Recenzia CSS Hero: Prisp├┤sobenie t├ęmy WordPress je jednoduch├ę!

Pokia─ż ide o to, aby webov├í str├ínka vyzerala presne tak, ako by sa v├ím p├í─Źila, samotn├Ż po─Źet r├┤znych dostupn├Żch t├ęm WordPress je skuto─Źn├Żm pr├şnosom! A ak tr├ívite dostatok ─Źasu h─żadan├şm, mo┼żno by ste mohli n├íjs┼ą t├ęmu, ktor├í je pre va┼íe str├ínky ├║plne perfektn├í. Existuje v┼íak ┼íanca, ┼że aj ke─Ć sa m├┤┼żete pribl├ş┼żi┼ą tomu, ─Źo chcete, pravdepodobne ste st├íle trochu mimo dosahu. M├┤┼że napokon predur─Źen├í t├ęma skuto─Źne vyhovova┼ą potreb├ím jednotlivca a┼ż po T? …

─îo robi┼ą, ak sa v├ím podarilo n├íjs┼ą t├ęmu bl├şzku tomu, ─Źo chcete, ale napriek tomu mus├şte urobi┼ą nejak├ę zmeny? No, ak m├íte po┼żadovan├ę zru─Źnosti, samozrejme, ┼żiadny probl├ęm – m├┤┼żete ho upravi┼ą pod─ża svojich predst├ív. ─îo ak v┼íak nem├íte d├┤veru v to, aby ste sa mohli prihl├ísi┼ą a urobi┼ą potrebn├ę zmeny v potrebn├Żch s├║boroch?

Dnes by som v├ím chcel predstavi┼ą ve─żmi u┼żito─Źn├Ż doplnok: CSS Hero, doplnok, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje sami robi┼ą mal├ę, ba dokonca relat├şvne ve─żk├ę vizu├ílne prisp├┤sobenia: bez toho, aby ste sa museli dotkn├║┼ą jedn├ęho riadku k├│du!

─îo je CSS Hero?

CSS Hero je doplnok na prisp├┤sobenie t├ęmy (pozri funkcie)

Preto zaber├í miesto podobn├ę z├ísuvn├Żm modulom na tvorbu str├ínok drag-and-drop. Ke─Ć v├ís v┼íak tvorcovia str├ínok vyz├Żvaj├║ k vytvoreniu vlastn├ęho rozlo┼żenia od nuly, CSS Hero v├ím umo┼żn├ş vyladi┼ą existuj├║cu t├ęmu WordPress tak, ako chcete.

To v├ím umo┼ż┼łuje hra┼ą sa ako v├Żvoj├ír bez toho, aby ste nevyhnutne disponovali ak├Żmiko─żvek v├Żvoj├írskymi zru─Źnos┼ąami, ktor├ę s├║ v┼íeobecne zapojen├ę. Vie┼í, ┼że st├íle pou┼ż├şva svoju odborne navrhnut├║ t├ęmu WordPress, ktor├║ vytvoril odborn├şk, nie niekto, kto uv├ídza na trh n├íhodn├ę moduly, pluginy na vytv├íranie str├ínok, zatia─ż ─Źo rob├ş drobn├ę vylep┼íenia, aby vyhovovali va┼íim po┼żiadavk├ím.

┼Żiadna polo┼żka na webe nie je obmedzen├í – m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą v┼íetko a v┼íetko. CSS Hero prev├ídza va┼íe prisp├┤sobenia do pr├şslu┼ín├ęho k├│du CSS, ktor├Ż sa potom pou┼żije na nov├Ż h├írok ┼ít├Żlov CSS (p├┤vodn├Ż h├írok zostane neporu┼íen├Ż, aby sa predi┼ílo ak├Żmko─żvek bud├║cim probl├ęmom).

CSS Hero tie┼ż pracuje s akouko─żvek t├ęmou WordPress. N├ízvy, ktor├ę boli d├┤kladne testovan├ę na kompatibilitu, s├║ pomenovan├ę, zatia─ż ─Źo nevysk├║┼ían├ę t├ęmy s├║ st├íle podporovan├ę.

ceny

CSS Hero je cenovo dostupn├Ż pr├ęmiov├Ż doplnok. Ak chcete odzrkadli┼ą svoju konkurenciu, je to carillo na rovnakej ├║rovni ako najob─ż├║benej┼íie doplnky na tvorbu str├ínok.

Z├íkladn├í licencia stoj├ş iba 29 dol├írov a poskytuje v├ím pr├şstup k ├║pln├ęmu doplnku CSS Hero (hoci ste obmedzen├ş na pou┼ż├şvanie na jednej webovej str├ínke).

Ak chcete pou┼ż├şva┼ą CSS Hero na viacer├Żch webov├Żch str├ínkach, m├íte tieto mo┼żnosti:

Ako si viete predstavi┼ą, licencia je ur─Źen├í pre kreat├şvne agent├║ry a profesion├ílnych v├Żvoj├írov. Licencia aj licencia s├║ dod├ívan├ę aj s pr├şstupom k pr├ęmiov├ęmu doplnku Inspector Pro, ktor├Ż bude podrobnej┼íie pop├şsan├Ż nesk├┤r na str├ínke.

V┼íetky tri licencie CSS Hero s├║ platn├ę jeden rok, ude─żuj├║ pr├şstup k aktualiz├íci├ím a podpore na jeden rok a maj├║ 30-d┼łov├║ z├íruku vr├ítenia pe┼łaz├ş.

za─Źiatok

Po dokon─Źen├ş n├íkupu budete presmerovan├ş na ovl├ídac├ş panel CSS Hero. Odtia─ż budete ma┼ą pr├şstup k rozsiahlej dokument├ícii doplnku, okrem p├┤sobivej CSS Hero Academy. Akad├ęmia je pekn├í dotykov├í s├ęria in┼ítrukt├í┼żnych vide├ş pre za─Źiato─Źn├şkov, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu ─Źo najlep┼íie vyu┼żi┼ą v├í┼í nov├Ż doplnok (r├íd by som videl ─Ćal┼íie pokro─Źil├ę doplnky, ktor├ę ho sleduj├║).

Panel vykon├íva ─Ćal┼íiu d├┤le┼żit├║ funkciu: tu si stiahnete CSS Hero av z├ívislosti od va┼íej ├║rovne licencie aj doplnky Inspector Pro.

Pri plnom stiahnut├ş sa prihl├íste na svoj informa─Źn├Ż panel WordPress. Prejdite na >> a potom postupujte pod─ża pokynov na na─Ź├ştanie s├║borov zip doplnku a aktiv├íciu doplnku. Ak ste u┼ż niekedy nain┼ítalovali doplnok WordPress, je to pre v├ís ve─żmi dobre zn├íme.

In┼ítal├ícia CSS Hero v┼íak vy┼żaduje ─Ćal┼í├ş krok: overenie. Kliknite na modr├ę tla─Źidlo a potom postupujte pod─ża pokynov pri registr├ícii jednej z va┼íich licenci├ş. Zatia─ż dobr├Ż.

CSS Hero je teraz n├ístrojom a preto je edit├ícia vykon├ívan├í na prednej strane, kde m├┤┼żete vidie┼ą zmeny v re├ílnom ─Źase. Vst├║pte do klientskeho rozhrania a v pravom hornom rohu obrazovky sa zobraz├ş nov├í modr├í ikona. Kliknut├şm sem za─Źnete pou┼ż├şva┼ą nov├Ż doplnok.

Ikona CSS Hero

Editor hrdinov CSS

Po kliknut├ş na modr├║ ikonu budete musie┼ą nieko─żko sek├║nd po─Źka┼ą, k├Żm sa CSS Hero zapne. Po aktiv├ícii doplnku m├┤┼żete teraz za─Źa┼ą navrhova┼ą a prisp├┤sobova┼ą svoje webov├ę str├ínky.

Ak chcete za─Źa┼ą, jednoducho kliknite na modr├║ ikonu v hornej ─Źasti panela mo┼żnost├ş. Ak si nie ste ist├ş, ako postupova┼ą, doplnok v├ím poskytne u┼żito─Źn├ę odkazy pokr├Żvaj├║ce v┼íetky z├íkladn├ę inform├ície. Ak ste v┼íak pripraven├ş na okam┼żit├ę ponorenie, m├┤┼żete za─Źa┼ą zacie─żova┼ą a upravova┼ą ktor├║ko─żvek polo┼żku na svojej str├ínke.

Prejdite po polo┼żke, ktor├║ chcete upravi┼ą, a potom kliknite na (za─Źnime pri poh─żade na odsek s relat├şvne z├íkladn├Żm obsahom, ako vid├şte na obr├ízku ni┼ż┼íie). Po kliknut├ş CSS Hero uzamkne v├í┼í prvok, ─Źo znamen├í, ┼że ho m├┤┼żete za─Źa┼ą prisp├┤sobova┼ą.

Cie─żov├Ż prvok CSS Hero

Aby bol proces ─Źo najjednoduch┼í├ş, CSS Hero v├ím poskytne zoznam mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia v z├ívislosti od typu polo┼żky, ktor├║ ste si vybrali. Po vybrat├ş odseku moje mo┼żnosti zah┼Ľ┼łaj├║ zmenu p├şsma, pozadia a or├ímovania a nastavenie v├Żplne okolo textu.

├Üpravy prvkov s├║ jednoduch├ę, v┼íetko je ovl├ídan├ę z ponukovej li┼íty vpravo a zmeny zobrazen├ę v re├ílnom ─Źase. Na za─Źiatok som sa rozhodol zamera┼ą sa na vlastnosti textu. Ak je vybrat├í t├íto mo┼żnos┼ą, CSS Hero zobraz├ş v┼íetky mo┼żnosti, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii na konfigur├íciu textu, vr├ítane:

  • Tv├ír p├şsma: pri v├Żbere ka┼żd├ęho p├şsma Google
  • Farba p├şsma
  • Ve─żkos┼ą p├şsma
  • Hmotnos┼ą p├şsma
  • Zarovnanie textu
  • Transform├ícia textu – napr. Ve─żk├ę p├şsmen├í
  • Medzera medzi slovami
  • V├Ż┼íka riadku

Vykonajte po┼żadovan├ę zmeny a o p├ír sek├║nd nesk├┤r zistite, ako sa vz┼ąahuj├║ na text.

┼át├Żl p├şsma CSS Hero

Potom sa m├┤┼żete vr├íti┼ą a nastavi┼ą pozadie pre v├í┼í odsek; CSS Hero v├ím op├Ą┼ą d├íva pln├║ kontrolu. M├┤┼żete nahra┼ą vlastn├Ż obr├ízok, vybra┼ą farbu alebo nastavi┼ą prechod tak, aby sa zobrazoval ako pozadie.

Prechod na pozadie hrdiny CSS

M├íte tie┼ż rovnak├ę mo┼żnosti pre or├ímovanie odsekov, s ├║plnou flexibilitou v ┼ít├Żle or├ímovania, ┼í├şrke a farbe.

┼át├Żl okraja hrdiny CSS

Existuj├║ dokonca niektor├ę skvel├ę predkonfigurovan├ę ┼ít├Żly, napr├şklad zmena textu na tla─Źidlo alebo zobrazenie pripraven├ęho pozadia v r├┤znych skvel├Żch rozlo┼żeniach.

┼át├Żly CSS Hero ReadyMade

Ak nechcete pracova┼ą s├║─Źasne so zmenami v jednej sekcii, m├┤┼żete tie┼ż vybra┼ą mo┼żnos┼ą, ktor├í obsahuje v┼íetky mo┼żnosti prisp├┤sobenia na jednej praktickej obrazovke.

Vr├íti┼ą zmeny

Pri vykon├ívan├ş zmien v texte ich CSS Hero pou┼żije na ┼żiv├ę verzie va┼íich webov├Żch str├ínok. V tomto bode sa v┼íak nemus├şte ob├íva┼ą, ┼że budete ma┼ą trval├ę zmeny: pred vykonan├şm zmien je mo┼żn├ę ich odstr├íni┼ą kliknut├şm alebo potvrden├şm stla─Źen├şm tla─Źidla.

Av┼íak ani po zasiahnut├ş v├ís nezachytia nechcen├ę zmeny. Ak sa chcete vr├íti┼ą k origin├ílu, prejdite sp├Ą┼ą na najvy┼í┼íiu ├║rove┼ł ponuky CSS Hero, prejdite na sekciu a potom vyberte po┼żadovan├║ mo┼żnos┼ą.

Je tie┼ż mo┼żn├ę obnovi┼ą jednotliv├ę nastavenia na v├Żrobn├ę nastavenia: sta─Ź├ş klikn├║┼ą na polo┼żku, ktor├║ chcete obnovi┼ą, a potom kliknite na mal├║ ikonu ÔÇśÔÇś resetova┼ą v pravej ─Źasti ponuky. Stla─Źte tla─Źidlo potvrdi┼ą a v├í┼í vzpurn├Ż prvok bude obnoven├Ż do svojej p├┤vodnej sl├ívy.

Ako som u┼ż spomenul, v┼íetky prisp├┤sobenia sa pou┼żij├║ na ┼íabl├│nu ┼ít├Żlov. Ak sa to stane najhor┼íie, zostane origin├ílny ┼ít├Żl ┼ít├Żlov pre va┼íu t├ęmu nedotknut├Ż. To znamen├í, ┼że bez oh─żadu na to, ak├ę zmeny urob├şte s CSS Hero, ned├┤jde k dlhodobej ujme. Ak zlyhaj├║ v┼íetky ostatn├ę mo┼żnosti obnovenia, m├┤┼żete ─żahko obnovi┼ą predvolen├║ t├ęmu a spa┼ą.

Upravte ─żubovo─żn├║ polo┼żku

Jednou zo siln├Żch str├ínok CSS Hero je to, ┼że v├ím umo┼ż┼łuje upravova┼ą ak├Żko─żvek prvok na va┼íej str├ínke bez oh─żadu na to, ak├Ż ve─żk├Ż alebo mal├Ż je.

Pri poh─żade na ve─żk├Ż obr├ízok m├┤┼żete upravi┼ą obr├ízok na pozad├ş, ┼ít├Żl bo─Źn├ęho panela a ─Źas┼ą p├Ąty svojej str├ínky.

Toto sa dosahuje pomocou rovnak├ęho postupu, ak├Ż sme pou┼żili pri ├║prave n├í┼ího odseku, ale ukazuje, ┼że CSS Hero je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na z├ísadn├ę zmeny v estetike va┼íich str├ínok. Pozrite sa na sn├şmku obrazovky ni┼ż┼íie, kde som zmenil pozadie m├┤jho bo─Źn├ęho panela, zmenil ┼ít├Żly hlavi─Źky miniaplik├íci├ş a tie┼ż zmenil konfigur├íciu priestoru. Tu je z├íkladn├Ż z├íber:

Sn├şmka obrazovky CSS Hero Before

A toto je moje fit: Nie som dizajn├ęr, prip├║┼í┼ąam to, ale splnenie trvalo len p├ír sek├║nd.

CSS Hero After sn├şmka obrazovky

M├┤┼żete tie┼ż prisp├┤sobi┼ą mal├ę prvky obsahu, ako s├║ obr├ízky, farby odkazov a ┼ít├Żly zoznamu. ┼át├Żly zoznamu s├║ obzvl├í┼í┼ą zauj├şmav├ę, preto┼że si m├┤┼żete z vlastnej sekcie vybra┼ą vlastn├ę gu─żky. Podporuje sa ┼íes┼ą skvel├Żch predpripraven├Żch striel, vr├ítane ┼ítvorcov, desatinn├Żch miest a r├şmskych ─Ź├şslic, alebo si m├┤┼żete nahra┼ą vlastn├ę ikony, aby ste dosiahli osobnej┼í├ş dotyk.

D├║fajme, ┼że v├ím to d├í predstavu o tom, ako m├┤┼żete skontrolova┼ą vzh─żad svojich str├ínok. T├ęma WordPress poskytuje z├íklady, ale v─Ćaka CSS Hero m├┤┼żete ka┼żd├Ż pixel na svojom webe prisp├┤sobi┼ą pod─ża va┼íich predst├ív, bez toho, aby ste sa dotkli riadku k├│du.

Ďalšie funkcie

CSS Hero m├í nieko─żko ─Ćal┼í├şch skvel├Żch funkci├ş, na ktor├ę by som chcel upozorni┼ą.

Prv├Ż je. S rast├║cim d├┤razom na responz├şvny dizajn je d├┤le┼żit├ę, aby v├í┼í web be┼żal hladko na zariadeniach v┼íetk├Żch tvarov a ve─żkost├ş. CSS Hero prich├ídza s vstavanou funkciou, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje prezera┼ą va┼íe str├ínky na stoln├Żch po─Ź├şta─Źoch, tabletoch a mobiln├Żch zariadeniach.

Na paneli s n├ístrojmi jednoducho vyberte po┼żadovan├ę zobrazenie (je to druh├í mo┼żnos┼ą nadol) a nechajte CSS Hero transformova┼ą obrazovku na zodpovedaj├║cu ve─żkos┼ą. Je to vynikaj├║ci sp├┤sob, ako otestova┼ą zmeny, ktor├ę ste vykonali na men┼í├şch zariadeniach.

Zobrazenie tabletu CSS Hero

─Äalej m├íme d├┤le┼żit├║ funkciu. Zaka┼żd├Żm, ke─Ć stla─Ź├şte tla─Źidlo, CSS Hero ulo┼ż├ş sn├şmku va┼íej webovej str├ínky. Tieto sn├şmky je mo┼żn├ę prezera┼ą a obnovova┼ą kliknut├şm na tla─Źidlo, ─Źo znamen├í, ┼że va┼ía tvrd├í pr├íca nie je nikdy zbyto─Źn├í, jednoducho m├┤┼żete jednoducho sko─Źi┼ą tam a sp├Ą┼ą v ─Źase.

Nakoniec m├íme mo┼żnos┼ą, ktor├í je k dispoz├şcii v sekcii. Z├şskate tak pr├şle┼żitos┼ą exportova┼ą svoje upraven├ę CSS na pou┼żitie na in├Żch webov├Żch str├ínkach alebo ich jednoducho nahra┼ą na obrazovku, aby ste si pre┼ítudovali vykonan├ę zmeny (jeden z najlep┼í├şch sp├┤sobov, ako sa nau─Źi┼ą CSS).

Doplnok Inspector Pro

T├ş z v├ís, ktor├ş upgradovali na pl├íny alebo dostali aj licenciu CSS Hero Inspector Pro, s├║ s├║─Źas┼ąou va┼íej licencie.

In┼ípektor Pro, ktor├Ż bol predstaven├Ż v m├íji 2015 a ned├ívno mimo beta re┼żimu, je zameran├Ż na pokro─Źilej┼í├şch pou┼ż├şvate─żov CSS. Zatia─ż ─Źo CSS Hero je n├ístroj, ktor├Ż si nevy┼żaduje absol├║tne ┼żiadne zru─Źnosti CSS, Inspector Pro bol vyvinut├Ż pre t├Żch, ktor├ş si chc├║ prisp├┤sobi┼ą svoje str├ínky priamym nastaven├şm CSS.

In┼ípektor Pro zobraz├ş CSS va┼íej t├ęmy pod ┼żiv├Żm n├íh─żadom. Tento k├│d m├┤┼żete upravova┼ą pod─ża va┼íich predst├ív a zmeny sa prejavia v n├íh─żade. T├Żm, ┼że v├ím d├íva mo┼żnos┼ą priamo upravova┼ą CSS, v├ím tento doplnok poskytuje absol├║tnu kontrolu nad va┼íimi prisp├┤sobeniami, jednotliv├ę pixely.

CSS Hero Inspector Pro

In┼ípektor Pro v┼íak pon├║ka aj nieko─żko u┼żito─Źn├Żch funkci├ş, tak┼że nikdy nie ste sami. Napr├şklad m├┤┼żete pomocou funkcie ┼íikovn├ęho vyh─żad├ívania presko─Źi┼ą na konkr├ętny riadok alebo zak├íza┼ą konkr├ętne riadky ┼ít├Żlu, aby sa prekr├Żvaj├║ce sa prvky nedostali do cesty.

Ak p├ş┼íete svoj CSS od nuly, tento doplnok sa v├ím bude p├í─Źi┼ą, preto┼że to znamen├í, ┼że u┼ż nemus├şte prejs┼ą z jedn├ęho okna do druh├ęho – v┼íetky svoje ├║pravy m├┤┼żete vykon├íva┼ą a prezera┼ą na jednej obrazovke. Praktick├Ż!

Podpora CSS Hero

Od chv├şle, ke─Ć sa prihl├ísite do hlavn├ęho panela CSS Hero, m├┤┼żete vidie┼ą, ako sa v├Żvoj├íri sna┼żia ─Źo najlep┼íie vyu┼żi┼ą v├í┼í doplnok.

U┼ż som spomenul rozsiahlu dokument├íciu a CSS Hero Academy (akad├ęmia je v plienkach, ale existuj├║ konkr├ętne pl├íny na jej ─Ćal┼íie roz┼íirovanie).

Tieto dve sekcie s├║ neuverite─żne komplexn├ę a akad├ęmia obsahuje u┼żito─Źn├ę in┼ítrukt├í┼żne vide├í. Pou┼żitie CSS Hero sa na prv├Ż poh─żad zd├í by┼ą ┼ąa┼żk├ę, tak┼że tieto kr├ítke videon├ívody boli pre m┼ła u┼żito─Źn├ę pri h─żadan├ş n├┤h, po ktor├Żch sa doplnok c├ştil pomerne priamo─Źiaro.

Akad├ęmia hrdinov CSS

Existuje aj pokro─Źilej┼íia dokumenta─Źn├í ─Źas┼ą zn├íma ako. Toto je zameran├ę na v├Żvoj├írov doplnkov / t├ęm, ktor├ş prij├şmaj├║ potrebn├ę kroky na zabezpe─Źenie toho, aby ich produkty boli plne v s├║lade s CSS Hero, t. J. Pripraven├ş na hrdinu.

Pre t├Żch, ktor├ş st├íle nedok├í┼żu vyrie┼íi┼ą svoje probl├ęmy, napriek podrobnej dokument├ícii existuje aj podporn├ę f├│rum. Zamestnanci podpory CSS Hero s├║ k dispoz├şcii na zodpovedanie ak├Żchko─żvek ot├ízok, zvy─Źajne do nieko─żk├Żch hod├şn. Licencia v├ím poskytuje jednoro─Źn├Ż pr├şstup do f├│ra a t├şmu podpory.

F├│rum podpory CSS

Celkovo nemo┼żno CSS Hero obvi┼łova┼ą z jeho podporn├Żch sn├íh. Predp├şsan├ę a zaznamenan├ę pr├şru─Źky s├║ ve─żmi u┼żito─Źn├ę a po─Źas celej pou┼ż├şvate─żskej sk├║senosti s├║ okorenen├ę v miestach, kde je najv├Ą─Ź┼íia pravdepodobnos┼ą, ┼że bud├║ potrebn├ę.

Ke─Ć sa pluginy WordPress stan├║ ─Źoraz sofistikovanej┼í├şmi, r├íd by som videl viac v├Żvoj├írov, ktor├ş nasleduj├║ pr├şklad CSS Hero a poskytuj├║ pokro─Źil├║ podporu okam┼żite, aby sa nesk├║sen├ş pou┼ż├şvatelia nikdy nec├ştili mimo dosahu.

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

Celkovo som bol na CSS Hero skuto─Źne ohromen├Ż. S neobmedzen├Żm potenci├ílom prisp├┤sobenia mohol by┼ą tento doplnok ─żahko ohromuj├║ci; av┼íak v─Ćaka inteligentn├ęmu a intuit├şvnemu rozhraniu (a u┼żito─Źn├Żm v├Żukov├Żm programom) bolo jednoduch├ę pou┼ż├şvanie v┼żdy.

Mo┼żnosti prisp├┤sobenia s├║ nekone─Źn├ę a umo┼ż┼łuj├║ v├ím upravova┼ą t├ęmu ─żubovo─żn├Żm sp├┤sobom, ak├Ż si viete predstavi┼ą. To v├ím umo┼żn├ş vytvori┼ą nieko─żko vynikaj├║cich a origin├ílnych n├ívrhov s vyu┼żit├şm z├íkladn├Żch t├ęm a v┼íetk├ęho bez toho, aby ste si k├│dom zne─Źistili ruky.

CSS Hero v┼íak nie je ur─Źen├Ż pre hobby program├ítorov. Inspector Pro je vzru┼íuj├║cim n├ístrojom pre sk├║sen├Żch v├Żvoj├írov, ktor├ş chc├║ vytvori┼ą webov├║ str├ínku od za─Źiatku.

Doplnok umo┼ż┼łuje ├║plne uskuto─Źnite─żn├ę, aby ste mohli zostavi┼ą web od za─Źiatku a sledova┼ą, ako sa v├í┼í v├Żtvor o┼żije pri k├│de, riadok po riadku. Realistickej┼íie je v┼íak to, ┼że odhady sa nemusia prisp├┤sobova┼ą t├ęmam, ─Źo v├Żvoj├írom u┼íetr├ş obrovsk├ę mno┼żstvo ─Źasu na pr├íci so z├íkazn├şkmi.

Celkovo je CSS Hero vynikaj├║cim doplnkom a tak├Ż, ktor├Ż by sa mal skuto─Źne p├í─Źi┼ą pou┼ż├şvate─żom WordPressu v┼íetk├Żch ├║rovn├ş. Ak ste to e┼íte neurobili, pozrite sa na to!

(aktualiz├ícia – 16. marca – Od nap├şsania tohto pr├şspevku n├ím CSS Hero l├ískavo poskytla ┼ípeci├íl k├│d z─żavov├ęho kup├│nu autorizovanie ─Źitate─żov WinningWP na 40% z─żava – Pozri kup├│n).