Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Recenzia: Edifier TWS NB True Wireless slúchadlá s aktívnym potlačením šumu

Dobré

Silné potlačenie šumu, ktoré príliš neovplyvňuje hudbu

Dlhá výdrž batérie

lacný

Zlý

Sú veľké

Ušné háčiky nemusia byť pre vaše uši

Trh je v súčasnosti skutočne nasýtený skutočnými bezdrôtovými slúchadlami, ale to nebráni výrobcom v pridávaní nových funkcií, aby sa mohli zapojiť do akcie. Edifier môže byť lepšie známy pre jeho reproduktory, ale tiež vyrábajú niektoré pekné slúchadlá, z ktorých jedno sa dnes pozrieme.

Edifier TWS NB prináša aktívne potlačenie hluku do uší TWS pri neuveriteľne nízkych 11,99 $. Skutočná otázka znie: Môže toto potlačenie hluku utopiť svoju vyššiu cenu za konkurenciu?

O čo vlastne ide?

aktívne slúchadlá potlačujúce hluk

Obrázok: Joe Rice-Jones / KnowTechie

Dobre, takže Edifier už má hŕstku skutočných bezdrôtových slúchadiel a ďalších možností potlačenia šumu s názvom a číslami TWS 1 skrz 6, Teraz pridávajú aktívne potlačenie hluku od vedúceho odvetvia AMS v odvetví a vynechávajú číslovanie, aby ho nazvali TWS NB (pravdepodobne NB znamená skratku proti šumu).

Toto aktívne potlačenie hluku drasticky zníži čas na počúvanie uší, z 11 hodín na jedno nabitie s vypnutým zvukom na päť s kľukou ANC. Má tiež režim okolitého zvuku, ktorý využíva mikrofóny na prenos toho, čo sa deje okolo vás, do ušných slúchadiel, takže máte situačné povedomie. Fantastický pre bežcov alebo cyklistov, pravdepodobne s podobnou zníženou výdržou batérie.

Ovládače, ktoré sa používajú v tejto súprave slúchadiel TWS, sú 13 mm grafénové membrány. Teraz má grafén potenciál na zníženie tak fyzických deformácií, ktoré by ovplyvnili produkovaný zvuk, ako aj množstva energie potrebnej na jeho vytvorenie. To by malo vyústiť do predĺženia životnosti batérie a sprísnenia zvuku pri počúvaní.

Má Bluetooth 5, pomocou jedného z najnovších čipov Qualcomm, aby tu bolo viac úspor energie, ako aj vysokokvalitného pripojenia. Jedinou vecou, ​​ktorú som si všimol, bolo, že som zatiaľ robil závadu, keď som stál pri mikrovlnnej rúre pri zohrievaní kávy, ale moja mikrovlnná rúra preruší všetky zariadenia Bluetooth. Kodek je múdry, máte A2DP, AVRCP, HFP a HSP, takže tu neočakávajte vysokú kvalitu protokolu LDAC alebo iných, ale je to stále prijateľné.

To všetko si vyžaduje pomerne statný kryt, pričom TWS NB vyzerá skôr ako náhlavné súpravy Bluetooth na začiatku 50. rokov. Faux kovový povlak je však celkom pekný a ovládacie tlačidlo na každom uchu je ľahko stlačiteľné, aj keď je vo vnútri vašich uší.

Nabíjacie a prepravné puzdro je z vonkajšej strany kovové, takže sa nemusíte báť vo vreckách alebo taške. Z integrovanej batérie získate ďalšie dve nabíjania klapiek do uší, takže pri použití systému ANC dosiahnete celkový počet približne 15 hodín a pri použití funkcie ANC až 33 hodín.

Kým veko je magneticky uzavreté, ušné klapky majú v skutočnosti malú sponu, do ktorej ju zatlačíte, ako napríklad pás v páse na horskej dráhe. Neexistuje žiadna šanca, že by sa mohli uvoľniť, aj keď som sa čo najviac snažil ich striasť. Demontáž je jednoduchá, stačí ju natiahnuť tak, aby sa lišta posunula ďalej. Zatiaľ som ich nezlomil a moja narúšaná povaha za normálnych okolností prerušuje všetky krehké spojenia, takže som si celkom istá, že ich vydrží každý deň.

Jo, a majú krytie IPX4, ktoré je odolné voči striekajúcej vode, takže pot a občasná dažďová sprcha by pri ich prevádzke nemali spôsobiť príliš veľa starostí.

Balenie obsahuje niekoľko silikónových náušníc, pár veľkostí penových a dve veľkosti ušných háčikov, aby zostali v ušiach bezpečnejšie.

Ako teda znejú?

slúchadlá s potlačením hluku

Obrázok: Joe Rice-Jones / KnowTechie

Dobre, takže ak zariadenie TWS NB nemalo rušenie šumom, bolo by to celkom dobré stredné pásmo pravých bezdrôtových slúchadiel. Tento grafický ovládač má oveľa viac basov, ako by ste očakávali od bezdrôtových IEM, a zvyšok frekvenčného rozsahu je dosť obmedzený.

Potom sa dostaneme k ANC na slúchadlách Edifier. Keď je zapnutá, basy sú zreteľnejšie, stredné a mierne vysoké výšky trpia rovnako ako všetky systémy ANC. Nie je to však zlé, iba drobné zmeny v tom, čo počúvate.

Najväčšou zmenou je, že ANC skutočne odvádza dobrú prácu pri odstraňovaní vonkajšieho hluku. Môj ventilátor A / C zmizol, rovnako tak aj ventilátor výfukového plynu do kúpeľne dron-y. Dokonca som sa pokúsil simulovať dochádzanie s bielym hlukom nastaveným na „hluk z cesty“, ktorý tiež zmizol v éteri. Nie je to dokonalé, niektoré hlasnejšie a menej sa opakujúce zvuky sa budú stále plaziť okolo minulosti, ale pôsobivé zo skupiny slúchadiel.

Takže by som si ich mal kúpiť?

Ak si chcete dopriať hluk pri dochádzaní a nechcete platiť cenu AirPod Pro alebo podobne, slúchadlá Edifier TWS NB sa oplatí pozrieť. Za 119 dolárov získate slušný zvuk, skvelú výdrž batérie a aktívne potlačenie šumu, ktoré rozhodne prekračuje jeho cenovú kategóriu. Budete sa však musieť vysporiadať s objemným dizajnom.

Odporúčania redaktorov:

Len heads up, ak si kúpite niečo prostredníctvom našich odkazov, môžeme získať malú časť predaja. Kliknite sem pre viac informácií. Na účely tohto preskúmania bola poskytnutá vzorová jednotka.

Dobré

Silné potlačenie šumu, ktoré príliš neovplyvňuje hudbu

Dlhá výdrž batérie

lacný

Zlý

Sú veľké

Ušné háčiky nemusia byť pre vaše uši

Recenzia: Edifier TWS NB True Wireless slúchadlá s aktívnym potlačením šumu 1