Recenzia Diztronic Matte Flexible TPU Case (Galaxy S5)

Recenzia Diztronic Matte Flexible TPU Case (Galaxy S5) 1

Jedna z prvých vecí, ktoré robím po kúpe nového telefónu, je hľadať chladné puzdro, a ak ste si práve kúpili svoj Samsung Galaxy S5, potom som si istý, že by ste chceli chladné puzdro, ktoré nielen ochráni váš telefón, ale tiež bude vyzerať atraktívnejšie.

Napísal som príspevok o 10 najlepších prípadoch pre Galaxy S5 pred časom a ak ste zmätení z dôvodu rôznych dostupných možností, potom vám tento zoznam pomôže zúžiť hľadanie prípadov.

V tomto príspevku sa zameriam na jeden z mojich obľúbených prípadov pre Galaxy S5 a chceli by sme sa ponoriť trochu hlbšie, aby ste získali lepší prehľad o tom, či prípad stojí za vaše peniaze. Pozrite sa na túto recenziu matného flexibilného puzdra TPU Diztronic a nájdite správnu rovnováhu pohodlia, vzhľadu a ochrany.

diztronický prípad

Naše hodnotenie: 4.5 mimo 5 hviezdy

Amazon Hodnotenie: 4.7 mimo 5 hviezdy

tlačidlo nákupu amazon

Dobro

Matné flexibilné puzdro TPU Diztronic je ideálnou voľbou, ak hľadáte ľahké puzdro, ktoré ponúka solídnu ochranu. Puzdro je pevnejšie a odolnejšie ako silikónové puzdro a materiál TPU odvádza skvelú prácu pri ochrane telefónu bez veľkého objemu.

Ak chcete solídnu ochranu, ale nechcete, aby objemy, ktoré puzdrá OtterBox pridávajú, verím, že tento prípad je perfektnou voľbou.

Puzdro je k dispozícii v troch matných farbách vrátane elektrickej modrej, čiernej a ultra čiernej. Puzdro je k dispozícii aj v ružovom glitterflexe, ale nemá matnú textúru. Ďalšou skvelou vecou na puzdre je dizajn „položenia na stôl“, pretože okraje puzdra sú mierne zvýšené, aby sa chránila obrazovka.

Zlý

Jednou z sťažností na prípad je, že má matnú textúru a priťahuje prach. Aj keď je matná textúra odolná voči odtlačkom prstov, je možné, že budete musieť puzdro vyčistiť raz za čas, ak sa doň dostane veľa prachu.

Okrem toho majú niektorí používatelia pocit, že farby sú matné a nie sú dostatočne živé. Preto to nemusí byť najlepší prípad, ak hľadáte lesklé živé farby.

Spodný riadok

Matné flexibilné puzdro TPU Diztronic je odolné puzdro, ktoré nielenže skvele chráni váš telefón, ale je aj ľahké a zároveň vyzerá štýlovo. Puzdro ponúka dokonalú rovnováhu medzi štýlom a ochranou.

Skvelý strih, perfektné výrezy a prístup k tlačidlám- 4.4 mimo 5 hviezdy

Prípad sedí na Galaxy S5 dokonale a poskytuje solídny úchop v rukách. Videl som prípady, ktoré sú niekedy príliš veľké a poskytujú voľný tvar, ale toto konkrétne puzdro padne na telefón ako uliate.

diztronic porty

Okrem toho má puzdro tiež výrezy pre porty na zariadení a všetky tlačidlá sú ľahko dostupné.

Dizajn a textúra pre vás Galaxy S5 – 4.6 mimo 5 hviezdy

diztronic späť

Zatiaľ čo niektorí používatelia tvrdia, že matná textúra priťahuje prach, vždy som miloval matné puzdrá. Matná textúra nielenže dobre vyzerá, ale tiež chráni pred odtlačkami prstov. Z hľadiska dizajnu to nemusí byť najneobvyklejší prípad, ale rozhodne to dodáva zariadeniu trochu štýlu.

Hrúbka, hmotnosť a ochrana – 4.7 mimo 5 hviezdy

Puzdro v tejto oblasti skutočne vyniká, pretože je extrémne ľahké a iba 1Hrúbka 0,4 mm Existujú dostupné puzdrá, ktoré sú hrubšie a ťažšie a nerobia ani dobrú prácu pri ochrane telefónu pred náhodným pádom. Tento konkrétny prípad však ponúka solídnu ochranu, aj keď má nízky profil.

diztronický dizajn

Toto nemusí byť ideálny prípad na hrubé každodenné používanie, ale je to určite skvelý prípad, ak vám telefón často klesá. Tiež dizajn „položenia na stôl“ robí skvelú prácu, keď zaisťuje, že obrazovka je tiež vždy bezpečná.

Cena a značka za to Galaxy Puzdro S5 – 4.8 mimo 5 hviezdy

Diztronic nemusí byť najobľúbenejšou značkou puzdier, ako napríklad OtterBox, ale určite získava na popularite a videl som rôzne puzdrá Diztronic pre rôzne Android. smartphones. Prípady od spoločnosti Diztronic zvyčajne nie sú ozdobné, ale ponúkajú slušnú ochranu spolu s tenkým profilom.

Pokiaľ ide o cenu, domnievam sa, že by ste to mali určite vyskúšať, pretože stojí iba $90,90. Existujú prípady, ktoré nie sú ani z polovice také dobré, a ešte oveľa viac, a ak chcete hodnotu za peniaze, potom sa matná flexibilná TPU skrinka Diztronic javí ako ideálna voľba.

Záver

Ako Samsung Galaxy S5 je populárny smartphone so systémom Android, k dispozícii je veľa skvelých puzdier. Verím však, že matné flexibilné puzdro TPU Diztronic vyniká od ostatných, pretože ponúka dokonalú rovnováhu. Možno to nie je najvychytenejší alebo najneobvyklejší prípad, ale rozhodne to prináša hodnotu za vaše peniaze.

Ak často skloňujete telefón a hľadáte lacné a ľahké puzdro, ktoré nielenže ponúka slušnú ochranu, ale zároveň aj dobre vyzerá, potom som presvedčený, že matné flexibilné puzdro TPU Diztronic je najlepšou voľbou.

Povedzte nám, čo si myslíte o tomto preskúmaní matného flexibilného puzdra TPU Diztronic v nižšie uvedených komentároch. Tiež nám dajte vedieť, aké máte skúsenosti, ak si nakoniec kúpite matný flexibilný puzdro TPU Diztronic.

Related Articles

Back to top button