa oplat├ş. K─ż├║─Źov├ę funkcie t├ęmy podporuj├║ jednoduch├ę vyh─żad├ívanie a bezprobl├ęmov├║ navig├íciu, tak┼że pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu r├Żchlo n├íjs┼ą odpovede na svoje ot├ízky. Od tohto cie─ża sa odv├ídza len m├ílo chm├Ż┼Ö├ş alebo v├Żpln├ş.

S KnowAll je vytvorenie znalostnej z├íkladne, ktor├í funguje dobre, relat├şvne ─żahk├ę. M├┤┼żete si prisp├┤sobi┼ą sp├┤sob pr├íce a prida┼ą svoju vlastn├║ zna─Źku bez toho, aby ste sa dotkli ak├ęhoko─żvek k├│du. T├Żmto sp├┤sobom nebudete m├┤c┼ą radik├ílne zmeni┼ą t├ęmu, ale v├Ą─Ź┼íina predvolen├Żch nastaven├ş pravdepodobne spln├ş va┼íe potreby tak, ako s├║. KnowAll umo┼ż┼łuje takmer ka┼żd├ęmu vybudova┼ą vedomostn├║ z├íklad┼łu zameran├║ na to, ─Źo skuto─Źn├ş pou┼ż├şvatelia potrebuj├║. Po spusten├ş z├şskate navy┼íe mno┼żstvo analytick├Żch mo┼żnost├ş, ktor├ę m├┤┼żete v priebehu ─Źasu vylep┼íi┼ą a spresni┼ą svoju vedomostn├║ z├íklad┼łu.

Celkovo je KnowAll kvalitn├ę rie┼íenie, ktor├ę vynik├í t├Żm, ─Źo rob├ş. Ak h─żad├íte pre svojich klientov online datab├ízu znalost├ş (alebo intern├║ datab├ízu pre svoju spolo─Źnos┼ą alebo organiz├íciu), u┼ż neh─żadajte ni─Ź. Aplik├ícia KnowAll je ─żahko pou┼żite─żn├í a ─żahko sa s ┼łou pracuje. Poskytuje v├ím n├ístroje, ktor├ę potrebujete na to, aby ste mohli efekt├şvne a efekt├şvne fungova┼ą v ─Źo najkrat┼íom ─Źase.